kirmizibattaniye

Durum: 309 - 1 - 0 - 0 - 18.09.2021 21:07

Puan: 6146 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 16

prep

bu aralar tüm yabancı gay profillerde "on prep" şeklinde görülebilen ilaç. yeni öğrendim böyle bir ilacın varlığını. türkiyede yok sanırım

ayı sözlük itiraf

çok kötü zamanlar geçirirken liseden beri aşık olduğum yakın arkadaşıma açıldım. şaşırdı, inanmadı filan derken bişeyler oldu sex yapacağız diye sözleştik. nude filan bile attı. normalde hayvan gibi mutlu olmam lazım ama hem sex yapmaya bu kadar kolay kabul etmesi daha önce bu işleri çok yaptığı anlamına geliyor ki bu biraz moralimi bozdu. hiç erkekle olmamış lise arkadaşı fantazisi daha güzeldi. şimdi iki gizli gay olduk sadece:) evli olması da ayrı sorun ama alt tarafı sex yuvasını yıkmayacazya diye düşünüyorum. bilemiyorum ne kadar doğru. hayvan gibide aşığım o ayrı konu. bearın hası tipi görsen ölürsün

hiv

şişli ve beşiktaş'ta ücretsiz ve isimsiz olarak test yaptırabilirsiniz. test yaptırmaktan çekinmeyin, erken tanı her zaman önemli. şişli telefon numarası 0 212 708 88 88/dahili 9021-9022 olarak değişmiş. arayıp bilgi de alabilirsiniz.

intihar etmemem için bir sebep söyle

isim vermeden hiv testi yaptırmak

istanbul şişli belediyesi sağlık işleri müdürlüğün'de yapılabildiği söylenmekte. yaptıran var mıdır? ya da siz yaptırıken hangi yolu kullanmaktasınız? test yaptıran arkadaşlar bilgi verebilirse faydalı olur.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

184-29-68. benim gibi bilişim sektöründen bir ayı ile tanışmak isterdim. ayı değilim bilişim sektöründeyim.

erdil yaşaroğlu

türkiye'deki karikatüristler arasında en yeteneksizlerinden biri. komik karikatürü binde birdir. tabi bunlar şahsi görüşüm ama bugün gördüğüm bir karikatürü güldürmeyi bırakın suratımı astı. buram buram kalitesizlik ve homofobiklik akan bir karikatür. tamam her şeyin mizahı olur filan ama bu cidden kalitesizlik...

iett şoförleri

bugün bu dünyadan olmayan bir tanesinin otobüsüne binmek durumunda kaldım. bir insan bu kadar yakışıklı olamaz imkanı yok. kalıplı amerikan futbolcusu gibi gür sakallı koyu yeşil gözlü yani böyle bir adam olamaz. inanamadım. hala adamın etkisi atlatabilmiş değilim. bana bakma ihtimali sıfır ama sanırım her hafta aynı saatte o otobüse binecem tekrar görürüm belki diye.

eşcinsel erkeklerdeki büyük penis merakı

valla iyi oluyor çünkü. ele avuca geliyor. neden küçük sevesin ki zaten. gerçi yerine göre küçük de iyidir hakkını yemeyelim. bence en önemlisi şekli tipi. bazı adamların ki kamyon çarpmış gibi yamuk tipsiz oluyor. tip en önemlisi tip.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

eşcinsel imamlar

geçen facebooktan yazmasıyla tanıştık biriyle. genç 27 yaşında. imam olduğunu söylemedi tabi ama instagramından gördüm. güzel bir bear kardeşimizdi ancak sonrasında gelmedi buluşmaya.

yazarlardan bear fotoğrafları

hiç kimsenin aşık olmayacağı bir tip olduğunu kabul etmek

çirkin insanların yüzleşmesi gereken zor durum. ben yeni yeni yüzleşiyorum. ben aşık olunca hissettiğim şeyleri birinin bana hissetmesinin imkanı yok. uyurken oturup içim eriye eriye izlerim mesela aşık olduğum adamı. kimse beni izlemez çünkü benim tipimdeyseniz uyurken içinize şeytan kaçmış gibi görünmeniz daha olası. rahip filan çağırırsınız ki kutsal su atsın. ya da kimseyi gözünüz görmemeye başlamaz benim yüzümden. sokakta her on kişiden dokuz buçuğu benden yakışıklıyken bunu bekleyemem zaten. bu yaşıma kadar kimse olmadı olmayacağı da belli. yani kabul ediyorum bu durumu ama umut etmekten de kendimi alıkoyamıyorum. her gün topkapı-ulubatlı'dan metroya binen burda mısın?

