ensar vakfı

yeni bir pedofili skandalıyla nam salmış bir islamcı oluşum!
rte'nın gözbebeği bir vakıf.
olayın duyulmasıyla birlikte hemencecik yayın yasağı getirilmiş ki, cumhuriyetimizin ak-pak savcıları adaleti tez elden tecelli ettiriversin!
hamdolsun akp'nin nimetlerine, sağlık ve afiyete!
gizli eşcinselliğin vuku bulduğu vakıf, her seferinde elmayı ısırmak yasaktır diyip, şey ama biz elmayı kaba etinden becerdik denir. akabinde sakın aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey diyip devam edilen hededir türkiyede yaşanan. zavallılık ve ikiyüzlülüğün mojitosudur türkiye, buzları eritmeden yenisi mutlaka eklenir.
şaşırtmamış oluşumdur. önyargılarımdan dolayı değil deneyimlerimden dolayı biliyorum ki dini inancı kuvvetli olan insanlar sapkınlıklara daha yatkın oluyorlar.

ayrıca, bir adamın erkek çocuğunu (10 yaş civarındaki) tecavüz etmesi eşcinsellik değildir. pedofilidir bu. bu tip pedofililer illa ki yetişkin erkeklerden hoşlanacaklar diye bir kaide yok zira.
vakıf yöneticilerinden hiçbir açıklama yok.
vakıfla ilgili olarak başlatılan hiçbir adli işlem yok.
fakat, bugün vakfı protesto eden 3 öğrencinin tutuklanmasıyla ilgili adli işlem var!

(bkz: ak cehennem)
erdoğan'a yakınlığı ile bilinen sözde müslüman teşkilat.

ilginçtir ki bu bopçu sözde müslümanlar; farsça ve arapça gibi müslüman diller için "kim öğrendi farisi, gitti dinin yarisi" gibi ahlaksız tekerlemeler söylerken; halkımızı siyonist yahudilerin dili olan ibranice'yi öğrenmeye teşvik etmiş ve ücretsiz ibranice dil kursları açmışlardır.
ağızlarıyla kuş tutsalar pay sahibi oldukları kepazeliği zinhar örtemeyecek vakıf.şu koduğumun vakfını aklamak için çabalayan, bağnazlığı ilke edinmiş maskaraları,resmen olaya teşvik edici söylemleriyle görmeye devam ediyoruz ve edeceğiz de. çok yazık!
karaman'da 45 çocuğa tecavüzle gündeme damga vurmuş rezil vakıftır. aynı zamanda rte ve ailesinin her fırsatta gidip açılışlarda konuşma yaptığı yerdir. en son aile bakanı denen densiz ortaya çıkıp "bir kere olmuş bir şey ensar vakfının hizmetini karalamaz" demesi üzerine herkesin beynine kan damlattı. rezil yaratıklar olarak tarihe nam salacaksınız farkında değilsiniz.
sahiplerini ve üyelerini komple s.kmek istediğim vakıf. ha bi' de aile bakanını.

--- spoiler ---

çoçuklar geleceğimizdir.

--- spoiler ---
"hepimiz ensarız" tagıyla sahiplenilmiş mukaddes vakıf.
allah sevenlerine bağışlasın ve cümle hizmetlerini sevip savunanların sevdiklerine nasip eylesin!
çocuklara tecavüz edildi ve bu vakıfın arkasında duruldu, söylenecek bir laf var mı ya, bu kadar mı gerizekalı olunur, bu kadar mı beyinsizlik olur, söyleyeceğim her laf bu yaratıkların konumunu yükseltmek olur, lanet olsun hepsine, neye inanıyorlarsa onun lanetine uğrasınlar, şahsen ben var olan her türlü laneti yolluyorum , gebersinler, yok olsunlar, çocuklara tecavüz edildi ve bu vakfa laf edilmedi, geberin
ensar vakfi - vizyon:
din ve değerler eğitimi alanında ulusal ve uluslararası düzeyde, değerlerine bağlı, entelektüel birikim ve akademik başarısıyla gelecekte söz sahibi olacak en yetkin vakıf olmak.

(bkz: lol) bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!
(bkz: türkiye'de sıradan bir haber)

aklıma friedrich nietzsche nin sözü geldi ''ne zaman dindar bir insanla konuşsam, ellerimi yıkayasım geliyor. ''
şimdi de ensar vakfı bitlis şubesinde kiralanan evlere yerleştirilen kadınlara 2 gönüllü öğretmen tarafından cinsel istismarda bulunulduğuna yönelik soruşturma başlatılmış.

http://www.diken.com.tr/bu-kez-bitlis-ensar-vakfinin-adi-yine-cinsel-istismarla-gundemde/
bir kerecikten bir şey olmaz vakfı.