tanri

Durum: 286 - 5 - 0 - 0 - 08.05.2018 00:54

Puan: 3380 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 15

bear sevmek için nedenler

popolarına vurunca güzel bir ses çıkıyor, daha ne olsun efenim?

ayı sözlük yazarlarının profil bilgilerinde neler olsun isterdiniz

soru mu bu da?
sahip olduğu mal varlığı bilgisi elbette. ehe.

mersin

vampirliğe doğru evrilmekte olan sivrisineklerle dolu güzel şehir. insanları ise oldukça garip.

hiç sevgilinizi aldattınız mı anketi

#262377

çok eşlilik: aynı anda birden fazla kişiyle romantik/fiziksel ilişkide bulunma durumu.

aldatma: bir insana sadece sen varsın deyip başkalarıyla da beraber olma durumu.

anlayanlar anlamayanlara iletsin. ehe.

ayı sözlük itiraf

sevgili lgbtq+ insanlar,
uzun süredir yoktum ve biraz olsun düzelmiş görmek istedim sizi. hayallerim kırıldı!

hala üzgün, hala bir kimseyi ya da bir şeyi bekler haldesiniz. atıl, hoşlandığın çocuğa açıl, o 5. kere aldığın derse bu sefer çalış, yeni yerler gör, hayat dışarda, bekleme!

öpüyorum. :*

allah'ın insanları ibadet etmesi için yaratması

doğru olmayandır. ben sizi sevişin diye yarattım sevgili ayılar, ayı severler ve lgbt+.

growlr

her gün 5 kişi ile keşke yakın olsaydık şeklinde diyalog yaşadığım uygulama, elin ginger erik gibi akıllı adamlarıyla anlaşıyorum aynı kültür de beslendiğim insanlarla anlaşamıyorum.

32 yaş ve üzerindeki yazarlar sözlükten uçurulsun kampanyası

deri altlarına çip takılsın ve diğer ayısözlük yazarlarına 50 metreden fazla yaklaşmaları da engellensin diye eklediğim kampanya.

uyandığında iç çamaşırının olmaması

iç çamaşırı giymeyi tamamen bırakarak düşünmeyi bırakabileceğiniz sorunsal.

aceleniz varken önünüzde sallana sallana yürüyen insanlar

onlar için cehennem de özel bir yer ayarladık.

selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması

neden bilmiyorum hiç şaşırtmayan.

selahattin demirtaş sütten çıkmış ak kaşık değil, kendisini azıcık bile samimi bulmam ancak sahiden orman da yaşıyor gibiyiz. gücü olan gücü yettiğine dilediğini yapıyor ve buna karşı çıkmak gibi bir şey söz konusu değil. hoş dediğim gibi şaşıramıyorum bile, heralde yıllar geçerken alışıp her şeyi bekler hale geliyorsun.

burada yanlış olan selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması değil, ki kendisinin gözaltına alınması çoktan olmalıydı. sadece bu adalet herkese uygulanmıyor, sorun burada. yargı tarafsız olsa her gün televizyondan izlediğimiz insanlar bir daha sokakta yürüyemezdi. ama işte...

bekar öğretmen

fantezilere meze olan.

lise yıllarım da hayallerimi süsleyen matematik öğretmenimi asla unutmam, kaç yıl kendisini düşünerek geçti ki şaka bir yana insan olarak da çok severim kendisini.

hikayemize gelecek olursak, lise 1 işte başlıyoruz ortaokul bitmiş sınava hazırlanıp derece sayılabilecek bir puanla girmişiz liseye... sonra lisenin ilk günü, ilk ders hoca gümüşi saçlarıyla ve yeşil gözleriyle gelir. gülünce gözleri kısılan yakışıklı mı yakışıklı bir adam, çok kibar bir konuşma şekli var. al git ailenle tanıştır öyle efendi, öyle yakışıklı... bizim okulun hocaları da özel ders veriyorlar, ünlüler işte bundan özel ders alıyorum. gittim evine, ders çalıştık yorgunuz. kalktım işte gidicem, gitmesene biraz dinlen dedi. sonra bir baktı- şaka yapıyorum yahu adam ben mezun olduktan sonra evlendi şuan da çok mutlu kendisi için de çok sevinçliyim, dilerim kendisi kadar harika bir hayatı olur.


başlıkta ki mesaj çok troll geldi ama mesajın öznesi hoş, o yüzden aynen süper devam.

sadece sarılarak uyumak isteyen partner

''partner'' ile vurgulanan seks için görüşülen insan diye varsayarak: hayalkırıklığı yaratabilir özellikle hormonların tavan yaptığı bir zamana denk geliyorsa.

onun dışında olağandır. zaman zaman seksten daha fazla mutluluk verir.

alttaki yazara soracaklarım var

dünya kupasında futbolcu olduğum paralel evrende ben tabi ki.

bana aşık olmanı istiyorum.tamam mıyız?

fakirler ölsün porsche'dan selamlar

internet linç ekibi tarafından itin götüne sokulan kızın cümlesi , tam olarak ''fakirler ölsün porschedan selamlar demek istemiyorum , sadece selamlar'' dır.

