justsin

Durum: 2106 - 180 - 50 - 9 - 20.08.2018 06:41

Puan: 21068 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Editör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 106

nara

yaşar'ın şehir yalnızlığı albümünün güzel çıkış parçası.

yalnız yaşayan gay

sizi beğenmeyince bir anda karar değiştirip ailesiyle yada arkadaşlarıyla yaşamaya başlayan gaydir.hiç şüphesiz küçük bir yanlış anlaşılma olmuştur.

hiç sevgilisi olmamış bear

kriterleri farklı olanların önünü açmak istemeniz durumunda da yaşayabileceğiniz durum.en başından beri birbirinizi beklediğinizi hisettirebilecek birine değer elbette ama işin sonunda sıfır çekme ihtimali de var.

bir kronun olmazsa olmaz aksesuarları

-tokai çakmak
-gömlek cebinde 1 paket sigara
-gölgede bile itinayla takılan güneş gözlüğü
-takoz telefon
-kemere takılmış telefon kılıfı
-argo konuşma
-cinsellik konusunda her zaman düz duvara tırmanabilecek kadar istekli olmak

bir hetero erkeğin başına gelebilecek en kötü şey

yazarın kendi kendisine hoş oy atması

mümkün olsaydı bedeli eksi on puanla cezalandırılmak olması gereken eylem.

düşün ki o bunu okuyor

istisnasız her yerde olmak zorunda mısın.bari 3-5 entry girde ortam şenlensin.ayrıca seninle ilgili olduğunu düşündüğün her entryimi okuduğunda bana yazmayı da bırakmalısın.dünya senin etrafında dönmüyor.

sözlükteki biseksüel yazar eksikliği

ne zaman eksiklik hissedildi bilmiyorum ama şu an pek öyle bir durum yok gibi görünüyor.hatta ''sözlükteki biseksüel yazar bolluğu'' başlığı açılsa hiç fena olmaz.

eser yenenler

şöhret kafası programıyla iyice dibe vurmuş sunucu.programın saçmalığı kadar eser'in iticiliğide tahammül sınırlarını zorluyor.

ödev vermiyor musunuz hocam

okul çıkışı itinayla öpülmesi , evire çevire sevilmesi gereken öğrenci tipi.

kamera görüntüsüyle birine aşık olmak

portreye bile bakıp aşık olmak mümkünken gerçekleşmesi gayet doğal olan olay.beklentiler bu kadar yükselmişken en kısa sürede buluşulması gerekir çünkü zaman geçtikçe beklentiler ve sonrasında yaşanabilecek hayal kırıklığının dozuda artar.

ablasının kocasına aşık olan eşcinsel

o kadar akraba içinde bana hitap eden bir kişi bile olmaması nedeniyle kendimi şanslı hissettiğim durum.

paranın amına koymak

mecazi anlamı dışında bu yıl ki hükümet politikalarının para birimimizde yaşattığı değişimi en iyi özetleyen cümle

homofobik homoseksüel

full aktiftim hatta heteroydum az önce ben ne yaptım diyerek yataktan fırladıkları gibi duşun altına girerler.sonrada ışık hızında giyinip yüzünüze bile bakmadan hızla olay yerinden uzaklaşırlar.

nicklerdeki bear çılgınlığı

çokluğundan dolayı nicki içinde bear geçmeyen yazarların ayı olmadığı yanılgısına neden olan durum.

uzun bir entry yazıp kaydete bastıktan sonra sözlük bağlantısının kopması

birkaç kez yaşadıktan sonra uzun entry yazmaktan soğutan can sıkıcı hadise.

ayı sözlük e girildiğinde yapılan ilk 3 şey

mesaj , bildirim vs kontrolü
başlıklara göz atmak
yazılan entryleri okumak , entry girmek

iki erkek arasında kalmak

yedeklemeyi alışkanlık haline getirenlerin çok sık yaşadığı ikilem.

