arcenciel

Durum: 274 - 1 - 1 - 0 - 19.11.2017 14:41

Puan: 2610 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

we are the colors
  • /
  • 14

cinsel çağrışımlı isimler

j harfiyle başlayan isimler.

- jülide
- jale .. gibi

hymen

himen . vajinanın açılmasını kısmen kapatan ve varlığı geleneksel olarak bekaretin bir işareti olarak anılan(!) ama alakası olmayan, bir zar. çok farklı tipleri bulunur. her kadın aynı himen yapısına sahip değildir. doğuştan olmaya bile bilir ( (bkz: esnek zar) . spor faaliyetlerinde de bozulabilir; ata binme, jimnastik ile uğraşma, bisiklete binme vs.

eşinizin sizi bir kadınla mı yoksa bir erkekle mi aldatmasını tercih edersiniz

erkekle olmasını tercih ederdim. çünkü muhtemelen aynı cinsten kişi olduğunda insana daha bir koyacaktır.

kyk

alttaki yazara soracaklarım var

geçen tüm yaz depresyondaydım. çekilir değil. deniz ortasında birden ağlayabiliyorsunuz.

alttaki yazar, ailesi sürekli kavga eden çocuklar nasıl kendini korumalı (psikolojik olarak)?

ayı sözlük itiraf

eski aşkım bir sene önce beni terk ettiği ayda kendisi bir başkası tarafından en sevmediği şeyden ötürü terk edilmiş. hastalıkları çoğalmış, küçük bir depresyonu da var belli ki oldukça mutsuz. üzülmem gerekir mi? çünkü üzülemiyorum. canımı nasıl yaktıysa, insani duygularımı onun için kullanamıyorum. sadece umarım aklına gelirim ve yaptığını anlarsın.

kızın ibnesi

daha nasil sifatlar tureteceksiniz acaba neandertal beyinliler. yahu insanlar neden bu kadar sığ, bu kadar anlayissiz ve akildan yoksun. nasil da hemen insanlari yaftaliyorsunuz oyle. sizin o hayali toplumsal cinsiyetciliginiz batsin! .

selda bağcan

psychedelic coverlarini dinledigimde buyuk bir şok yasamistim. cok guzel olmuslardi. arada acip birkac parcayi dinliyorum. tavsiye edilir! kendisini cok seviyoruz!

eurovision 2017

turkiye neden katilmiyor * eskiden ne guzel cerezlerimizi, ickilerimizi yanimiza alip sevdiklerimizle heyecanli bekleyislere girerdik. hem arada kalkip oynardik neseli sarkilarda.. yani yine yapilir ama rakip duygusuyla farkli oluyor fikrimce.. ozledik.

fi

gercekten neredeyse tum arkadaslarim izliyor ve ben hosma gitmedigi icin izlememe tepkimi surduruyorum. neden onlara izlememem bu kadar garip geliyor ey sozluk? yoksa arkadas secimlerimi bir daha mi gozden gecirmeliyim* sevenlere keyifli seyirler! *

alttaki yazara soracaklarım var

yeni aldigim ayakkabilarim.. *

alttaki yazar, su an okudugun kitabin adi ve turu nedir?

2017 başkanlık referandumunda tercihin ne olacak

eski sevgiliyle arkadaş olmak

olunuyor ya. tam da bugün ilkokuldan eski sevgilimi durakta otobüs beklerken gördüm. ağzım kulaklarıma vardı. çok mutlu oldum. gerçekten eski bir arkadaşı görme mutluluğu vardı üzerimde. bence bu tamamen eski ilişkinizi bitirip, bitiremediğiniz ile alakalı bir durum.

flört ettiği kişiyi eski sevgilisiyle kıskandırmaya çalışan model

evet ya bana da gelmişti bir tane bunlardan. tanışma hikayelerinden kavgalarına kadar her şeyi anlatıp durdu. en sonunda 'eeyh yeter be' denilerek usulca başlanmadan bitirildi.

