actual proof

Durum: 2067 - 0 - 0 - 0 - 01.06.2023 01:48

Puan: 27362 - Sözlük Kaşarı

11 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Bu tarlaya bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış. Bu tarlaya da ekilen bir şinik kekere mekereye de boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış. O tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk, diğer tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğa demiş ki: “Sen ne zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksun?” O da ona cevaben “Sen ne zamandan beri o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksan ben de o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğum.” demiş.
  • /
  • 104

spotify haftalık keşif

haftalık keşif'e bakmamak pişmanlıktır.

haftalık keşif'e bakmak daha büyük pişmanlıktır.

tın tın ilerleyen ruhu dinlendiren bir latin ezgisi çalarken hop alman das düs yah oh filan türünden elektronik müziğe geçiyorsunuz. müziğe küseceğim.

iş hayatı nasıl bitecek sorunsalı

özlenen gıda ürünleri

eti topkek karamelli
elvan gazoz

kulak

en problemli organım.* küçükken herkesin bir orta kulak iltihabı durumu vardır, benim de oldu. bu yetmezmiş gibi bir de akustik travma denilen hadise başıma geldi seneler önce. ve kulak o kadar hassaslaştı ki en ufak bir soğuk algınlığı, su kaçması, enfeksiyon vs durumunda ömür törpüsü haline gelmekte. konfor bozmakta üstüne yok kısacası.

sinan oğan

sinan oğan'a soğan denilmesi büyük bir yanlıştır.

halbuki soğan yararlı bir sebzedir.*

her şey seks değil

peki ne?

diye sorarlar adama.

swinger olayına nasıl bakıyorsunuz

can sıkıntısına iyi gelen şeyler

seçim sonuçlarının açıklanmasından bu yana evde çöp gıda denebilecek ne varsa tüketiyorum. meyveli sodaları bitirdim. kuruyemişler sizlere ömür. bir gofret buldum onu da gömüyorum şu an. bayramdan kalma madlenlere gözüm kayıyor. oh yeahhh.

28 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı 2. tur oylaması

kendi düşen ağlamaz,
herkes hak ettiği hayatı yaşar vs.

bunlarla kendimizi avutup olacakları izleyelim. güzel şeyler olmayacak.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

ittihat ve terakki

jön türk hareketinin bir neticesi olarak 19. yy'ın sonunda ortaya çıkmış bir hareket ve daha sonrası darbeler, hükümetler, savaşlar vs.

burada ittihat ve terakki tarihi yazacak değilim. görüyorum ki ülkede milliyetçilik hiç olmadığı kadar şuursuzca yükselmekte. bugün sağda solda ben ittihatçıyım diyen insanlar görülmekte. dünün ittihatçıları ile bugünün kurtlar vadisi, kuruluş osman izleyen ittihatçıları arasında büyük fark var. bu işin sonu iyi görünmüyor.

teknoseksüel

iphone görünce hallenen, uygulama indirince titreyerek boşalan arkadaşlardır. yolunuz açık veriniz kuvvetli olsun canlar.

sikik sözlük

bir umut var mıdır diye arattım. yokmuş. olsaydı hemen gidip üye olacaktım. bu sikik hayatta o sikik sözlüğe dahil olup sikik sikik şeyler yazmak hayatıma anlam katabilirdi. kısmet değilmiş.

ayıya sormuşlar

- neden ensen kalın aga?
- yok o ben değilim, kurt o. demiş.

sonra soranı da ham yapmış. iyi yapmış.

tasarruf

bir ülke düşünün topyekün tasarruf yapsın. teşekkürler reyiz hep sayende.

alanya

söylenene göre küçük rusya olmuş. tabi bundan mütevellit kiralar da uçmuş gitmiş. ve ayrıca şunu eklemek isterim bu alanya çok sıcak. o sıcakta kaleyi gezip beyin şeylemesi geçirmeyin derim.

alternatif koleksiyon nesneleri

insan.

efendim ben insan biriktiriyorum. çeşit çeşit var koleksiyonumda... yok yahu ne insanı. insandan kaçıyorum artık.

açık parfüm

bitmiyor da zına zıçtığımın şişesi. fakirlik işte arkadaş. aldık sıka sıka bitiremedik. açık parfüm bence pişmanlıktır.

sonradan eşcinsel olmak

ben bu konunun uzmanı değilim lakin atanarak olmadıysa sorun yok gibi. sonuçta hayat bir uzun serüven. yolda birçok şeyle karşılaşmak, değişmek, farkına varmak mümkün. bu işin böyle 'sabah uyandım a aaa aaa nolmuşum ben ya böyle' türünden olmadığını düşünüyorum.