evli adamla aşk yaşayan evli adam

hanımları birlikte alış-verişe gönderip maç izleyecez ayağına birbirleriyle kıyasıya maç yapan evli eşcinsellerdir.aynı apartmanda oturmaları ve bacanak olmaları tesadüf değildir.

tipe aşık olmak

ilk görüşte aşkın yaşanmasına neden olan durum.genelde daha karanlık ve saplantılı duygulara neden olur çünkü temelde o kişiyi değil de bedeni isteme durumu söz konusudur.cinsel çekim duygulardan daha ağır basar.
  • /
  • 106

ayı sözlük chat

-bu dark'ın arkadaşı değil mi?
-bu sitede herkes dark'ın arkadaşıdır tatlım.

https://www.youtube.com/watch?v=K74mfLwZ...

xxx

amsterdam şehrinin arması. her şeyin legal olmasıyla bir alakası var mıdır bilinmez.


farklı kullanım amaçları da varmış.

7 adımda ilk randevuda yapılması gerekenler rehberi

1. hanzo sınırına yaklaşmamak kaydıyla doğal olun. örneğin hastaysanız ve o an burnunuz akıyorsa bunu normal hamlelerle halledin. partneriniz toplum içinde nasıl davrandığınızı gözlemler. ben olsam utanıp burnunu silmeyen bir adamı değil de o an canı istediği için burnunu sileni tercih ederim. rahat olması önemli.

2. buluşma mahallinde basit şeyler yiyin. mesela ebru adlı arkadaşım ilk randevuda 1,5 iskender yemişti çocuk bir daha bunla görüşmedi. kimse sarmısak ve tereyağı kokan bir ses tonunu çekmek istemez.

3. karşınızdakini sikmeye çalışan biri olmayın, kasaya beraber gidin hesabı ona yıkmayın. seven adam zaten hesabı siklemez ama bunu suistimal etmeyin.

4. ortak noktalardan giriş yapın ancak farklı yanlardan devam edin. ilişkiyi farklılıklar belirler. ortak noktalarla başlar ancak devamı için apayrı noktalar hatta zıtlaşmalar gerekir. kimse bire bir aynı klonu ile çıkmak istemez. ha illa isterse de 1 ay ömür biçiyorum.

5. çok fazla sahiplenici olmayın; hoşlanmaktan ölseniz bile kulu kölesi köpeği olacak kadar beğendiğiniz sinyali yaymayın. bu şekilde bir baskı sizi ancak bir türkü kopulamayan yedek sevgili yapacaktır.

6. göz göze gelinen ilk 1 dakika. aslında her şey şekillenmiş ve ne olacağı belli olmuştur. zamana bırakılan hiçbir şey devamında pozitife dönüşmez. birinden ekmek çıkacaksa ilk saniyeler şak diye bu beyne düşer. onla olup olmayacağının kararını çoktan vermişsinizdir. içsesinizi dinleyin.

7. "sen de hiç konuşmuyorsun" tabiri genelde işlerin yolunda olmadığı anlamına gelir. sizden hoşlanan biri suskun kalmanızı hiç siklemez hiç konuşmasanız bile sizi izler lakin bu ona yeter. karşınızdaki size sürekli neden fazla konuşmadığınızı soruyorsa ancak verecek cevap bulamıyorsanız orayı terk edin. cidden orada olmak zaman kaybı.

tayyip erdoğan anamın üzerinde yakalansa orospuluk anamdadır diyen insan

akıl fikir dilediğim vatandaştır. sayıları gün geçtikçe artıyor. sadece anasını, eşini değil kendini bile hiç itiraz etmeden verecek birçok insan yaşıyor bu memlekette. nereden nereye!