not: böyle insanlara prim vermeyin. *

lezbiyenlere kız kıza nasıl olur diyen meraklı hetero kız

'ya aslında denemek istiyorum' ile devam da edebilir. yakın bir arkadaşımla konuşmuştuk. biraz alaycı bir üslup biraz gerçek karışımı ama insan arkadaşıyla da yatar mı yani * . en azından ben bulaşmam. isteyen gösterebilir mi? tabii ki! evet en güzel yolu da bu kadınların bir eşcinsel deneyim edinmesidir. aracı olunabilinir.

ayı sözlük itiraf

çok garip, birine takılıp kalmış gibiyim. iki ay sonra bir yıl üstünden geçmiş olacak. çok uyumlu olduğum başka birini bulamıyorum bir türlü.. kimse o güzel kadın gibi olamıyor. kimseye de söyleyemiyorum ama hala youtube şarkı listene bakıyorum.. gerçekten benim personal jesus'ım artık acilen gelmeli.

(bkz: stuck on puzzle)

3 adam

hiç izlemedim ama eğlenceli duruyor. belki boş bir zamanımda izleyebilirim *

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

düşündüm ama pek bir tuhaf takıntım yok sanırım. tırnaklarım hafif uzayınca hemen kesmek istiyorum bu tuhaftsa onu söyleyebilirim *

yanında parfüm taşıyan erkek

yıldız tilbe

ilkokul birinci sınıfa giderken arkadaşlarımdan biri onun sigara içtiğini ve bu yüzden cehennemde cayır cayır yanacağını söyleyip duruyordu. çok korkardım o kızdan. yobazlığın nirvanasındaydı kendileri. hoş, sanki sigara içen başka sanatçı yok. kaldı ki ne alaka? her neyse komik bir hatıram zaten, yıldız tilbe denilince geçmişe dönüp anlık olarak bu anıya dönüyorum * seni küçüklüğümden beri çok seviyorum güzel kadın! nice güzel şarkılara *
  • /
  • 14
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 274

cinsel çağrışımlı isimler

j harfiyle başlayan isimler.

- jülide
- jale .. gibi

ramazan ayı gerginliği

alevilikte de oruç var ama kimsenin haberi bile olmuyor tutan tutuyor tutmayanlara bir şey denmiyor neden mi? çünkü hoşgörü, gerçek ibadet budur, böyle sessizce yapılmalıdır etrafa baskı uygulayıp tuttuğu orucu gözüne sokmaya gerek yok kimsenin.

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

büyüyünce ne olacaksın

küçükken ' tansu çiller olacağım' dediğim ve sülalede bu şekilde fame olduğum gerçeği lol

eski türkiye'den akılda kalan güzel şeyler

küçük çocukların geç saatlere kadar sokakta rahatça oyun oynayabilmeleri
çocukların sokakta oyun oynaması
ulaşım araçlarını kullanırken korkmamak
komşuluk ilişkileri
sosyal bağlar
sosyal medyanın kullanılmıyor oluşu
insanların daha samimi oluşu

reddedilince verilecek cevaplar

cem yılmaz ve ozan güven'in bebekte el ele yakalanması

iki erkeğin el ele tutuşmasının bir güldürü malzemesi olarak halka empoze edilip, prim yapmaya çalıştıkları için kınadığım haber.

sevgiliyle ilk kez denize gideceklere tavsiyeler

hiç sevgilisiyle denize girmemiş biri olarak, başlığı görünce üzüldüm. ama gidenlere en büyük tavsiye bir fotoğraf çekilin! *

yobaz

geneli din sömürüsü altında kalıp, dinsel dogmalar yüzünden düşünme yetisini kaybetmiş, ona söylenenden başka bir şeyi anlamaya çalışmayan, olayları ve düşünceleri sadece tek bir yönden gören varlık.

(bkz: bağnaz)
Henüz takip ettiği biri yok.