actual proof

Durum: 1677 - 0 - 0 - 0 - 23.04.2022 01:01

Puan: 21698 - Sözlük Kaşarı

10 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Bu tarlaya bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış. Bu tarlaya da ekilen bir şinik kekere mekereye de boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış. O tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk, diğer tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğa demiş ki: “Sen ne zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksun?” O da ona cevaben “Sen ne zamandan beri o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksan ben de o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğum.” demiş.
  • /
  • 84

lumberjack

kakülünde ak oldum

umarım herkes farkına varmaz da tadını sadece birkaç kişi çıkarır dediğim ve bencilliğimi kabullendiğim (bkz:barış demirel) parçası... sözlerinin hepsini yazmayacağım, sadece bir kuple bırakacağım. ayrıca bu aşağıdaki versiyon kadebostany düzenlemesi. orijinali biraz daha ağır gidiyor.

desem gel yumul göğsüme
desem dalma uykuya
desem daha bitmedi
yalanım dolanım olmaya...
ben de başta 'kahkül' diye düşünmüştüm. yaratıcısı kakül diye yazınca buraya da böyle girdim.

7/8 9/8

(bkz:moğollar)'ın pek bilindik eseri. filmlerde, belgesellerde, radyolarda fon olarak duyduk durduk. 7/8 9/8 ritim ölçülerinden ileri gelmekte.

mezun olmak

ben birkaç kez mezun oldum. bir hayrını görmedim. en güzeli mezun olmamak.

sabaha bir şarkı bırak

sezen aksu'yu görüyor ve arttırıyorum. herkes sevdiğine kavuşsun...

the exorcist

yıkılmışım ben

küçelere su serpmişem

o şu anda ne yapıyordur

sandalyeye tünemiş bir halde telefonunu karıştırıyordur. rahat bir 45 dk'sı vardır. birazdan telaşlanıp unuttuğu şeye doğru gidip bakacak ve yarına bırakacaktır.

seri eksi oy veren şahıs

değerli arkadaş veya arkadaşlar birbirimizi sevmek zorunda değiliz. anlaşılan bundan sonra da sevemeyeceğiz. napalım aşkımız alevlenemeden söndü anlaşılan.

fakat bu kadar rahatsız olmaya, dertlenmeye, seri eksi vermeye ne gerek var. sizin gibi benim de başka meşgalelerim var.

medeni cesaret gösterip mesaj atarak 'actual seni burada görmek istemiyorum, gözlerim kanıyor' derseniz, ben seve seve sözlüğü terk ederim. öyle başka nick alıp da gelmem bildiğin giderim sevgili arkadaşım.

reddit place

reddit projesi. proje piksellerden oluşturulmuş bir resim. tabi milyonlarca pikselden söz ediyorum.

kullanıcılar kısa bir zaman içinde (3 gün) istedikleri şeyleri pikselleri boyayarak bu sanal tuvale resmettiler. dünyanın çeşitli ülkelerinden projeye dahil olan binlerce kullanıcı dinden siyasete, siyasetten sanata kadar birçok konuda küçük resmi bu tuvale yansıttı. bizden olan ve benim seçebildiklerim şu an için atatürk, barış manço ve türk bayrağı.

buyrun bu da linki:

https://www.reddit.com/r/place/comments/...

semra özal

turgut özal'ın eşi. bir dönemin papatyalarının başı. internette chp'li teyzeler filan diye aratılınca semra özal çıkıyor, çok enteresan. bilen bilir semra hanım değil semranım'dır.

a bridge too far

1977 yapımı 2. dünya savaşı konulu film. yönetmeni richard attenborough ( kardeşi david attenborough).

market garden operasyonunu konu alan film yıldızlar geçididir. james caan, michael caine, sean connery, elliott gould, anthony hopkins, gene hackman, laurence olivier, ryan o'neal, robert redford filan allah ne verdiyse filmdedir.

evet dedem de militarist filandı. eksileyin.

eksileyenler köprüye uzak olanlar. hasetlenmeyin be kardeşim.

gürer aykal

old laik days zamanlarından orkestra şefi. cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrası'nın da bir dönem şefliğini yapmıştı. bilkent'te rastlamıştım kendisine seneler önce; pek kibar, efendi biriydi.

yere sabun düşürmek

sizi anlıyorum ve derhal hollywood filmlerinden uzak durmalısınız diyorum. ayrıca artık ilkokul arkadaşlarınızla bu muhabbetleri yapmayın, coin filan konuşun.


oo belalım gelmiş. yoktun kanka kokumu mu aldın? hoş geldin.

