attitude

Durum: 340 - 0 - 0 - 0 - 13.06.2016 00:24

Puan: 5196 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

sürtünme kuvveti.
  • /
  • 17

doktor sevgili

çok çalıştıkları için gelişmeyi kısa tutup direk sonuca gitmek isterler. kesin bilgi.

yeni akit

(bkz: tuvalet kağıdı)

ayrıca konuşabildikleri kadar konuşsunlar. devran döndüğünde kim bu sefer yanlarında olur görürler. tek kalacaklar. yargılanacaklar. konuşsunlar.

carl gustav jung

kişilik testini çözdüğüm ve beni benden iyi anlatan psikanalist.

ötanazi

elden ayaktan düşmeme yakın yapacağım şey. hiç romantik takılmaya gerek yok. dedem alzheimer. annemde çok ciddi unutkanlık başladı. muhtemelen ilerleyen yıllarda bende de başlayacak. ayrıca alzheimerın dışında yaşlılara mahsus bir sürü hastalık var ve bütün bunlara tek başıma göğüs geremem. altımdan birinin almasına tahammül edemem. en iyisi güzel bir hayat yaşayıp bir sürü başarı yakalayıp zamanın gelince kendi kendine gitmek.

snapchat'te dog filter yapan erkek iticiliği

snapchat kullanmayı iyi ki bırakmışım dedirtir. pardon ben sosyal medyayı bırakmıştım. iyi ki bırakmışım. neyse.

cumartesi gecesini evde yalnız geçiren ezik insan

genç sevgili vs olgun sevgili

önemli olan anlaşabilmektir. her türlü anlaşabilmektir. olgunlar genelde pek çok şeye doydukları için heyecanlı olmuyorlar ancak 18 yaşında bir oğlanın coşkusuna sahip olanlar da yok değil. benim görüşüm sevmekten yana. gönül sevdiği zaman yaşın pek önemi olmuyor. yani benim sevgiliden anladığım bu.

fuck buddy derseniz, genç olanı iyidir.

homofobik insanları öldürmek istemek

(bkz: şimdi o klavyeyi yavaşça yere bırak delikanlı)

bu fikri ortaya atan kişi önce kimin ailesini öldürmek istediğini söylesin de tartışma başlamadan bitsin. şahsen benim ailem saldırgan olmasalar bile homofobikler, bu sözlükte pek çok kişinin ailesinin de homofobik olduğuna inanıyorum, onların tek bir saç telini dünyalara değişmem.

ayrıca barbarlığı başka bir barbarlıkla örtmeye çalışmakta ancak orta doğuda yaşayan insanlara yakışırdı. alkış.

12 haziran 2016 orlando'da gay bara silahlı saldırı

bir eşcinselin dünya üzerinde hiçbir yerde güvende olmadığını gösteren saldırıdır.

sen hayatın boyunca çalış, amerika'ya taşın sonra gelsin elin boku cennette iki kadın memesi elleyecek diye seni havaya uçursun. işin kötü yanı bunlar her yere girebiliyorlar. bizim de desteklediğimiz insan hakları, eşitlik gibi şeyler sayesinde normal insanlarla eşit muamele görüyorlar ama normal değiller.

homofobik söylemin açık açık suç sayılmadığı ve homofobiklere yaptırım uygulanmadığı hiçbir yerde güvende değiliz. isterseler evilik hakkımızı versinler, isterseler düğünümüzde çifte telli çalsınlar...

eski eşyaları atmanın zorluğu

para verdiğim şeyleri çöpe atamamak gibi kötü bir durum söz konusudur. ne kadar işe yaramaz olursa olsun, ödediğiniz para kadar değerlenir.

aşık olunan insanı unutmaya çalışmak

işsizlik belirtisi. millet aşık oluyor bir de unutmaya çalışıyor. enerji israfı. yassık.

otoseksüel

sınav dönemleri, elimdeki fuck buddyler bittiyse veya son kullanma tarihleri geçtiyse büründüğüm cinsel yönelimim.

kurtlar vadisi'nin 300. bölümü görmesi

ülke gündeminden bağımsız olarak değerlendirilse bile ne kadar saçma sapan bir kitleyle beraber yaşadığımızı gösteren detay. bir de sezon finali yapıyorlar...

antalya

libido yükselten şehir.

neden bilmiyorum ama ne zaman tatil için antalya'ya gidecek olsam libidom tavan yapıyor. hatta bana göre havası seks kokuyor. bildiğin seks.

