arcenciel

Durum: 283 - 0 - 0 - 0 - 16.05.2020 22:12

Puan: 3766 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

we are the colors
  • /
  • 15

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

can yaman

bugün işsiz gibi can yaman diye aratıp youtube dan ne kadar magazini varsa izledim. aslında kendisini tanımıyordum çünkü televizyon izlemiyorum ama şimdi benim için bile ünlü biri demek ki güzel reklam olmuş. kocaman bir pr çalışması (herkes gibi). kibirli vahşi cazibe olarak tanıtılmak da garip olsa gerek, kaldırabiliyor demek ki, belki de sadece iyi bir oyuncu..

facebook önerilenler listesi

bunda şeyi keşfettim ben hani eğer birinin profiline baktıysam genelde bana o kişiyi öneriyor sanki 'bak o kadar aradın buldun demek ki tanıyorsun o zaman ekle' dercesine.. tam emin de değilim ama, açıklama bekliyoruz yetkiliden.

siyah saç

bugün saçlarımı garnier 1 numara siyah renge boyadım. biraz mavi yansıması olan bir siyah. muhtemelen benim beceriksizliğimden kaynaklı birkaç yerden alttaki renk görünüyor. tek bir boya ile bütün saçıma yetti ama omuzlarda saçım var daha uzunsa iki kutu anca yeter içinden çok boya çıkmıyor. ilk iki hafta akma oluyor sürekli kullandığım için biliyorum ben 6 ayda bir boyuyorum sadece siyah saç sevenler için çok kolay evde kendiniz boyayın derim bu renk için kuaföre giden zengindir. siyah saçı çok yakıştırdığım ünlüler
(bkz:eva green)
(bkz:kristen stewart)
(bkz:cher)
(bkz:merve boluğur)
(bkz:adriana lima)
(bkz:katy perry)

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

eskiden kullandığınız bir uygulamayı tekrar indirdiğinizde karşınıza çıkan eski konuşmalar.. atılan ses kayıtları, fotoğraflar ve müzik linkleri..

citoles

depresyon kaynaklı doktorumun yazdığı ilaç. sakinleştirici grubunda yer alıyor. 4.günümü bitiriyorum ama bugün sadece biraz iyiyim, ilk kullanımda aşırı baş ağrısı ve mide bulantısı yapmıştı.. bir de uyuyamıyorum günlerdir, inşallah bu gece uyuyabilirim..

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

füzyon mutfağı

kelime anlamı birleştirme, sentezleme. ilk ismini veren kişi 'norman van aken' ilk başta asya füzyonu denmiş, daha sonra sayısız olunca füzyon olmuştur. ilk avustralya'da ortaya çıkmıştır. bunun nedeni çok milletli anglosakson ırk ve japon asıllı insan olmasıdır. 1980 ' de ortaya çıkmıştır.
bir örnek olarak: giya tohumlu somon

(bkz:lezzetin tarihi) prf. dr. (bkz:zeki tez)

patolojik

gayri resmi: davranışlarının bir bölümünü kontrol edemeyen; mantıksız (kişi)

resmi: hastalıkla ilgili demektir.

(bkz:patoloji)

diyanet'in 9 yaşına giren kız evlenebilir gebe kalabilir fetvası

bu düşünceye sahip insanlar patolojik vakadır. tedavi görmelidir. tedavisi bitene kadar 'insan' olarak addedilemez.

cinsel çağrışımlı isimler

j harfiyle başlayan isimler.

