justsin

Durum: 3051 - 77 - 20 - 8 - 29.03.2020 01:11

Puan: 43294 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 153

namaz kılmayan türk değildir

namaz kılan herkes türk olsaydı dediğinin doğruluk ihtimali olabilirdi.
bu kadar saçma bir önermeye mantıklı bir yorum yapmak da mantıksız olurdu zaten.

2020

ilk 3 çeyreğini bitirmek üzere olduğumuz şu günlerde yok artık lebron james'den başka verebilecek tepki bulamıyorum.kralında dediği gibi bu yılı direkt pas geçip 2021 e devam etsek çözüm olur mu ki?

jojo rabbit

ikinci dünya savaşı almanya'sını hitler fanatiği bir çocuğun gözünden anlatmayı başarmış hem güldürüp hem hüzünlendiren karantina günlerinde insanlara rahatlıkla tavsiye edilebilecek bir film.yine bir 2. dünya savaşı filmi olan hayat güzeldir de hissedilen duygu yoğunluğu ve çaresizliği etkileyici bir biçimde hissettiriyor.

oytun erbaş

şu sıralar genetik kökenimiz nedeniyle salgın türkiye'de yayılmaz diğer ülkelerde yaptığı etkiyi yapamaz gibi iddialı sözleri nedeniyle linç yemekle meşgul olan fizyoloji doçenti.

messiah

gelen tepkiler üzerine olsa gerek yeni sezonun gelmeyeceği ve dizinin iptal edildiği açıklanmış.merak edilen adamın mesih olup olmadığıydı.zaten bunu da hiç net olarak açıklamayacaklardı ve muhtemelen sonunda çıkarımı bize bırakacaklardı.merak uyandırdığı konulara cevap bulmaktan da öte dini bir liderin ortaya çıkış hikayesini etkileyici ve gerçekçi bir biçimde işliyordu.iyi kurgulanmış ve rahat 4-5 sezon gidebilecek bir diziydi.yazık olmuş.

kanal istanbul için ihale açılışı

ülkeyi yağmalamak için bundan iyi fırsat bulamazlardı.

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

tek yön gay club ta ayı show

gay barda pantolonla dans eden ayı striptizci olur mu diye düşünürken yirminci saniyeden sonra arkasını dönüp pantolonunu indirmesi kapak oldu.iç çamaşırı da giymiyormuş sanırım.bir hışımla ne varsa indirmişte olabilir bilemedim.sağolsun videoyu çeken sağa sola sürtünmekten olsa gerek elinde ki telefonu pek sabit tutmayı başaramamış.alkolün etkisi de buna yardımcı olmuştur sanırım.

1917

neden hep game of thrones dışında ki film ve dizilerde saf ve salaklar ilk ölüyor.
 spoiler!
ölmemesi gereken kişinin öldüğü etkileyici film

kamyoncu'nun seks hayatı

o küçücük yere iki kişi nasıl sığıyor hep merak etmişimdir.

kiloluların zayıflara oranla daha zevkli dakikalar yaşatması

ayı severler için çok doğru bir tespit olsa da başka sözlüklerde açılsa troll olarak karşılanabilecek hatta linç edilebilecek başlık.

tuvalet kağıdını kaç bölünmüş parçada kullanıyorsunuz

üretimin büyüklüğü ve kıvamına göre değişiyor.

travesti replikleri

arabada beş yer varsa beleş.

koronavirüs yüzünden artan çin düşmanlığı

aylarca belkide yıllarca rahat rahat dışarı çıkamayacak olmamızın tek nedeni çinlilerin her buldukları protein kaynağını çiğ çiğ hatta belki de canlı canlı ağızlarına götürmesi.biz her 10-15 yılda bir bunlar yüzünden ölüm korkusu yaşamak zorundamıyız gel de nefret etme.

dizilerde eşcinsel karakter görünce kuduran tayfa

özellikle amerikan dizileri ve netflix gibi dijital platformların yapımlarında bulunan eşcinsel karakterleri görünce nefret kusan böyle bir gurup var.yeter ki izledikleri dizilerde karakterlerden biri eşcinsel olarak açılmasın ilk işleri hemen diziyi izlemeyi bırakıp telefonlarına sarılarak sosyal mecralarda homofobilerini kusmaya başlamak.