ülkenın aslında ne kadar kompleksli ve nefret dolu insanlarla dolu olduğunu göstermiştir kız , amacı bu muydu? yoksa gerçekten mi salak ? bilemiyorum tabi.ama gösterdiği güzel şeyler var.

ilk olarak bu kızın fakir olduğu gerekçesiyle insanlara ölsün demesi sonucunda gocunan kitle ''keşke o sırada otobüs altında kalsaydı da bi içimizin yağları eriseydi'' şeklinde bir tepki verdi.ekşisözlükte 40 küsür sayfa yazıldı şimdiden , azıcık okursanız ne kadar yoğun bir şekilde ''zenginler''den nefret edildiğini ve hatta zenginlerin ölmesini dilediklerini görebilirsiniz.

burda işin esprisini maddelerle açıklarsak:
1-kız zenginliğini bir üstünlük olarak kullandı ve fakirlerin ölmesini isteme hakkını kendinde gördü
2-fakirler(ya da tepki gösteren kitle diyelim) ise kızın ölmesini diledi ve bunun sebebini aptal olması olarak gösterdi.

yani aptal bulun öldürün , zengin diye öldürün , fakir diye öldürün , çirkin diye öldürün.arkadaşlar gerizekalı mısınız? nereye varacak bunun sonu? diye sorası geliyor insanın

iki kitle arasında bir fark var mı? başkasının yaşamını almayı kendinde hak olarak görmek ve karşı tarafın bir özelliğini bunu açıklamak için kullanmak. nefret ettiğiniz şeye dönüşmeniz çok komik.ekşisözlükte ki kitle falan ne bileyim yani , gerçekten ilginç söylemler ve yoğun , birikmiş duygular

belki bu kızın bu kadar nefret görmesinin sebebi insanların onda kendilerini görmesidir.onun gibi olmak isteme ama olamamak vardır belki.psikoloji okuyan arkadaşlar yardımcı olsun.benden bu kadar.

vermicem vermicem

sailor moon

ilkokulda eve hızlıca gelme sebebimdi.ah be usagi , ufacık çocuğu kendine aşık etmiştin zamanında.

hayatıma moonlight densetsu adında , bir nevi çocuksu aşkların marşı niteliğinde bir müzik katmışlığı vardır.

gerçek aşk kavramından etkilenmemek mümkün müdür? nasıl da sevindirdi tekrar gelmesiyle.

hakkında yazacak çok şey var ama mesajı basit tutup anlamı bozmamak daha iyi.
''tekrar ve tekrar , farklı hayatlar da karşılaşacağız''

witches of east end

dağınık senaryolu , kurguyu toplayamayan , ortalama oyunculuklara sahip dizi. sabrinanın karanlık versiyonu gibi.

yoklukta gideri var. 10 üzerinden 7.

ayı sözlük yazarlarının ilk aşkları

anaokulunda ki ece isimli kızdı.sürekli el ele tutuşup etrafta gezerdik , bir ara ciddili karı koca moduna girmiştik.geçenlerde fotoğraflar buldum da , beyaz gelinlik gibi bir şeyi var ben de efe kıyafetleri giymişim.utangaç ve mutlu bir şekilde gülüyoruz.ahh ah , ne günler.

beyaz tenli , sarışın ve mavi gözlü insan beğenim heralde 20 yıl daha geçse değişmeyecek.ilginç.

okült

isim değil sıfattır. gizli , saklı , doğa üstü, bilinmeyen anlamına gelir.
  • /
  • 15
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 286

ayı sözlük itiraf

sevgili lgbtq+ insanlar,
uzun süredir yoktum ve biraz olsun düzelmiş görmek istedim sizi. hayallerim kırıldı!

hala üzgün, hala bir kimseyi ya da bir şeyi bekler haldesiniz. atıl, hoşlandığın çocuğa açıl, o 5. kere aldığın derse bu sefer çalış, yeni yerler gör, hayat dışarda, bekleme!

