actual proof

Durum: 1285 - 1 - 0 - 0 - 14.01.2020 20:41

Puan: 15786 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 65

altın gün

kelime savaşı

mynet'in oyun türündeki uygulaması.

milletçe seviyemizi de gözler önüne seren bir platform kendileri.

misal:

selçuk aydemir

ilk işlerin ekmeğini yemek diye bir şey var bizim sanat kültür alemimizde. amerika'da sadece bir şarkıyla ömür boyu ortalarda takılabilir pekala insanlar. bizdeki berkant samanyolu misali. sinemada da bunun örnekleri mevcut. şahan ve recepleri, ata demirer ve eyvah eyvahları gibi. selçuk aydemir de konu farklıymış gibi olsa da aynı döngüye saplanıp kalmış insanlardan. tabi biz ondan orijinal bir senaryo ya da mükemmel oyunculuk yönetimi beklemiyoruz. beklemiyoruz da sanki artık son işleri zorlama oluyor gibi.

bir şehirle sevişmek

benim bir arkadaşım var kendisi neredeyse izmir'e tecavüz ediyor diyebilirim. amatör şair filan ayrıca. tüm sosyal medya paylaşımlarının 10'da 7'si izmir üzerine. izmir kah bitki oluyor kah sarı saçlı kadın filan. ama istisnasız bu arkadaşım izmir'e halleniyor. whatsapp'ten paylaşımlarını arkadaşlarıma gönderiyorum. bazıları takip listesine almışlar. artık ben onlara göndermeden onlar bana gördün mü diye caps atıyorlar.

elitler değil halk adamları yazsın

kitabi tanımını geçiyorum; toplum nazarında elit nedir bilen var mı acaba? hele ki bu kaynaşalım sitelerindeki elit nickli (ya da önsözlü ne boksa artık) arkadaşların elitten anladıkları nedir çözebilmiş değilim. hadi elit yazana bok attım da bir de elit diye yaklaşana ne demeli... o hıyar ne anlayıp da bu kişilere yaklaşıyor, ne umuyor ne buluyor büyük merak konusu.

gastronomi

üniversitelerimizin son dönem gözde bölümlerinden. herkesin işletme mezunu olduğu yıllardaki gibi bir son bizi bekliyoruz. bir sürü işsiz aşçı ya da büfede çalışmak zorunda kalan aşçıları görebiliriz.

çok seks yapan kaşar mıdır

eski kaşar

trakya ve kars yöreleri meşhurdur.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

taş çatlasın 1820-30'lara kadar gidiyor bu muhabbet. hani 2. mahmud vs. neyse tarihe girmeyelim...

1830'lar öncesini bulmak için daha fazla çaba ve para harcamanız lazım.

sistem şu an için annenizin üzerinden gidiyor gibi gözüküyor. baba tarafının da annesi tarafına yoğunlaşıyor.

eğer büyük şehirlerde ya da yakınlarda büyüyüp gelişen bir sülaleniz varsa kayıtlar buralarda daha düzenli.

anadolu insanının ermeni ya da rum kökenleri çıktığı yolunda hikayeler varama daha göremedik yayınlayanları. sanırım şu ortamda kimse anneannem ermeniymiş demek istemiyor. geyikler türlü türlü anlayacağınız.

ben rumeli kökenli biri olarak genelde pek şaşırmadım. ailemizin söyledikleri doğrultuda bilgiler aldık. sadece bir iki kasaba ya da köy bizi şaşırttı. o da sanırım osmanlı zamanındaki il, ilçe, eyalet merkezleri ile şimdinin bilgilerinin tutmaması.

merak ettik baktık değişen bir halt yok. mal aynı mal.

bu iş çok zor yonca

bülent ortaçgil'in nefis şarkılarından biri. 90'ların başında fake atmış parça. güzel günler gelecek derken devam eden yıllar bok olmuştu.

sözleri şöyledir;

bu iş zor çok zor yonca
çünkü gülmeyi unutunca
taş yüreklerde kilitli duygular
kapılar açılmayınca

bu iş zor çok zor yonca
çünkü bizler istemeyince
en çok bağıran en doğru sayılır
insanlar işitmeyince

bu iş zor çok zor yonca
çünkü insanlar günler boyunca
hiç soru sormadan durur

kanaga

anlaşılan düşük bütçeli bilim kurgu denemesi (!). keşke denemeselermiş dedirtiyor fragman.

ayı sözlük

tilkilerin kürkçü dükkanıdır.