ayı sözlük itiraf

beraber art arda 8-10 gün geçirdiğim insanlardan en başta ne kadar sevsem de nefret etmeye başlıyorum. benden sevgili olmaz.

hayaterkegi

4 yıl kadar önce düzenli bloğunu okuduğum kişiydi. yazıları kendini okutan cinstendi, acaip seviyordum yazılarını. sonra araya bir şeyler girdi bıraktım okumayı. demin aklıma geldi girdim ve çok şaşırdım. o serkeş hayat insanı okulda ders çalışıp okuluna önem veren bir baba olmuş! hayatında böyle anlamlı şeyler olmasına çok sevindim ama böyle büyük bir değişim beklemiyordum açıkçası. hayatındaki o kırılma nasıl oldu nerde başladı o kısmı bulamadım ama bulup okuyacağım. çok uykum var şuan arayamıyorum. ama gerçekten gece gece çok mutlu oldum hayatının iyi gitmesine(öyle algıladım umarım öyledir).

davutpaşa hamamı

bugün gitme fırsatı bulduğum hamam. temiz, ufak bir yer. saunası, duşları, hamamı, dinlenme için oturulan yeri var. diğer tarafta başka yerlerde vardı da geçmedim o tarafa. havuz filan mı vardı, ne vardı bilmiyorum. bir tellak vardı acayip seksiydi.

seksten daha güzel olan şeyler

-sabahın köründe iş için uyanıp yatakta ayılmaya çalışırken o günün pazar olduğunu anımsamak.
-annenin mutlu olduğunu görmek
-metrobüste oturmak

ap'yim demenin alternatif yollari

full aktifim o kadar aktifim ki uff inanamazsın yani full+full 4+1 kombili aktifim demek. bu full aktifim diyenler pasiflik dürtüsünü bastırmaya çalışıyor gibi geliyor da bana hep. aktifim de yeter full aktif nedir?

ayı sözlük yazarlarının şu an yaptıkları

ayı sözlüğe uzun zamandır ilk kez girdiğim için yeni arayüzü takdir ediyorum şuan. çoğu kısmını takdir ettim az kaldı. güzel olmuş heee. elinize sağlık

ayı sözlük yazarlarının penise verdikleri isimler

adım dedemin adı olduğu için dedemin s*kinin adını koydum. hüsamettin adı. ama yakın arkadaşları ibiş diyor.
  • /
  • 16

hiç kimsenin aşık olmayacağı bir tip olduğunu kabul etmek

o sokaktaki dokuz buçuk adama gidecek adam bana gelmesin, net.
o sokaktaki dokuz buçuk adamdan biri olsam sırf bu yüzden bana gelecek adam da yine bana gelmesin zaten, bu da net.
dayatılmış güzellik normlarında, kıstas alınan nedir bilmiyorum ama bir insanı sırf güzelliği, yakışıklılığı vb sebeplerle sevipte mutlu olana rastladın mı, ya da daha doğrusu mutlu olmaya devam edebilene rastladın mı?
ne zaman ki biri, yanında olmandan duyduğu huzurla, nefesini hissettiği için, seninle uyanacağının heyecanıyla, izlerse seni sen uyurken... farkedersin; umut edilensin ve bulunmuşsun.
not : topkapı-ulubatlı'ya binen değilim.

Toplam entry sayısı: 309

hiv

şişli ve beşiktaş'ta ücretsiz ve isimsiz olarak test yaptırabilirsiniz. test yaptırmaktan çekinmeyin, erken tanı her zaman önemli. şişli telefon numarası 0 212 708 88 88/dahili 9021-9022 olarak değişmiş. arayıp bilgi de alabilirsiniz.

intihar etmemem için bir sebep söyle

yazarlardan bear fotoğrafları

gayleri erkekten saymamak

eski sevgiliyle karşılaşmak

iki farklı olay senaryosu gerçekleşebilir:

1.senaryo-eski sevgiliye karşı hissedilen birşey kalmamışsa;
eski bir arkadaşa rastlamaktan farksızdır. formaliteden "naber nasılsın" denir,"iyiyim aynı işte" cevabı alınır. biraz eski günler yad edilir,biraz gülünür,el sıkılır,"iyi bak kendine görüşelim bi ara" denilir ve uzaklaşılır.

