justsin

Durum: 2339 - 0 - 0 - 0 - 03.10.2018 23:21

Puan: 32654 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 117

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

her şeyi bırakıp ankara'ya gitmek

nereden gittiğinize bağlı olarak mantıklı olup olmadığı değişebilen durum.gezmek için tek seçeneğinizin avm ye gitmek olduğu denizi olmayan bir metropolden bahsediyoruz sonuçta.

growlr

bu tür uygulamalarda gidipte buluşamayacağınız uzaklıkta olan kişilere mümkünse yazmamak gerek.çünkü birgün aynı kişi dibinizde bitiverebiliyor ve deneyipte olmamışlık hissiyle o kişiye selam yazasınız bile gelmiyor.sonuçta bir kişiyle en fazla kaç kere tanışabilirsiniz ki.

hoşlanılan erkeğin bok kokusu

merakınızı gidermek için ondan hemen sonra tuvalete girmeniz yeterlidir.

akp'ye ve reise oy verip zamlara isyan eden çomar

beyni bedavadır hatta hiç olmayadabilir.

en güzel sözlük teması

kendi doğum gününü kutlamayan insan

birdaha kutlamayın sevmiyorum öyle şeyleri demeniz bir yıl sonra ters etki yapabiliyor.o yüzden arkadaşlarınızı kendi hallerine bırakın ve doğum gününüzün yaklaştığı günlerde fazla dikkat çekmemeye çalışın.facebook hesabınızıda kapatmanız yada en azından dondurmanız şart yoksa kurtuluşunuz olmaz zaten.

türk kadınlarının hepsi travesti gibi

cemil ipekçi trans kadın görmemiş sanırım yada hala erkeğinin dizinin dibinde oturup evden dışarı adımını atmayan kara peçeli osmanlı dönemi türk kadınlarının var olabileceğini düşünüyor.bence iki tarafa da haksızlık etmiş. küçümsediği transların rus kızlarından bile daha seksi ve bakımlı olduğunu düşünen cinsel fonksiyonları yerinde türk erkeği sayısı hiçte az değil.böyle düşününce benzemeleri aslında iyi bir şey. kilolarını çarşafla kamufle etmeye çalışmak yerine artık kendilerine bakmaya başladılar demek ki.

hornette selam yazmadan pipisini atan tip

son fotoğrafında da jartiyerli iç çamaşırı giyiyor olmasına rağmen full aktif olduğu konusunda ısrarcıdır.

ekşi sözlük'ten 100 heteroyu ayı sözlüğe transfer etmek

ekşisözlüğe reklam verip kampanya mı yapsak.mesela ekşisözlükten transferle gelenler için 5000 puan bonus ve sözlük kezbanlığı mertebesine doğrudan erişim transferde etkili olabilir.*

dinci kesimin çocuklarına koyduğu isimler

o kadar çok ki saymakla bitmeyecek isimlerdir

game of thrones izlemeyi bırakmak

dizinin nasıl çekildiğiyle ilgili bir bölüm yapılmıştı.orada dizinin 10 ayda ancak yetişmesi nedeniyle sadece 2 ay ve 10 bölüm sürdüğünden bahsediliyordu.o bölümü izledikten sonra yeryer uzun diyaloglar nedeniyle durağanlaşan bölümlere rağmen izlemeyi bırakmayı aklımdan bile geçirmedim.en başından beri dizinin en beğendiğim yanı fantastik öğeleri çok dozunda ve yerinde kullanmasıydı.son sezon senaryosu sızdırıldığı için neler olacağını bilmeme rağmen nasıl çektiklerini merak ettiğim için izleyeceğim.dünyanın dört bir yanında bulunan tarihi mekanlarda çekilmesi nedeniyle yaşattığı görsel şölen bile izlemek için yeterli bir sebep.

yalanın yalan doğurması

bir gün gerçekten sevebileceğiniz biri çıkar ama yıllardır insanlara söylediğiniz yalanlar yüzünden siz bile aslında kim olduğunuzu unutmuşsunuzdur.

the nun

sinemada tek başıma izlemiş olmanın da etkisinden olsa gerek beni oldukça geren film.hatta jumpscare geleceğini hissettiğim bazı sahnelerde telefonun ekranına gözümü kaçırmaktan kendimi alamadım.salonda başka seyirci olmadığını bilseydim filme de girmezdim sanırım.yine de conjuring düzeyinde olmadığı da su götürmez bir gerçek.

