justsin

Durum: 1780 - 47 - 23 - 10 - 19.06.2018 02:24

Puan: 17749 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Editör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 89

rehabilite şekli olarak telefon rehberinden isim silmek

art niyet sezmişseniz farketmesini de sağlamalısınız ki ilerde iletişim kurmaya yeltendiğinde ya numaranızı silmiş olsun yada yazmaya yüzü olmasın.bundan iyi terapi mi olur.

sarılmak

lafa gelince herkes sarılmak istiyor ama genelde ilk sorulan soru arayış ne?

yatılması gerekenler listesi

çok isteyipte yatılamayacaklar listesidir aynı zamanda.

a haber söz milletin

izleyince açın tok, fakirin zengin hissettiği , bedavaya sadece hayal satan ilk ve tek haber programı.

çadır kurmak

birde çadırı hep hazırda kurulu olduğu için kurmak için hiç uğraşmayanlar var.her ihtimale hazırlıklı olup hiçbir kamp kurma fırsatını kaçırmamak güzel şey olsa gerek ama gençlerin önünüde açmaları lazım. onlarda insan.

2018 dünya kupası

güçlü takımların neredeyse hepsi ilk maçlarını oynadı.favorim ispanya kazanmasını istediğim takımsa portekiz.ronaldo hazır ilk maçta 3 gol atmışken tek eksiği olan dünya kupasını gol krallığıyla beraber kazansa efsane olur .aslında aynı şey messi içinde geçerli ama ilk maçtaki görüntüsüyle ne arjantin ne de messi turnuvaya hazır gözüktü.birde favori takımlar guruplarda ölümüne kapanan zayıf takımlar yüzünden elenmese de sonraki turlar da portekiz-ispanya maçı gibi korakor maçlar izleyebilsek.

sugar daddy

(bkz:acun ılıcalı)
giydiği o bol t-shirtler bile yaşlandığını gizleyemiyor ama yinede erken çöktü bence.

nihat hatipoğlu

kendisine ne yapıyorsunuz o kadar parayı gizli sugar daddy misiniz yoksa diye sormak istediğim kişi.

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

whatsapp çıktı çıkalı daha ötesini kolay kolay göremediğim için sevilip sevilmediğimi de anlayamıyorum.emojiler üzerinden karakter tahlili yapıp bilet keser olduk.en azından iş beğenip beğenmeme noktasına gelemediği için çirkefleşmeye de gerek kalmıyor.

günün belli saatlerinde yaşayan insan

istediğinizi yaptığınız zamanları yaşamak sayarsanız işte geçen zamanları ve uyku zamanını çıktığınızda geriye pek bir şey kalmıyor.kalan zamanda da ne yaparsanız yapın istediğiniz kişiyle yapamadıktan sonra pek tat vermiyor zaten.

zaman makinesi icat edilse gidilecek ilk tarih

kafamıza göre takılabiliyorsak biner yıl arayla geleceğe gitmek isterdim.önce 3000 yılı sonra 4000 sonra 5000...

ilk yiyişte mutlu eden şeyler

halka tatlı ve pamuk şeker.

en korkunç giriş cümlesi

ilk görüşte aşka inanır mısın?

en eşcinsel burç anketi

en son mulholland drive ı izlediğimde kafam bu kadar karışmıştı.cevabı olmayan bir anket olsa gerek.aslında gıcıklığına akrep diyesim var ama uzman görüşü varken bize laf düşmez.
https://astroanahtar.wordpress.com/2013/...

bursa'nın gay kenti olması

hayatında hiç bursaya gitmemiş insanların beyin yakan tespiti.

orgazm sonrası saçmalamalar

cinsel yönelimiyle barışık olmayanların orgazm sonrası ani heves kaçması nedeniyle çok sık yaşattığı durum;
gece yarısı eve yakın bir arkadaş yada akrabanın geleceği tutar.bunlar o saatte çat kapı geldikleri halde nedense hiç aramazlar whatsapp tan mesajla yolda olduklarını bildirirler.
-şehir dışından kardeşim mesaj atmış beş dakikaya evde olacakmış.kusura bakma sana da ayıp oldu gibi klişe cümleler eşliğide dış kapı açılır.
+ sizde çıkarken bari bi duş alsaydım onu da geçtim üstümü giyinseydim tarzı saçmalamaya başlarsınız.
-yine görüşelim canım ben seni ararım tekrar kusura bakma tarzı geçiştirme cümleleri duyarsınız.tabi ki arayan falan olmaz.kapı arkanızdan kapandığı anda engellenmişsinizdir.

the boring company

elon musk ın 2016 yılında trafik yoğunluğuna çözüm sunma amaçlı kurduğu tünel inşaat şirketi.son günlerde olası bir zombi istilasına karşı önlem olarak 500 dolara satışa çıkardığı alev makinesi ile gündemde.
https://www.sabah.com.tr/teknoloji/2018/...

pac-man

stresten öldüren işkence gibi oyun.

24 haziran 2018 cb seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz

bu seçim patlatmaya geldik.

ebeveynlerinizden birisinin lgbti yönelimini açıklaması

bu konuda konuşmak isterse her zaman dinleyebileceğimi söylerdim.onun dışında çokta umurumda olmazdı.
  • /
  • 89

acun ılıcalı

ya bunlar ceket altına ne giymişler yaw, bi türlü çözemedim. üstü forma, altı sorma olmuş resmen.

edit: şortmuş.