2.senaryo- eski sevgili hala seviliyorsa;
acı verici bir olaydır. gördüğünüze sevinirsiniz bir yandan ama bir yandan da boğazınıza bir yumru oturur. gözler yanar biraz. sarılsam çok mu samimi olur,elini sıksam çok mu soğuk olur diye tereddüte kapılırsınız. gönlünüz sarılmaktan yanadır gerçi ama aklınız elini uzatır. yaşanmışlardan çok hayalini kurduğunuz yaşanamamışlıklar şöyle bir geçer gözünüzün önünden. hele bir de artık yeni bir sevgilisi olduğunu öğrenirseniz o akşam yastığınız biraz ıslanacak demektir.

gaylerden gaylere tavsiyeler

ben 23 yaşında bi adamım. benim vereceğim tavsiyeden ne olacak diye düşünüyordum ama bundan 3 yıl önce biri çıksa bana tavsiyeler verse öyle güzel olurdu ki. öyle düşününce belki faydalı olur diye kendi pişmanlıklarımdan efenim yaşadıklarımdan derlediklerimle yazayım bikaç bişey o vakit.
*öncelikle gay olduğun için kendini suçlama. sanki büyük bir suç işlemişsin gibi kendini suçlu ilan etme. çünkü senin hiç bir suçun yok. sen olsan olsan kurban olursun. aşkını ,sevgini istediğin gibi yaşayamadığın için binbir zorlukla başa çıkmak zorunda olduğun için.
*zor biliyorum ama sabırlı ol. gay olmanın bazı gaylerce bile sadece sevişmek olduğu düşünülen bir ülkede yaşıyorsun ama öyle değil tabiki. sadece sevişmek için kendini tanımadığın kollara bırakma. sevgini en saf şekliyle yaşa. en azından saf bir şekilde aşk acısı çekersin. pişman bir şekilde g*t acısı çekmekten iyidir.
*ailene veya arkadaşlarına açılmadan önce çok düşün, iyi düşün. onları da anlamaya çalış. toplumsal yada dini kalıplar içinde yetişen bir neslin çocuklarıyız. onlardan fazla bir şey bekleyemezsin. tabi herkes öyle demiyorum ama sadece bu konuyu iyi tart. bazen her iki taraf içinde söylenmemesi daha makbul. çünkü bazen sadece getirdiği gözyaşı oluyor. misal örnek olarak ben sadece annem olmak üzere söyledim. ama o utancından kimseye söyleyemedi. o gün başka baktı bana. sanki 22 yıllık oğlunu hiç tanımamıştı. sanki hep başka birinin taklidini yapmıştım onca yıl. oysa ben aynı bendim. hiç bir şey değişmemişti . annem bunu anlayamadı.
*cesur ol.kendi kıymetini bil. bu hayat senin onu güzel kılacak olan sensin.mutlu ol.
*cinselliği hayatının merkezine koyma hayatta yaşanılacak çok fazla şey var. cinselliği merkeze koyarsan çok şeyi kaçırmış olursun.cinsellikte güzel tabi ama doğru kişiyle olması makbul.
*ha bide kondom kullan.önce sağlık çünkü.
şimdilik bunlar geliyor aklıma. orda internetinin başında bunu okuyan bir kişiye bile bişeyler verebildiysem ne mutlu.

ayı sözlük itiraf

geçen günlerde arkadaşımla zeytinburnu'nda gezerken arkadaşım beni tavuk pilav satan ayucuğun poposunu keserken yakaladı. gülerek "aklından ne geçtiğini biliyorum" dedi. ananı avradını ne biliyor bu lan diye beş saniyelik bir tırsma anının ardından aslında tavuk pilav yemek istediğimi sandığını anladım. diyet yaptığım için öyle demiş yavrum. aklımdan aslında ne geçtiğini bilse kafayı yerdi herhalde heteroseksüelim benim.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

-karşıdan el sallayan birini görünce el sallayarak karşılık vermek. daha sonrasın da arkanızdaki kişiye el sallanıldığını farketmek. ölmek. bitmek.
-kalabalık bir ortamda espri yapmak ve kimsenin gülmemesi.
-otobüsde yalnış durakta düğmeye basmak. kapının açılması ama inmemek. (tabi çoğu zaman ayıp olmasın diye inilir)
-çocuğunu sevdiğiniz kişiye "aaa çok yakışıklı olacak büyüyünce belli" demek. çocuğun kız çıkması.
-arkanızda uzun bir sıra varken akbilinizin boş çıkması. geri de dönememek. sıkışıp kalmak.
-uzuneşşek oynarken pantolonunuz yırtılması. götü tuta tuta gezmek.
-mağazada kıyafet bakarken yanlışlıkla kazak denemek isteyen birinin çıkardığı montu denemek. sahibinin montunu istemesi. çıkarıp vermek.

