justsin

Durum: 1594 - 157 - 31 - 2 - 19.04.2018 23:00

Puan: 15742 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Editör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 80

verdim ama pişman değilim dediğiniz şeyler

zamanında verdiğim kilolardan pişman değilim.gerçi sonrasında aldığım kilolardan da pişman değilim ya neyse.

ayı sözlük’te tanışmak için atılan ilk mesaj

entry ye yorum ayağından girip finalde skype istemece.son zamanlarda ise yerini whatsapp numarası aldı.skype ister gibi cep numarası istemenin yeni adı.

sikmek kelimesi iyi mi yoksa kötü anlamlı mı

zengin türkçemizde ki eşanlamlı kelimelerden biri daha.cümle içinde nasıl kullanıldığına bakmak gerek.

pasif pasife yapılan gay seks

pozisyon zenginliğinin 69 la sınırlı kalacağı seks çeşidi.

ilk defa sevgilisi olacak ayı sözlük yazarlarına tavsiyeler

sevgili olma kavramının iki taraf içinde aynı anlama geldiğinden emin olun.gelmiyorsa ortak noktada buluşmaya çalışın.buluşamıyorsanız yol yakınken bu sevdadan vazgeçin.

hem kaslı hem kıllı olmak

eve kapatıp havada kapmasınlar diye yalnız dışarı bile çıkarılmaması gereken ayı türü.

hiç sevgilisi olmamış ayı sözlük yazarları

neden olmasınla olmaz olsun arasında gidip geldiğim ilişki türü.

insanın yaşlandığını anladığı an

gerçekte torununuz olmayan bir biri size dede diye hitap ettiğinde.

otostop yaparken kimsenin seni almaması

cinsiyete ve kullanılan yönteme bağlı olarak başarı yüzdesinin değişmesi kaçınılmazdır.

nice for what

bruno mars ve jay-z bunu beğenmedi.daha god's plan zirveden inmemişken biraz nefes aldırmalı.diğer şarkıcıların da bir numara olma hayalleri var.

parmak izi

albümdeki favori şarkım küllerinden oldu.eski şebnem ferah şarkılarına benziyor.son iki şarkı olan akustik ağırlıklı kıramazsın ve koyu yuda çok beğendim.çocuk istismarı ve namus gibi kavramları işleyen sözde namus ta çok anlamlı ve yerinde olmuş.çıkış şarkısı olarak seçilen koridor da şebnem ferah klasikleri arasına girebilecek seviyede.son dönemde rock müzik yapanlar bile cebini doldurmak için pop a kaydığı için pop müzik dinlemekten beynimiz sulanmış resmen.iyi geldi.

kilisede porno film çekmek

dini görevini meslek olarak para kazanma amaçlı yapan bir sürü insan var.madem herkes kendi yaptığından sorumlu seçtikleri hayat tarzı mesleklerini icra edip para kazanmaları için engel teşkil etmemeli.

sevgiliyi seks yapamayacak kadar sevmek

artık ona farklı bir gözle baktığınızı , anlaşarak ayrılıp mümkünse arkadaş kalmanız gerektiğini gösteren durum.

50 kilo erkek

yarım porsiyon erkek tipi. kilolu ayı seviyorsanız dişinizin kovuğuna bile yetmez.aç kalırsınız.twink yada chaser sevenler içinse bulunmaz nimet çünkü bu devirde formunu korumayı başarmış zayıf erkek bulmak o kadar kolay değil.

ilişki durumu slm slm slm slm slm slm

sanal alemde bir yere kadar.o nokta aşılmadan taraflardan birinin gereken adımı atıp buluşma için yüklenmesi gerek.yoksa bıkkınlıktan ortada selam verecek kimse de kalmıyor.bu manasız selamlaşmanın hiçbiyere varmayacağını da anlayıp heyecanlanmıyorsunuz bile isterseniz hayatınızın aşkıyla karşılaşın.

nusr-et burger'e gitmemiş ayı sözlük yazarları

sözlüğe kesin kayıt için aranan şart buysa tez zamanda dubai şubesinde zirve organize etmeliyiz.en pahalısı oraymış diye duydum.kendisini elit sanan fakirler gibi kanyon şubesine gidecek değiliz herhalde.*
(bkz:ayı sözlük dubai nusr-et elitliğe merhaba zirvesi)

uber eşittir pkk'dır deaş'tır resmen teröristtir

direksiyon salladığı semtte üniversite kampüsü, devlet binaları, avm ler gibi belli başlı yerlerin yerini yıllardır öğrenemediğini iddia edip sizi sokak sokak dolandıran taksicilere inat
uberi kullanmak gerek.beter olsunlar.daha bir kere bile bilmediğim yerde taksiciye güvenip navigasyonu açmadığım olmadı.elinizde telefon takip ettiğinizi anlayınca nasılda en yakın yoldan götüreceklerini biliyorlar.

