actual proof

Durum: 1576 - 1 - 1 - 0 - 21.10.2020 01:11

Puan: 20656 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 79

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

covid-19

'bugünkü vaka sayısı' şu anki durumu anlatıyor. hiçbir şey bitmiş değil!


locomondo

saç kestirmek

3 aydır gitmiyordum ve bugün gittim. hijyen ve corona ayağına sağlam geçirdiler. plastik örtü ve kullan at havluların acısını bir şekilde çıkarmaya çalışmışlar. sanırım evde kendi işimizi göreceğiz.

white rabbit

dinlediğiniz zaman vietman'ın leş bir ırmağında etraftaki vietkongluları izleyerek tekneyle ilerlersiniz.

kürt erkekleri

balkon

dominant sevenler

1997 yılında kurulmuş müzik grubudur. ilk albümlerini 2000 yılında çıkarmışlardır.

dominant sevenler grubu ile aynı ismi taşıyan ilk albümün şarkıları aşağıdadır.

a:
1. kırbaçta buluşuruz
2. emredersiniz
3. deri olsun
4. kanatarak sev beni
5. ağız topun olayım

b:
1. emredersiniz remix
2. kırbacın püskülü sırta değdiği an
3. kelepçem gümüşten
4. kim sahip, kim sahibe?
5. bdsm özümdür

kronikmuhalif

'aslında ayı sözlükten başka yüzlerce sözlük var ve ayı sözlükten bahsedip bilgilendirmeye de karar verdik. çünkü lgbt+ adı altında sadece iki sözlüğüz. diğer sözlüklerden ayrı olarak, ayı sözlük kardeş sözlük. öyle olmasa, buradan davet etmeyiz başlık ile'

homojen sözlükte ayı sözlükten bahsedilmemesi hakkındaki kararın yürütmeyi durdurmadan döndüğünü yukarıdaki açıklamayla bildirdi.

ya sen ne kadar iyisin be! allahım özgürlükten gastritim azdı.

homojen sözlük

kamyoncu da yazacak mı diye düşündüğüm yer.

eğer kamyoncu gidip tüm sex hayatını gözler önüne sererse biz de gidip okuyalım derim.

açıklamaların bir yerinde 'başka bir sözlükle ilgili' bahsetmeyelim minvalinde cümleler var. başka sözlük de muhtemelen ayı sözlük oluyor.

hani daha özgür olacaktık!

not: eksileyen sözlüğün sahabı mı acaba?

sevgiliyi terk etmek

başınızı vurup, 'tülay geri dön' moduna girmeyecekseniz tebrikler. yok eğer dediğimi yapacaksanız günahıyla sevabıyla kabuğun kendiliğinden düşmesini bekleyin.

saç kestirmek

yazın kenara; 2020'de bir virüs salgını sonrası herkes papaz gibi oldu. evde kendi başına saç kestirmek isteyenler keloğlana döndüler. daha sonra berberler tekrar açıldı, dirseklere yine değdirildi, saçlar yine kesildi.

take five

dave brubeck'in bu efsanevi eserini unutmayalım, unutturmayalım

söylenebilecek en acımasız sözler

'sen niye bu kadar yolu geldin ki?'

bir de

'biz ciddi düşünüyoruz'

pamela anderson

ne büyük memelerin vardı pamela abla!

bir dönem ya kendisinin ya da o dönemki bol dövmeli eşinin sex kasedi çıkmıştı. kendisini bu kadar hatırlıyorum. memeleri neyse de kaşları çok kötüydü.

sevmek

yapıyorum da yaptıramıyorum. gramajını tutturamıyorum sanırım.

doğrudan satış

amerikada halen düzinelerce doğrudan satış yapan tv kanalı var. bildiğiniz gibi bizde de yastıktan bıçağa kadar pek çok ürün ulusal kanallarda satıldı. hatta bunun komedisi de çok yapıldı. ulusal kanallarda görmeseniz de uyduda halen bu tür kanalla devam etmektedir. akıllarda kalan ürünler: bal, sobakawa yastığı, mikserimsi setler, bıçaklar ve zayıflama aletleri.

ayı sözlük yazarının bugün kızdığı şey

köy entrikalarına kızıyorum bugün. köy kahvesi seviyesindeki entrikalara desem daha iyi olacak. kahveler kapalı, cafeler kapalı varolan tek yer sosyal medya. götten uydurmaya birebir ortam. oksijensizlikten sanırım.

survivor

yapılan araştırmaya göre chpli denilen tayfanın izlediği programmış. karşı taraf yine ahaber izlemeye devam ediyormuş. hem survivor'a kız hem de onu beslemeye devam et. ilginç.

pide

gramajı ve fiyatı ile devamlı problem olan ramazan yiyeceği. belli bir standardının olmaması fakirliğimizin göstergesidir.
  • /
  • 79

dominant sevenler

2003 de cikardiklari ve piyasalari altust eden albumleri ise zorba ismini tasimaktadir bu grubun.sarkı isim ve turleri ise şu şekildedir.(bkz:actual proof)dan aldığım bayraği ileri tasimaktir maksadım.