- jülide
- jale .. gibi

hymen

himen . vajinanın açılmasını kısmen kapatan ve varlığı geleneksel olarak bekaretin bir işareti olarak anılan(!) ama alakası olmayan, bir zar. çok farklı tipleri bulunur. her kadın aynı himen yapısına sahip değildir. doğuştan olmaya bile bilir ( (bkz: esnek zar) . spor faaliyetlerinde de bozulabilir; ata binme, jimnastik ile uğraşma, bisiklete binme vs.

eşinizin sizi bir kadınla mı yoksa bir erkekle mi aldatmasını tercih edersiniz

erkekle olmasını tercih ederdim. çünkü muhtemelen aynı cinsten kişi olduğunda insana daha bir koyacaktır.

kyk

alttaki yazara soracaklarım var

geçen tüm yaz depresyondaydım. çekilir değil. deniz ortasında birden ağlayabiliyorsunuz.

alttaki yazar, ailesi sürekli kavga eden çocuklar nasıl kendini korumalı (psikolojik olarak)?

ayı sözlük itiraf

eski aşkım bir sene önce beni terk ettiği ayda kendisi bir başkası tarafından en sevmediği şeyden ötürü terk edilmiş. hastalıkları çoğalmış, küçük bir depresyonu da var belli ki oldukça mutsuz. üzülmem gerekir mi? çünkü üzülemiyorum. canımı nasıl yaktıysa, insani duygularımı onun için kullanamıyorum. sadece umarım aklına gelirim ve yaptığını anlarsın.

kızın ibnesi

daha nasil sifatlar tureteceksiniz acaba neandertal beyinliler. yahu insanlar neden bu kadar sığ, bu kadar anlayissiz ve akildan yoksun. nasil da hemen insanlari yaftaliyorsunuz oyle. sizin o hayali toplumsal cinsiyetciliginiz batsin! .

selda bağcan

psychedelic coverlarini dinledigimde buyuk bir şok yasamistim. cok guzel olmuslardi. arada acip birkac parcayi dinliyorum. tavsiye edilir! kendisini cok seviyoruz!

eurovision 2017

turkiye neden katilmiyor * eskiden ne guzel cerezlerimizi, ickilerimizi yanimiza alip sevdiklerimizle heyecanli bekleyislere girerdik. hem arada kalkip oynardik neseli sarkilarda.. yani yine yapilir ama rakip duygusuyla farkli oluyor fikrimce.. ozledik.

fi

gercekten neredeyse tum arkadaslarim izliyor ve ben hosma gitmedigi icin izlememe tepkimi surduruyorum. neden onlara izlememem bu kadar garip geliyor ey sozluk? yoksa arkadas secimlerimi bir daha mi gozden gecirmeliyim* sevenlere keyifli seyirler! *
  • /
  • 15

arcenciel

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)

Toplam entry sayısı: 283

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

büyüyünce ne olacaksın

küçükken ' tansu çiller olacağım' dediğim ve sülalede bu şekilde fame olduğum gerçeği lol

ramazan ayı gerginliği

alevilikte de oruç var ama kimsenin haberi bile olmuyor tutan tutuyor tutmayanlara bir şey denmiyor neden mi? çünkü hoşgörü, gerçek ibadet budur, böyle sessizce yapılmalıdır etrafa baskı uygulayıp tuttuğu orucu gözüne sokmaya gerek yok kimsenin.

reddedilince verilecek cevaplar

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

eskiden kullandığınız bir uygulamayı tekrar indirdiğinizde karşınıza çıkan eski konuşmalar.. atılan ses kayıtları, fotoğraflar ve müzik linkleri..

cem yılmaz ve ozan güven'in bebekte el ele yakalanması

iki erkeğin el ele tutuşmasının bir güldürü malzemesi olarak halka empoze edilip, prim yapmaya çalıştıkları için kınadığım haber.

makatından salatalık parçası çıkan imam

çabuk ol allah görmeden!!

sevgiliyle ilk kez denize gideceklere tavsiyeler

hiç sevgilisiyle denize girmemiş biri olarak, başlığı görünce üzüldüm. ama gidenlere en büyük tavsiye bir fotoğraf çekilin! *

yobaz

geneli din sömürüsü altında kalıp, dinsel dogmalar yüzünden düşünme yetisini kaybetmiş, ona söylenenden başka bir şeyi anlamaya çalışmayan, olayları ve düşünceleri sadece tek bir yönden gören varlık.

(bkz: bağnaz)
Henüz takip ettiği biri yok.