fenerbahçe

1907 yılında kurulan spor klübü. spor klübü diyorum çünkü adamlar gerçekten spor klübü özelliklerinin hepsini taşıyorlar. her branşta ya şampiyon ya da final oynayan bir klüp. son yıllardaki başarıları bir çok kişinin zoru gitmiş ve bu sayede bazı kişiler götten uydurulma şike skandalları yaratarak bu başarılara gölge düşürme niyetindedirler.

(bkz: seni seviyorum)
fenerbahçe, "beşiktaş'a koyunca trabzon ve cimboma bir kez daha koymuş gibi olduk, bunu hissettik" açıklamasını yaptı...
bu ülkedeki en büyük spor kulüplerinden biri. son zamanlarda rakiplerin ve şerefsiz medyanın elele vermesiyle kara çalınmaya çalışılan ancak küme düşse de yine de galatasaray adlı paçoz kulübun futbol takımını yenecek olan spor klubu. yani sonu değişmeyecek. o kadar uğraştılar ama sonuç aynı. herkes fenerbahçeli doğar. çocukluk yaşlarında bir saçmalık olur ki yüksek ihtimalle salak babası galatasaray denen paçoz takımı tutar ki onu tutacağına benim takımlarımı tutsun, çocuğun aklı karışır gs li olur ( uzun yazmaktan sıkıldım). özet: fenerbahçe birinci. ikinci kim ne nasıl neden .. shikimizde değil. diğerlerine fto
kendi adıma 1907. entryim olmasından takıma gösterdiğim önemi yansıttığım durumdur. aziz başkanın iyi haberleri taraftarlarca en kısa zamanda beklenmektedir. ne hikmetse şike diye ortalığı yıksalar, günah keçisi olarak gösterseler bile her alanda başarılara imza atmakta olan takımdır. *
2011-2012 yılının en iddialı şampiyonluk adayı, şampiyonluk grubunda 3/3 yaparak bunu kanıtlamış oldu. bu sene lig şampiyonluğu ile türkiye kupasının en büyük favorisi. (bkz: yürü be koçum)
20 yıllık kulüp başkanlığı yapan aziz yıldırım bu seçimde ali koç’a kaybetmiştir.
ali koç fenerbhaçenin gün itibarı ile 37.başkanıdır.
güneşimiz doğmuştur darısı ülkemizin başına.
avrupa liginde adım adım finale ilerleyen takım. güzel günler göreceğiz gibi.
içimden geçeni söyleyeceksem eğer beşiktaş'a olsun fenerbahçe'ye olsun verilen cezalar bu iki takıma değil de türk futboluna verildi gibi.fenerbahçe eğer şike yaptıysa ligden düşürülsün olay kapansın.ısıtıp ısıtıp bunları sunmanın gereği yok açıkçası.ben buradaki maksatı gündem değiştirme gibi algılıyorum.verilen cezaya da üzüldüğümü bilesiniz.
not galatasaraylıyım.
110 yıllık tarihinde en büyük başarısına imza atarak uefa avrupa liginde yarı finale çıkmış olan takım.
final yolunda rakipleri chealse, benfica ve basel takımlarıdır.
yarın çekilecek kurada basel çıkarsa, finali görme şansı olacağını düşünüyorum..
basketbol erkek takımı antrenör zeljko obradovic ile 2 yıllığına anlaşmıştır.
en zengin kulüp, transfer gerçekleştirilmeden transfer edecekleri oyuncunun formalarını bastıran kulüp aynı zamanda.

(bkz: kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez)
fenerbahçe bayan basketbolcuları galatasaray'ı abdi ipekçi'de yenerek bilmem kaçıncı kez üst üste şampiyon oldu.

(bkz: fenerbahçe nin galatasaray ı her branşta acımasızca yeniyor olması)
türkiye'nin en büyük spor kulübüdür. inanmayan gsyandex'e bakabilir: http://yandex.com.tr/sitesearch?searchid...
(bkz:tv8)'deki win win bağış kampanyası sayesinde alçalayabileceği kadar alçalmış bir kulüptür. türkiye'nin en zenginlerinden ali koç bizden 20 tl dileniyor.
teknik direktörünün dün 2. kez istifa etmesinin ardından başkanının araya girmesiyle yine vazgeçmiş olan takım . böyle büyük bir camianın son yıllardaki hali hem üzmekte hemde sosyal medyada rakiplerine bol malzeme vermektedir .
dirk kuyt ile 3 yıllığına anlaşmış: http://ayisozluk.com/lnk/aa157b
o hariç bütün takımları desteklememe yol açan takım.
2012-13 sezonunda şampiyonlar liginde mücaadele edecek takım. uefa şampiyonlar ligine katılması konusunda sorun olmadığını bildirdi.
voleybolda kadın ve erkek takımları bugün avrupa şampiyonu oldular. iki kupa tek arma! tebrikler fenerbahçe grundig, tebrikler sarı melekler!
  • /
  • 2