almanya'da 100 pasife 1 aktif düşüyor olması

burada durum tam tersi ama lafta.

en seksi yabancı diller

konuşanına göre değişiyor.

corona günlerinde dışarıda spor yapanların sayısının artması

italyan belediye başkanı tam da bundan bahsetmiş.durumu en trajikomik şekilde özetlemiş sağolsun.biz de bir hafta sonra önümüzde italya gibi bir örnek varken aynılarını yaptık.

snatch

elinin gram ayarı olmayan çingene mickey rolünde brad pitt'in harikalar yarattığı film.mickey'nin sonunda yüzünüzde bir gülümsemeye neden olan dövüş sahneleri için bile izlenir.gülmekten yarılanlarda hiçte az değildir.

tom cruise ve david beckham'ın yatakta basılması

iş o noktaya nasıl geldi merak ettim.filmi yapılsa bayağı izlenir.belki de malum film stüdyoları tarafından çoktan yapılmıştır.böyle bir malzemenin parodisini yapma fırsatını kaçırmamışlardır umarım.
  • /
  • 153

ayı sözlük itiraf

insanlar ne kadar mantıklı, sağduyulu, tutarlı düşünse de bazı konularda olaylar düşüncelerini desteklediğinde çok salakça fikirlere kapılabiliyor. lise dönemi ergenliğiyle platonik bağlandığım okulumuzun müdür yardımcısı vardı. neredeyse aradan on sene geçmiştir. platoniklerin arasindan en tutkuyla bağlandığım adamdı. hayatta bana bir fırsat sunulsaydi, her türlü onunla değerlendirmeyi seçerdim. o kadar olağanüstü bir şey gibi geliyordu ki tenimin tenine değmesi; aşkı sevgiyi geçtim, sırf nasıl bir histir bu merağından belki de en çok istediğim şeydi. bilen bilir platonikler durup dururken birine bağlanma olayı değildir. dogru ya da yanlış karşı tarafın da tavırları seni buna sürükler. etkisini yitirdiğinde karşılık konusunda en iyimser düşündüğüm adamdı kendisi. yeni yaslarimin getirdiği tecrübe ve olaya birkac sene uzaktan bakınca en ufak bir alaka görmüyordum bile. hatta yakın zamanda onu gördüğümde karşılaşmamak için elimden geleni yaptım. ama dün telefona dalmışken iş yerinin oradan birinin geçtiğini farkederken kafamı kaldırır kaldirmaz birinin gözleriyle içeriye göz gezdirdigini gördüm. aynı zamanda yürüdüğü için tam gözler bana kayınca işyerini de geçmiş oldu. bir anlık noluyor lan dedim kendi kendime. anlam vermeye çalışıyorum. oldukça düşündüklerimden uzak ihtimallerden yana kullanıyorum mantığımı ama hafiften de aklım başka yana kaymiyor da değil. hani bir şey olacağından değil. biliyorum kırk yıl böyle sürse hiçbir şey olmaz ama içinin bi yerlerinde bir şeyler cız ediyor yine. gecem onu düşünerek geçti. hala karşıma çıkınca ayaklarım titriyor.

ayı sözlük itiraf

hayatım boyunca yaşadığım seksin maddi bir karşılığı olabileceği bir performans sergileyemedim..

kıskandım..

neyse konumuza dönelim, eskiden beridir takip eden arkadaşlar bilir her ay düzenli olarak aşık olurum ama bh sefer hepsinden farklı..
daha ellerini bile görmediğim, nefesinden bihaber olduğum kişiye gönlümü verdim..
neden gönül vermek göt vermek kadar kolay değil ki???

