eşinizin sizi bir kadınla mı yoksa bir erkekle mi aldatmasını tercih edersiniz

sokak röportajları ekibinin yeni sorusu. kadınlar genellikle "kadınla" erkekler genellikle "kadınla" cevabını vermişler. yani erkekler bu durumda sevgilinin eşcinsel oluşunu kabul ediyor ve "ikisini de götürürüm" veya "en azından yapabilecekleri sınırlı" derken, kadınlar ise "bir eşcinselle neden bir arada olayım ki" düşüncesinde yoğunlaşmışlar.

ahanda o röportaj;

bu videoyu izlerken aslında toplumdaki enteresan bir anlayışı fark ettim.aldatmak kavramı net olarak penisin vajinaya ya da anüse girmesi şeklinde algılanıyor.erkeklerin kadın kadına ne yapabilirki demeleri kadınların ise olaya suratlarını ekşiterek cevap vermelerinden bunu algılamak çok da zor değil aslında.toplumun namusu bacak arasında araması ve homofobikliğinden hiç bir şey kaybetmediğini görmek epey üzücü
başlığı görünce acaba ayşe arman siteye mi geldi dedim. meğer gelmemiş. oh.

bu soruyu sanırım her 5 senede bir soruyorlar.
röportaj sırasınca sadece tek birisi mantıklı bir cevap verdi , o da sondan ikinci insan.

aldatmışsa , aldatmaya odaklanmak lazım sonuçta.isterse hayvanla aldatsın...

türk kızlarının ne kadar sığ ve gerizekalı olduğunu anlayabiliyoruz aslında.aynısı türk erkeği için de geçerli , birisi ''türk kültürüne ters'' gibi bir şey söyledi.he canım he , biyolojik yapımı etkileyen şeyleri ve insanın karmaşık psikolojik işleyişini üç kelime ile yıktın geçtin.tebrik ederim.
erkeklerin "yetememe" kadınlarında "tanıdığım düşman tanımadığımdan iyidir" içgüdüsüyle verdiği klasik cevaplar.türkiyede aşk,sevgi gibi şeylerden ziyade ilkel evrimsel dürtülerin yaşandığınında göstergesidir.sonuçta bu kişilerin çoğu muhtemelen cinsel ilişki için evleniyor.
akıl tutulması yaşatan sorunsaldır. zira ilişkide aldatılma olgusundan kaçınılır, kaçınılan veya irdelenen durum aldatılmanın cinsiyet, cinsel yönelim, pozisyon veya mekanıyla ilgili değildir.
bunun hafifletici sebebi ve/veya bahanesi olamaz, yattım ama kadınla, yattım ama erkekle, yattım ama şöylemesine oldu, böylemesine oldu gibi bir alt metni olamaz, aldatırsın ya da aldatmazsın, aldanırsın ya da aldanmazsın.
erkek olmuş kadın olmuş fark etmez hatta gizli bir sapık olup hayvan tecavüzcüsü olması sebebiyle beni bir eşekle aldatmış hasta ruhlu biri bile olabilir.

özetle aldatmış. benden uzaklaşmış abi, başkasının olmuş; içinde bir şeyleri bitirmiş belli ki; yani başıma en kötü şey gelmiş; gittiği ha kadın olmuş ha erkek ne önemi var.
benim onu aldattığım erkekle beni aldatmasını tercih ederim. bana gayet adil geldi.
erkekle olmasını tercih ederdim. çünkü muhtemelen aynı cinsten kişi olduğunda insana daha bir koyacaktır.
eşimin beni aldatmamasını isterdim.