justsin

Durum: 2530 - 71 - 19 - 1 - 26.03.2019 00:28

Puan: 35624 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 127

batman'ın penisi

gece yapılınca ekstra zevk veren şeyler

çorbacıya gidip işkembe yada paça çorbası içmek.

şükür durumumuz var

vazgeçilmez gariban tesellisi ve anlık eziklik gidericisi olarak sık kullanılan cümle.

sevgili buldum

biri ayrılmış diğeri aynı gün sevgili yapmış. yine dallas'a döndü buralar.

enes batur

şu an foxta filmi yayınlanıyor.kendisini oynamasına rağmen oyunculuğuna en fazla 5 dakika dayanabildim.senaryoda çöp.böyle filmlerin gişe yapıp para kazandırdığını görünce insan cinemaximumun film şirketlerine attığı kampanyalı patlamış mısır kazığını gayet yerinde buluyor.

ayı sevmeyip ayı sözlük'te yazmak

murat beni bozsun çağatay beni soysun

başlığı açanın gözü sixpack e doysun

ayı olmayıp ayı sözlük'te yazmak

geleceğe yatırımdır.ayı olmamanız birgün ayı olmayacağınız anlamına gelmez.

mightyraccoon

yaptığı animasyon videoları ile yükselişte olan saruhan saral adlı türk youtuberın kanalı.youtuber demeye de gönlüm varmıyor nedense adama hakaret etmiş gibi hissediyorum.avangers endgame fragamanına yaptığı deadpool versiyonu sonrası abone sayısıda dolardan hızlı yükselmeye başladı.umarım böylede devam eder.
https://youtube.com/channel/UCX77yEHFSRI...

eşcinsel erkeklerdeki kadın düşmanlığı

bakışlarımdan etkilenmeyen erkek gaydir deyip işi duygusallığa vurmazsanız sevebiliriz.her erkek sizi cinsel obje olarak görsün derdinde olmazsanız arkadaş bile olabiliriz.aşın artık bu tabuları.duygusal olarak sizlere karşı birşey hissetmemiz sizden nefret ettiğimiz anlamına da gelmez.

devlet memuru lgbti+ oluşumlarına katılabilir mi

olabilir.tabi ki işsiz kalmayı göze alabiliyorsa.şikayet edilirseniz ve fiilen bu yüz kızartıcı! eylemi yaptığınız kanıtlanırsa direkt memuriyetten atılırsınız.çünkü devlet memurunun yasalarla belirlenmiş şekilde vatandaşa örnek olmak gibi bir zorunluluğu vardır.kısaca davranışlarınız ipotek altındadır.toplumun genel ahlaki değerlerine aykırı davranamazsınız.sizi bilen kötü niyetli insanlar tarafından tehdit edilmeye de hazırlıklı olun.yada olabildiğince özel sektörde çalışıyorum diye geçiştirmeye çalışın.

gaziantep

son yıllarda ki suriyeli istilası nedeniyle yaşanmaz hale gelen şehir.

amkli konuşan eşcinsel

çirkef dedikoducu dramacı egoist ilgi meraklısı gay

ev temizleme karşılığında evi koli için kiraya vermek

baza kırılmadigi surece kara gecilebilecegini düşündüğüm uygulama.

ortamdan değilim

ortamdan değilim diyorsa ortamdandir.

panterine cinsel hastalık bulaştırdığı için vicdan azabı çeken gay

başlığı editlemeyi düşündüm ama hem üzerinde dönen onca geyik heba olacaktı hemde ölüyü diriltmek yerine üstüne bir kürek toprak atmak daha mantıklı geldi.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

bıyıklı pasif

ayıseverleri peşinden koşturur.

x men de hangi karakter

  • /
  • 127

18 mayıs 2019 ayı sözlük eurovision zirvesi

kızlaaaar yeni bir zirve ile yine karşınızdayım. kesin katılacağını bildirenlerin sayısına göre olur diyorum. kalabalık bir sayıya ulaşırsak bir mekan belirlenir şuan için neresi bilemiyorum ama halledilir. üç beş kişiyle kalırsak da birimizin evinde falan olur en kötü ihtimal. benim kapılar sonuna kadar açık. evin kapıları yani. bence bi düşünün ona göre hareket edelim derim.

(bkz:eurovision 2019)

koli mekanları

efsane üçlü. koli bulma yahut kolileşme adına emsalsiz bunlar:

1. simit sarayı. en fazla yarım saatlik çaba sonucu koli garanti. simit sarayı ölmez.

2. beyoğlu zara mağazası. mağaza içinde bi kaç tur atmak yeterli. 2. ve 3. kata çalışınız.