karantina günlerinde bana fotoğrafları ıslatacak kalp sızısı verdiğin için senden nefret ediyorum evren.. *

neyse ben biraz daha ağlayayım sonra 31 çeker sızarım)

ayı sözlük itiraf

bir arkadaşıma açıldım. ben biseksüel erkeğim o heteroseksüel kız. açıldığım andan itibaren hiçbir şey değişmedi. eskisi gibiyiz. hatta daha bile iyiyiz. fakat biseksüelliğim konusunda sürekli konuşmaktan kaçınıyor. ilk açıldığımda da sadece "ne zaman anladın böyle olduğunu?" diye sormuştu. ondan sonraki muhabbet esnasında ben bir espri yaptığımda "ahaha doğru" demişti ve konuyu geçirmişti. bu akşam da bir erkekle olan flörtüm hakkında bir şeyler anlattım ve tepkileri "hmm, evet, olabilir" tarzı şeylerdi. konuyu daha çok irdeleyip sıkıştırmaya çalıştım ve yine tepkileri "evet, insanlar farklı hissedebilir, bence de" gibi geçiştirici cevaplardı. kızlar hakkında konuştuğumda saatlerce detaylı konuşurken erkekler hakkında konuştuğumda böyle yapması kafamda soru işaretlerine neden oldu. kendisi gayet açık fikirli ve en baştan beri beni hoş karşılayan birisi. hakkımda ne düşünüyorsun, doğruyu söyle dediğimde "hiçbir şey değişmedi, hala aynı kişisin benim için" dedi. sadece gay-biseksüel ortamına aşina olmadığı için yorum yapmıyormuş. bence bu geçerli bir sebep değil. en azından benim üzerimden fikir belirtebilir. telefonu kapatmadan da bana "biliyorum eğlence arıyorsun ama o ortamlarda fazla takılma normal insanlar gibi eğlen" dedi. ben de belki biseksüel değilim zaten kafam karışık dedim ve kapattım. halbuki köküne kadar biseksüelim. niyetim "aa ben biseksüel değilmişim" deyip bilen tek kişiyi ekarte etmek. kendisi her ne kadar hoş karşıladığını belirtse bile kaçındığı belli. ben de kendi ortamımızda fazla takıldığımı, bizim birbirimizi anladığımızı fakat hetero insanların bambaşka bir gözle baktığını fark etmiş oldum. gerçek dünyaya geri döndüm. bundan sonraki planlarım normal (bilmeyen) arkadaşlarımın yanı sıra gay-biseksüel arkadaşlar edinip bu kimliğimi farklı arkadaşlık ortamında devam ettirmek. bu zamana dek sadece seks ve ufak tefek muhabbetler harici arkadaş edinmemiştim. edinmem gerektiğine karar verdim. çünkü ne kadar yakın olursan ol hetero birisi seninle aynı açıdan bakmıyor dünyaya.

ayı sözlük itiraf

bugün akşam üzeri, asla yapmayacağım bir şey yaptım, hayatımda ilk defa sadece fotosunu gördüğüm ve toplamda dört cümle yazıştığım biriyle tanıştım. -selamlar, -avm'nin üst katında x yerde yemek yiyorum, -yalnız? -evet, gelsene... bu kadar. ne olacak ki, diyip bindim asansöre, çıktım yemek katına.
plansız bir durum ve önceden verilmiş başka bir sözüm olmasından dolayı kısa bir sohbet oldu ama nasıl güzel, nasıl tatlı adamın teki namussuz. şu kadarını söyleyeyim, elimden tutup -hadi deseydi, gitmiştim adamla. o an bu hissettiğimi ne belli ettim, ne de söyledim. eğer iletişim sürerse bir gün zaten anlatırım ona da, benim pek içimde kalmaz. ama o güne kadar ne siz okudunuz ne de ben anlattım ona göre...
şimdi düşündüm de, ister misin adam sözlük yazarlarından biri olsun, rezilliğe gel

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

napsın adamlar? elbette her fırsatta dile getirecek yoksa adamları eşcinsel zannediyorsunuz.

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

bence farkindaligi dusuk rasyonel olmayan bilislere sahip insandir kendileri

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

alakalı alakasız her başlıkta bir şekilde aşırı sikici olduğunu, kimsenin onun götünü elleyemeyeceğini belirten yazardır..

sikilesidir..

oytun erbaş

herkes alanı dışında ahkam keserse böyle olur. gördüğüm yerde ben de linç edeceğim. bunun gibiler italyan tvlerinde boy gösterip basit bir grip bu, gençlere birşey olmuyor, yaşlıların hastası bu diyerek milleti yanlış yönlendirdi. sonuç ortada. o konuşanlar da doktordu üstelik.

