eşcinsel erkeklerdeki büyük penis merakı

erkeklerin büyük sevmeleriyle alakalı olabilir.

belki.

en büyük ev, en büyük araba, en büyük ofis... her şeyin en büyüğünü isterler. en gösterişlisini. bu mağarada yaşayıp avcılık yaptığımız zamandan beri böyle.

bir de şunu eklemeden geçemeyeceğim;

eğer bir ortamda birisi 'sevgilimin penisi kalkık hali nah şu kadar' diyorsa bence orayı arkanıza bakmadan terk edin. neler konuşuyorsunuz siz abi...*
heteroseksüel kadınlardaki büyük penis merakıyla eşdeğer anlaşılmazlıktadır.

lakin "boyu değil işlevi"ndeki sırra vakıf olanların, küçük ve işlevli tatlı penislere ulaşım potansiyelini artırır bu merak, aman bize ne canıım.
bunu isteyen kisinin kendi penisi kesinlikle ortalamanin altindadir net.(not:hamsispor)
valla iyi oluyor çünkü. ele avuca geliyor. neden küçük sevesin ki zaten. gerçi yerine göre küçük de iyidir hakkını yemeyelim. bence en önemlisi şekli tipi. bazı adamların ki kamyon çarpmış gibi yamuk tipsiz oluyor. tip en önemlisi tip.
bence çokda büyük olmamalı canım seks yapıyoruz sondaj çalışması değil :)
büyük penis görünce yamulup full pasif olmak isteyen nice full aktif gördü bu gözler. full aktiflerin çoğunlukla küçük penisli olmasından mütevellit, onların duyduğu meraktır. insan kendinde olmayan şeyi merak eder, değil mi? gerçi türk erkeğinin genel sorunu bu. neyse, benim için önemli değil zaten, insan olsun yeter.