tunatuan

Durum: 3756 - 98 - 9 - 8 - 24.02.2018 14:37

Puan: 42937 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

YAŞARkolik, CD arşivcisi, konsergezer/yazar, blog sahibi çevirmen.
  • /
  • 188

tunatuan

4 nisan'da kızıltoprak mekan kalamış'ta, doğum günü arifesinde şarkılarla sahne alacak olan yazardır. uygun olanların, istanbul'da olanların toplaşıp gelmesini bekler...

yavuz bingöl

her sözüyle artık daha fazla batamaz derken, bunu her sözüyle başarabilen bir zamanların güzel sesli türkücüsü yeni zamanın karaktersiz çığırtkanı... bir kariyer nasıl saçmasapan şekilde yerlebir edilebilirin örneği... bir partiyi tutabilirsin ama bu toplumda o parti yüzünden yaşanan sıkıntıları, ölümleri, skandalları, rezaletleri, baskıları, tehditleri görmezden gelemezsin, kör ve şuursuz derler aksi takdirde... böyle itin götüne sokup çıkarırlar seni, neden deme hakkın olmaz....

ebru gündeş'in eşcinsel yarışmacıyı popstar yarışmasına aldırmaması

bülent ersoy'un çoğu hal ve tavrına ifrit olmakla birlikte, bu konuda ebru gündeş denen homofobik kadına karşı savunmasıyla ve konuşmasıyla helal olsun dedirtmiştir. gerçi şu ana kadar lgbt konusunda dişe dokunur tek bir icraati olmayan bülent ersoy'un lgbt desteğini nedense kendisinin de gocunduğu bir konu konuşulana kadar göstermemesi ayrıca düşünülesi.

older4me

müdavimi olduğum grup. "ap" değil "pasif" gey olduğum için "sahte" gey olarak, olgun deneyimli erkeklerin nimetlerinden yararlanmayı seviyorum.

seri eksi oy veren ibne

gerizekalıdır, komplekslidir, derdi varsa yüzleşmek yerine bu şekilde derdini anlatabileceğini sanandır, siktir olup gitsindir, sözlükten uzaklaşma nedenidir. böyle şeyler yapmamalıdır!!! hadi bunu da eksile gerzek dingil!

evanescence

amy ablamızı ayrı severim ama ben moody isimli nefaset adam gruptayken daha sağlam şarkılar çıkarıyorlardı. neyse ki fallen gibi zamansız bir albüm yaptılar. daha sonra dinleyemedim nedense.

10 yıl hapsi istenen taksici

müstehak olan olay. yolcusunu dolandırmanın soyup soğana çevirmenin hesabını yapar, kısa mesafeye götürmez, bin surat bin kapris yaparlar, sonra über için "hökkömözö çölöyörlör, ömöğömözö çölöyörlör" diye bağrışırlar, emsal teşkil etsin.

gerçek gay’lerin ap’ler olması

gene kalıplardan kendini kurtaramamış gey önermesi, şu işin duygularla hislerle bağlantılı olduğunu bir anlatamadık. gerçek gey sahte gey ayrımının komikliğine değinmiyorum bile. aynı cinsle yatıyorsan veya aynı cinse duygular besliyorsan geysindir, yatmıyorsan gey değilsindir. bu kadar basit. gerçek gey sahte gey gibi bir saçma ayrım olabilir mi?

sofra sırları

izledim ve çok sevdim, yer yer çok durağan olsa da ilginç ve sürükleyici bir akışı var. demet evgar zaten bayıldığım kadın ve genellikle komedi oyuncusu olarak görülse de beyza'nın kadınları gibi bu filmde de gerilim ve dram dalında da iyi bir oyuncu olduğunu ortaya koyuyor.

pasif olmak zevk veriyor mu

pasif olmaktan, bir erkeğin altına girip onu zevklendirmekten sonsuz mutlu oluyorum. bir daha gelsem gene pasif olmak isterdim. yani evet pasif olmak hele geyşa ruhlu gay olmak çok keyifli.

ayı sözlük yazarlarının sevdiği içecekler

alkollülerde : şarap, rakı, votka

alkolsüzlerde: elma suyu, dimesin yeşil elma suyu, naneli limonata, bir de niğde gazozu dolabımın olmazsa olmazı...

ahlaksız şarkılar

adam çirkin şarkı seksi. biri bana böyle seslense keşke.

hoşlanılan erkeği serbest bırakmak

şu anda yaptığım. bekliyorum, o yazmadıkça yazmıyor, onu ürkütüp kaçırmamaya çalışıyorum. sevdiğim adam beni sevgilisi olarak görmek istemiyorsa hayatında görmek istediği gibi kalmayı tercih ederim. yeter ki hayatımda kalsın...