- diyorsun ki doktor, yetmez mi? hayır yetmez. göz doktoruna kalp ameliyatı yönet demek gibi bir şey bu.
- çalışmalarına baktım enfeksiyon, mikrobiyoloji ya da genetik üzerinde mi çalışmış diye. alakası yok. psikoloji, otizm, epilepsi vs çalışmış.
- mikrobiyoloji alanında nesi var? koca bir hiç.
- genetik alanında nesi var? koca bir hiç.

bilinen eseri: aşk tutku hormon aldatma

ama gel gör ki virüs ülkeye girene kadar program program koştu. neden? çünkü deneysel tıpta ilaç çalışmalarını tanıtmak istiyordu. başarılı oldu da.

çalışmalarına saygı duyuyorum. tıp alanında geçirdiği yıllara büyük hürmetim var ama sırf şu olaydan linç yemesinden keyif alıyorum arkadaş.

tinder

kanal istanbul için ihale açılışı

really bitch! hazır insanlar evlerinden çıkamıyorlarken halledivereyim şunu da sonra başım ağrımasın icabında bir adım oldu. of ya, ne yaşadın da bu kadar nefretle doldun be!
sadece insanlara değil ekolojik dengeye de zarar verecektir. tıpkı üçüncü köprüye domuzların çıkması gibi. yine başlarında büyük işlere kalkışıyorlar. allaha oynuyorlar resmen. yer yüzünü kendi nefisleri doğrultusunda idare ediyorlar. allaha inanmıyorum ama inanıyorum diyen birisi için utanç verici bir durum gerçekten.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/20200...

Toplam entry sayısı: 3051

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

bilet alırken hep büyük hissediyor gibi olurum otobüse binince yine hayal kırıklığı.ufak tefek yarım porsiyon biri gelip oturur yanıma.bana da yolculuk bitene kadar ölü taklidi yapmaktan başka seçenek kalmaz.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

ağlayan bebek
kokan teyze
hiç susmayan geveze dede
ayakkabılarını çıkaran hacı dayı
tam susadığınız anda görünmez olan muavin
bıyıksız ve zayıf şoför
gece aniden bastıran osuruk ve ter kokusu.
dört bir yandan tepenize üfleyen klimalar.

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

rimming yaptığı dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tip

bok içindeki temizlenmemiş göte rimming yapanın midesizliğide iyiymiş .yıllarca boya sanayiinde falan çalıştığından burnu koku almıyor olsa gerek.

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

yazarlardan bear fotoğrafları

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

kendileri kaşınmış sonuçta nefsi müdaafa olarak değerlendirilmeli.zaten adam fotoğraftaki azmansa hayatta kaldıklarına şükrediyorlardır.hatta günler içinde kaçınılmazsa zevk alalım noktasına bile gelmiş olabilirler.*

bear sevmek için nedenler

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

kaslı uzun boylu kıllı esmer dövmeli iyi siken tipler yazsın

öylelerine ulaşabilmen için saati 300 dolar tüm hafta sonu için ise 2000 dolar civarı ücret ödemen gerekiyor.gidiş-dönüş uçak bileti masrafınıda unutmamak lazım.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

green book

2019 en iyi film oscarını alan, başrollerinde viggo mortensen ve mahershala ali nin bulunduğu yol filmi.1960 ların amerikasında geçiyor.filmde yine o dönemde siyahilere ve eşcinellere yapılan ayrımcılık vurgulansada işin sonunda sizi esas etkileyen şey anlaşması imkansız gibi görünen iki insanın çok sıkı dost olabilmesi oluyor.her insan önyargılara kapılmadan bir şans verilmeyi hak ediyormuş diyorsunuz.başroldeki oyuncuların uyumu ise filmi sonuna kadar sıkılmadan izlettiren en önemli etken kesinlikle.
fragmanı;

porno film yıldızı olabilecek kadar tatlı ev geyi

ülke toprakları içinde yaşamayan geydir.malum ülkemizde sektör ölü.