şarkıcı

2001 yapımı bir ersin pertan* filmi. 3 altın portakallıdır. film başrolünde o yıllarda parlamış yeşim salkım vardır.
  • /
  • 104

28 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı 2. tur oylaması

2=1

bir eşitliğin olduğu iki deklem aşağıdaki gibi;

burada a2 olan ifade a kare aslında, burada gösterimi olamadığı için, bunu belirtmek isterim

a2 – a2 = a2 – a2

eşitliğin bir tarafını ortak çarpan ile a parantezine alıyoruz eşitliği diğer tarafını ise iki kare farkı olan a - a , a + a şeklinde çarpanlarına ayırıyoruz,

a(a – a) = (a – a)(a + a)

yukarıdaki ifadede farklı yöntemlerle çarpanlara ayrılmış bir ifade bulunmakta,

çarpanlarına ayrıldıktan sonra eşitliğin her iki tarafındaki aynı ifadeler sadeleştirilir, matematikteki sadeleştirme kuralından, (a – a ) ifadesi sadeleştirilir.

a(a – a) = (a – a)(a + a)
(a – a) (a – a)

a = a + a

1a = 2a

argo konuşup küfredince haklı pozisyona geldiğini düşünen tip

dünden beri orospu çocuğu, ibne, yaşlı maymun(ki kendisinden baya gencim), bok böceği, bilmemne sineği ve bilimum hakareti kontrolsüzce açtığı imalı başlıklarla şahsıma eden bir yazar var. kardeşim küfretmeden kendini ifade edemiyor musun.

peki tüm bu hakaretlerin sebebi ne?
dün seri eksileniyorum diye bir sürü yaygara kopardı. ben de kardeşim eksilenmemişsin hem eksilensen ne olacak boşver tarzı bir entri girdim diye.
güya seri eksilediği belli olmasın diye nadiren ve farklı zamanlarda kendisini eksileyen tehlikeli bir seri eksici varmış. bu başlı başına bir şizofreni belirtisi ve ben bu şizofrene bulaştığım için cidden çok pişmanım. halbuki bırak 2 eksi yedi diye paranoya içinde delirip kudurmaya devam etsin jdfskl

ama bilmeni isterim ki orospu çocuğu, ibne vb cinsiyetçi küfürler zerre umrumda olmaz.

kudurmaya devam et ;)

özlenmeyen ayı sözlük yazarları

farklı nicklerle sözlüğe üye olsa da aynı yazar olduğu kabak gibi belli olan yazar. nickler farklı her sene yazdığı şeyler aynı. çoklu kişilik bozukluğu ve sinir hastalığının da bir sınırı olmalı. olm hiç sevmiyorum var ya seni.

seri eksilemek yerine zamana yayarak eksileyen ibne

aynı zaman diliminde seri eksi basıp eksici damgası yemek yerine gözüne kestirdiği entryleri farklı zaman dilimleri içinde eksileyen ibne.

çomar kalkmış 100 yıllık filmleri, fikir ve sanat eserlerini eksiliyor. hangi ara izledin hangi ara okudun acaba?!

sanırım ya kıskandığı için yapıyor bunu ya da kimse sikmediği için fıttırmış. allah rızası için sikilmesi elzemdir.

al bunu da eksile oç.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

akp'li pasif arıyorum. normalde pasifim ama bu gece bir akp'li sikesim var.

ayı sözlük

şu sözlüğün şu hale gelmesi ne kadar üzücü. birkaç gündür girilen günlük girdi sayısı bir elin parmağını zor aşıyor.
küstahça küstürdüğünüz yazarlar yazmaya devam etse nasıl olurdu acaba bu sözlük hiç düşündünüz mü ?
bazısı kendinden farklı düşünene tahammül edemeyip hedef tahtasına oturturken yeni gelen yazarı, kimisi için buna bile gerek yok. tek amacı ayı sözlüğe eğlenmek için girmek olan ve bunu kimseyi kırmadan yapan benim gibi bir yazara bile tahammül edemediler.

ama şimdi bakıyorum da herkesi soğuttuktan sonra durağanlaşan bu sözlükte artık bu insanlar da yazmaz hale gelmiş. sözlük benim çayırım burada sadece ben ve benim gibi koyunlar otlar diyen koyunlar da burayı boktanlaştırma misyonlarını tamamlayıp gitmişler. ama eminim şu an bile bu çayırı boktan hale getiren zihniyetin bu küstahlık, bu tahammülsüzlük olduğunun farkında değillerdir.
insanlara tahammülünüz azıcık dahi olsaydı. burası çok daha güzel, aktif bir sözlük olurdu ve siz de, biz de, tüm lgbti bireyler de yazmaya devam ederdik bu platformda.