facebook'ta isminin başına tc koymak

saçma sapan havuz problemlerine cevap yazmadan geçmeyenlerle, her gördükleri paylaşımın altına bff yazarak güvenliklerini test ettiğini sanan kişilerle aynı kişilerdir.

eşcinsellere sorulan aptalca sorular

pasif olmadan önce söylenen son sözler

  • /
  • 80

jet sosyete

her geçen gün daha iyi oluyor, karakterler de iyice oturdu. bu hafta hasibe eren'in yeni talip'in annesi şennur tiplemesi ayrıca güzel oldu. gülse birsel dehasının "beyin bilmezse beyim bilir" repliği şimdiden favori repliklerim arasına girdi, tivitırda da konuşuluyordu. uzay yolculuğu bölümü yerlere yatırdı...

parmak izi

şebnem'in şarkı söylemeyip sadece çığlık attığı "benim adım orman" ve bilhassa "od" fiyaskolarından sonra çekildiği nadas'ın yaradığı ve yeniden "şarkı söyleyen" şebnem'e kavuştuğumuz 2018'in en güzel haber ve albümü...

parmak izi

"benim adım orman" ve "od" gibi şaheser albümlere fiyasko diyebilen yazarların müzik kalitesi anlayışlarına şaşırıyorum doğrusu. bu albümler "can kırıkları" kadar fazla ses getirmemiş olsa da, 10. yılına özel yaptığı senfonik konser albümünden sonra yapılan en melodik albümlerdir ve o albümlerde kendisi bile seslendirmemiş olsa da mükemmel derecede güzel şarkılar vardır. bir kere şebnem ferah'ın yapacağı bir albümün kötü olması gibi bir ihtimal yok. mesela bu albüm için de diğer albümlerde yaptığı gibi bir pr çalışması yapmadı. hiçbir yerde reklam çalışması göremedik. sadece kendi instagram kanalında albüm haberini paylaştı. daha ilk klibini bile çekmedi. albümden sonraki ilk konserini 17 nisanda antalya'da verecek. sessiz sedasız ilerliyor kendi çapında. ha bir de çok bağırıyor diyenler var. onlara da ayrı bir kılım. lan olum bu kadın ilk yaptığı albümden beri bağırıyor zaten. daha ilk çıkış yaptığı şarkısı vazgeçtim dünyadan'ın sonunda bile çığlık atıyor bu kadın. konserlerinde ha keza yine çığlık çığlığa şarkı söylüyor ve biz bu kadının bu şekilde şarkı söylemesine bayılıyoruz. ister bağırsın, ister çığlık atsın yeter ki o ses hiç kısılmasın. parmak izi albümüne gelecek olursam ilk albümünden sonraki her albümde olduğu gibi beni ilk dinleyişimde hiç sarmadı ama yavaş yavaş etkisini gösteriyor. lakin hep aynı düzlemde ilerleyen şarkılardan sıkıldım artık. kötü değil kesinlikle ama hep aynı düzlemde. giriş, gelişme, nakarat, solo ve bitiş. bu düzlemden çıkması lazım artık şebo'nun. daha yaratıcı olabilir. birbirini tekrar eden sözlerden de kaçınmalı bence. mesela bu albümde fazlasıyla sıradan, sanki yerine koymaya sözcük bulamamış gibi kısır bırakmış şarkı sözlerini ve hep birbiri ardına tekrarlayan sözler mevcut. oysa ki "dans pisti" ya da "perdeler" gibi yaratıcı cümleler barındıran sözleri bu kadın yazmıştı. yine yazabilir. biraz aceleye geldi sanki albüm. neyse yani biz bekleriz anacım. vallahi diğer albümleri ne çok beklemiştik, yine beklerdik. neyse çok uzatmıyım ama çok da beklentilerimi karşıladığını söyleyemem yine bu albümün. benim açımdan hit parçaları "koyu", "koridor", "küllerinden", ve "kıramazsın" olacaktır.

