spotify

hunharca kullandığım dır. olmayan şarkılarıda malum ortamlardan indiriyor, google drive'a arşivliyor daha sonra indirip spotify yerel dosyalar olayı sayesinde uygulama içinden dinleyebiliyorum.oh
önceden nasıl müzik dinlediğimi hatırlamıyorum bile. vay anasını.
gözat sekmesi drake ile kaplanmış olandır
drake ile iyi akşamlar türkiye cümlesini görünce dedim ilahi okudu okumamış ayıp ediyorsun türkiye şubesi şöyle essential bir ilahi okusaydı olmamış
mp3 + lokal depolama candır, gerisi heyecan.
ücretli premium için hiçbir sözüm yok ama ücretsiz sürümünde neredeyse her parça başına çıkan sesli reklamlar sayesinde insanı müzik dinlemekten soğutur.
haftalık keşif zamazingosundan asla yararlanamadığım şahhaaaaane müessese. zira zerre utanmadan, gizli moda dahi almadan ucuz türkçe pop, arabesk vs. dinlediğim için haftalık keşfimde saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum*. o nedenle mecbur (bkz:last.fm)
deneyimlettirdiği ses kalitesinden sonra insanın ufku açılıyor, meğersem bu şarkının aslı böyleymiş diye.
kendisiyle bir kaç yıldır çok seviyeli bir ilişki yaşıyorum. ciddi düşünüyoruz aslında, nikahı basabilirim. ben senin kadar müthiş bişi görmedim canım spotifay!! acaip acaip playlistlerine hastayım. bir ara "türk kahvesi" playlistine bayılıyordum, sonra "easy 80's" sonra "deep sleep" şimdi de "intense study". nasıl bişisin ya sen.
spotify'a yıllar önce facebook hesabım aracılığıyla üye oldum. epeydir kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. facebook hesabımı deaktive etmek istediğim zaman bir engelle karşılaşıyorum. spotify'ı kullandığım süre boyunca facebook'u deaktive etmem mümkün olmuyor. aradaki bağlantıyı kaldırıp spotify hesabımı silmeye kıyamıyorum çünkü yılların müzik listeleri, takip edilen sanatçıları var. üstelik bu verileri taşıma imkanı da yokmuş. koskoca spotify hesap bilgilerini depolama hizmeti veremiyor. o yüzden elim kolum bağlı. sürüm özelliklerini geliştirmeni diliyorum sevgili spotify.
  • /
  • 2