sözlükte yazmadığım zamanlar da ara ara ziyaret ediyordum sözlüğü çünkü ne kadar sığlaştırılmaya çalışılsa da hala bu kadar faydalı, sıcak bir lgbti platformu yok. gerçekten de çok değerli yazarlar var. bunu sadece benim gibi sözlüğü taşak amaçlı kullananlar için söylemiyorum.

dersler alınsın ve gerçekten hak etmediği sürece kimseyi küstürmeyin artık. bu sözlüğe gereğinden fazla anlam yükleyen arkadaşların çoğu yeterince hırpalanmış hayatta zaten. bir tekme de siz atmak istiyorsunuz onlara. ama o tekmenin ne anlama geldiğini düşünmek istemiyorsunuz. o tekme sizin acımasızlığınızdan başka birşey değil. benim gibi hayatta hiçbir şeyi ciddiye almayan bir adamı bile üzdüyse o tekme; buradan başka sığınacak köşesi olmayan yalnızları nasıl etkiler düşünmek istemiyorum ben.

mabel matiz

erdal eren

onu en çok simgeleyen bu fotoğraf gazeteci savaş ay tarafından çekilmiş, aysel gürel bu fotoğrafa bakarak son bakış şarkısını yazmıştır. bestelemek için zülfü livaneli ile onno tunç arasında gidip gelen sezen aksu o dönem arası açık olan onno'da karar kılmıştır.

izmir marşı

Toplam entry sayısı: 2067

yine buluşuruz

korhan futacı ve kara orkestra'ya yasemin mori eşlik ediyor. seviyorum bu parçayı lakin babayı diyorum. aslında parça da size babayı diyor. kısmet diyoruz. yine buluşuruz.

yine buluşuruz günler geçer
aldıklarımız yeter
yine karmaşık geceler bekler beni
bekler bekler yine varoluş
dimdik yokuş yıldızlar ağlıyor kıyılar boyunca
dalgalarla avunuruz sığmıyor aklıma
çekip alsam seni ıssız rüyalarıma
günlerim sensiz düne düşüyor
yine buluşuruz yine amansız
kor ateşler cepheler bekler
zırhını parlatıyor zaman
delip geçmemi bekler
simsiyah atlar çekiyor arabamı
sapsarı ayçiçek tarlaları mızraklar deliyor
okyanus burada bitiyor

bir zaman sonra not: buluşamazsınız. geçin o işi!

çok zaman sonra: ulan acaba o buluşmayı beklediğiniz bir başkası mı? hadi bakalım.

göğüs kılı

birkaç tane beyazlarım oldu. hadi bakalım.

28 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı 2. tur oylaması

malumunuz cb seçimi 2'inci tura kaldı. başlığımızı açıp siz değerli yazarlarımızın isabetli yorumlarını alalım derim.

ayrıca bugünün bir özelliği var sayın okuyucular. 28 mayıs 2013, gezi parkı direnişinin başlangıcıdır. şimdi tam 10 yıl sonra bizi bir sınav daha bekliyor. hadi bakalım!

özdemir

ben ve ekibimin yaptığı araştırmalar neticesinde:

- kendisi gamlı baykuş değildir.
- gamlı baykuş'un aşireti ile uzaktan yakından alakaları yoktur.
- uşaklı triportör sahibi bdsm severler derneği asil üyesidir.
- yakın gözlüğü 1.50 uzak ise 3.00'dır. astigmat 0.50'dir
- hafif ülser, eser kaşıntı, şöyle böyle sinüziti vardır.

gözlerimiz üstünde. (robert de niro takibi)

entelllllektüel

4 mart 2023 kayserispor fenerbahçe maçı

il güvenlik kurulu kararıyla seyircisiz oynanacaktır. nedeni 'hükümet istifa' sloganını kayseri gibi bir ilde duymaya tahammülün olmadığıdır.

bu utancı tarihimize altın harflerle yazdırdık yine. daha neler olacak diye düşünmek bile istemiyorum.

berberlerin kapalı olması

berberler federasyonu açıklama yaptı:

sosyal mesafeyi koruyacağız, dayamayacağız!

taleyna iilki

bir entry'de anne olurken diğerinde baba olabiliyor. mutlaka 2 çocuğu var. şimdilik gay gibi göründüğü ve 18 cm alete sahip olduğu da söylenebilir. allah şifa versin. az pide bol su.

miacaba vs green apple

2 mart 2016 itibariyle (kıvılcım 1 mart 2016'da atılmıştır aslında) atışmaya başlayan ikili, eğitim sistemi üzerinden ilerliyor şimdilik.

araya troll ve trollük kavramları sokuşturularak kavga çeşitlendiriliyor. miacaba green apple'ı sığ ve gerici olmak ile suçluyor ve özelde atıştıklarını alenen ortaya dökmekle itham ediyor. (modlar göreve de dedi)

green apple'ın karşı atakları beklenmekte.

