spotify

hunharca kullandığım dır. olmayan şarkılarıda malum ortamlardan indiriyor, google drive'a arşivliyor daha sonra indirip spotify yerel dosyalar olayı sayesinde uygulama içinden dinleyebiliyorum.oh
önceden nasıl müzik dinlediğimi hatırlamıyorum bile. vay anasını.
gözat sekmesi drake ile kaplanmış olandır
drake ile iyi akşamlar türkiye cümlesini görünce dedim ilahi okudu okumamış ayıp ediyorsun türkiye şubesi şöyle essential bir ilahi okusaydı olmamış
mp3 + lokal depolama candır, gerisi heyecan.
ücretli premium için hiçbir sözüm yok ama ücretsiz sürümünde neredeyse her parça başına çıkan sesli reklamlar sayesinde insanı müzik dinlemekten soğutur.
haftalık keşif zamazingosundan asla yararlanamadığım şahhaaaaane müessese. zira zerre utanmadan, gizli moda dahi almadan ucuz türkçe pop, arabesk vs. dinlediğim için haftalık keşfimde saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum*. o nedenle mecbur (bkz:last.fm)
deneyimlettirdiği ses kalitesinden sonra insanın ufku açılıyor, meğersem bu şarkının aslı böyleymiş diye.
yeni zamları yolda olan uygulama
yılın özeti olayında en çok dinlediklerim gülşen ve ayşe hatun önal dışında hiç cool değil ya :/
instada story atardım diyordum ama listede bir yabancı şarkıcı bile yok. şu an internetten başkalarının paylaştığı havalı bir liste bulmaya çalışıyorum story atmak için. elinde olup yollayan olursa sevinirim.
instagramdaki hikaye özelliğine sahip olacakmış.
top 50 türkiye listesi nasıl bu kadar leş olabiliyor anlamak zor.
popüler sanatçı olarak adlandırılan tüm popüler şarkıcıları engellediğim ve kaliteli sanatçıları aralıksız dinlediğim uygulama .
öğrenci indirimimi “sen bu kadar süre boyunca öğrenci olamazsın yeme bizi” diyerek sonlandıran uygulama. açıköğretim’de 38.dönemim olabilir ama hala kayıtlı aktif öğrenciyim, sana da bu konuda dargınım spotify! youtube music önerileri senin kadar iyi olmadığı ve sendeki playlistlerimi kaybetmek istemediğim için de senden vazgeçemiyorum maalesef.kapitalist hayat çok zor shit!
playlistleri taşıma uygulamalarını keşfettikten sonra ardıma bile bakmadan çıktığım platform.
mart ayında 39.99 olan bireysel üyelik 59.99 tl'ye yükselecektir.

dolar bazında en ucuz ülkelerden biri olmaya devam ediyoruz. bizimle aynı seviyedekiler hindistan ve rusya. rusya'da spotify aktif mi değil mi bilmiyorum.
  • /
  • 2