müge anlı

kolu kırmam sonucu evde kalmam neticesinde izlediğim başarılı televizyoncu..
saçlarının hacmi beni korkutmaktadır. saçları ve kısık gözleri bir marka.
boşanma sürecindeki yaşadıklarından sonra psikologları hiç sevmezmiş diye duyduğum kadın. programında saçma sapan insanlar konuk etmesi bundan mıdır bilemem.
geçen sene hastanede yatarken izlemeye başladığım ve sonrasında bırakamadığım sabah programının yapımcısı ve sunucusu. 1973 doğumludur kendisi. meslek hayatına magazin gazetecisi olarak başlamıştır. programı uzun süreli takip etmeyenler ya da bilmeden yorum yapanlar acımasızca eleştrise de sabah kuşağında izlenebilecek tek programdır bence. çok geniş bir istihbarat ağına sahiptir, programı izleyen herkes yaşanılan olay karşısında bildiklerini aktarmak ve olayın çözülmesi konusunda ellerinden gelen tüm yardımları yapmaktadırlar. kişiliğini ve karakterini sevmeyebilirsiniz* ama kayıpların bulunması, sosyal sorumluluk projeleri* zihinsel engelli kayıpların önüne geçmek için yapılan sevgi izi olayı... bunlar bile kimin hangi adayı çaya çıkaracağından ya da kimin kiminle evlenceğini izlemekten daha faydalı diye düşünüyorum... yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığını sırf programında hukuki olayları işlediği için hukuk fakültesini bitirmesi ve o alanda yüksek lisans yapmasıyla görebilirsiniz... bugün davet etse seve seve kendisiyle çalışmak isterim...
insanı kaybolmaktan soğutan, aşırı milliyetçi hatun kişidir.
polis kuvvetlerinden daha fazla cinayeti aydınlattığı söyleniyor.
özel hayatı fena deşifre eden, kendini istanbul başsavcısı zanneden atarlı hatun..
müge anlı'da ortadan kaybolan evli eşcinsel adamın erkek arkadaşını çıkarttılar programa, kendisi dilsiz ya da sağır. bildiğin, ben onu seviyordum filan diyor adam ve kimse tepki göstermiyor. rüya mı görüyorum acaba dedim. sabah programı müdavimi teyzeler eşcinsel bir ilişkiye tanık oluyorlar şu an. (bkz:ben şok)
  • /
  • 2