justsin

Durum: 3277 - 16 - 5 - 0 - 18.09.2020 12:45

Puan: 46718 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemişmişim.
  • /
  • 164

playstation 5

19 kasım'da piyasaya çıkacak yeni nesil oyun konsolu.499 dolarda piyasaya çıkacak olan cihazın türkiye fiyatının 6000-7000 bandında olması bekleniyor.bu fiyatlarla alabilen ise oyun oynayabilmek için ps5 e yeni çıkan oyunlara 700 lira ödemek zorunda.ülkemizde eğlenmek bile lüks olduğu için ek vergilerle bu fiyatlar daha da artabilir.maliyemiz bu konularda fırsatı gördümü pandemi döneminde olduğu gibi talep artınca vatandaşı söğüşlemeyi tercih ediyor çünkü.

ayı sözlüğün en sevilen yanı

gay partisinde olması gerekenler

sevişmek için en iyi mevsim

bahar ayları .ne sıcak ne soğuk.ideal hava koşulları.

the gift atiye

keşke 2.sezonda mehmet günsur'un sakallarını kesmeyi akıl ettikleri gibi kırışıklıklarını gidermek için makyaj yapmayı da akıl etselermiş.

seks kime yakışır

black panther

chadwick boseman

black panther rolüyle ünlenen ve geçtiğimiz ay kolon kanseri nedeniyle hayata gözlerini yuman amerikalı aktör. son 4 yıldır çekilen onca filmde son evre kolon kanseriyle mücadele edecek etmekteymiş.hem bunu son ana kadar hissettirmesi hemde çabası takdir edilesiymiş.

en kötü diziler

(bkz:flash tv).
oyunculuk konusunda bile en kötü performansları ifade etmek için kullanılan marka olmuş dizileri vardır.

seks anında osurmak

tenet

christopher nolan'ın yeni filmi.bilim-kurgu türünde zaman yolculuğu temasını sonuna kadar zorlayan cesur bir film.alışılmış zaman yolculuğu filmlerinden farklı bir işlenişi olsada özgün demek zor çünkü film kült zaman yolculuğu filmi primerden ciddi şekilde ilham almış.nolan primerin elindeki imkanlarla yenisini çekse çok daha güzel bir film olurmuş ama röportaj ondada söylediği üzere aslında esas hedeflediği aksiyon filmi türüne yeni ve farklı bir ürün sunmakmış.bunu da başarmış görünüyor.ayrıca robert pattison o ezik tipiyle nasıl havalı bir ajan rolünün altından kalkabilmiş hatta harikalar yaratmış inanmak zor .

takip edilesi youtube kanalları

takip edilesi podcast yayınları

masterchef türkiye

celal bilmiyorum etmiyorum diyerek safa yatıp sempati topluyor.kaptanlık yarışmasında birinci olmasının başka açıklaması olamaz.özgüveni olmasa yarışmaya hiç katılmazdı.yükselişi devam ediyor.ancak takım oyunlarında sorumluluk alıp başarılı olursa o zaman rakipleri ciddiye almaya başlar.eray'ın kasılmalarını görende celal değilde kendisi en iyi yemeği yaparak kaptan seçildi sanar.gereksiz özgüven aynı programda kimsenin beğenmediği celal tarafından iki kez tokatlandı.

koronavirüs bittiğinde yapılacaklar

spor yapmak ,müzik dinlemek ,kitap okumak.

masterchef türkiye

son bölümde duygu iticilikte zirve yaptı.kendine güvenseydi yazanlara bu kadar çemkirmezdi.aday olabilecek yarışmacılar arasında en kötü kendisiydi.agresifliği olsa da furkan zaten vazgeçilmez tatlı konusunda aynı işi yaptıkları için katkısı vazgeçilebilir olan tek kişi duyguydu.sedat'a olan tepkisi haksızdı.barbaros gitse bu takım ana yemekte berk'in önünde paspas olur.ayyüce haftanın satışını gerçekleştirerek duyguyu elemeye göndererek en iyisini yaptı. arkadaşımı gönderdim ama o elenecek olursa ben tabağımı sunmayıp diskalifiye olurum diyerek sempati topladı ama sonra duygu yılanlığını göstererek kinini kustu ve elenmeyi haketti.tez zamanda elenir umarım.