yanında huzur bulduğunuz insanlar

efes pilsen boykotu

zaten bu tepemizdeki lavuklar bahane arıyorlardı, tuncay dallamasının fişiktirmesiyle kılıfını da bulmuş oldular... yerlere batsın fabrikası... tuborga devam...

kulüp başkanının kendi oyuncusu ile ilişkiye girmesi

ne güzel en azından inkar etmemişler. adam da tam benlikmiş ama bakılırsa pasif olan da o sanırsam.

yakışıklı ama göbekli erkek

zaten göbekliyse büyük ihtimal yakışıklıdır...

duyulan en tuhaf isimler

üniversitede fakiye diye hocam vardı. çanakkale'de ikramettin diye resim öğretmeni komşumuz vardı. bir de arkadaşımın hocası hüsran hanım var.

furkan andıç

benim kriterlerime göre bile fazla yakışıklı taş oğlu seksi oyuncu. şu sıralar meryem isimli dizide mıymıntı meryem'in peşinde deli divane olan oğlan rolünde, oğlan dizinin birinci bölümünden beri kız ona versin istiyor kız şu dakka oldu tam öpüşecekler hop geri çekiliyor, ulan böyle bir adam beni sikmek isteyecek ben kendimi çekicem... ahh böyle yumurta gibi oğlanlar hep mıymıntı kızların arkasında telef oluyor. bu seksi insanı ilk olarak umutsuz ev kadınlarında görmüştük. o zaman da dibim düşmüştü. şu sıralar manitası varmış, allah sahibine bağışlasın diyor bir gün kızlardan sıkılırsa severek teselli etme isteğimi buraya bırakıyorum.

http://www.ensonhaber.com/furkan-andic-...

ufak tefek cinayetler

sponsor virali olarak bazı sahneleri diziden sonra dimesin instagram hesabında bir dakikalık video ile yayınlıyorlar. bu hafta merve'nin mila'yla konuşurken mesaj gelip telefonu çevirdiği sahnenin tamamı instagramda var mesela.
  • /
  • 188

kızlarla hiç denedin mi

bu soruyla birlikte yanında şu cümlecikleri de barındırabilecek tiplemenin sorusudur:
-şimdi kim kimi nasıl?
-ailen biliyor mu?
-ilk ne zaman anladın?
-abi nasıl yiaaa
-ay çok tatlısınnnnız
-benim de “lgbt’li” arkadaşlarım var?
-ben de 36473 yıl önce pride’a gitmiştim
-e nasıl evleneceksin?

selahattin demirtaş

cumartesi günü hdp istanbul il örgütünün düzenlediği darbe karşıtı mitingde boy gösterdi. aklı selim mi bilinmez ama konuşmasından satır başlıkları..

darbeye karşı çıkmakla otomatikman demokrat olunmuyor. asıl şimdi belli olacak, demokrat olup olunmadığı.

darbecilerin tankına karşı ilk biz durduk. ama biz tankın önünde durduğumuzda o generaller 'kahraman', biz ise 'vatan haini'ydik.

cemaat'ten kartviziti olmayanı sınıf başkanı yapmadınız ya! unuttuk mu o günleri?

gülen için meydanlarda ağlamadı mı bunlar? darbeyle yüzleşmek için "ne istedilerse verdik. hata yaptık, özür dileriz" demek çok mu zor?

"halka değil, devlete karşı ohal ilan ettik" diyorlar. halka da demokrasi ve barış ilan edin ki inanalım.

darbeye direnen bu toplum özgürlüğü hak ediyor, özgürlüğü! ohal'i hak etmiyor, demokrasiyi hak ediyor.

darbeye ve diktatörlüğe karşı, demokrasi güçleriyle el ele vermeye hazırız. öyle ayrı ayrı değil, el ele. yan yana, omuz omuza.

selahattin demirtaş

amerikalı dergi foreign policy'nin düzenlediği en etkili 100 küresel düşünür arasına bu yıl türkiye'den listeye giren tek kişi olmuştur. eşcinsellere verdiği destek sebebiyle bu ödüle layık görüldüğü oldukça açıktır.

selahattin demirtaş

selahattin demirtaş, seni başkan yaptırmayacağız diyerek bugünkü ohalleri, her alana hükmetmeyi arzulayanların emellerine 2 yıl önce balta vurabileceğini gösterdiğinden yargılanan siyasetçi .

yakışıklı ama göbekli erkek

göbekli, sakallı ve yakışıklı olmayarak dahil olamadığım erkek. üzgünüm...

yakışıklı ama göbekli erkek

bu tanımlamada 'ama' kullanılmaz. yakışıklı 've' göbekli erkek denir. dadından yinmez.