3. taksim gezi parkı. eylem süreci sonrası çark alanı olarak hayli yara alsa da, bu cumartesi sözlükten bir kaç ahbabımla yaptığım test sürüşlerinde mekanın koli alanı olma anlamında değerini yitirmediği test edildi onaylandı. hatta yanımıza yaklaşıp tekliflerde bulunan adamlar cabası heğ.*

eşcinsellerle duygusal ilişkiler kurarak onlara karşı seri suç işlemek

özellikle adli kayıtlara da geçen eçcinsellere karşı işlenen gasp hırsızlık ve yaralama suçlarında tavan yapan ruh hali.

ayrımcılık, mağdurun travesti olduğu durumlarda yargı makamları tarafından konuya getirilen bakış açısı, yerel mahkemenin görüşü bu konuda ön plana çıkmakta.

konuyu homojen derginin yeni sayısında cinsel yönelim kaynaklı hak ihlallerine dair avrupa insan hakları mahkemesi 2. dairesi'nin başvuru numarası 27607/11 olan karar tarihi 09.10.2018 olan çok güncel bir kararı ile izah etmeye çalıştım.

kuku

geçen gün denk geldiğim bir soyadı. üstelik bir avukatın soyadı. duruşma salonunda ismi okununca herkes şöyle bir baktı falan. ilginçli tabi.

çirkef dedikoducu dramacı egoist ilgi meraklısı gay

sanırım ortamda en çok karşılaşılan gay türü. en çok da şu arkadan atıp tutma olayı popüler bu tarz gayler arasında. toplanıp 'iki lafın belini kıralım ayol' deyip boş boş hoşlanmadıkları kişilerin arkasından onursuzca ve lakayt bir tavırla konuşup, dedikoducu oluşlarından gurur duyarlar. ilgi çekmek, ilgi odağı olmak için sürekli kendilerini öne atarlar, ilgi onların üstünde olmazsa hasetlenirler. arkadaşlarına 'kızlar' diye hitap ederler. garip bir şekilde erkektirler. çünkü penisleri vardır.

ucuz pop şarkıları dinlerler, gece hayatını, göbek atıp terlemeyi, alkol alıp rezalet çıkarmayı severler. her zaman kurban rolüne bürünüp başkalarını eleştirirler ama kendilerine yönelik en ufak bir eleştiriyi kaldıramazlar. marka giyinmezlerse ucuz hissederler.

pasif bir direnis

bu kadar boş ve saldırgan entryler giren birine methiyeler düzmek...

versatile sanılan sevgilinin powerbottom çıkması

olayın takıldığın kısmını geçerek, şunu anlamaya çalışıyorum; bu x kişisi nasıl biridir ki, eski sevgilinin zevk alarak, çok çok iyi yaptığı, aklının hayalinin almayacağı şeyleri sana anlatabiliyor ya da diğer taraftan sen bunları anlatmasına nasıl izin veriyorsun? ankara'nın küçük bir yer olması ve bir şekilde herkesin birbirini tanıyor olması, kişi bazında bu kadar özeli konuşmak için yeterli sebep midir?

gaylerin zırt pırt aşık olmaları

aşk değil bu. senden cinsel bir şey alamazlarsa başkasına yönelirler. elde etmek için aşıkmış gibi ilgili davranırlar. bazen de ayrılık sonrası boşluğa düşenler daldan dala atlar. bi garip ortam cidden. ben kimsenin sevgiye aç olduğunu sanmıyorum. sekse açlar. sevgi gösterisi bir araç sadece. herkesin duygusal tavrı beni deli ediyor. çok duygusal, hassassınız. yalnız kalmışsınız, yüreğiniz acıyor ama siz kendinize aşıksınız. yalnızlığı hak ediyorsunuz.

marshmallow dad

1 ay bile olmamış şu popülariteye bak. resim koyunca abazalar sarıyor sanırım hemen belki bize ekmek çıkar diye.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

Toplam entry sayısı: 2530

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

bilet alırken hep büyük hissediyor gibi olurum otobüse binince yine hayal kırıklığı.ufak tefek yarım porsiyon biri gelip oturur yanıma.bana da yolculuk bitene kadar ölü taklidi yapmaktan başka seçenek kalmaz.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

ağlayan bebek
kokan teyze
hiç susmayan geveze dede
ayakkabılarını çıkaran hacı dayı
tam susadığınız anda görünmez olan muavin
bıyıksız ve zayıf şoför
gece aniden bastıran osuruk ve ter kokusu.
dört bir yandan tepenize üfleyen klimalar.

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

kendileri kaşınmış sonuçta nefsi müdaafa olarak değerlendirilmeli.zaten adam fotoğraftaki azmansa hayatta kaldıklarına şükrediyorlardır.hatta günler içinde kaçınılmazsa zevk alalım noktasına bile gelmiş olabilirler.*

bear sevmek için nedenler

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

10 üniversitenin bölünmesi

bu üniversitelerin zaten farklı illerdeki fakültelerini bölüp her ile yeni üniversite açtık demediler mi.şimdide üniversiteleri tam ortadan ikiye bölerek yeni üniversite açmış olacaklar.hiç bir şey yapmadan çok şey yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorladır sanırım.

kaslı uzun boylu kıllı esmer dövmeli iyi siken tipler yazsın

öylelerine ulaşabilmen için saati 300 dolar tüm hafta sonu için ise 2000 dolar civarı ücret ödemen gerekiyor.gidiş-dönüş uçak bileti masrafınıda unutmamak lazım.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

porno film yıldızı olabilecek kadar tatlı ev geyi

ülke toprakları içinde yaşamayan geydir.malum ülkemizde sektör ölü.

pasif olmadan önce söylenen son sözler

abdullah öcalan ın aşırı seksi bir şey olması

muhtemelen yazarlardan birine kafasına silah dayanmak suretiyle zorla açtırılmış başlık.