ayı sözlük yazarlarının hoşlandıkları tipte ilk baktıkları yer

ayısözlük yazarlarının yönelimlerine göre insanlarda baktıkları ilk yerdir.sevgi , falan ile alakası olmayan sadece estetik olarak ilk dikkat çeken yerdir.

ben ilk ten rengine sonra yüze bakıyorum , özellikle saç ve kafa yapısı.sonra da en aşağıdan yukarı doğru çıkıyorum , bel ve bacaklar tamamsa o kişi olurdur.mutluluklar diliyip geçiyorum zaten öyle bir durumda.zaten fotografik hafızam sayesinde insanların en küçük detaylarını bile estetiksel açıdan aklımda inceleyebiliyorum.
kadin erkek farketmez, karsima cikan her insanda,ayakkabi.ayakkabi.ayakkabi. ayakkabi herseyi gosterir.
kanımca eller ilk olarak bakılması gerekendir.
öncelikle bilekleri ve kolları sonrasında bacakları*
yuz, disler, gozler, kasa. bir de konusmasi.
eller, gözler, dudaklar ve boy. *
bakılması adına gösterdiği yerleri. mesela kaslı bir adam göğüs uçlarını, kollarını, baklavalarını gösterir; bakarsın. kıllı bir adam bağrını cesurca açar; bakarsın. bacağına güvenen bacaklarını, ayağına güvenen ayaklarını.
ühü ilk ne giymiş diye bakıyorum. şık giyinen adamın kafası da şıktır bana göre. böyle eyyorladım. hoşlanırsam kalça-saç-omuz diye gidiyor.
yüzü tabii ki. daha sonra gözleri, mimikleri, davranışları, konuşması olarak gider. beden dili, konuşmaktan daha etkili bir silah çünkü.
önce ses tonu, sonra duruşu, davranışları, boyu, elleri, kokusu, vuuuu içim bi hoş oldu.
hoşlandıkları cins derken? kedi köpekten bahsediyoruz sanırım.
kamu hizmeti amaçlı olarak açılmış başlık olup, ayı sözlük yazarı tarafından dikizleniyor ya da ilgi alanına gidiğinizi düşünüyorsanız önce buralarınıza bakılacak olup, kendinize ona göre çeki düzen veriniz efenim.

ben öncelikle dişlerine bakarım şayet netice pozitifse; bacaklarının kalın olmasına, gözlerinin kahve ya da bal rengi olmasına, esmer erkek olmasına ve ellerinin ten yapısı ve dokandığımda nasıl bir his yaratacağına odaklanarak bakarıım. çaktırmadan bakarım sinsice süzerim ama o saniye beynime çoktan işlenmiştir bile.
sert görüntü x küresel ısınma faktörlü gülüş + doğru ayakkabı
ağız, kaş, göz ve eller. akıldan ne geçiyorsa bu 4' lüden anlamak büyük bir olasılıkla mümkündür. birde bunun üzerine iletişim ve üslubuda yerindeyse al karşına konuş.
öncelikle duruşu çok önemli. ne kadar yakışıklı olursa olsun, sağlam bir duruşu yoksa hiç ilgimi çekmiyor. dişleri de önemli ancak aman aman bir çarpıklık çarpıklıktan ziyade çürük, renk değişimi falan yoksa çok takılmam. sonra pazularına bakarım. pazuları ve kalçaları şekilli olan erkeklerin çok sağlıklı olduklarını düşünüyorum. bacakları çöp gibi olmayacak. son olarak eller. eller gerçekten çok önemli.
ayak fetişi değilim ancak ayaklara çok önem veririm. eğer ayakları gözüme hoş görünmezse, ki herkesin güzellik algısı farklıdır, tüm ilgim biter.
eller oluyor genelde ,sonra dudaklar , kulaklar vs vs .
çaktırmadan 2 saniye içerisinde bütün vücut taramasını yaparım ama neden bilmiyorum öncelik gözler ve saçlar
  • /
  • 4