ask olsn

sözlük yeniden açıldıktan sonra yazan çok az kişi var. belki de yazma motivasyonunu bulamıyorlar bilemiyorum.

ask olsn'u tanımam etmem. fakat gözüme çarptı seri eksilenmiş. ne bok yedi diye baktım. bir halt yediği de yok. fikir belirtmiş ki bu arkadaş 8 senedir hemen hemen aynı şeyleri yazıyor.

mütedeyyin biri; inanan biriyim demiş bir yazısında. akp'yi övmüş ve bunu geri durmaksızın çeşitli mecraları örnek göstererek yapmış; bu da olabilir beni ilgilendirmez.

benim durduğum yer ile ask olsn'un durduğu yer çok farklı. e mübarekler sizin de öyle muhakkak. ask olsn arkadaşımız seneler önce bu kadar göze batmamışken, sözlük içinde bir renk olup gitmişken bu tahammülsüzlük neden? iktidarın hıncını ask olsn'u eksileyerek mi çıkarıyorsunuz? relax!

eksileyen dostlar: kendinizi sevin. kendinizle ilgilenin. ne bileyim gidin ağaca filan sarılın.

neden bazı beyazların penisi kara

longdickshire universitesi'nin yaptığı araştırmaya göre ten rengi ile penis (bakınız yarak, yarrak, dalga değil) arasında bir bağ yok.

araştırmanın başında olan prof. john benjamin heavyballs şöyle demiş: 1000 beyaz (süt beyaz) erkek kişisi üzerinde bizzat elle ve gözle yapılan araştırmalar bize şu sonucu verdi. beyazsa beyazdır canınızı sıkmayın ampulü değiştirin sorun ortadan kalkacaktır.

teşekkürler heavyballs.

internetten giysi almak

bedeninizin ölçülerine hakimseniz alınabilir. bu hakimiyet markalar için de dahil tabi. onun dışında bir maceradır. denenebilir.

kırıldı vazo

eda sena şenceylan namı diğer şenceylik hanım kızımızın parçası. spotify önermese farkında olmazdım. 2 sene önce çıkmış. zaten bu 2 senede ömrümüzden 20 sene gitti, her boku kaçırdık.

kız arkadaşın sevgili edinmesi

yeni birisi bulana kadar ya da ayrılana kadar ortadan kaybolması demektir. bu ikisi de aynı gibi oldu...
  • /
  • 84

actual proof

kendisinin benimle ilgili yaptığı iyi niyetli çıkarım için teşekkürü borç bilmekle birlikte, durduğumuz yerin farklı olduğuna dair edindiği izlenim beni ziyadesiyle üzmüştür. zira geçmiş girdilerin bi' kısmına baktığımda altına imza atılmayacak gibi değil. bence ben kendisi ile aynı yerde durmaktan büyük memnuniyet duyarım gibi. not; ak partili değilim. kendimi hiçbir partiye ait hissetmiyorum.

actual proof

arada lafladığım, sohbeti hoş yazar.

actual proof

vaaaay kaymak gibiymiş. inşallah pezevenklerin eline düşmez. artık elinden tutmam söyleyeyim.

actual proof

sözlükteki en misafirperver yazarlardan biri. beni biriyle karıştırmış. olabilir ben de kendisini john gemberling e benzetmiştim.ne dersiniz benzemiyor mu ?

dominant sevenler

2003 de cikardiklari ve piyasalari altust eden albumleri ise zorba ismini tasimaktadir bu grubun.sarkı isim ve turleri ise şu şekildedir.(bkz:actual proof)dan aldığım bayraği ileri tasimaktir maksadım.

a yuzu:
1 -seher vakti taktım yare klipsini(anadolu rock)
2 -pissingine bandım.(jazz turku)
3-sahipsizler (bozlak)
4-kırbacımın ucu kare (senfonik rock)
5-fisting yolunda (koçaklama )

b yüzü
1- bir mum damlası ( slow pop)
2-zincirlenip gelen (tecno)
3- kölelerin olayım ( segah longa)
4-master or slave (aksak semai)
5-arsiz şaplak (dokuz sekiz )

ayı sözlük

şu sözlüğün şu hale gelmesi ne kadar üzücü. birkaç gündür girilen günlük girdi sayısı bir elin parmağını zor aşıyor.
küstahça küstürdüğünüz yazarlar yazmaya devam etse nasıl olurdu acaba bu sözlük hiç düşündünüz mü ?
bazısı kendinden farklı düşünene tahammül edemeyip hedef tahtasına oturturken yeni gelen yazarı, kimisi için buna bile gerek yok. tek amacı ayı sözlüğe eğlenmek için girmek olan ve bunu kimseyi kırmadan yapan benim gibi bir yazara bile tahammül edemediler.

