alegori

Durum: 377 - 0 - 0 - 0 - 19.03.2022 23:33

Puan: 5714 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

durum güncelsiz...
  • /
  • 19

lgbt'ler çok eğlenceli diyen tip

muhtemelen ilkokuldaki bir lgbti+ arkadaşını akran zorbalığıyla canına okumuştur.

aileye açılmak

iyi ki gerçekleştirmemişim dediğim olaydır yani iyi ki bir anlık galeyana gelip kendi adıma saçma bir şeye girişmemişim diyorum hep. çevremde isteyen istediğini düşünsün veya istediği beklentiye girsin bunları düşünmeden aşırı rahat devam da edebiliyorum hayatıma.

kar tatili

okul öncesi dışında eğitim yaşantımın her kademesinde iple çektiğim tatil. okul cehennemine 1-2 günlük ekstra ara iyi geliyordu. looool

orgazmik yiyecekler

miacaba vs green apple

saçma bir şekilde yazmak istiyorum bu başlığa...ah anılar.... sözlüğün en özel trol versusuydu belki de... korakor tartışmaları resmen gözümde canlanıyordu o zamanlar.
ikisinden de eser yok, green farklı bi nickle dönmüştü fakat miacaba sepetlendiğiyle kaldı.

bir de miacaba atanmış mıdıracaba?

ayı sözlük v2

entry'lerin kimin artıladığı görünmüyor, entry'lere yorum yapılamıyor ve belirtildiği gibi online liste yok. bu özellikler dışında olmuş gibi, herhalde eksiklikler giderilir. bir de kullanıcı adımdaki boşluktan mütevellit yazarların mesajlarını hiç açamamıştım yenilenmeyle birlikte okuyabiliyorum fakat nafile.

yazarların en hoşlanmadığı şeyler

söylenenlere, davranışlara, düşüncelere karşılık yapılan kelalaka çıkarımlar.

heteroseksüellerin cinsel tercihlerine saygı duyuyorum

tercihlerine saygı duyuyorum ve tercihlerini anlayışla karşılıyorum fakat kesinlikle gelip geçici olduğuna inanıyorum. bir psikoloğa danışarak bu geçiş sürecinin üstesinden gelebilirler. yakın zamanda açılan arkadaşıma hemcinslerinden hoşlanmaya çalışması ve hemcinsleriyle daha çok arkadaşlık kurması yönünde tavsiyede bulundum. fazla zorlamak da istemedim, kendisi zaten doğruyu yanlışı ayırt edebilen bilinçli birisi. yanlış şeyler yapmayacaktır.

chp teyzesi

ortalama chp teyzesinin giyimi göz kamaştırır, elittir, oturmasını kalkmasını bilir, daha aklıselimdir. sanata ilgilidir, haldun taner sahnesi'nde oyunları önlerden izler.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

lions head - bleed as u go

çomarizm

21. yüzyılda sekülerizme ve çağdaş yaşama tepki olarak anadolu topraklarında doğmuş beyhude akım.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

the fratellis - whistle for the choir

selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması

akp ve piyon parti mhp'nin kirli siyaset oyunlarının vücut bulmuş halinin bir yansıması. yeri geldiğinde birbirlerini çok iyi sıvazlamaya başladılar son dönemlerde.

mhp başkanlık sisteminde akp'nin destekçisi konumunda, bu olaylarda gizli başrol oyuncusu da bahçeli ve ekibi olduğu aşikar. danışıklı dönüşüklü sistemle iki parti de sadece muhafazakar türk toplumunun baskın, saygın olacağı, haklarının teminat altına alınacağı devlet yapısının oluşturmaya zemin hazırlama aşamasında. geri kalan kesimler ise şu mevzuda olduğu gibi daha bir siktir edilecek, geçiştirilecek, yeri gelince daha da ezilerek yok sayılacak. gelişmeler bu kadar, e daha ne olsun...

ankara'yı ankara yapan şeyler

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

kız arkadaşım var iki aydır birlikteyiz. 4 tane de fuckbuddyim var ama onlarla şimdilik iletişimimi kesmek zorunda kaldım, ilişkime sadık biriyim sanırım.

the walking dead

7. sezon ilk bölümüyle insanı karmakarışık duygulara sevk etmiş dizi.