a yuzu:
1 -seher vakti taktım yare klipsini(anadolu rock)
2 -pissingine bandım.(jazz turku)
3-sahipsizler (bozlak)
4-kırbacımın ucu kare (senfonik rock)
5-fisting yolunda (koçaklama )

b yüzü
1- bir mum damlası ( slow pop)
2-zincirlenip gelen (tecno)
3- kölelerin olayım ( segah longa)
4-master or slave (aksak semai)
5-arsiz şaplak (dokuz sekiz )

ayı sözlük

şu sözlüğün şu hale gelmesi ne kadar üzücü. birkaç gündür girilen günlük girdi sayısı bir elin parmağını zor aşıyor.
küstahça küstürdüğünüz yazarlar yazmaya devam etse nasıl olurdu acaba bu sözlük hiç düşündünüz mü ?
bazısı kendinden farklı düşünene tahammül edemeyip hedef tahtasına oturturken yeni gelen yazarı, kimisi için buna bile gerek yok. tek amacı ayı sözlüğe eğlenmek için girmek olan ve bunu kimseyi kırmadan yapan benim gibi bir yazara bile tahammül edemediler.

ama şimdi bakıyorum da herkesi soğuttuktan sonra durağanlaşan bu sözlükte artık bu insanlar da yazmaz hale gelmiş. sözlük benim çayırım burada sadece ben ve benim gibi koyunlar otlar diyen koyunlar da burayı boktanlaştırma misyonlarını tamamlayıp gitmişler. ama eminim şu an bile bu çayırı boktan hale getiren zihniyetin bu küstahlık, bu tahammülsüzlük olduğunun farkında değillerdir.
insanlara tahammülünüz azıcık dahi olsaydı. burası çok daha güzel, aktif bir sözlük olurdu ve siz de, biz de, tüm lgbti bireyler de yazmaya devam ederdik bu platformda.

sözlükte yazmadığım zamanlar da ara ara ziyaret ediyordum sözlüğü çünkü ne kadar sığlaştırılmaya çalışılsa da hala bu kadar faydalı, sıcak bir lgbti platformu yok. gerçekten de çok değerli yazarlar var. bunu sadece benim gibi sözlüğü taşak amaçlı kullananlar için söylemiyorum.

dersler alınsın ve gerçekten hak etmediği sürece kimseyi küstürmeyin artık. bu sözlüğe gereğinden fazla anlam yükleyen arkadaşların çoğu yeterince hırpalanmış hayatta zaten. bir tekme de siz atmak istiyorsunuz onlara. ama o tekmenin ne anlama geldiğini düşünmek istemiyorsunuz. o tekme sizin acımasızlığınızdan başka birşey değil. benim gibi hayatta hiçbir şeyi ciddiye almayan bir adamı bile üzdüyse o tekme; buradan başka sığınacak köşesi olmayan yalnızları nasıl etkiler düşünmek istemiyorum ben.

Toplam entry sayısı: 1576

homojen sözlük

kamyoncu da yazacak mı diye düşündüğüm yer.

eğer kamyoncu gidip tüm sex hayatını gözler önüne sererse biz de gidip okuyalım derim.

açıklamaların bir yerinde 'başka bir sözlükle ilgili' bahsetmeyelim minvalinde cümleler var. başka sözlük de muhtemelen ayı sözlük oluyor.

hani daha özgür olacaktık!

not: eksileyen sözlüğün sahabı mı acaba?

göğüs kılı

birkaç tane beyazlarım oldu. hadi bakalım.

5 ay önce herkes grip aşısı olsaydı coronaya yine de yakalanır mıydık

kamyoncu'nun bu hastalığa yakalanacağını düşünmüyorum. korona o vücuda girdiği anda kamyoncu'ya has antikorlar tarafında s.k.lerek bertaraf edilirler.

ev ekonomisi tavsiyeleri

- yemek yemeyin

teşekkürler.

yine buluşuruz

korhan futacı ve kara orkestra'ya yasemin mori eşlik ediyor. seviyorum bu parçayı lakin babayı diyorum. aslında parça da size babayı diyor. kısmet diyoruz. yine buluşuruz.

yine buluşuruz günler geçer
aldıklarımız yeter
yine karmaşık geceler bekler beni
bekler bekler yine varoluş
dimdik yokuş yıldızlar ağlıyor kıyılar boyunca
dalgalarla avunuruz sığmıyor aklıma
çekip alsam seni ıssız rüyalarıma
günlerim sensiz düne düşüyor
yine buluşuruz yine amansız
kor ateşler cepheler bekler
zırhını parlatıyor zaman
delip geçmemi bekler
simsiyah atlar çekiyor arabamı
sapsarı ayçiçek tarlaları mızraklar deliyor
okyanus burada bitiyor

bir zaman sonra not: buluşamazsınız. geçin o işi!

berberlerin kapalı olması

berberler federasyonu açıklama yaptı:

sosyal mesafeyi koruyacağız, dayamayacağız!

taleyna iilki

bir entry'de anne olurken diğerinde baba olabiliyor. mutlaka 2 çocuğu var. şimdilik gay gibi göründüğü ve 18 cm alete sahip olduğu da söylenebilir. allah şifa versin. az pide bol su.