evli bir erkekle ilişki yaşamak

ay aklıma geldi, bir keresinde yattığım adamlardan biri bana mesaj attı "karım mesajlaşmalarımızı gördü şimdi oraya geliyor" diye, bir organizasyonun ortasındaydım, neye uğradığımı şaşırmıştım, riskli ama napalım benim erkek tercihlerim ve beni de beğenenler hep evli oluyor, yatakta da iyi oluyorlar.

anal seks yapmaktan hoşlanmadığı için dışlanan eşcinsel

benim böyle bir kolim vardı, görüşürüz hala, anal seksten hoşlanmıyorum ben dokunmayı seviyorum diyordu, öyle hazza ulaşıyor, oral ve dokunmayla, ve şefkatli de. partnerini "hunharca sikmeyi" * tercih etmiyorsa, onun tercihine saygı duymak lazım, ki ben de tamamen öyle yaptım. kim nasıl mutlu oluyorsa öyle olsun bence.

telefonun ön kamerasında kendini gören nine

defalarca izledim, nasıl bir tatlılık.

telefonun ön kamerasında kendini gören nine

samimiyeti şaşkınlığı çok iyi geliyor insana.
seneler sonra aklımın almayacağı ve benzer durumlara düşüp ‘napıyosun bak sen kimin ne sen burdasın? kime geldin sen?’ gibi soruları sorabileceğimiz teknoloji robot hologramlar vs olması muhtemeldir.

türkiye'deki ilk lgbti temalı tv kanalında olabilecek programlar

eğer 20 yıl sonra turkiye'de böyle bir kanal acilacak ise fikir bizden ciksin. muzik saatinde pet shop boys, madonna, village people olur. (bkz: rupaul's drag race) formatlı yarışmalar duzenlenir. cinsel eğitim bölümünde kondom kullanmanın önemi anlatılır. öğleden sonra evlilik programları yapılır. ama paravanin iki tarafinda iki erkek vardır.haber bultenlerinde moda tuyolari verilir. gece yarısı ise romantik bir gay filmle gün sonlandirilir.
(bkz: bir hayalim var benim)

türkiye'deki ilk lgbti temalı tv kanalında olabilecek programlar

uzak mesafe ilişkisi

zor bişey sen konyadasın o izmirde durumlar gelmeye gitmeye müsailt değil ha gitmek istersin o istemez o zaman uzaktan sevmenin bi şeyin anlamı olmuyor...ama tanıştığın kişiyle daha önceyse ilişkin yüzyüze tanışıp vakit geçirilmişse o ilişkinin temeli sağlamdır

Toplam entry sayısı: 1594

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

bir erkeği tavlama teknikleri

gel beni tavla diyeni bile tavlamayı beceremeyip eline yüzüne bulaştırmayı başarmış bünyeme çok faydalı olacağını umduğum başlık.

ayı sözlük yazarlarının becerileri

parmak ucunda top çevirmek .

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

full aktif

konuştuğu kişinin de full aktif olduğunu anlarsa muhabbeti hemen keser.arkasını dönüp hızlıca ordan uzaklaşır.malum tehlike altındadır.

evli gay

istisnalar olsada tünelin ucu karanlıktır genelde hemde zifiri karanlık.hem evlenen gay için hem evlendiği insan için hemde ondan hoşlanan gay için.tam bir aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu.

dark bear'ın yattığı yazarları editör yapması

muhtemelen kuyruk acısı yada yükselmek için her yolu deneyip yatmadığı üstü kalmayan kaşar sekreter kafası. ne kadar koyduysa başlık bile açmış.

tek beni sevsin istediğiyle yatsa da olur'cu model

eziktir,sevdiğini çoktan kaybetmiştir ya da hiç kazanamamıştır, ama haberi yoktur.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

taktığınız at gözlüklerinin modası biraz geçmiş sanki.görüyorum ve artırıyorum
(bkz:cd ye pasif olmak için yanıp tutuşan kamyon şöförü gay )

orgazm sebebi erkek oyuncular

(bkz:chris pratt)

zaten dinazor bile adama yiyecek gibi bakmış.*

kadavraların aletlerinin iri olması

troll

bazen dikkat çekme amaçlı bazende reklamın iyisi kötüsü yoktur mantığıyla sırf farklı olmak için farklı olma çabası gösteren ama çoğu zaman kendiyle bile çelişip komik duruma düşen kişilerdir.