muharrem ince

partiyi sosyal demokrat çizgiye çekeceğini düşünüyorum. şu yoldaşıdır askeridir karmaşasından da en azından bayağı bir uzaklaştırır partiyi. mevcut devam ederse kemik seçmen bye bye der ki ne kadar kemiktir bu seçmen tartışılır.

kayseri'de çıplak vatandaş şoku

8 mart dünya emekçi kadınlar günü

kadının en fazla ezildiği ülkeler arasındayız. kutlasak mı, bir iki satır bir şey mi karalasak bilemedim... susuyorum.

kadını insan olarak kabul edersek her şey çözülür

siz kadını insan olarak kabul etmeyip... neyse susuyorum.

almanya'nın akpli bakanların konuşmalarını iptal etmesi

ikiyüzlülüğün daniskası. önceki seçimlerde akp'nin tüm ileri gelenleri almanya'daki salonlarda mitingler düzenlediler, hem de ne mitingler... şimdi sadece otopark bahane edilerek bu olay engelleniyor. bırakınız konuşsunlar yahu, ne varsa içlerinde döksünler.

cuma

- robinson'un kankası, yancısı, her şeyi

- hayırlı olsun günü

- bu akşam içiyoruz di mi günü

eşcinsellerin dünyaya yararları

aferin böyle kendinizi ötekileştirin. yararları ne demek allasen? zararları da var ama yararı da var bakın gibi olmuş bu iş. bravo alkışlar konfetiler.

türkiye'deki suriyeliler

tek bir parti dışında çoğu parti gönderileceğini söylüyor. dünya geneline bakarsak da nüfus probleminin ciddi safhalara ulaştığını görüyoruz.

bir yandan güvenli bölgeye suriyelileri yerleştireceğiz demeler, diğer yandan 3000 kişinin vatandaşlığa geçirileceğinin duyurulması...

ne yapıyoruz, ne yapmaya çalışıyoruz bilmiyorum...

bildiğim tek şey organize olmaya başladıkları. haberler iyi incelenirse organize olup küçük çaplı suçlara karıştıkları görülmekte.
  • /
  • 65
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1285

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

seksten hemen sonra başlar. 'bir büyü vardı hani, skype'ta ne de güzel cilveleşiyorduk oysa ki' dersiniz, ama iş işten geçmiştir.

biz 4 kişiyiz gardaş

biz de 5 kişiyiz gardaş, kapışak mı diyorum kendilerine buradan. elbette ses gelmiyor. sadece boşlukta koca bir tın.

saç ekimi

film ekimi'ni görünce bu geldi aklıma. ilahi ben.

saç ektirenlerin andre agassi gibi dolaşmaları öldürüyor beni. bir de sanırım her bokun bir uyumu filan var. altın oran hesabı. yani döküldüyse dökülüyor bu saç. sonra istediğin kadar ektir orijinal gibi durmuyor.

birisi de saç ektirip istanbul metrosunda dolaşan arap turist başlığı açarsa sevinirim.

erdil yaşaroğlu

komikaze'nin yaratıcısı karikatürist. en sevdiğim karakteri marlon'u sanırım artık çizmiyor.

hayvanlara takışından fabl çizeri gibi gelmektedir bana.

fatih erdemci

ben ölmeden önce isimli şarkısıyla parlayıp yok oldu. müziğe devam ettiğini biliyorum. kenarda kıyıda kalan müzik programlarına katılmışlığı var amma velakin bir şarkıyla parlayıp yok olması üzücü. güzelim şarkı, güzelim ses yerine davut güloğlu duymamız acı verici.

miacaba vs green apple

2 mart 2016 itibariyle (kıvılcım 1 mart 2016'da atılmıştır aslında) atışmaya başlayan ikili, eğitim sistemi üzerinden ilerliyor şimdilik.

araya troll ve trollük kavramları sokuşturularak kavga çeşitlendiriliyor. miacaba green apple'ı sığ ve gerici olmak ile suçluyor ve özelde atıştıklarını alenen ortaya dökmekle itham ediyor. (modlar göreve de dedi)

green apple'ın karşı atakları beklenmekte.

editler editi: green apple dün kendisine salvo yapmış zaten nickaltından. atanamayan öğretmenlerden kadrolu öğretmenlere kadar geniş bir yelpazee çakmalar olmuş. samimiyetsizlikle miacaba suçlanmış ve aman derdinizi filan anlatmayın oradan size çakar denmiş.

miacaba editi: miacaba tdk şubesi gibi çalışıyor. sağlı sollu noktalı virgüllü yapıştırıyor. güzel türkçemiz mahvolmasın diyor (yazar burada acaba mahfolmasın mı diye de düşünüyor)

yazar editi: arada da bana kaynamasalar bari.

