eşcinsellerin kökünü kazıyacağız

açlık, aids; iç savaşlar ve sömürgenin tillahını yaşarken; kafayı eşcinselliğe takan gambiya devlet başkanının birleşmiş milletler kürsüsünde yaptığı beyanat.

amerika; arjantin, fransa; japonya ve brezilya'nın tepkisi ile karşılaşan üşütük başgan; müslümanlık ve insanlık gereği eşcinsellik denen bulaşıcı hastalığı kurutacağım şeklinde sözlerine devam ediyor. fakirlik sıralamasında eksi değerlerin bile altında olan bir ülkenin batı devletleri kökünü kurutmuşken; bunu görmek yerine eşcinsel kökü ile uğraşması yapacak meşgale bulamamaktan kudurmanın kanıtı gibi. başgana önerim madem yapacak bir iş bulamamış havlu kenarı falan işlesin; elbise teyerlesin.
bu sabah haberlerde gördüğüm ve kıçımla güldüğüm gambiya bilmem nesinin zırvalaması.
grup seks yaparken bunu çağırmamış arkadaşları. bu da atarlanmış, küsmüş, kırılmış. "hepinizi şikayet edeceğim!" diye bağırmış sümüklü sümüklü ağlayarak. ve işte gelinen nokta.
bence adamın üzerine fazla gidiliyor büyük ihtimalle 'eşcinsellerinkini köküne kadar alacağız' demek istedi çeviride hata oldu
bebeyim ulkendeki acligi vatandaslarinin halini dusunmeyip boyle acayip islerle ugrasiyorsun ya gercekden aklin yerinde degil.

insanlik var olmaya basladigi gunden beri senin gibi denyolar var olmustur.ama gordugun gibi muratlarina erememisler.

hitler bile toplu kiyimlar yapmis,iran suudi arabistan gibi sikindirik ulkeler tek tek oldurmus ama gene de turumuz devamliligini saglamis.

sen ulkeni bir japonya bir abd yapabilirsin belki ama biz dunya uzerinden silemezsin.
sadece geçici bir heves, fantezi unsuru, düzelmesi gereken psikolojik bir rahatsızlık olarak görülen eşcinsellik sahibi bireylerin '' ne kadar kazırsan kazı ama kökü bende '' diye yanıtlayacakları tehdit.

(bkz: bir eşcinselin içini açmak)
- kökümüzü kazıyamazsınız
+ neden?
- cünkü perwoll sihay sihirle yıkandı*
hadi ordan hoşt köpek hahaha.
şahsen ben gambiya devlet başkanı olsam utanır kimseye söylemezdim. muhtemelen gambiyada yaşayanlar bile gambiyanın haritanın neresinde olduğunu gösteremezlerhaha
hahahahayt sen anca tavanın dibinden yumurta kazırsın cicim...
eşcinsellerin kökünü kurutunca hiç eşcinsel doğmayacağını sanan şuursuz beyanatı.
ben bu müslüman ülkelerin yaşadığı felaketlerin hiçbirine üzülmüyorum. sivillerine de üzülmüyorum diğerlerine de. geberin aq. sömürsünler sizi, açlıktan, susuzluktan, fakirlikten, bulaşıcı hastalıklardan geberin.
por çözle mi cif'le mi kazıyacak acaba. onlar kendi karılarının çektiği pornolara baksınlar hıh! hahaha. bsg yaf.
heterolar sikiştiği sürece gerçekleşmesi mümkün olmayan istek. nefret kusmukluğunu geçtim, lgbti'leri sizler doğuruyorsunuz. önce kendinizi kazıyın kökten temizlik olsun.