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

özgürlüğünüz sözlük kurallarını çiğnediğiniz yerde ve başkalarının özgürlük alanına girmeye çalıştığınız anda biter.
(bkz:yazarların karşılıklı atışarak sözlüğü foruma çevirmesi)
(bkz:ayı sözlük formatı)

oğlancı yaşlılar

oğlan yokluğunda diğer alternatiflerinin köpekler olduğu düşünüldüğünde daha fazla alçalma ihtimallerinin olmadığı ortaya çıkıyor.

eşcinsel bireylerin garip huyları

gelsin eksiler yazıp ters psikoloji yaparak artı oyları toplamaları.*

seks yerine sex yazan insan

kurallara aykırı olsada daha pratik düşünen insandır.

cinsel hayatınızı bir şarkı ile anlatın

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

cinsel yönelimi nedeniyle evlatlıktan reddetmesi.
  • /
  • 117

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

eleştirilere gayet açığım, dark bear başlığını açıp okuyabilirsiniz, ailemden eşime işime kadar asılsız suçlamaların bulunduğu entryleriyle beni rahatsız edebileceğini düşünenler oldu zamanında, entryler hala duruyor. kimseyi memnun etme zorunluluğum da yok, sürekli hatalı entry giriyorsan ben seni uyarmak zorundayım, entrylerinden smile ifade silmeyle sürekli mesai harcayamam, kuraldır yapmayacaksın. başlıklarda entrylere entry ile cevap veremezsin bu da kurallarda yazar, uyarmak zorundayım, zamanımı senin entrylerini silmeye harcayamam. uyarılara rağmen hala da yapıyorsan uçurulursun, bu kadar net ve basit.

edit: bir de keşke açtığınız başlıkların arkasında durabilseniz, silmeseniz. bak entryleri ben değil kendiniz siliyorsunuz!

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

kişi isterse 8, isterse 18 aktifle birlikte olabilir ve aynı zamanda annesinin yaptığı yemekleri de afiyetle yiyebilir. özel hayatını ve cinsel aktivitelerini ailesine veya çevresine anlatmak zorunda değil kimse, pasif olmak bazılarına göre baya bir utanç verici belli ki. aktifi göğe çıkarırken pasifi ezme girişimi bu bünyelerde neyin eseri acaba.

avatarına bakarak yazara aşık olma

bu seferlik boyle olsun bilgilendirildin mi bilmiyorum ollg erkek değil. *

zenginin aktif fakirin pasif olması

zengin pasiflerin fakir aktiflere vermemesi durumu.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

rüzgar
uykusuz şoför
yan koltuğa yobaz birinin oturması
molasız yolculuk
çalışmayan priz veya usb çıkışı

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

1-çirkin ve zayıf muavin
2-80 lira verdiğiniz biletin buna değmemesi o tv asla çalışmıyor,asla o dosyalarda dinlenebilinecek müzik yok ve asla usb portları çalışmıyor ki 7 saat boyunca şarkı dinleyebileceğim tek aracı kullanabileyim.
3-yanınızdaki insanın omzuna başınızı koyduğunuzda size yüzsüzmüşsünüz gibi davranması* ama henüz sadece kötü bakış attılar her otobüs yolculuğunda birinin omzuna yatarım,tontiş grannyler sizi seviyorum çünkü üstümü örtüyosunuz.

not:şuanda otobüsteyim 7 saatlik zonguldak serüvenimde yine bu*tabletimsi şeyi bozuk,priz yok ve usb portuna bi gerizekalı çekirdek sokmuş.bugün sana çok sinirliyim pamukkale...

