aktifin sakso çekmesi

aktiflere teklif ediyorum ama nadir kabul eden çıkiyor
yapmayan partnerini düşünmüyordur, cinselliğiyle tam olarak barışamamış, bir olamamıştır. nitekim bu turn on olmasa da sürekli takıldığınız biri istemenize rağmen buna ısrarla karşı çıkıp erkekliğine yediremiyorsa bu onun ne kadar insecure olduğunu gösterir.
olayları akışına bırakan, limitleri kaldıran şahıstır.
rus arkadaşım yapmıştı bana. inanılmaz zevkli oluyor. hala unutamıyorum o hissi. karşınızda beygir gibi bembeyaz bir adam güzel dudaklarıyla sizi yalıyor, yani daha ne olsun. türkler kendilerini düşünüyor genelde mesela.
hiç güzel bi sakso yaşamadım umarım yaşarım şöyle ağza boşalmalı falan
şaşılacak bir durum değildir. kendini kabul edebilmiş aktif bireylerin severek yaptıkları bir aktivitedir. tabi bu kadar full aktifin içinde kolay kolay bulunmuyor öylesi.
bence yapılabilir. hem aktif hem pasif bir birey olarak birinin herşeyinden faydalanmaya çalışmak istiyorum. hem yaparım hem yaptırırım.
şu dualiteden bir çıksanız mı ne ? hala rolleri neden konuşuyoruz ki? cinsellik performatif bir alan. en güzeli de rollerin dışına çıkabildğimiz noktada başlıyor bence. her şeye açık olmak iyidir.
pasiflerin çükü yok mu? onların başı kel mi? çeksinler.
aktifin sakso çekmemesi kadar tuhaf olmayan durum. sevişme, seks akan su gibidir. o an nasıl hissediliyorsa, hislere göre ilerlenmelidir. aktifim, sakso çekmem diye diye kendini sınırlamak, vücutta ödem yapar, memelerde şişkinlik yapar! östrojen salgılanır, fulll+ fulll pasif olunur. yalayın anacım! köküne kadar yalayın.
yabancı gaylerde oluyor bu olay onlar o an nasıl hissediyorsa öyle yapıyorlar mesela sakso çeken aktif gayet normal onlarda, bizde saksoyu bırak bazı aktifler öpüşmüyor bile!
cidden böyle tiplerle beraber oluyor musunuz yahu? ne demek sevişmem öpüşmem oral yapmam.... yıl olmuş 2023 bu tiplere prim vermeyin yahu....
tabi ki birlikte olmuyorum böyleleri ile hatta “öpüşüp sevişmediğim adamın sikini içime almıyorum” diyip banı basıyorum. haaa böyle olunca senede bir kişi ile yapıyorsun hasret kalıyorsun herkes bankacıbear’a sahip olamıyor. ahhhh bir de ben sahip olsam sana be bankacıbear :)
bazı salaklar dalga geçmese, tuhaf karşılamasa çoğu aktifin yapacağı şey. bi de bazen pasifler falan tuhaf karşılıyo. ulan ne güzel aktifin sikini yalıycak. ama yok, sen karşındakinin erkekliğine laf et sırf seni mutlu etmek istedi diye. karaktersiz...!
sırf sik yalamak için değil, güzel ve iştah açıcı bi sik olduğu için yalanır.
bi de zaten erkek erkeğe olduğumuz için sik yalamak normal değil mi? malum karşımızdakinin amı yok, sik var ve biz onu severken siki olduğu için sevmeye başlıyoruz. arzulamaya başlıyoruz.
yalasınlar onda sıkıntı yok da yalamayı bilmiyorlar. bugüne kadar 1 tane doğru düzgün sakso çekebilen aktif görmedim. sanki kendilerinin yarrağı yok amk. ya diş değdiriyolar ya sert yapıyolar. beceremiyorsan yapma kardeşim.
şahsen merak ediyorum ama deneyecek partner olmadı
  • /
  • 2