öpüyorum. :*

ayı kültürünün heteroseksist olması

bir sorunsal olarak incelenebilir.

ayı kültürü , ayıya benzemeyi yani bir başka deyişle maskülen olmayı gurur haline getiren bir oluşum.''kılı olmayan , kırıtan , çiçekli böcekli giyinen...'' bizden değildir , dahası ''sapına kadar erkeğiz'' anlayışı hakim kendini ayı diye nitelendiren ve bundan gurur duyan kitle de.

temek fikiri eşcinsellerin her yerde olması , herkes gibi olması dolayısıyla içerisinde maçosunu , femineni , kıllısı , kılsızını barındırması iseyken eşcinsel kültürünü ayı ve diğerleri olarak ayırmaya gitmiştir.bunun nedeni ise türk erkeğinin algısı elbette , kadını ve kadınlığı alçak gören dolayısıyla da toplumun erkek algısına benzemekle gurur duymakla açıklanabilir.gurur duyulan şeyin homoseksüel iken heteroseksüel özellikler taşımak olması ise aslında homoseksüel olmanın da aşağılanmasıdır.

tabi ki bu tüm kendini ayı olarak nitelendiren insanlara mal edilebilecek bir şey değildir , fakat genel anlayış bu şekilde.dolayısıyla ayı sözlük bünyesinde de feminenliğin aşağılandığına şahit etmişliğim vardır.

heteroseksüellerin , homoseksüel bireyleri aşağılamasından yakınıp ''ben ayıyım , feminenler düşünsün'' diyip bir de kendi yönelimine sahip bir insanı sindirmeye çalışması ise ikiyüzlülüktür.özellikle de bunu yaparken ben ayıyım , ben erkeğim demek çok acınasıdır.sonuç itibari ile sana yapılan şeyi başkasına yapıyorsun ve heteroseksist anlayışı yüceltmiş oluyorsun.

(bkz: gay değilim akfitim) (bkz: pasif değilim erkeğim)

hoş olmayan bir şeydir.

sapyoseksüel

insanların entelektüelitisinden hoşlanan insandır.sapyoseksüelite ise bir insanın entelektüelitesinden hoşlanma durumudur ve insandan insana oranı çeşitlilik gösterir.burda normal insandan farklı olarak zeki olmak bir + faktör değil , hoşlanmanın ve ilgi duymanın koşuludur.

sapyoseksüellik çok sık görülen bir yönelim değildir ve genelde cinsel ilişkiyi deneysel yaşarlar.burada zeki birinin zeki birini istemesi gibi doğal bir şeyden bahsedebiliriz aslında.maslow teorisine göre zaten bu insanlar üst basamaklardadırlar.

sapyoseksüellerin ve aseksüellerin ortak noktası ise insan bedenine ilgi duymuyor oluşlarıdır.fakat bir aseksüel için cinsel ilişki mide bulandırıcı olabilirken , bir sapyoseksüel için çekici biri bulduğu ile yaşanabilir ve zevk alınabilir bir şeydir.elbette birini çekici bulmaları o insanın zeka seviyesine bağlı , sapyoseksüeller için insan bedenine ilgi duymaz ne kadar doğru tartışılabilir ama bir homoseksüel erkek için karşısında ki insanın penisi ya da kıçı nasıl tahrik edici unsur oluyorsa bir sapyoseksüel için de güzel konuşan , kültürlü ve zeki bir insan da tahrih edicidir.

sapyoseksüeller için eq'su yüksek insanlar da diyebiliriz ayrıca.tabi ki sosyofobik de olabilirler burda insan gibi karmaşık bir yapıdan bahsediyoruz ama genel olarak sosyal zekası gelişmiş insanlar olurlar.sosyoloji , psijoloji ve felsefe gibi alanlarda kariyer yapan insanlar eq zekasını kullanan insanlardır bu arada.

