sodom and gomorrah

Durum: 109 - 0 - 0 - 0 - 06.08.2016 13:13

Puan: 1458 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

ayı sözlük itiraf

eshotta gördüğüm yakışıklı çocuğun fotoğrafını çekip google görsellerde arattım. pişman değilim.

connected2 me

başkalarını bilmem de şahsen biraz merakın biraz da bunalmışlığın verdiği anlık bir hisle hesap açtığım site. fakat işler umduğum gibi gitmedi, yazan herkesin zeka düzeyini aşağılamam sonucu hesabım silindi. ayrıca demem o ki dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı yapan insanların rahatlıkla gezinebildiği ama buna sesini çıkaran insanların barınamadığı 20 yaş altı insanların büyük çoğunlukta olduğu ortam.

umut

insanın pilidir, yakıtıdır. kimsede tükenmemesi dileğiyle.

her şeyi bırakıp gitmek

umuttur, her şeyden öte. ne entel bir sancı, ne ergen bir haykırış, ne karamsarlık. kimse anlamıyorsa ya da umursamıyorsa seni, yalnızsan gerçekten, işsizsen, önünde bir sürü sorun varsa, ailen bile seni tanımıyorsa, arkadaşların anlamıyorsa, geleceğini göremiyorsan, intihar edemeyecek kadar da içinde beklentin varsa birşeylerden, güçsüz hissediyorsan, artık kimseyi sevemediğin gibi hiç birşeye gülemiyorsan hatta ağlayamıyorsan, bulunduğun ortam seni kaldıramıyor sen de ona nefret duyuyorsan, istediğin tek şey yaşamaya devam etmekse ütopik de olsa umuttur. asla yapamayacağını bilmek ise kaderin lanet olası bir oyunudur.

gelmiş geçmiş en itici erkek

"arayış nedir?" şeklinde mesaj atan erkektir.

mantıya meyveli yoğurt koymak

kayserili biri tarafından boğazlanmakla sonuçlanabilecek bir durumdur.

uzun saç

sahip olduğum saçtır, birçoğu tarafından kadınsı olarak algılanır ama alakası yoktur. zevk için genital bölgesindeki kılları uzatan bir toplumun bu konudaki düşüncesi pek de kayda değer değildir zaten. hoştur güzeldir, yakışana cuk oturur. (bkz: barış manço) ve (bkz: barış akarsu)

uzun zaman sonra ağlamak

dört gözle beklenen durumdur, zira göz yaşı içeride durdukça zehir dışarı aktıkca şifadır derdi ananecim.

yılbaşı hediyesi

benim için 2 oyuncak araba, 1 dans eden bebek ve bir kutu amerikan çikolatasından oluşan hediyelerdir. güldürürken ağlatan cinsten şeyler sanırım.

sohbet edecek kimsenin olmaması

an itibariyle benim de içinde bulunduğum durumdur. çoğu zaman sohbet edecek birinin yokluğundan değil istenilen kişinin olmamasından kaynaklanır.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

kimsesizlik

genellikle yalnızlık ile karıştırılan fakat yalnızlığı havada karada dövecek olan durum.

internetten tanışılan erkeğin beklentilerin altında çıkması

camwow retrica vb programların artmasından ötürü ortaya çıkan durumdur. genellikle her zaman beklenilenin altındadır internetten tanışılan şahıs.

eşcinsellerin kökünü kazıyacağız

bu sabah haberlerde gördüğüm ve kıçımla güldüğüm gambiya bilmem nesinin zırvalaması.

internette görüp beğenmediğin adamla yolda karşılaşmak

gözü bozuk olan birinin farkına bile varmayacağı durumdur.

evelyn mchale

gelmiş geçmiş en güzel intiharın sahibesi. melek gibi gerçekten. http://www.codex99.com/photography/43.ht...

sevgilisini bir kere bile aldatmayı düşünmemiş insan

sanırım nesli tükenmiş olan insan türüdür. ya da ben hiç rastlayamadım. *

ayı sözlük yazarlarının twitter sayfaları

aynada kendi fotoğrafını çeken gay

olur olmadık yerde bir anda libidonun tavan yapması

hetero arkadaşlarla öpüşmeli film izlerken insanda uyanan his.
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 109

ayı sözlük yazarlarının ani ereksiyon hallerini bastırma şekilleri

gözümün önüne çıplak bir kadın getirmek.

pasif eşcinsellerden soğuma sebebi

zaten azınlıkken iyice parçalanmamak en iyisi, o yüzden eğitim şart diyelim dedirten başlıktır. hem insan aşık olunca gerisi pek önemli olmuyor. (bkz: ruh eşi)

iz bırakan film cümleleri

anlamıyorsun, dürüstlük beni öldürecek. (bkz: zenne)

umut

insanın pilidir, yakıtıdır. kimsede tükenmemesi dileğiyle.

ruh eşi

en büyük tanrı olan zeus bir gün çok sıkılır ve insanları kendisine ibadet etsinler diye yaratır. fakat insanlar şimdiki gibi değildir. dört kola, dört bacağa, iki kafaya ve birbiri için yaratılmış iki tane de ruha sahiptirler. gözümüzde canladıracak olursak sırtlarından yapışık iki ayrı insan gibidirler.

bu insanlar o kadar mutludurlar ki hayatın sevincinden ve birbirlerine duydukları aşktan her şeyi unuturlar, hatta kendilerini yaratan tanrıları yüce zeus'a kulluk edip şükretmeyi bile. e zeus durur mu? bu duruma çok kızar zeus, "benim yarattığım bu insanlara ne oldu" der ve onları cezalandırmaya karar verir. başkalarının gözlerini kör edecek parlaklıkta olan şimşeğiyle insanları ikiye ayrılır ve dağıtır onları "gidin ruh eşlerinizi arayın" der. artık ayrı bedenlerde yaşayan ama birbirlerine ait olan ruhlardır.

zamanla birbirlerinden ayrı düşer bu ruhlar, kiminin ruh eşi yakınındadır kimininki dünyanın öbür ucunda. zeus hakikatli bir ceza vermiştir insanoğluna. hiç bir şey ruh eşlerini bulmadan insanlara gerçek mutlulukta vermemiştir. pişman olmuştur insan ama nafile. bazıları bulmuştur ruh eşini, bazıları da bulamadığı için ya başkasınınkinde aramıştır teselliyi ya da yalnız ölmüştür.

gerçek olamayacak kadar güzel bir efsane ama ruh eşi olgusunun gerçekliği su götürmez. artık şansa kalmış kimin bulup bulamayacağı. ama insan nerede olursa olsun, kim olursa olsun, ne olursa olsun bulmaya çalışmalı ruh eşini ve bulduğunda zeus'a karşı dik durabilmeli.

baş örtüsüyle okumak isteyen kızlar okumasın

doğru bir önermedir. benim dinim benim bikini giyerek dolaşmamı emretseydi bu ülkede değil bikiniyle gezmek yaşayamazdım, o yüzden herkes istediği gibi giyinemez. onlara göre açık olmak bikini ve çıplaklık ahlakı bozuyorsa bana göre de çarşaflı gezmek dini alelade yaşamak ahlaksızlıktır.

seks sonrası sendromu

her defasında farklı geçirdiğim sendromdur. pişmanlık, sevinç, sevgi, aşk, nefret diye uzayarak gidiyor hissiyatlarım.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.