izmir'de böyle değil.

cuma

lisedeyken cuma günleri özellikle bana eziyet ederlerdi. cuma namazına gitmediğim için dalga geçerlerdi, sataşırlardı. ben de inatla gitmedim. milletin nasırlı ayaklarıyla gezdikleri halılara alnımı koymadım. sırf başkalarının memnun etmek için en son bayram arifesinden yıkanan mahalle esnafının yanında saf tutup, burnumun direğini sızlatmadım.*

ayrıca en sevmediğim iki günden biridir.

ilk cuma, tatil olacağı için. çalışmayı seviyorum ne yapayım...

ikincisi pazar, pazar günlerinden oldum olası hoşlanmadı. her yer insan dolu.

hillary clinton

(bkz: hoştur ama bana ne)

benim ülkem erdoğanlı devleti olma yolunda koşar adım ilerlerken amerika'da rupaul başkan seçilse umurumda olmaz. zaten ülkeyi bu kadın yönetmeyecek ki arkasındaki ekip yönetecek. tıpkı obama'da olduğu gibi.

oral yaparken boğuluyormuş gibi sesler çıkaran partner

tamam deep throat kısmında bir parça boğulma payı bırakıyorum ancak nedir bu hayatında hiç sik görmemiş gibi penisi yutmaya çalışma halleri bir türlü anlamıyorum. sakin sakin yalayacağız işte, acele etme.

hayır, sen boğulacaksın diye ben konsantre olamıyorum.*

gzone

youtube'ta gezinirken denk geldiğim irem derici - bambaşka biri teklisinin gzone tarafından hazırlandığı öğrenince bir şans vermeye daha karar verdiğim ve bunca zamandır pek bir ilerleme kaydedemediklerini gördüğüm site. siteyi nick jonas ve justin bieber gibi twinklerle doldurmuşlar, belli ki editör bu adamların fena hayranı. onun dışında albümün adını gzone rainbow anthems yapmışlar. sanki albümü amerika'da çıkarmışlar. sanki hitap ettikleri kitlenin, çoğunun tek bildiği ingilizce kalıp fuck you'dan ibaret değilmiş gibi. hele über şoföründen homofobik taciz diye bir haber yazmışlar ki oturup ciddi ciddi über türkiye'nin neresinden diye düşünmeme sebep oldu. siteyi çeviri haberlerle doldurmuşsunuz anladık, en azından başlıkları bize göre atın. ülkenin adını verin direk, ne bileyim.

en azından irem derici'nin lgbt destekçisi olduğunu öğrendim, o da olumlu. dinlemem ama kadının duruşu hoşuma gitti.

hornet'te selam vermeye erinmek

içinde barındırdığı fake profillerden dolayı hornet'te selam vermeye eriniyorum. paşa paşa yüklüyorum fotoğraflarımı, selam verilmesini bekliyorum. yok yani bir sürü fake profil var, uğraşmaya değmez.

hornet'te başkalarının fotoğraflarıyla profil açanlar

vardır böyle dengesizler. adam kendi fotoğrafıyla hesap açmak yerine başkalarının fotoğraflarıyla hesap açar. hadi profiline mankenleri koyanları bir derece anlıyorum işi başka profillerden aşırdıkları fotoğrafları paylaşmaya götürenleri hiç anlamıyorum. şimdi bir de android'te lokasyon taşıma uygulaması çıktı, adam bursa'dan, istanbul'un göbeğine gözüküyor. hayır, benim gibi başını kaşıyacak vakti olmayan adamlar için ciddi vakit kaybı. e haliyle ne oluyor:

(bkz: hornet'te selam vermeye erinmek)
  • /
  • 17
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 340

efendi adamlar çöpe giderken piç beylere yönelimin tavan yapması

genelde kezbanların rahatsız oldukları sorunların en başında gelir. "nerede serseri var gidip buluyorum" diyen bu kişiler genelde ilişki yaşadıkları kötü çocuk tarafından hırpalanmalarına rağmen ses çıkarmazlar. çünkü prenslerimiz ve prenseslerimiz için bir piçi yola getirmek en büyük başarıdır. samimiyetsizlikten kırılan arkadaş ortamlarında "bakın onu nasıl eve bağladım, benden sonra bir daha hiç eskisi gibi olmadı" diyebilmek için bu çocuklarla aşklarını ve sabırlarını sınarlar.
bu piç beylere ilgi gösteren kadınların ve adamların en sevdikleri romanın fifty shades of grey olduğunu düşünüyorum.

