miacaba vs green apple

2 mart 2016 itibariyle (kıvılcım 1 mart 2016'da atılmıştır aslında) atışmaya başlayan ikili, eğitim sistemi üzerinden ilerliyor şimdilik.

araya troll ve trollük kavramları sokuşturularak kavga çeşitlendiriliyor. miacaba green apple'ı sığ ve gerici olmak ile suçluyor ve özelde atıştıklarını alenen ortaya dökmekle itham ediyor. (modlar göreve de dedi)

green apple'ın karşı atakları beklenmekte.

editler editi: green apple dün kendisine salvo yapmış zaten nickaltından. atanamayan öğretmenlerden kadrolu öğretmenlere kadar geniş bir yelpazee çakmalar olmuş. samimiyetsizlikle miacaba suçlanmış ve aman derdinizi filan anlatmayın oradan size çakar denmiş.

miacaba editi: miacaba tdk şubesi gibi çalışıyor. sağlı sollu noktalı virgüllü yapıştırıyor. güzel türkçemiz mahvolmasın diyor (yazar burada acaba mahfolmasın mı diye de düşünüyor)

yazar editi: arada da bana kaynamasalar bari.
taraflardan birinin diğerinin evine ateşler salması ile bitecek versus'tur.
atışma kavgaya dönüştü sayın seyirciler. seviye insaniden hayvaniye geçti.

sığırlar havada uçuşuyor. arada bize de kaydırıldı ama neticede önemli olan insanların haber alma özgürlüğü.

arada 'ibneler' nidasıyla homofobik şeyler duyduk ama sorun etmiyoruz. oluyor öyle şeyler.
yeni nesil ülkü ocakları reisi miacaba ile bir dönemin asena green apple'ın taraflarını oluşturdukları kavga.

green apple folyalı ellerine tutuşturduğu çantasıyla, adeta bir devlet bahçeli edasıyla miacaba'yı rezil edeceğini söylerken, miacaba kpss hazırlık testlerinden fırsat buldukça rte edasıyla "bunlar troll bunlar zamanında sözlüğümüzün formatına uymadılar demekte geri durmuyor. **
ortalığın durulmasıyla bitmiş ya da özel mesajlar ile devam etmektedir.

-ayı sözlük magazin servisi
sular sanki duruldu...

miacaba sığır ve çiftlik hayatı derken sessizliğini koruyor. anlaşılan çiftlik hayatı bir dinginliğe sevk etti arkadaşı.

green apple ise sakinleşmeyi fox tv zuhal topal'da buldu. gelin ve damat adaylarını izlemekte ve şu an için sakinleşmiş gibi.
ben çiller olarak halüsinasyon kelimesini söyleyemeyerek dahil oluyorum. bitmiş atışmadır.
miacaba - beraberlik - green apple
2.30 - 3.00 - 2.30

verdiğim oranlardan anlaşılacağı gibi al birini vur ötekine,tahmini zor karşılaşma. izleyip görelim en iyisi. *
ne maçtı be! son anda bayiye yetiştim,2.30 oranı bulmuşken 100 misli green apple lehine bastım ve kazandım. helal reis,iyi mücadeleydi! hem gözümüz doydu hem cebimiz doldu.
insanların ne kadar iğrençleşebileceğini gösteren karşılaşma. valla iğrençlik potansiyeline sahip olduğunuzu biliyordum da bu kadar mide bulandırıcı, bu kadar haysiyetsiz şerefsiz insanların burada barındığını düşünemiyordum. o kadar ahlaksız insanlarsınız ki, insanların davranış biçimleriyle dalga geçiyorsunuz. o kadar iğrençsiniz ki kendiniz sitede hiçbir yetkiye sahip olmadığınız halde, insanlara kabadayılık yapma hakkını kendinizde bulabiliyorsunuz.

sizin tek anladığınız şey, kaba kuvvet. sizin barındığınız ortamı elinizden alınca, sizi aynı şekilde mağdur duruma uğratınca akıllanacaksınız. zamanında buradaki birkaç insanın, yine suçsuz insanlara artistik tasladığı oldu ama yanıtlarını bir süre sonra iyi bir şekilde aldılar. sitedeki kabadayılar, birden sessiz, suskun kuşlara döndü, yalvarmaya başladılar. sizin de başınıza öyle bir şey gelmesi gerekiyor. çünkü karaktersizsiniz. sizi insandan saymak, sizi insan yerine koyup sizinle tartışmak zaman kaybıdır. siz yoksunuz. siz anca sikimsonik, kalitesiz işlerinizle övünürsünüz. verdiğiniz sikik emekler sonucu aldığınız sikik üç kuruş para ile övünecek kadar ahmaksınız ama sizin de bir kırılma noktanız olacak. umarım hayatlarınız, olduğundan daha rezil geçer. gerçi çok kaliteli bir hayat yaşıyor gibi durmuyorsunuz. burada işsiz bir şekilde trollük yaptığınıza bakılırsa...
bir yazarın yine tutarsızlığını,densizliğini su yüzüne çıkaran versus. "kürt sevici yazarlar gebersin." mantalitesindeki bu yazarcık;gelip bugün de burada yersiz olarak duyar meleği kesilmesi,insanlık dersi vermeye çalışması son derece anlamsız ve kendisiyle çelişik.yetmezmiş gibi vaktinde iğrenti duyulacak itiraflarla yazarların midesini bulandıran trolümsünün;utanmadan iğrençlikten bahsettiği,zerre kadar tanımadığı insanlar hakkında kin kustuğu başlık.

sözlük formatının içine edildiği olayda,kendisini küfür yazmadan ifade edemeyen üyenin de iletilerini silerek gitmesiyle sonuçlanmıştır.belki küfür kullanmak yerine usturuplu bir şekilde yazsaydı hiçbiri yaşanmazdı.