göbek

göbek candır. adına bir çok şarkılar yazılmıştır. göbeklerin içinden koşarak koşarak gel bana gel, bir sen bir ben birde göbek,ah istanbul istanbul olalı hiç görmedi böyle göbek bunlardan sadece birkaçıdır. ayrıca pek çok tarihe geçmiş sözde de yer alır. bu benim için küçük insanlık için büyük bir göbektir, göbek has left the building, göbek göbek göbek bunlardan birkaçıdır. uzun lafın kısası eğer örnekteki gibi bir göbeğe sahipseniz (fısıldayarak okuyunuz) ona iyi bakın...
örnek:

hiv

şişli ve beşiktaş'ta ücretsiz ve isimsiz olarak test yaptırabilirsiniz. test yaptırmaktan çekinmeyin, erken tanı her zaman önemli. şişli telefon numarası 0 212 708 88 88/dahili 9021-9022 olarak değişmiş. arayıp bilgi de alabilirsiniz.

3 artı 1 programının asansörde yiyişen dayılar skeçi

asansördeki dayıların videosunun böyle yayılmasına ne kadar üzüldümse de bence komik olmuş gayet. biz türkler en şaka kaldıramayan milletiz sanırım. biri bizim hakkımızda şaka yaparsa direk ağzını burnunu kırarız. bu skeçte bir homofobiklik görüp nefret etmek yerine gülüp geçilmesi daha makbul davranış bence. çünkü nefretin her türlüsü kötüdür. zarar verir.

hayvanlarda eşcinsel davranışlar

bunu söylediğim için linç edilmem umarım ama bu durum hayvanlar arasında da görüldüğü için eşcinselliğin ne kadar da normal bir durum olduğu çıkarımını yapmanızı sağlamaz. hayvanlar arasında da görülmesi bir durumu "normal" ve kabul edilebilir yapmaz. zira hayvanlarda ensest, tecavüz ve pedofili gibi durumlara çokça rastlanır. örneğin inekler ve kediler kendi kardeş ve anne-babaları ile cinsel münasebete girebilirler. deniz aslanları penguenlere tecavüz ederek öldürür. kazlar da tavuklara tecavüz eder mesela böyle örnekler çokça mevcut.
bence buradaki asıl sorun eşcinselliğin normal bir durum olduğunun ispatlanmasının gereğinin olmamasıdır. bu tür ispatlama çabalarına gerek yok. on sekiz yaşından büyük iki birey kendi özel hayatlarında ne yapmak istiyorlarsa yaparlar. hayvanlarda görülmese bile..

iyi geceler öpücüğü

hetero arkadaşla gay porno izlemek

eğer bu aktivitenin sonunda sevişilirse zaten herif hetero değil demektir ki başlık dışı olur o konu. gerçekten hetero bir arkadaşınızla gay porno izleyebilirsiniz. fazla uzun sürmeyecektir. iki taraftan biri "midem bulandı kapat şu ibneleri" cümlesini mutlaka ilk on dakika içerisinde kuracaktır. biri hetero taklidini pekiştirmek için biri gerçekten öyle düşündüğü için söyler bu sözü. ikinci bir olasılıkta gay olan tarafın yavaş yavaş ayaklanan cinsel organın yükselişine bir son vermek için o cümleyi sarfetmesi olabilir. sonra lezbiyen pornosu açılır. hetero ağzının suları kıyılardan okyanusa dökülerek izleyecektir. eğer bu hetero kişi size çekici geliyorsa sizde oturup çaktırmadan onu izleyebilirsiniz. sapık bir fikir gibi görünse de gayet kazan-kazan durumu oluyor ki en güzeli.

eski sevgiliyle karşılaşmak

iki farklı olay senaryosu gerçekleşebilir:

1.senaryo-eski sevgiliye karşı hissedilen birşey kalmamışsa;
eski bir arkadaşa rastlamaktan farksızdır. formaliteden "naber nasılsın" denir,"iyiyim aynı işte" cevabı alınır. biraz eski günler yad edilir,biraz gülünür,el sıkılır,"iyi bak kendine görüşelim bi ara" denilir ve uzaklaşılır.

2.senaryo- eski sevgili hala seviliyorsa;
acı verici bir olaydır. gördüğünüze sevinirsiniz bir yandan ama bir yandan da boğazınıza bir yumru oturur. gözler yanar biraz. sarılsam çok mu samimi olur,elini sıksam çok mu soğuk olur diye tereddüte kapılırsınız. gönlünüz sarılmaktan yanadır gerçi ama aklınız elini uzatır. yaşanmışlardan çok hayalini kurduğunuz yaşanamamışlıklar şöyle bir geçer gözünüzün önünden. hele bir de artık yeni bir sevgilisi olduğunu öğrenirseniz o akşam yastığınız biraz ıslanacak demektir.

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.