(bkz: en sevdiği roman fifty shades of grey olan insan)

sait faik abasıyanık

sait faik abasıyanık hayatı boyunca üç kadına yakınlaştı. bunlardan ilkiyle evlenmesini annesi istemedi. bilenler bilir; sait faik annesine aşırı düşkündür. evlenmek istediği ikinci kadın teklifini reddetti. üçüncüyle ise annesinin isteği üzerine nişanlandı. on ay nişanlı kaldı, ayrıldı. sait faik'in yakın arkadaşı ise yazarın kimseye dile getirmediği aşk hayatını öykülerinde anlattığı ve sait faik'in aslında eşcinsel olduğunu söyledi. başka bir yazarda bunu onayladı ve abasıyanık'ın ölmesine yakın sırf içindekileri söyleyebilmek için hikayelerinin biçimini değiştirip gerçeklik duygusu uyandırma isteğinden vazgeçtiğini söyledi.

sait faik abasıyanık'ın hikaye ve romanlarında homoerotizm, erkek imgesi ve kadın temsilleri başlığı altında oğuz güven'in yüksek lisans tezi bulunmaktadır.

meraklısı için:

http://www.thesis.bilkent.edu.tr/0006152...

homofobi

elit gay kriterleri

gördüğüm kadarıyla kimse doğru cevabı verememiş. önce elit nedir onu yazalım.

elit siyaset ve sosyoloji kuramlarında, fazlasıyla büyük miktarda sermayeyi veya iktidarı elinde tutan küçük bir insan grubuna denir. ne yazık ki günümüzde elit denince akla çok zengin insanlar gelmektedir.

türkiye'de elit gay olduğunu pek düşünmüyorum. varsa bile kolay kolay kendilerini ifşa etmezler.

bim'de satılan pembe prezervatif

takılan penisi pembe ciklete, ciklet yalnız sakız değil, benzeten dünyanın en kalın prezervatifi. normalde yüzde beş kaçak ihtimali olur ya bunlarda bence yüzde sıfır yazmalılar.

fuck buddy

türkiye'de çok yanlış anlaşılmış kişi.

efendim yüzümde tüylerin yeni bittiği zamanlarda seks yapacağım uzun süreli birini arıyorum kafası ne yazık ki fuck buddy olayında çalışmıyor. çünkü uzun süreli seks yapacağınız kişiyle gerekli mesafeyi ayarlayıp aradaki mesafeyi korumazsanız zamanla birbirinize bağlanabilir ve daha kötüsü birinizden birisi birinize bağlanabilir.**

şimdi vereceğim, zaman içerisinde başarısından emin olduğum bir kaç madde fuck buddy ile olan ilişkilerinizi sorunsuz bir şekilde götürebilirsiniz.

1- çok muhatap olmayın.

bence en zoru bu. yani yaşadığımız çevre belli. adam ayak üstü yalanları söylüyor, ruhumuz duymuyor. konuşmak şart ama ileri gitmemek gerek. hani yatağınıza kimi aldığınızı bileceksiniz ama hayatına çok müdahil olmayacaksınız. sanki onun özel hayatı çok umrunuzdaymış gibi soru sormayacaksınız. yani siz bilirsiniz... eğer özel hayatıyla ilgili çok konuşmaya başlarsanız size bağlanabilir veya siz ondan etkilenip bağlanabilirsiniz.

2- arkadaş olmayın.

bu biraz ilk maddenin sonucu olacak bir şey. ilk maddeye uyarsanız bu maddeyi kulak ardı edebilirsiniz ama inanın işin en önemli tarafı bu. insanlar arkadaşlarıyla seks yapmazlar. insanlar arkadaşlarının içine girmezler veya onları içlerine almazlar.

3- düzenli vakit ayırın.

eğer ikinizin de hayatları yoğunsa belli bir gün ve saat belirleyin ve ihtiyacınızı o vakitte giderin. yani karşınızdaki kişi sizin ne arkadaşınız ne sevgiliniz. iş ortağı gibi düşünün. haftanın belli günü veya günlerinde birbirinizin ihtiyacını gidereceksiniz. eğer canınız istediğinde onu ararsanız bu iş olmaz. hem zırtpırt arayıp rahatsız etmemeli hem de mesafeyi fazla açıp fuck buddynizin başka arayışlar içine girmesine engel olmalısınız.