platinum gay

eldivenle temas sayılmıyorsa içinde bulunduğum gurup.

masterchef türkiye

bu sezon eray çok itici tahammül etmek zor.umarım en kısa zamanda elenir. şu anda daha çok kırmızı takımı tutsamda iş bireyselleştiğinde berk i desteklerim gibi geliyor.

fall guys

survivor tarzı parkular ve takım mücadelelerinden oluşan eğlenceli olduğu kadar zaman zaman sinir krizleri geçirmenize de neden olabilen bilgisayar oyunu.şu aralar çok popüler.stres atmak yada sinir krizleri geçirmek istiyorsanız birebir.

yeni açılan darkroom

var zaten ama yeni değil.
  • /
  • 164

hatıra olarak sakladığınız en garip şey

2017 sonuna kadar yıllarca çer çöp sakladım sevgiliyle gidilen ilk sinema biletinden, oynanan oyunlarda skor yazdığımız kâğıt parçalarına kadar... sonra insanın yanında taşıyacağı tek şeyin anıları olduğuna ikna olup sadeliğe geçtim... sadece mutlu anları hatirlatan fotoğraflarla evi müzeye çevirdim...

27 haziran 2020 tırcı ile sevişmem

tırcı şoför bey ile gabile'den tanışmıştık. kaldımı o site diye sorarsanız kullanımı kötü olsa bile play store' de app bile mevcut.
neyse tırcı bey ile fotoğraflaştık çok yakışıklı veya seksi biri olmasa da tır kabininde seks yapma hevesim, hayalim vardı. gerçi benim de tipim çok iyiymiş gibi tırcının güzelliğini sorguluyorum.

tırcı iş nedeniyle benim bulunduğum şehirden geçerken, buluşma fırsatı yakaladık. 140 kg birisi olarak 3 basamaklı tır basamağından çıkarken epey zorlandım. *
tenha bir tarlaya tırla giderken birisi görmesin diye tır yatağına yatmıştım çoktan. yatağa zar zor uzanırken nasıl sevişcem ben burda diye düşünmeye başladım.
bazı tırların yatakları geniş olurdu dayılarımdan bilirim hepsi tırcıydı maşallah.
neyse perdeleri tırcı bey çektikten sonra biraz seviştik hava sıcak, klima da çalışmadığından kan ter içinde kaldık. terimizi sildik, tırcı bey keyif sigarasını yaktı içti sonra bacaklarını açarak kucağıma sokuldu.

bu arada tırcımız full kılsız. benim dökülen kıllarım tırcıya ter vasıtasıyla yapışmıştı bile.

malum korono var alışverişe giderim falan diye cebimde duran pudralı eldivenlerim vardı onlara tükürerek yokladım tırcıyı.
1 kere pasif olduğunu söyleyen ve aktif rumuzlu tırcıya bileğime kadar sokmuştum. acaba birkaç kez daha pasif olsa göt deliği nasıl olurdu?

malum ülkemiz de erkekliğinden ve fuul aktifliğinden ödün vermez ama el bileğine kadar alır tırcılarımız. *

elini değil sikini sok diyince ben de dayanamayıp sokuverdim tırcıya. sokuverdim demek kolay ama bunu yapmak o küçük yatakta epey zordu. aniden birisi pencereden perdeyi çekecek korkusu varken sevişmek güzeldi. ben biraz gidip geldikten sonra erken boşaldım. böyle sorunla bayağıdır karşılaşmamıştım ama yatak olumsuzluğu, heyecan ve uzun süredir seks yapmadığımdan olmuştu. normalde partnerimi boşaltmadan o yataktan çıkmam bunu belirteyim. *

havanın sıcak olmasını ve terlemeyi bahane ederek sonlandırmak istedik.evimin biraz uzağında indirmesini istedim. bi tanıdığın olup olmadığını gözeterek zor da olsa tırdan indim.

tadı tuzu olmayan bir seksti bence. ne zevk aldım ne iğrendim. belki de erkekle sevişmekten sıkıldım. ya da platonik olarak sevdiğim erkek aklımın bir köşesindeydi hâlâ.

siz siz olun bir tırcı ile sevişmeden önce yatak kabini sorun.

caner çalışır

takip etmediğim, tanımadığım bir medya fenomeni. ama ölümü nasıl koydu anlatamam. sonradan baktım videolarına. içim yandı. nasıl hayat dolu, neşeli, güzel bir insanmış. her ölüm erkendir ama bu da çok çok erken oldu, yazık oldu. ışıklar içinde uyu canercim.