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

büyük erdemdir aslında..

sevdiğin, hoşlandığın, hayatına dahil etmek istediğin birisi tarafından aynı hislerle karşılanmamayı duymak/görmek/hissetmek zor bir durumdur nihayetinde.
öz saygısı yüksek olan bireyler bu durumda ne kendisini ne de karşındakini suçlar..
olayı kabullenir..
ama öz saygısı olmayanlar öncelikle karşı tarafı suçlar, ona nefret kusar, sanki karşısındakinin de onu sevmesi zorunluymuş gibi düşünür, daha ileri boyuttakiler de reddedilme kaygısını kendisini suçlayarak aşmaya çalışır.. her iki durumda da uzun vadede etkisi süren hasarlar devam edebilir..

bankacibear

olum bu adamın her başlık altında neden aynısından 10 entrysi var? biri bana bunu açıklayabilir mi? hani sistemsel bir hata ise neden sadece bu arkadaşa piyango vurmuş? eğer sistemsel değilse bu arkadaşın bir sorunu mu var aynı entryden 10 tane döşüyor her başlığa? vallahi siliyorum bak sonra benim entry sayım neden düştü demesin kimse...

thepillars

çok gülüyorum bu adamın entrylerine. yalnız hoşuma gittiğinden değil yanlış anlaşılmasın. sinirim bozulduğu için gülüyorum. hani düşünün benim sinirim öyle kolay bozulmaz yani. tanıyanlar bilir asfadfasdf.

bursa'nın gay kenti olması

hiç de öyle gay kenti falan değildir. 2 yıl bursa'da kaldım birlikte olabildiğim adam sayısı 2'dir. yılda 1'e takabül eder. o da bütün yıl boyunca değil hani tek gecelik. adsfdafsdfad.

bursa'nın gay kenti olması

bursa'nın gay kenti olması

benim görüsum degil. bir genelleme işte. ulan gay kentinde akp nasıl yüzde 50 oy alır?

ebeveynlerinizden birisinin lgbti yönelimini açıklaması

bir arkadaşım cesaretini toplayıp bir gün abisine açıldı ve gay olduğunu söyledi. o günden sonra abisiyle aralarından su sızmaz oldu meğer abisi de gay olduğunu itiraf etmiş. böyle de güzel bir hikayeleri oldu.

ebeveynlerinizden birisinin lgbti yönelimini açıklaması

üzgünüm ama hiçbirinin lgbti yönelimi olduğunu düşünmüyorum. hatta bu tarz ilişkilere tamamen kapalılar. yani arada bir mevzusu bile geçse iğrenme tiksinme durumuna falan geçiyorlar. ben nasıl böyle bir aileden ortaya çıktım bilemiyorum. genlerde bir sorun var demek ki. piyango da bana vurmuş. enteresan.
ha olsaydı ne olurdu? yani benim için çok da bir önemi olmazdı. öyle acayip homofobik tepkiler vermezdim yani. hatta hiç tepki vermezdim. iyiymiş der geçerdim muhtemelen.

jurassic world fallen kingdom

gaza gelip dün gece bir öncekini yine izledim, gösterim zamanında bir hayli eleştirmiştim ama aradan geçen 3 seneye göre bile efektleri, teknik detayları, konusu(!) sıkmadı. bu film için de umuyorum ki en azından o kaliteyi tutturabilmiş olsun.

Toplam entry sayısı: 1780

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

bir erkeği tavlama teknikleri

gel beni tavla diyeni bile tavlamayı beceremeyip eline yüzüne bulaştırmayı başarmış bünyeme çok faydalı olacağını umduğum başlık.

ayı sözlük yazarlarının becerileri

parmak ucunda top çevirmek .

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

bear sevmek için nedenler

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

10 üniversitenin bölünmesi

bu üniversitelerin zaten farklı illerdeki fakültelerini bölüp her ile yeni üniversite açtık demediler mi.şimdide üniversiteleri tam ortadan ikiye bölerek yeni üniversite açmış olacaklar.hiç bir şey yapmadan çok şey yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorladır sanırım.

full aktif

konuştuğu kişinin de full aktif olduğunu anlarsa muhabbeti hemen keser.arkasını dönüp hızlıca ordan uzaklaşır.malum tehlike altındadır.

tek beni sevsin istediğiyle yatsa da olur'cu model

eziktir,sevdiğini çoktan kaybetmiştir ya da hiç kazanamamıştır, ama haberi yoktur.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

taktığınız at gözlüklerinin modası biraz geçmiş sanki.görüyorum ve artırıyorum
(bkz:cd ye pasif olmak için yanıp tutuşan kamyon şöförü gay )

orgazm sebebi erkek oyuncular

(bkz:chris pratt)

zaten dinazor bile adama yiyecek gibi bakmış.*

kadavraların aletlerinin iri olması

troll

bazen dikkat çekme amaçlı bazende reklamın iyisi kötüsü yoktur mantığıyla sırf farklı olmak için farklı olma çabası gösteren ama çoğu zaman kendiyle bile çelişip komik duruma düşen kişilerdir.