--- spoiler ---

rick ve ekibini hiç bu kadar aciz görmedim. twd izleyicileri şundan emindir ki negan'ın yaptıkları yanına kalmayacak çünkü bu dizideki kaçınılmaz sonuç şu ki, rick'in ekibine bulaşan bir şekilde belasını buluyor fakat negan fazlasıyla çetin ceviz çıktı öyle oldu bittiye gelmeyecektir olaylar. kanımca carol ile morgan'ın rastladıkları süvarilerle rick ittifak olup negan'ı çökertecek.
ah o herkesin bir arada olup ziyafet çektiği hayali an çok etkileyiciydi.

--- spoiler ---

ayı sözlük

yazarlarının çoğunluğu lgbti bireylerden oluştuğu bilgisinin hatırlatılması gereken sözlük. eşcinsel içerikli başlıklar genel durum içeriyorsa lgbti olarak değiştirilmesi gayet uygun zira sözlükte sadece eşcinseller yazmıyor, yani başlıkla alakalı diğer yönelimlerin de yazmak istediği şeyler olabilir ve nihayetinde başlık daha fazla kişiye hitap eder. eşcinseller de lgbti'nin bir parçası olduğuna göre lgbti başlıklarında, eşcinsellerin başlıkla alakalı düşüncelerini belirtmeleri uyumludur.

lgbti olduğunu fark etmek ile kabullenmek arasında geçen süre

ışık hızıyla yol alan uzay aracınızla alfa centauri'ye 2 kez git gel yaparak harcadığınız tahmini sürenin tamamından 5 yıl kadar az.

çabuk biten ürünler

anne ile girilen diyaloglar

muhafazakar ailelerde, annenin thug life'ı ile sonuçlanabilecek diyalogdur.

*
  • /
  • 19

engelli biriyle seks yapmak

"special" adında bir netflix dizisi önermek istiyorum. 8 bölüm ve her biri 15'er dakika. zaman ayırıp izlemelisiniz.

aoshima kedi adası

kedi popülasyonu ile ünlü japon adası. otel, mağaza ve sosyal yerleşimi bulunmayan adaya günlük feribot seferleri var imiş. cidden miyok^^

Toplam entry sayısı: 377

heteroseksüellerin cinsel tercihlerine saygı duyuyorum

tercihlerine saygı duyuyorum ve tercihlerini anlayışla karşılıyorum fakat kesinlikle gelip geçici olduğuna inanıyorum. bir psikoloğa danışarak bu geçiş sürecinin üstesinden gelebilirler. yakın zamanda açılan arkadaşıma hemcinslerinden hoşlanmaya çalışması ve hemcinsleriyle daha çok arkadaşlık kurması yönünde tavsiyede bulundum. fazla zorlamak da istemedim, kendisi zaten doğruyu yanlışı ayırt edebilen bilinçli birisi. yanlış şeyler yapmayacaktır.

anne ile girilen diyaloglar

muhafazakar ailelerde, annenin thug life'ı ile sonuçlanabilecek diyalogdur.

*

tanrıya sorulacak ilk soru

naber ?
gelmedi senden bi haber.
merak ettik.
öldün mü,kaldın mı? endişelendik.* *

ensar vakfı

ağızlarıyla kuş tutsalar pay sahibi oldukları kepazeliği zinhar örtemeyecek vakıf.şu koduğumun vakfını aklamak için çabalayan, bağnazlığı ilke edinmiş maskaraları,resmen olaya teşvik edici söylemleriyle görmeye devam ediyoruz ve edeceğiz de. çok yazık!