5 ay önce herkes grip aşısı olsaydı coronaya yine de yakalanır mıydık

kamyoncu'nun bu hastalığa yakalanacağını düşünmüyorum. korona o vücuda girdiği anda kamyoncu'ya has antikorlar tarafında s.k.lerek bertaraf edilirler.

göt bolluğunda parayla ilişki arayanlar

kamyoncu seni tanıdım kardeş. sen bizim kahveden nuri'sin.

sende eskiden 250'lik dodge vardı, pazarcılık yapıyordun. sonra bir travego aldın elden düşme. parayı da nerden bulduysan artık.

arkadaşlar tamam kamyoncu bizim kahveden arkadaştır. iyi tutun, hoş tutun.

kırmızı 7 okey nuri ona göre.

miacaba vs green apple

2 mart 2016 itibariyle (kıvılcım 1 mart 2016'da atılmıştır aslında) atışmaya başlayan ikili, eğitim sistemi üzerinden ilerliyor şimdilik.

araya troll ve trollük kavramları sokuşturularak kavga çeşitlendiriliyor. miacaba green apple'ı sığ ve gerici olmak ile suçluyor ve özelde atıştıklarını alenen ortaya dökmekle itham ediyor. (modlar göreve de dedi)

green apple'ın karşı atakları beklenmekte.

editler editi: green apple dün kendisine salvo yapmış zaten nickaltından. atanamayan öğretmenlerden kadrolu öğretmenlere kadar geniş bir yelpazee çakmalar olmuş. samimiyetsizlikle miacaba suçlanmış ve aman derdinizi filan anlatmayın oradan size çakar denmiş.

miacaba editi: miacaba tdk şubesi gibi çalışıyor. sağlı sollu noktalı virgüllü yapıştırıyor. güzel türkçemiz mahvolmasın diyor (yazar burada acaba mahfolmasın mı diye de düşünüyor)

yazar editi: arada da bana kaynamasalar bari.

ido tatlıses dinleyerek intihar etmek

youtube'daki önerilen videolarda ido çıktı karşıma. 20-25 cm'den kendisine bakıyorum. 4 küsur milyon kişi izlemiş. bu 4 milyonun en az 500 - 1 milyon arası tekrara girmiştir. diyorum kendi kendime 'ulan toplu ölüm olması lazım şimdiye kadar. olsa duyardık yani'. 4 küsur milyon artı 1 ben mi olayım derken kendimi serdar ortaç'ta buluyorum. bunun izleyen sayısı beni daha ürkütüyor. dna'mdaki yapı taşları lise 2 fen bilgisiyle çatışıyor. ölüyorum ulan kurtarın beni.

not: lan mal bunun neyini beğenmedin? ido ya da serdar ortaç fanı mısın?

astral'in askerliği

öncelikle şimdiden kendisine hayırlı teskereler diliyorum.

bence bundan sonraki tüm askerlik güncellemelerini bu başlık altına yapın. hem daha kolay olur, hem de ileride belki kitaba falan dönüştürmek isteyebilirsiniz. bazen düşünüyorum biz askerlik yaptıysak astral ne yapıyor, ya da astral'inki askerlikse biz ne bok yedik?

merakla olacakları takip ediyorum.

not: sevgilisi beğenmemiş a komşular

selahattin demirtaş

şöyle bir ortamda chp taksimde miting yapabilip, seneler sonra trt'de kendine yer bulabiliyorsa; en azından saraya davet edilen diğer parti liderlerinin yanında yer almalıydı demirtaş.

not: eksi ve anlamsızlarınız için teşekkürler. tahammülsüzsünüz amk.

taleyna iilkibas aleyna bas, tankla topla tüfekle ağır sanayi hamlenle gel :)

pisuvardaki siyah kil 3'ün iphone 6 aşkı

bu aşkı bir iki gündür gözlemliyorum. aşağıdakiler tamamen kendi gözlemim olup, beni bağlar.

- ilk iphone'udur.

- ilk apple ürünüdür.

- daha önce casper laptop'u var diye macbook sahibi arkadaşlarından baskı görmüştür.

- bir iphone sahibi olmak ancak bugün nasip olmuştur.

- 'iphone 5 çıksa da iphone 4 alsak' fenomeninden bihaber midir acaba? zira iphone 7'nin eli kulağındadır.

- iflah olmaz bir memurdur.

- sabahları güne andımızı okuyarak başlar ve izmir marşı ile rüyaya dalar.

- allah onu bildiği gibi yapar. (bu da benim kişisel beklentim)

- imam hatiplere iphone dağıtılsın.


not: şu ana kadar bunu eksiliyen 2 kişi müzmin imam hatipli. yazık lan size.