27 haziran 2020 tırcı ile sevişmem

umarım erkeklerle sevişmekten sıkılmamışsındır, iğrenmemiş olmana sevindim.

ayrıca ;

(bkz:ayı sözlük hiçbir şeyi beğenmeme timi)

orçun ucal

daha öncesinde vodafone reklamında oynamıştır

g.o.r.a.

orgazm sebebi erkek oyuncular

her şeyi siktir edip bir köye yerleşmek

sandığıniz kadar romantik olmayabilir.koylu kurnazi diye tabir ettigimiz tiplerle bir ömür gecmez netekim.

köyluspor..

fahrettin koca

kötü şöhreti temizleme yolları

Toplam entry sayısı: 3277

şehirlerarası otobüste bir bearın yanında 15 saat oturmak

bilet alırken hep büyük hissediyor gibi olurum otobüse binince yine hayal kırıklığı.ufak tefek yarım porsiyon biri gelip oturur yanıma.bana da yolculuk bitene kadar ölü taklidi yapmaktan başka seçenek kalmaz.

otobüs yolculuğunu zehir eden şeyler

ağlayan bebek
kokan teyze
hiç susmayan geveze dede
ayakkabılarını çıkaran hacı dayı
tam susadığınız anda görünmez olan muavin
bıyıksız ve zayıf şoför
gece aniden bastıran osuruk ve ter kokusu.
dört bir yandan tepenize üfleyen klimalar.

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

rimming yaptığı dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tip

bok içindeki temizlenmemiş göte rimming yapanın midesizliğide iyiymiş .yıllarca boya sanayiinde falan çalıştığından burnu koku almıyor olsa gerek.

rimming yaparken ağıza domates kabuğu gelmesi

rimming yaparken ağzınıza mı sıçılıyorda domates kabukları ağıza geliyor.değişik kafalar.

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

yazarlardan bear fotoğrafları

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

kendileri kaşınmış sonuçta nefsi müdaafa olarak değerlendirilmeli.zaten adam fotoğraftaki azmansa hayatta kaldıklarına şükrediyorlardır.hatta günler içinde kaçınılmazsa zevk alalım noktasına bile gelmiş olabilirler.*

bear sevmek için nedenler

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

özgürlüğünüz sözlük kurallarını çiğnediğiniz yerde ve başkalarının özgürlük alanına girmeye çalıştığınız anda biter.
(bkz:yazarların karşılıklı atışarak sözlüğü foruma çevirmesi)
(bkz:ayı sözlük formatı)

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

kaslı uzun boylu kıllı esmer dövmeli iyi siken tipler yazsın

öylelerine ulaşabilmen için saati 300 dolar tüm hafta sonu için ise 2000 dolar civarı ücret ödemen gerekiyor.gidiş-dönüş uçak bileti masrafınıda unutmamak lazım.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

green book

2019 en iyi film oscarını alan, başrollerinde viggo mortensen ve mahershala ali nin bulunduğu yol filmi.1960 ların amerikasında geçiyor.filmde yine o dönemde siyahilere ve eşcinellere yapılan ayrımcılık vurgulansada işin sonunda sizi esas etkileyen şey anlaşması imkansız gibi görünen iki insanın çok sıkı dost olabilmesi oluyor.her insan önyargılara kapılmadan bir şans verilmeyi hak ediyormuş diyorsunuz.başroldeki oyuncuların uyumu ise filmi sonuna kadar sıkılmadan izlettiren en önemli etken kesinlikle.
fragmanı;

porno film yıldızı olabilecek kadar tatlı ev geyi

ülke toprakları içinde yaşamayan geydir.malum ülkemizde sektör ölü.