cinsel seks sırasında erken boşaldığı için özür dileyen acemi erkek seksiliği

oglak dışında cinsel seks de ne ulan denmeyip doldurulmaya devam edilen girdi. arkadaşlar sizin seks nasıl bir seks çok merak ediyorum.

miacaba vs green apple

atışma kavgaya dönüştü sayın seyirciler. seviye insaniden hayvaniye geçti.

sığırlar havada uçuşuyor. arada bize de kaydırıldı ama neticede önemli olan insanların haber alma özgürlüğü.

arada 'ibneler' nidasıyla homofobik şeyler duyduk ama sorun etmiyoruz. oluyor öyle şeyler.

sosyal devlet

rejim ile devlet uygulamasını ya da uygulamalarını karıştırıyorsunuz ey halkım! islami bir rejime sahip olup da sosyal devlet uygulamalarını hayata geçirebilir ülkeler. illa içinde sosyal diye sosyalist bir devlet rejimi olmak zorunda değil. misal verelim bu konuda. akp sağlık reformu yaptı ilk geldiği zaman. devlet ve ssk hastanesi ayrımını ortadan kaldırdı; ilaçları karneden kurtarıp ciddi şekilde ucuzlattı veya tamamen parasını kaldırdı. mesela bunlar hep sosyal devlet uygulamalarıydı. peki sonra ne oldu? kaşıkla verdiğini kepçeyle almaya başladı. neyse sen buraya kadar okumayı sürdürdüysen iyi yok sürdürmediysen zaten eksiyi başmışsındır.

selahattin demirtaş'ın gözaltına alınması

tünelin ucu bombok bir yere doğru gidiyor. sonumuz iyi değil. gık bile diyemeyeceğimiz günler yakındır.

ido tatlıses dinleyerek intihar etmek

youtube'daki önerilen videolarda ido çıktı karşıma. 20-25 cm'den kendisine bakıyorum. 4 küsur milyon kişi izlemiş. bu 4 milyonun en az 500 - 1 milyon arası tekrara girmiştir. diyorum kendi kendime 'ulan toplu ölüm olması lazım şimdiye kadar. olsa duyardık yani'. 4 küsur milyon artı 1 ben mi olayım derken kendimi serdar ortaç'ta buluyorum. bunun izleyen sayısı beni daha ürkütüyor. dna'mdaki yapı taşları lise 2 fen bilgisiyle çatışıyor. ölüyorum ulan kurtarın beni.

not: lan mal bunun neyini beğenmedin? ido ya da serdar ortaç fanı mısın?

astral'in askerliği

öncelikle şimdiden kendisine hayırlı teskereler diliyorum.

bence bundan sonraki tüm askerlik güncellemelerini bu başlık altına yapın. hem daha kolay olur, hem de ileride belki kitaba falan dönüştürmek isteyebilirsiniz. bazen düşünüyorum biz askerlik yaptıysak astral ne yapıyor, ya da astral'inki askerlikse biz ne bok yedik?

merakla olacakları takip ediyorum.

not: sevgilisi beğenmemiş a komşular

selahattin demirtaş

şöyle bir ortamda chp taksimde miting yapabilip, seneler sonra trt'de kendine yer bulabiliyorsa; en azından saraya davet edilen diğer parti liderlerinin yanında yer almalıydı demirtaş.

not: eksi ve anlamsızlarınız için teşekkürler. tahammülsüzsünüz amk.

pisuvardaki siyah kil 3'ün iphone 6 aşkı

bu aşkı bir iki gündür gözlemliyorum. aşağıdakiler tamamen kendi gözlemim olup, beni bağlar.

- ilk iphone'udur.

- ilk apple ürünüdür.

- daha önce casper laptop'u var diye macbook sahibi arkadaşlarından baskı görmüştür.

- bir iphone sahibi olmak ancak bugün nasip olmuştur.

- 'iphone 5 çıksa da iphone 4 alsak' fenomeninden bihaber midir acaba? zira iphone 7'nin eli kulağındadır.

- iflah olmaz bir memurdur.

- sabahları güne andımızı okuyarak başlar ve izmir marşı ile rüyaya dalar.

- allah onu bildiği gibi yapar. (bu da benim kişisel beklentim)

- imam hatiplere iphone dağıtılsın.


not: şu ana kadar bunu eksiliyen 2 kişi müzmin imam hatipli. yazık lan size.

ayı sözlük geleneksel homojenlik ödülleri 2015

yanlış başlıktır. doğrusu: 1. ayı sözlük geleneksel homojenlik ödülleri
Henüz takip ettiği biri yok.