yakışıklı ama göbekli erkek

çirkin ve kaslı erkeği siker atar.

yakışıklı ama göbekli erkek

yakışıklı ama göbekli erkek

yakışıklı ama göbekli erkek

yakışıklı ve göbekli erkek olmalı bu başlık, sonra da eklenmeli "total package" diye

Toplam entry sayısı: 3756

biseksüel

zeki müren "ruh zenginliği" olarak tanımlamıştı bir keresinde.

gökçe bahadır

tuna kiremitçi ile şapşahane bir düete imza atarak müzikal yönüyle de kalbimin kıvrımlarında taht kurmuş, ne yapsa izlerim oyunculardan... bu sıralar izlediğim tek dizi olan (bkz:ufak tefek cinayetler) 'de tersi pis doktor oya'yı oynuyor.

tuna kiremitçi düeti için link burada:

ayı sözlük yazarlarının aşık olma sayıları

biri yenilerde olmak üzere 4.
aşık olunca fena oluyorum. ilk sevgilimden ayrıldığımda barışmak için kral tv'den alt yazı geçirtmek, posta gazetesine ilan vermek, 8 sayfa mektup yazmak gibi eylemlerde bulunmuşluğum var. aşık olunca orospuluğu bir kenara kaldırıp piyasadan çekiliyorum, ki şu an öyle bir durumdayım. heyhat henüz karşılığı yok.

hornet

zerzevat yığını dolu olduğuna kanaat getirir getirmez kapattım.

profilim şöyleydi: bear tipli, iri yarı, göbekli aktifler arıyorum, temizlik şart, kondom da tercih sebebi.

gelen mesaj: sik resmi, profile bakıyorum 60 kiloluk çıta,

yazdığım: ilgine teşekkürler, ben bear tipli iri yarı göbekli adamları seviyorum
gelen cevap: nabacan göbekliyi göbekli sikemez, bende 22 cm var, seni be"y"endim.

hülasa yokum artık hornet ve growlr'da.

yürüyen seks

yürüyüşüyle, bakışıyla, gülüşüyle, seksapeliyle, elinizi sıkışıyla, konuşmasıyla, konuşmamasıyla, selam verişiyle, kendi seksapelinin farkında olmanın getirdiği özgüveniyle, aurasıyla, varlığıyla, cinsel cazibesiyle, mesajıyla ya da hiçbir şey yapmadan insanın içinde ılık erotik rüzgarlar estiren, hayaller kurdurtan, insanı kudurtan, ben de böyle sevgili/koli istiyorum dedirten, yanınızdan geçip giderken başınızı çevirip defalarca bakma isteği yaratan, bakarken vaauuuuv olduğunuz, içinizin gittiği, eriyip bittiğiniz, ölüp gittiğiniz, alıp vitrine konulup seyredilesi ya da çerçeveletip duvara asılası erkeklere ilişkin bir arkadaşımın bulduğu tanımlama. tuna kiremitçi ve yaşar için kullanıyorum ben de bunu.

eşcinsel olmanın kötü yanları

1) sürekli bir yalan dünyasında yaşamak zorundasınızdır, gizliyseniz hele aileye, iş arkadaşlarına, normal arkadaşlara (tabi gey dostu olmadığını bildiklerinize) yalan söylersiniz
2) homofobik bir toplumda yaşamanın getirisi, aşağılanır, hakarete uğrar, dövülür, tecavüze uğrar hatta öldürülürsünüz, ve o homofobik toplumun homofobik polislerince insan yerine konmazsınız, hatta onlar da size aynı muameleyi yapar
3) çoğu zaman iç dünyanızla ilgili karmaşaları kendi başınıza çözmeniz gerekir, dışarı anlatamazsınız, diğer geylerin de kendi dertleri olur onlar da bi yere kadar dinler
4) aileniz ve toplum tarafından ağır ithamlarla cezalandırılırsınız
5) size herkese g.tveren potansiyel muamelesi yapılabilir, gece s.ken adam gündüz size bir paçavraymışsınız gibi davranabilir, veya sarhoş muhabbetlerine meze yapar.
6) başınıza bir şey geldiğinizde, tecavüze uğradığınızda polise gidemezsiniz, zira polisin aklında sizin bu halinizle zaten davetiye çıkarmış olduğuna dair bir önyargısı vardır


offf bu kadar yazdım içim şişti, gerisini siz tamamlayın.

