seks insanın aşkı bulamadığında elinde kalan bir tesellidir

seks yapamayan ya da aradığında seks dışında çok farklı şeyler isterken tam zıddını bulan kırılmışlar tarafından ortaya atıldığını düşündüğüm inanış.

duygusal odaklı yaklaşan biri, bir kere istediğini elde edemezse asla seks ona yeterli olmayacaktır, lakin aradığı bambaşka bir şeydir. bu nedenle seksin ne derecede nelerin yerini doldurmaya yeterli olduğu hep muammadır kanımca.
seks aşkı bulana kadar öpülen kurbağalardan* prens olanı açığa çıkarana kadar uygulanan bir büyüdür diyerek pozitif yönde değiştirilebilecek önerme.
şimdi o elindekini yavaşça yere bırak ve sadece aşık olmaya başla
en fazla 1 ay sürer aşk.deneyimle sabit.gerisi gezmeli tozmalı yemek yeme,içme,tv,net, bağımlıklarıdır.başka yanlızlıklara bulaşınca geçer.
aşk bir ülkedir insan hayatında bir kez olsun ziyaret edilesi. aşk acısı çektiğim zamanlarda çok kevaşe bir dostum - reçetene sex yazıyorum bebeem nidalarıyla dolaşırdı ortalarda.*
"seks her yerdeydi. çok da bir anlamı yoktu. bulunması zor olan şey aşktı. onu arasanız bile, birçok insanda yoktu. ve bulsanız da, tam orada, önünüzde duruyor olsa bile, etrafta bu kadar seks varken nasıl yaşayabilirdiniz ki?"
-gia carangi

seksle aşk arasında ki tek ilişki budur. seks aşksızlığa teselli olmaz ancak sebep olur.
1) seks aşkın körüğüdür
2) seks aşkın yokluğudur
3) seks aşkın engelidir

unutulan kısım
1) güven olmadan seks
2) güven olmadan aşk

biriyle sevişmen ya da körkütük aşık olman ona güvendiğin/güvenebileceğin anlamına gelmez.
fazla hollywood filmi izlemekten önceliklerini belirleyemeyenler için gelsin:
güveni kurun yapacak bir şeyler bulunur.
bulamadığında da olur, istemediğinde de olur. evet ben de bu teselliyi arayanlardanım.
kısmen katıldığım, kısmen katılmadığım önerme.

bazıları işten başlarını kaşıyacak vakit bulamadıkları için ciddi bir ilişkiye eğilemiyor. bir insanı tanımak, güvenmek, flirt etmek... nereden aksan bir sürü boş vakti olan insanın yapacağı şey. bu durumdaki bir insan pekala üzerindeki cinsel gerilimi atmak için sadece seks yapmayı seçebilir.