ama şimdi bakıyorum da herkesi soğuttuktan sonra durağanlaşan bu sözlükte artık bu insanlar da yazmaz hale gelmiş. sözlük benim çayırım burada sadece ben ve benim gibi koyunlar otlar diyen koyunlar da burayı boktanlaştırma misyonlarını tamamlayıp gitmişler. ama eminim şu an bile bu çayırı boktan hale getiren zihniyetin bu küstahlık, bu tahammülsüzlük olduğunun farkında değillerdir.
insanlara tahammülünüz azıcık dahi olsaydı. burası çok daha güzel, aktif bir sözlük olurdu ve siz de, biz de, tüm lgbti bireyler de yazmaya devam ederdik bu platformda.

sözlükte yazmadığım zamanlar da ara ara ziyaret ediyordum sözlüğü çünkü ne kadar sığlaştırılmaya çalışılsa da hala bu kadar faydalı, sıcak bir lgbti platformu yok. gerçekten de çok değerli yazarlar var. bunu sadece benim gibi sözlüğü taşak amaçlı kullananlar için söylemiyorum.

dersler alınsın ve gerçekten hak etmediği sürece kimseyi küstürmeyin artık. bu sözlüğe gereğinden fazla anlam yükleyen arkadaşların çoğu yeterince hırpalanmış hayatta zaten. bir tekme de siz atmak istiyorsunuz onlara. ama o tekmenin ne anlama geldiğini düşünmek istemiyorsunuz. o tekme sizin acımasızlığınızdan başka birşey değil. benim gibi hayatta hiçbir şeyi ciddiye almayan bir adamı bile üzdüyse o tekme; buradan başka sığınacak köşesi olmayan yalnızları nasıl etkiler düşünmek istemiyorum ben.

Toplam entry sayısı: 1677

göğüs kılı

birkaç tane beyazlarım oldu. hadi bakalım.

yine buluşuruz

korhan futacı ve kara orkestra'ya yasemin mori eşlik ediyor. seviyorum bu parçayı lakin babayı diyorum. aslında parça da size babayı diyor. kısmet diyoruz. yine buluşuruz.

yine buluşuruz günler geçer
aldıklarımız yeter
yine karmaşık geceler bekler beni
bekler bekler yine varoluş
dimdik yokuş yıldızlar ağlıyor kıyılar boyunca
dalgalarla avunuruz sığmıyor aklıma
çekip alsam seni ıssız rüyalarıma
günlerim sensiz düne düşüyor
yine buluşuruz yine amansız
kor ateşler cepheler bekler
zırhını parlatıyor zaman
delip geçmemi bekler
simsiyah atlar çekiyor arabamı
sapsarı ayçiçek tarlaları mızraklar deliyor
okyanus burada bitiyor

bir zaman sonra not: buluşamazsınız. geçin o işi!

ayı sözlük'ten beklenen hizmetler

5 ay önce herkes grip aşısı olsaydı coronaya yine de yakalanır mıydık

kamyoncu'nun bu hastalığa yakalanacağını düşünmüyorum. korona o vücuda girdiği anda kamyoncu'ya has antikorlar tarafında s.k.lerek bertaraf edilirler.

homojen sözlük

kamyoncu da yazacak mı diye düşündüğüm yer.

eğer kamyoncu gidip tüm sex hayatını gözler önüne sererse biz de gidip okuyalım derim.

açıklamaların bir yerinde 'başka bir sözlükle ilgili' bahsetmeyelim minvalinde cümleler var. başka sözlük de muhtemelen ayı sözlük oluyor.

hani daha özgür olacaktık!

not: eksileyen sözlüğün sahabı mı acaba?

taleyna iilki

bir entry'de anne olurken diğerinde baba olabiliyor. mutlaka 2 çocuğu var. şimdilik gay gibi göründüğü ve 18 cm alete sahip olduğu da söylenebilir. allah şifa versin. az pide bol su.

berberlerin kapalı olması

berberler federasyonu açıklama yaptı:

sosyal mesafeyi koruyacağız, dayamayacağız!

miacaba vs green apple

2 mart 2016 itibariyle (kıvılcım 1 mart 2016'da atılmıştır aslında) atışmaya başlayan ikili, eğitim sistemi üzerinden ilerliyor şimdilik.

araya troll ve trollük kavramları sokuşturularak kavga çeşitlendiriliyor. miacaba green apple'ı sığ ve gerici olmak ile suçluyor ve özelde atıştıklarını alenen ortaya dökmekle itham ediyor. (modlar göreve de dedi)

green apple'ın karşı atakları beklenmekte.