ilk eşcinsel ilişkiden sonra yapılanlar

eve gidip duş almak, sonra gerizekalıya bağlamak, "aneeeymm hasta oldum ben aids oldum" diye kendini kahretmek, adama mesajlar atmak, "bir daha sikilmek için yalvarsam da gebersem de bana yazma, mesaj atsam da cevaplama" gibi saçma sapan mesajlar atmak, sonra adam gerçekten mesaj atmadığında neden mesaj atmıyorsun diye evine gitmek ve bir daha kendini siktirmek. sonra alışıyorsun tabi.

müslümanlığı güzel bir din sanmak

müslümanlık ve islam özünde -aslında her dinde olduğu gibi- kardeşlik, hoşgörü, barış gibi güzel mesajlar içeren bir din. insanoğlunun elinde oyuncağa çevrildiği için sürekli kötü ve berbat bir din izlenimi yaratılan ancak insanların amellerinden dolayı bütün bir dinin alaşağı edilmesini doğru bulmuyorum, sonuçta ortada ortak ve güzel bir mesaj var ve sorun bu mesajı insanların kendilerine yonta yonta saçma sapan ve müslümanlıkla bağdaşmayan uygulamalara giderek yanlış bir müslümanlık izlenimi oluşturmasıdır. kulaktan dolma bilgilere pabuç bırakmamak için herkesin bir kere okuması gerektiğini düşünüyorum.

aysel gürel

seni özlüyorum deli kadın, bütün bu dünyanın kiri pası içinde ekranlardan yansıyan ve bize her şeye rağmen umut var dedirten temiz sevincini, neşeni ve kaleminden akan yüreğini özlüyorum, senin en ince espri yaparken bile gözlerindeki derin bakışı, en ciddi konuda bile muzip yorumlarını, kısaca seni özlüyorum deli kadın. bir resmine bakarken bile binlerce kare geçiyor gözümden, seni hiç tanımadım, tanıma imkanı bulamadım, ancak ben seni hep sevdim, senin bu dünyaya kattığın güzelliği sevdim, tüm dünyanın akılları bir araya gelse senin tek bir yorumla herkesi susturabilme becerini sevdim.

ama neyi sevmedim biliyo musun? daha seninle tanışmadan çekip gitmeni, daha şarkılar şiirler tamamlanmamışken çekip gitmeni, tabiri caizse daha karpuz kesecekken zengin kalkışı yapar gibi 80 +/- 60 yaşın baharında çekip gitmeni... yarım kaldı şarkılar, şiirler, daha çok şarkı var yazacak... daha fazla söz söyleyemem, söz söylemede senin eline su dökemem, senin sözünün üstüne söz söyleyemem, sadece diyebilirim ki, ulaşıyosa bu yazılar bir yerden sana, bir el salla oralardan bana. deli kızım uyan, bir tek sensin duyan!!! bu dünyada bize bir bakış borcun kaldı, acelen ne, bekle aysel!

artik yok!! diyemiyorum; iyi ki vardi! diyorum...

gizli gay

kendi içinde kimliğiyle barışık olsa da, dışarıdan gelecek tepkilerden -özellikle aile eşrafından ve arkadaşlardan- çekinerek onların yanında değilmiş gibi davranmak zorunda kalan eşcinsel... yani ben.

aslında herkes anlıyordur. ne kadar dikkat etmeye çalışsam da bir kelimemle bir işaretimle ama kimse açıkça sormadığı için ben de kimseye söylemiyorum. maddiyatla, sevgiyle, kendiyle barışık olmayla filan alakası yok, sadece söylememin doğru olduğunu düşünmediğim insanlar var,, kaybetme korkusu belki, ya da anneme söylersem bakışlarına yerleşecek, bir daha asla çıkmayacak ve her baktığımda içimi kanatacak o bakışın korkusu... ama ibne miyim? evet sapına kadar ibneyim, gerçek bu... erkekleri seviyorum.

göt deliği

sermayem, erkekleri tavlama aracım, erkeğimin fişini takacağı priz...

beyaz slip

kocamın sevmediği benim de rahat bulduğum iç çamaşırı. yazın hiçbi şey giymiyorum o ayrı. saranı güzel hissediyor, sanki kalçalarımda kocamın elleri varmış gibi.

evlilik eşitliği

heterosu bile gereksiz gelirken, eşcinselinin gerenksiz olduğunu düşündüğüm eylem, birlikte yaşa, ne var yani, çocuk yapmayacaksın ki?

ayı sözlük yazarlarının yaşları

4 ay sonra otuz, olgun seven aktifleri özele beklerim.

ayı sözlük yazar nicklerinin okunuşu

sanırım bazı yabancı nickli yazarların adlarını okumakta güçlük çeken yabancı dili iyi olmayan yazarcanlar için açılmış başlık. yoksa adı atıyorum karpuzsever olan bir yazarın nicki başka nasıl okunabilir ki?