the meg

jason statham ruby rose u kadrosunda bulunduran film. dün akşam izledim. (bkz: jaws) (bkz: deep blue sea) ile birlikte en iyi köpekbalıklı korkulu filmler listeme aldım. bu sıcakta yapacak daha iyi bir işiniz yoksa gidin izleyin derim. orijinal adı bu olan filmin ülkemizde derinlerdeki dehşet adıyla oynaması da ayrı bir entry konusu

üstteki yazar

kendisini görünce görmezlikten geliyorum

stephen hawking

justsin

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

konuya hakim olmadan hakimmiş gibi çekilmiş bir video. bu videoyu izleyen daha deneyimsiz ve kendini kabul etme evresinde olan genç lgbti bireyler için de kötü bir örnek. cümle düşüklükleri, ifade eksiklikleri izleyeni yoruyor. açıkçası beni yordu ve 5. dakikadan sonrasını izleyemedim. sıkışmışlık yaşadığı noktalar cidden çok fazla. ilk nokta "acıyor" konusu. sana acı veren bir şeyi neden istersin ve kabul edersin ki? bunun önüne geçebilmek için yöntemler yok mu? bu deneyimi yaşamayanlar için bu kısım oldukça ürkütücü değil mi? ikinci nokta ise inancının içinde sıkışıp kalması. pasif olmak günah, eşcinsellik günah dersen zaten en başında kendine sonra da çevrene eziyet etmiş olmaz mısın? bir de o eist değil.

önce kendini kabul edip sonra bilgi birikim edinip bu video çekmeyi ve yayınlamayı düşünseydi daha mantıklı bir hareket olurdu. katkı sağlamak yerine baltalamak tam anlamıyla bu olsa gerek. öte yandan evet sırf bu videoyu çekti diye umarım başına bir şey gelmez.

(bkz:cesur kacav)

menzil cemaati

şeyhinin gittiği yerden bir görüntü.

https://twitter.com/kacsaatoldunet/statu...

gülen cemaati nasıl fetö'ye evrildiyse zamanı gelince bunlar da isim değiştireceklerdir. fakat destekçileri aynı. şu haberi okumakta fayda var.

http://gazetemanifesto.com/2018/menzil-h...

Toplam entry sayısı: 2106

karımı siler misin

aşağıdaki gibi durumların yaşanmaması için ardında kalıntı bırakmadan itinayla silinmesi önemlidir
(bkz: eski sevgililerden whatsapp gurubu kurmak)

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

bir erkeği tavlama teknikleri

gel beni tavla diyeni bile tavlamayı beceremeyip eline yüzüne bulaştırmayı başarmış bünyeme çok faydalı olacağını umduğum başlık.

ayı sözlük yazarlarının becerileri

parmak ucunda top çevirmek .

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok takılırlarsa nur topu gibi 2 ap ortaya çıkma ihtimali hiçte az değildir...

bear sevmek için nedenler

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

10 üniversitenin bölünmesi

bu üniversitelerin zaten farklı illerdeki fakültelerini bölüp her ile yeni üniversite açtık demediler mi.şimdide üniversiteleri tam ortadan ikiye bölerek yeni üniversite açmış olacaklar.hiç bir şey yapmadan çok şey yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorladır sanırım.

tek beni sevsin istediğiyle yatsa da olur'cu model

eziktir,sevdiğini çoktan kaybetmiştir ya da hiç kazanamamıştır, ama haberi yoktur.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

taktığınız at gözlüklerinin modası biraz geçmiş sanki.görüyorum ve artırıyorum
(bkz:cd ye pasif olmak için yanıp tutuşan kamyon şöförü gay )

orgazm sebebi erkek oyuncular

(bkz:chris pratt)

zaten dinazor bile adama yiyecek gibi bakmış.*

kadavraların aletlerinin iri olması

troll

bazen dikkat çekme amaçlı bazende reklamın iyisi kötüsü yoktur mantığıyla sırf farklı olmak için farklı olma çabası gösteren ama çoğu zaman kendiyle bile çelişip komik duruma düşen kişilerdir.