editler editi: green apple dün kendisine salvo yapmış zaten nickaltından. atanamayan öğretmenlerden kadrolu öğretmenlere kadar geniş bir yelpazee çakmalar olmuş. samimiyetsizlikle miacaba suçlanmış ve aman derdinizi filan anlatmayın oradan size çakar denmiş.

miacaba editi: miacaba tdk şubesi gibi çalışıyor. sağlı sollu noktalı virgüllü yapıştırıyor. güzel türkçemiz mahvolmasın diyor (yazar burada acaba mahfolmasın mı diye de düşünüyor)

yazar editi: arada da bana kaynamasalar bari.

göt bolluğunda parayla ilişki arayanlar

kamyoncu seni tanıdım kardeş. sen bizim kahveden nuri'sin.

sende eskiden 250'lik dodge vardı, pazarcılık yapıyordun. sonra bir travego aldın elden düşme. parayı da nerden bulduysan artık.

arkadaşlar tamam kamyoncu bizim kahveden arkadaştır. iyi tutun, hoş tutun.

kırmızı 7 okey nuri ona göre.

cinsel seks sırasında erken boşaldığı için özür dileyen acemi erkek seksiliği

oglak dışında cinsel seks de ne ulan denmeyip doldurulmaya devam edilen girdi. arkadaşlar sizin seks nasıl bir seks çok merak ediyorum.

ask olsn

sözlük yeniden açıldıktan sonra yazan çok az kişi var. belki de yazma motivasyonunu bulamıyorlar bilemiyorum.

ask olsn'u tanımam etmem. fakat gözüme çarptı seri eksilenmiş. ne bok yedi diye baktım. bir halt yediği de yok. fikir belirtmiş ki bu arkadaş 8 senedir hemen hemen aynı şeyleri yazıyor.

mütedeyyin biri; inanan biriyim demiş bir yazısında. akp'yi övmüş ve bunu geri durmaksızın çeşitli mecraları örnek göstererek yapmış; bu da olabilir beni ilgilendirmez.

benim durduğum yer ile ask olsn'un durduğu yer çok farklı. e mübarekler sizin de öyle muhakkak. ask olsn arkadaşımız seneler önce bu kadar göze batmamışken, sözlük içinde bir renk olup gitmişken bu tahammülsüzlük neden? iktidarın hıncını ask olsn'u eksileyerek mi çıkarıyorsunuz? relax!

eksileyen dostlar: kendinizi sevin. kendinizle ilgilenin. ne bileyim gidin ağaca filan sarılın.

yere sabun düşürmek

sizi anlıyorum ve derhal hollywood filmlerinden uzak durmalısınız diyorum. ayrıca artık ilkokul arkadaşlarınızla bu muhabbetleri yapmayın, coin filan konuşun.


oo belalım gelmiş. yoktun kanka kokumu mu aldın? hoş geldin.

a bridge too far

1977 yapımı 2. dünya savaşı konulu film. yönetmeni richard attenborough ( kardeşi david attenborough).

market garden operasyonunu konu alan film yıldızlar geçididir. james caan, michael caine, sean connery, elliott gould, anthony hopkins, gene hackman, laurence olivier, ryan o'neal, robert redford filan allah ne verdiyse filmdedir.

evet dedem de militarist filandı. eksileyin.

eksileyenler köprüye uzak olanlar. hasetlenmeyin be kardeşim.

ido tatlıses dinleyerek intihar etmek

youtube'daki önerilen videolarda ido çıktı karşıma. 20-25 cm'den kendisine bakıyorum. 4 küsur milyon kişi izlemiş. bu 4 milyonun en az 500 - 1 milyon arası tekrara girmiştir. diyorum kendi kendime 'ulan toplu ölüm olması lazım şimdiye kadar. olsa duyardık yani'. 4 küsur milyon artı 1 ben mi olayım derken kendimi serdar ortaç'ta buluyorum. bunun izleyen sayısı beni daha ürkütüyor. dna'mdaki yapı taşları lise 2 fen bilgisiyle çatışıyor. ölüyorum ulan kurtarın beni.

not: lan mal bunun neyini beğenmedin? ido ya da serdar ortaç fanı mısın?

ayı sözlük

hatrı sayılır online yazar görünüyor orada. acaba off olmayı mı unuttular. kim bilir? eskiden gak deseniz eskiyi basan bir ekip vardı. onlar da yok, özledim cidden. arkadaşlar arada hayat belirtisi gösterin. sex yine yaparsanız, ben yapmayın demiyorum. fakat sözlüğü de canlı tutalım yahu.