pasif olmadan önce söylenen son sözler

bazı yazarların, pasif olmadan önce degil de pasif olurken söylenebilecek sözleri ifade ettiği başlık. anlaşılan fazla kaptırdınız kendinizi.

lgbti bireylerinin okul hayatındaki sıkıntılar

zordur hatta bazı lgbti bireylerinin kaldıramadığı da görülmüştür. öyle ki anksiyete bozukluklarla boğuşan, intihara teşebbüs etmiş hatta teşebbüsle de kalmamış hiç azımsanmayacak sayıda lgbti'li vardır. okuyan her zamanki gibi anlamak istediğini anlayabilir ya da anlamayabilir. amacım; kitleyi acındırmak değil, belirtmek istediğim gerçeklerdir. mesela, herkesin sosyalleştiği o okul sizin cehenneminiz olabilir; hiç gitmek istemezsiniz, her gittiğiniz gün nefret söylemleriyle yıldırılabilirsiniz. homofobikler vesilesiyle sıkı temeller kurmaya başladığınız arkadaşlarınızı bir anda iftiralarla kaybedebilirsiniz. o yakınlıklar belki hayatınızın seyrini değiştirecektir ama hayır, sizin muhtemeli yaşamanız mümkün değil. siz yalnızlığa, kendi mücadelenizi vermeniz için itileceksiniz. yanı sıra dersleriniz aksayabilir, konsantrasyon sorunu belirebilir. hepsi çorap söküğü gibidir işte sonra bir bakmışsınız sosyal hayatınız da yerle yeksan olmuştur. kötüsü, bunları yaşarken büyük ihtimal bir başınıza mücadele etmek zorunda kalışınızdır ama en kötüsü değildir çünkü ilkokulda sizinle ibne diye dalga geçen ece'yi yıllar sonra instagram'da, onur yürüyüşü'nde boy boy çektirdiği fotoğraflarıyla görebilirsiniz. evet, en çok bu koyar.

tanrıya sorulacak ilk soru

naber ?
gelmedi senden bi haber.
merak ettik.
öldün mü,kaldın mı? endişelendik.* *

green apple

geçenlerde bir haber yapmış,takdir ettim. başarılarının devamını dileriz reyiz.

miacaba vs green apple

bir yazarın yine tutarsızlığını,densizliğini su yüzüne çıkaran versus. "kürt sevici yazarlar gebersin." mantalitesindeki bu yazarcık;gelip bugün de burada yersiz olarak duyar meleği kesilmesi,insanlık dersi vermeye çalışması son derece anlamsız ve kendisiyle çelişik.yetmezmiş gibi vaktinde iğrenti duyulacak itiraflarla yazarların midesini bulandıran trolümsünün;utanmadan iğrençlikten bahsettiği,zerre kadar tanımadığı insanlar hakkında kin kustuğu başlık.

sözlük formatının içine edildiği olayda,kendisini küfür yazmadan ifade edemeyen üyenin de iletilerini silerek gitmesiyle sonuçlanmıştır.belki küfür kullanmak yerine usturuplu bir şekilde yazsaydı hiçbiri yaşanmazdı.

4 çocuğa taciz ve tecavüzden 24 yıl hapis cezası alan dernek başkanı

haberin devamı kan donduruyor, doğru ama maalesef bununla sınırlı kalmıyor çünkü "iftira olmadığı ne malum!" zihniyeti devreye girerek insanı hayrete düşürüyor. bir de ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası yerine ödül gibi 24 yıl hapis cezasıyla ucubelik daha da somutlaştırılıyor.

amedspor

çeyrek final müsabakaları çift maç eleme usulüne göre oynanacak.bu da takımın evinde maç yapacağı anlamına geliyor.kesinlikle tribün kapatma cezası alması gereken kulüp,yoksa geçmiş maçlardaki yedikleri haltları tekrarlamaları kaçınılmaz.zamanında " mustafa kemal'in askerleriyiz" seslerine anlamsız cezayı kesen pfdk,bu densiz sözde takım taraftarlarının yaptıklarına neden göz yumuyor?
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.