ve burada ki ''zeki insan'' kavramı beyinsiz gibi çalışan insan değildir.(ki toplumumuzda fırlama olarak tabir edilen ve sahiden zeki olan insanların çalışmamaya daha yatkın olduğu da bilimsel bir tespittir)ne yaptığını bilen , çevresini ve insanları algılayıp bir şeyler katabilen insan olarak yorumlayabiliriz.fakat eq'su aşırı yüksek olan bir insanın ise toplumdan uzaklaşacağı da bir gerçektir.çünkü kendisine zarar verecek kadarını anlar ve insanlardan uzaklaşır.ben bu tarz bir insan olarak tezer özlüyü çok uygun görüyorum.kendisi benim en sevdiğim yazarlarımızdandır ve kısacası görüşü toplumun insanı insandan nasıl yabancılaştırdığı ve özgürlüğünü aldığı üzerinedir.kendisi döneminin en aydın insanlarındandır aynı zamanda.kendisi intihar etmiş ve kurtarıldığında ''ölmeme bile izin verilmedi'' şeklinde düşünmüştür.sonra da hastalıktan öldüğü söyleniyor , ne kadar doğru bilmiyor. (bkz: tezer özlü )

türkiye de sapyoseksüel bulma ihtimaliniz ise albino insan görme ihtimalinize yakındır.en fazla bir baltaya sap olamamış , nerde kop kop orada takılan ve en büyük işlevi ''koli kesmek'' olan insanlar görürsünüz.

yazar nicklerinin bir üst versiyonları

her yazar nicki için yoktur.*

erkek değilim insanım

eşcinsel değilim erkeğim'e en güzel cevaptır , zira tüm yönelimlerimizden ve zevklerimizden önce insanız.

tanrı müslüman mı

cevabi belli olan soru...

değilim.

müslüman eşcinsel

konuştuğum ve çok ciddi düşündüğüm bir beyefendinin benimle konuşmayı kesmesinin nedenidir.arkadaş dindar bir müslümandı , bende müslümanlığa göre seks yapamayacağını ve eşcinsel seksin haram olduğunu söyledim.ikisini aynı anda olamazsın dedim ve büyük ihtimalle bundan haraketle bozuldu ki benimle ilişkisini kesti.

halbuki söylediğim şeyin doğruluğunu o da biliyordu.çok üzüldüm ayı sözlük.gerçekten bu sefer oldu! demiştim ama yanılmışım.çok ayıp etti çok , halbuki ben düşüncelerine saygı duymaya ve onunla olan ilişkime inanç sokmamaya hazırdım.ki bunu normalde yapmam.

ama bazen olmuyor işte.

bu arada müslüman eşcinsel çok saçma bir olgudur , benim için mallıkla eş anlamlıdır.kimse de kusura bakmasın.kendinle çelişiyorsun bir defa.

edit:gerizekalı müslüman eşcinseller rahatsız.

selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması

neden bilmiyorum hiç şaşırtmayan.

selahattin demirtaş sütten çıkmış ak kaşık değil, kendisini azıcık bile samimi bulmam ancak sahiden orman da yaşıyor gibiyiz. gücü olan gücü yettiğine dilediğini yapıyor ve buna karşı çıkmak gibi bir şey söz konusu değil. hoş dediğim gibi şaşıramıyorum bile, heralde yıllar geçerken alışıp her şeyi bekler hale geliyorsun.

burada yanlış olan selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması değil, ki kendisinin gözaltına alınması çoktan olmalıydı. sadece bu adalet herkese uygulanmıyor, sorun burada. yargı tarafsız olsa her gün televizyondan izlediğimiz insanlar bir daha sokakta yürüyemezdi. ama işte...

anlam verilemeyen gay davranışları

gaylere özel sıradışı davranışlardır. bunlardan birisi büyük çoğunluğun aktif/pasif ayrımına gitmesidir.diyelim ki çok sevdin adamı ve ilişkinizin başlangıcında seksle ilgili minicik bir diyalog bile geçmedi.aktif/pasif yönelimini bilmiyorsun.ama pasif olmayı da sevmiyorsun. olaylar gelişti adam da pasif değil , çık işin içinden.aktif/pasif ayrımına obsesiflik derecesinde takmış olmalarıdır ve bunun aşk hayatını etkiliyor olmasıdır.seviyorsan her şeyi yaparsın gibi geliyor be.konuştuğum tiplerden biri bu yüzden konuşmayı kesmişti benimle.kurduğu cümle de:"aktif olmasaydın sana aşık olurdum." hayırlısı deyip geçiyorsun sonra da.

kıvırcık saçlı erkekler

eğer esmer tene sahiplerse mahallede maç yapılırken alex ismiyle çağrılırlar. *


kıvırcık saç modelinin doğru ismi afro'dur bu arada.kültürlü birinin yanında kıvırcık saça bonus derseniz o insan için direk loser olursunuz.

düzenleme: loser'lar rahatsız.

şu anda bazı ayıların sevişiyor olduğu gerçeği

şu anda bazı ayıların ölüyor olduğu gerçeği kadar acı değildir.

(bkz: şu anda bazı ayıların ölüyor olduğu gerçeği)
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.