homojen dergi

yapabilirsem 12. sayısında benim de bir yazım bulunacak. dark bear yazmak ister misin diye sorduğunda ay olabilir mi öyle bişey dedim: *

paranoid android

allah kimseye kendi bedeninden büyük ego vermesin. taşıması çok zor olmalı.

mesela ülkede bütün heteroseksüeller yok olmuş

başka ülkelerden ithal edilir. illa zorla insanları ilişkiye sokma derdi niyeyse. zaten ne gerek var, çoğalınca çok mu iyi oluyor? ilaveten yok etmeyi de ülke olarak zaten en iyi biz biliriz.

Toplam entry sayısı: 2339

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

bilet alırken hep büyük hissediyor gibi olurum otobüse binince yine hayal kırıklığı.ufak tefek yarım porsiyon biri gelip oturur yanıma.bana da yolculuk bitene kadar ölü taklidi yapmaktan başka seçenek kalmaz.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

ağlayan bebek
kokan teyze
hiç susmayan geveze dede
ayakkabılarını çıkaran hacı dayı
tam susadığınız anda görünmez olan muavin
bıyıksız ve zayıf şoför
gece aniden bastıran osuruk ve ter kokusu.
dört bir yandan tepenize üfleyen klimalar.

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

kendileri kaşınmış sonuçta nefsi müdaafa olarak değerlendirilmeli.zaten adam fotoğraftaki azmansa hayatta kaldıklarına şükrediyorlardır.hatta günler içinde kaçınılmazsa zevk alalım noktasına bile gelmiş olabilirler.*

bear sevmek için nedenler

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

10 üniversitenin bölünmesi

bu üniversitelerin zaten farklı illerdeki fakültelerini bölüp her ile yeni üniversite açtık demediler mi.şimdide üniversiteleri tam ortadan ikiye bölerek yeni üniversite açmış olacaklar.hiç bir şey yapmadan çok şey yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorladır sanırım.

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

kaslı uzun boylu kıllı esmer dövmeli iyi siken tipler yazsın

öylelerine ulaşabilmen için saati 300 dolar tüm hafta sonu için ise 2000 dolar civarı ücret ödemen gerekiyor.gidiş-dönüş uçak bileti masrafınıda unutmamak lazım.

erkekler dururken kadınlarla sevişen vasat tip

adı üstünde tipi vasat olduğundan kendini hiçbir erkeğe beğendiremeyince kadınlarla idare etmek zorunda kalmıştır.*
edit:değerlendirmede tercihi hemcinsleri olanları değerlendirip biseksüelleri unutmuşum.esas onlar var tabi.

porno film yıldızı olabilecek kadar tatlı ev geyi

ülke toprakları içinde yaşamayan geydir.malum ülkemizde sektör ölü.

abdullah öcalan ın aşırı seksi bir şey olması

muhtemelen yazarlardan birine kafasına silah dayanmak suretiyle zorla açtırılmış başlık.

cevapsız çağrıya cevap alamayınca intihar eden kız

bir yakınınız yada arkadaşınız intihar ettiğinde bunun tek sorumlusunun kendisi olduğunu mu düşünürsünüz yoksa ona karşı yaptığınız hataları, daha fazla destek olabileceğinizi düşünüp vicdan azabı mı çekersiniz.intihar edip etmemek tutunacak dalı kalmamış birinin almak zorunda kaldığı son karardır.bu onun depresyona girmesinde ve devamında bu kararı alacak noktaya gelmesinde rolü olanların suçsuz olduğu anlamına gelmemeli.
intiharın sadece anlık alınan bir karar olarak görülmemesi gerektiğini bir sürecin sonucu olduğunu çok güzel anlatan , bu konuda ciddi farkındalık yaratan bir dizi yayınlanmıştı .ülkemizde de keşke topluma faydalı olacak diziler, filmler çekilse ama biz genelde sorunları görmezden gelmeyi tercih ediyoruz ;
(bkz: 13 reasons why)