editler editi: green apple dün kendisine salvo yapmış zaten nickaltından. atanamayan öğretmenlerden kadrolu öğretmenlere kadar geniş bir yelpazee çakmalar olmuş. samimiyetsizlikle miacaba suçlanmış ve aman derdinizi filan anlatmayın oradan size çakar denmiş.

miacaba editi: miacaba tdk şubesi gibi çalışıyor. sağlı sollu noktalı virgüllü yapıştırıyor. güzel türkçemiz mahvolmasın diyor (yazar burada acaba mahfolmasın mı diye de düşünüyor)

yazar editi: arada da bana kaynamasalar bari.

göt bolluğunda parayla ilişki arayanlar

kamyoncu seni tanıdım kardeş. sen bizim kahveden nuri'sin.

sende eskiden 250'lik dodge vardı, pazarcılık yapıyordun. sonra bir travego aldın elden düşme. parayı da nerden bulduysan artık.

arkadaşlar tamam kamyoncu bizim kahveden arkadaştır. iyi tutun, hoş tutun.

kırmızı 7 okey nuri ona göre.

5 ay önce herkes grip aşısı olsaydı coronaya yine de yakalanır mıydık

kamyoncu'nun bu hastalığa yakalanacağını düşünmüyorum. korona o vücuda girdiği anda kamyoncu'ya has antikorlar tarafında s.k.lerek bertaraf edilirler.

ask olsn

sözlük yeniden açıldıktan sonra yazan çok az kişi var. belki de yazma motivasyonunu bulamıyorlar bilemiyorum.

ask olsn'u tanımam etmem. fakat gözüme çarptı seri eksilenmiş. ne bok yedi diye baktım. bir halt yediği de yok. fikir belirtmiş ki bu arkadaş 8 senedir hemen hemen aynı şeyleri yazıyor.

mütedeyyin biri; inanan biriyim demiş bir yazısında. akp'yi övmüş ve bunu geri durmaksızın çeşitli mecraları örnek göstererek yapmış; bu da olabilir beni ilgilendirmez.

benim durduğum yer ile ask olsn'un durduğu yer çok farklı. e mübarekler sizin de öyle muhakkak. ask olsn arkadaşımız seneler önce bu kadar göze batmamışken, sözlük içinde bir renk olup gitmişken bu tahammülsüzlük neden? iktidarın hıncını ask olsn'u eksileyerek mi çıkarıyorsunuz? relax!

eksileyen dostlar: kendinizi sevin. kendinizle ilgilenin. ne bileyim gidin ağaca filan sarılın.

yere sabun düşürmek

sizi anlıyorum ve derhal hollywood filmlerinden uzak durmalısınız diyorum. ayrıca artık ilkokul arkadaşlarınızla bu muhabbetleri yapmayın, coin filan konuşun.


oo belalım gelmiş. yoktun kanka kokumu mu aldın? hoş geldin.

a bridge too far

1977 yapımı 2. dünya savaşı konulu film. yönetmeni richard attenborough ( kardeşi david attenborough).

market garden operasyonunu konu alan film yıldızlar geçididir. james caan, michael caine, sean connery, elliott gould, anthony hopkins, gene hackman, laurence olivier, ryan o'neal, robert redford filan allah ne verdiyse filmdedir.

evet dedem de militarist filandı. eksileyin.

eksileyenler köprüye uzak olanlar. hasetlenmeyin be kardeşim.

ido tatlıses dinleyerek intihar etmek

youtube'daki önerilen videolarda ido çıktı karşıma. 20-25 cm'den kendisine bakıyorum. 4 küsur milyon kişi izlemiş. bu 4 milyonun en az 500 - 1 milyon arası tekrara girmiştir. diyorum kendi kendime 'ulan toplu ölüm olması lazım şimdiye kadar. olsa duyardık yani'. 4 küsur milyon artı 1 ben mi olayım derken kendimi serdar ortaç'ta buluyorum. bunun izleyen sayısı beni daha ürkütüyor. dna'mdaki yapı taşları lise 2 fen bilgisiyle çatışıyor. ölüyorum ulan kurtarın beni.

not: lan mal bunun neyini beğenmedin? ido ya da serdar ortaç fanı mısın?

astral'in askerliği

öncelikle şimdiden kendisine hayırlı teskereler diliyorum.

bence bundan sonraki tüm askerlik güncellemelerini bu başlık altına yapın. hem daha kolay olur, hem de ileride belki kitaba falan dönüştürmek isteyebilirsiniz. bazen düşünüyorum biz askerlik yaptıysak astral ne yapıyor, ya da astral'inki askerlikse biz ne bok yedik?

merakla olacakları takip ediyorum.

not: sevgilisi beğenmemiş a komşular