4- seviştikten sonra yatakta çok vakit geçirmeyin.

size beraber uyumayın demiyorum. zaten uyumamanız gerektiğini biliyorsunuz. ancak seviştikten sonra nefes nefese kendinizi yatağa bıraktığınızda sarılma gibi istenmeyen duygusal bağların kurulmasını engellemek için o yatakta çok vakit geçirmemelisiniz. ha eğer gece beraber vakit geçirdiyseniz ve beraber uyumak zorundaysanız dönün sırtınızı yatın. kesinlikle hiçbir bağ kurmayın.

5- zevk alıp almadığına dikkat edin.

özellikle ilk buluşmada, ikinci buluşmayı garantilemek istiyorsanız buna dikkat edin. unutmayın, o sizin erkek arkadaşınız değil. sizin yataktaki bencil tavrınıza katlanmaz. bu yüzden karşılıklı zevk çok önemli.

6- robot muamelesi yapmayın.

robot muamelesi yapmayın diyorum ama şimdi mekanikten örnek vereceğim. makineler her ne kadar işlerimizi görmeleri için icat edilmiş olsalar bile ara sıra bizim onlara bakmamız, yağlarını değiştirmemiz veya vidalarını sıkmamız gerekmektedir. her ne kadar kendi zevki için sizinle sevişen fuck buddyniz bile olsa seviştikten sonra hemen yollarınızı ayırmayın. giyinin ve imkanınız varsa kahve için. siyasetten, sanattan veya müzikten bahsedin. görüşmediğiniz süre içerisinde ne yaptığınızı konuşabilirsiniz ancak kesinlikle özel hayatlarına müdahil olmayın. bu çok önemli.

fuck buddynizi paket ürünlere benzetebilirsiniz. yukarıdaki kurallar ilişkinin daha uzun sürmesi için gerekli olan şeyler. raf ömrü gibi düşünün. sıraladığım maddelere uyarsanız daha uzun süre görüşürsünüz. öbür türlü aşık olmak, arkadaş olmak, fazla samimiyetten sıkılmak gibi bir sürü sorunla karşılaşabilirsiniz.

translar ile geyler arasındaki anlaşmazlık

okumuş kesimde pek olmasa bile okumamış veya okumayı sadece üniversite bitirmek olarak algılamış gey ve trans bireylerde görülen anlaşmazlıktır. bu anlaşmazlığı yaşayan iki tarafta da diğer tarafı eksik görme durumu vardır. translar için konuşacak olursam sanki zamanında hiç gey olarak yaşamamış gibi geylerin hayatını aşağılama söz konusudur. kendilerini kadın olma kararını verdikleri için çok cesur bulurken aslında kadın olmaları gereken geylerin bu cesareti gösteremedikleri için erkek olarak kalmakta ısrar ettiklerini savunurlar.

olaya geyler arasından bakacak olursak diğer tarafı hasta olarak suçlamalarını ele alabiliriz. normal olanın kadın ve erkek olarak doğmak olduğunu söylerken kendilerinin başka bir erkeği severek bu doğruyu hiçe saydıklarını görmezden gelirler. transların, kadınlara özendiklerini söyleyenine bile denk geldim. sanki bir erkek sırf özendiği için kadın olmak istermiş gibi.

ama bana kalırsa gereksiz ve anlamsız bir tartışma. günün sonunda hepimiz aynı bayrağın altında toplanıp başkalarının normaline karşı durmuyor muyuz?

hoş, bu tartışmayı yapanlar genelde karşı durmayanlar ya neyse...

sait faik abasıyanık

sait faik abasıyanık hayatı boyunca üç kadına yakınlaştı. bunlardan ilkiyle evlenmesini annesi istemedi. bilenler bilir; sait faik annesine aşırı düşkündür. evlenmek istediği ikinci kadın teklifini reddetti. üçüncüyle ise annesinin isteği üzerine nişanlandı. on ay nişanlı kaldı, ayrıldı. sait faik'in yakın arkadaşı ise yazarın kimseye dile getirmediği aşk hayatını öykülerinde anlattığı ve sait faik'in aslında eşcinsel olduğunu söyledi. başka bir yazarda bunu onayladı ve abasıyanık'ın ölmesine yakın sırf içindekileri söyleyebilmek için hikayelerinin biçimini değiştirip gerçeklik duygusu uyandırma isteğinden vazgeçtiğini söyledi.

sait faik abasıyanık'ın hikaye ve romanlarında homoerotizm, erkek imgesi ve kadın temsilleri başlığı altında oğuz güven'in yüksek lisans tezi bulunmaktadır.

meraklısı için:

http://www.thesis.bilkent.edu.tr/0006152...

miacaba vs green apple

yeni nesil ülkü ocakları reisi miacaba ile bir dönemin asena green apple'ın taraflarını oluşturdukları kavga.

green apple folyalı ellerine tutuşturduğu çantasıyla, adeta bir devlet bahçeli edasıyla miacaba'yı rezil edeceğini söylerken, miacaba kpss hazırlık testlerinden fırsat buldukça rte edasıyla "bunlar troll bunlar zamanında sözlüğümüzün formatına uymadılar demekte geri durmuyor. **

aşağılık kompleksi

psikiyatrik bir rahatsızlıktan çok psikolojik bir bozukluk olan durum. kişinin bazı yönlerden ve bazı durumlarda kendisini aşağı hissetmesine neden olan karmaşadır.

bu komplekse sahip kişilerde genelde kendini ispat etme çabası görülür. mesela ikili tartışmalarda son en son sözü söyleme takıntısı hatta tam manasıyla laf sokma çabası buna örnek verilebilir. genelde bu aşağılık kompleksi farkına varılmaz ve kişiye eziyet eder. özgüven eksikliği, saplantı bozuklukları ve kültürel yozlaşma aşağılık kompleksinin nedenleri arasında gösterilebilir.

ırkçılarda sıkça karşılaşılan bir durum diye biliyorum.

(bkz: ırkçılık)

(bkz: adolf hitler)

ayrıca;

(bkz: üstünlük kompleksi)

arkadaşa eşcinsel olduğunu söylemek

öncelikle en yakın ne demektir, farkında olun.

size en yakın olanlar genelde ailenizdir. kan bağından çok gönül bağıyla size bağlıdırlar. sizin için fedakarlık yaparlar ve bu fedakarlıkları yaparken karşılık beklemezler. hafta sonu sinemaya giderek veya dedikodu yaparak bu gönül bağı kuramazsınız. onu da diyeyim. **

neyse konumuza dönüyorum.

açılmanın asla bunun bir sır olarak kalacağını düşünmeyin. kalmaz. bir kere açıldığınız zaman geri dönüşü yoktur. ha, bu kötü bir şey mi? ben bilemem. sen kendi realiteni bir düşün, sonra açıl...

sonra hayatınızda hiç tanımadığınız insanlarla karşılaştığınızda "ayy attitude sen misin? ben çok ufak tefek bir çocuk bekliyordum?" dediklerinde şaşırmayın.

şaşırdım mı? şaşırdım.

sonra kabullendim.

hükümeti sevmeyen ama devlete tapan güruh

öncelikle başlığın ekşi sözlükteki halini yazmak istiyorum:

(bkz: hükümeti sevmeyen ama devlete tapan kitle)

başlığı aşıran arkadaş ya copy-paste yapmayı bilmiyor ya da bir yerde okuduğu cümleyi başka bir yere taşıyacak hafızaya sahip değil. ha, evet kendisi devlet memuru olmak için yırtınan ancak devlet memuru olamayan bir öğretmen adayı. anladığım kadarıyla coğrafyacı. haha yok akp ile devleti bir tutarken, devlet memuru olmak isteyen yani ona göre akp'nin memuru olmak isteyen** birine laf anlatmaya çalışarak değerli vaktimi harcamayacağım. madem başlık ekşi'den aşırılmış ben de ekşi'de bu başlıkta favladığım bir entryi buraya copy-paste yapacağım.

not: entry'de cinsiyetçi terimler olabilir. onlar için kusura bakmayın. kpss'ye girerek onun deyimiyle akp memuru olmak isteyen birinin en anlayabileceği yazı bu. yazının orijinal bozulmasın diye düzeltmedim.

"günlük siyasi tartışmalarda da defalarca nedenini açıklamaya çalışsam da, maalesef geri zekalı, tek derdi akp ve dolayısıyla tek siyasi düşüncesi anti-akp olan, gerekirse dibinde bombalar patlatan teroristlere bile sempati besleyen, dünya görüşü kısıtlı, devlet nedir, hükümet nedir, dünya siyasi tarihi nedir bilmeyen, bilal'e anlatır gibi anlatılsa da anlamayan kitlenin hiçbir zaman anlamayacağı kitle.

öncelikle bu başlıkta belirtildiği gibi bu kitlenin çoğunda devlete tapma yok. akp ya da başka hükümeti sevmemek devlet düşmanlığı, devleti zayıflatma, yok etme gereksinimini getirmez. bu sadece anarşist düşüncede olabilir, sen bu devirde devletsiz bir yaşam düşünüyorsan sana güzel ütopyalar zaten kardeşim, yolun açık olsun, ha sorsak hdp'ye oy vermişsindir, belirtildiği gibi onların da hedefi kendi devletlerini kurmak, ha her şeye karşıysan saygım var sana ama gerçekçi değilsin, muhtemelen alakasız iki yüzlü bir hayat yaşıyorsundur.

hala kalkmışlar burada ilkokul seviyesindeki zekayla aakapee devlett zaten, devlett oldu bunlar!!!!. ulan zaten biz de bu yüzden akp'yi sevmiyoruz ya, hükümeti sevmiyoruz diyoruz, adamlar devleti ele geçiriyor, geçirdi, her kurumu kendilerine bağladılar, istedikleri gibi at koşturuyorlar, iç içler, dış işler, eğitim, halk, sağlık hizmetleri akla gelen her şey bitmiş, uzatmaları oynuyor. iyi de bunun senin yaşadığın ülkedeki devlet kavramıyla ne alakası var. bu devletin başında inönü de vardı, kartalla meclise gelen ecevit de, menderes de, yargılanıp ceza alan erbakan da. hükümetler değişti, devlet kurumu gelişmekte zorlandı, yeteri kadar gelişemedi belki ama bu genel olarak yaşadığın yerdeki devlete karşı olman anlamına gelmez.

sen yine anlamadın değil mi, bak düşük zekalı kardeşim, sana yine bilal'e anlatır gibi anlatayım. naziler bu dünyaya ne kadar zarar verdi, milyonlarca insan öldü, bundan büyük faşistlik dünya tarihinde görülmedi heralde. devleti de ele geçirmişlerdi, bütün kurumları vs. şimdi uzun uzun daha atlatmaya gerek yok o zaman yaptıklarını, halkın desteğini de almışlardı. fakat şu an almanya'nın geldiği konum ortada, ama iyi ama kötü, halkı senden çok daha rahat yaşıyor. bunu kabul ediyorsundur heralde. zamanında yapılanlar alman devletinin suçu değildir, bunun devletle filan alakası yok, bu o zamanki hükümetin suçudur. senin mantığınla tüm dünyanın hala alman devletine düşman olması lazım.

ama sen de ben de biliyoruz ki, senin derdin t.c kardeş. bu düşünceyi de yaftalar durursun, yine düşük iq'un ile her boku bildiğini sanırsın. belki sikik barlarda da bu kafayla 1-2 kız kandırıp sikersin kendi zekandan.

bu düşüncedekilere de kemalist dersin, al hadi tanımla, ayrıştır beni de.

akp'ye oy atmadım atmam
kemalizm sevmem
dini inancım yok
milliyetçilik gibi zırvalamalara inanacak kadar da gerizekalı değilim
akp polisini de sevmem, dünyada herhangi bir devletin teknoloji yerine askeriyeye para aktarmasını da anlamam

dibimde bombalar patlıyor, ne yapayım, devletin daha da güçsüzleşip bu bombaların patlamalarının artmasını mı isteyeyim senin mantığınla. sokağa çıkacak hali kalmadı milletin, yarın bir gün metroya, otobüse de mi binemeyelim, hastanelere de mi gidemeyelim, devlet kapatsın mı toptan.

sorsak hümanistsindir, senin hümanistliğini sikeyim. ölen çocuklara çok üzülürsünüz ya, ama gündelik hayatta ilk işiniz herkese faşist demek, düşünce özgürlüğünü sadece kendi adınıza kullanmaya çalışmak. siktiğimin iki yüzlüleri."

akp'ye hırsız diyen kaçakçı kürt

iki tarafta şu ülkeden gittikleri gün, güzel bir güne uyanacağız. iki grupta birbirinden beter. benim hırsızlığım iyi senin hırsızlığın kötü, sögörö çök pöhölö ödömlör nö yöpsönlör demek "çalıyorlar ama çalışıyorlar," bahanesinden farklı değil. neyse.
Henüz takip eden biri yok.