hayaterkegi

Durum: 410 - 0 - 0 - 0 - 09.09.2023 14:19

Puan: 6996 - Sözlük Kezbanı

13 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

şurda bol bol kendi hakkımda bir şeyler yazıyorum zaten. o yüzden ayrıca kendimden bahsetmek istemiyorum http://hayaterkegi.blogspot.com/
  • /
  • 21

aktifin sakso çekmesi

sırf sik yalamak için değil, güzel ve iştah açıcı bi sik olduğu için yalanır.
bi de zaten erkek erkeğe olduğumuz için sik yalamak normal değil mi? malum karşımızdakinin amı yok, sik var ve biz onu severken siki olduğu için sevmeye başlıyoruz. arzulamaya başlıyoruz.

insana yaşama sevinci veren şeyler

evli olan eşcinseller

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayşe hatun önal - katakulli

mutluluk veren küçük şeyler

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği noktalama işareti

son defa aşık olduğunu bilmek

"aşk, sevgi, huzur, mutluluk" adı artık ne bok olursa olsun. büyük veya küçük farketmeksizin bunların hepsi gelip geçiyor.
bi gün tüm bu yaşadıklarının, peşinden nefessiz kalıncaya kadarki koşmalarının, iki güzel laf için tüm aşağılanmalarının karşılığının olmayacağını çok tuhaf şekilde kendi kendini garipsemiş olarak fark edip içinden sessizce "galiba son defa aşık oldum ve bir daha aşık olamayacağım." diyorsun. gerçekten, tam da böyle diyorsun. umutsuzluktan değil; içten doğal bir gülücük kapmak için peşinden koşup yorulmaktan, açık açık sevgi dileniyor olmana rağmen kenara itilince acıyan kalbinin verdiği ağrıdan, şefkatinin karşılıksızlığından, merhametsizliklerinden yorulmuş ve kabullenmişsindir; artık aşık olamayacağım..

ben sanırım en son 2016 yılının ekim ayında aşık olmuş, yılın sonuna doğru da hiç yorulmadan-bıkmadan çabalamış ama karşılıksız bırakılmış olarak "son defa aşık olduğumu"n çok da farkında olmadan yılı kapatmıştım. yılın son bi kaç haftasında bile, ufak bi karşılık görmek için çok uğraştım. hatta "ulan götümü verirsem beni sever diye düşündüm" verdim ama yine olmadı. sonra kabullendim; sevmeyen, ne yaparsanız yapın sevmiyor.
ben çok denedim, boşuna siz denemeyin. o dönem hissettiklerimi ve onunla yaşadıklarımı not olarak yazmışım ve geçen hafta mailde notları görünce, bloga post olarak yazmaya başladım: son aşkınızın kim olduğuna, en son kime aşık olduğunuza için bu akşam. ben ıhlamurla devam edeceğim. https://hayaterkegi.blogspot.com/2023/03...

sözlükteki sinsi yazarlar

şizo fren'ler bu başlık altında buluşuyor :)

halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu

yalan tweetlerden dolayı gözaltına alınan profesör müsveddesinin suçu.

kahve dünyasında airdropstan mesejlaşmak

aaa hiç aklıma gelmemiş :) yapayım

ayı sözlük yazarlarının burçları

kendisine ibne diyen gay

kelimelere yüklediğiniz anlamlar sadece sizi ilgilendirir. sizin gibi düşünmediği için kimseyi olumsuzlamayın.
ibne, gay, götveren, götsiken, oğlan, oğlancı, yumuşak vs vs vs hepsi aynı.

sözlük yazarlarının prensipleri

hayat felsefesi

kıllı göt

hayaterkegi

ekşi sözlüğün erişime engellenmesi

kapatılmaması için ekşisözlük yöneticilerinin-yatırımcılarının alması gereken bazı önlemler mevcut fakat almıyorlar. hatta inadına daha da abartılacak şekilde desteklercesine yalan yanlış bilgileri, ortalığı ayağa kaldıran başlıkları üst sıralarda tutuyor, yazarlara eşit davranmıyorlar.
durum böyle olunca, sistemin bazen küçük kardeşi tokatlaması desteklenmeli. bu yüzden kapalı olmasını destekliyorum.

ayrıca ekşisözlük sahipleri de artık bi zahmet paraya kıyıp moderasyon ekibi tutsun.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

14 yaşında hornet kullanmaya başlamak

aile daha bilinçli ve göz açık olmalı galiba. çünkü çocuk bi şekilde bu appleri bulacak, kullanacak.
keşke aileler her şeyi konuşabilseler ve böylece bir çok çirkin travmanın önüne geçilebilse. sağlıklı bi birey yetişebilse.

14 yaşında hornet kullanmaya başlamak

az önce sözlükte "14 yaşında kullanmaya başladım" entry'si gördüm. üzüldüm açıkçası. yaşadığı onca görsel ve metinsel tacizin farkında değil veya bunun taciz olduğunun bilincine henüz varmamış.
ayrıca ailelerin daha dikkatli davranması, çocuklarını bu gibi app'lerden uzak tutması için ekstra mesai harcaması gerek.
aynı zamanda bu app'lerin 14 yaşında bi çocuk tarafında kullanılabilmesi, buna olanak vermesi yüzünden güvenirliliği vs de gördüğünüz gibi pek doğru değil.
  • /
  • 21

aktifin sakso çekmesi

bazı salaklar dalga geçmese, tuhaf karşılamasa çoğu aktifin yapacağı şey. bi de bazen pasifler falan tuhaf karşılıyo. ulan ne güzel aktifin sikini yalıycak. ama yok, sen karşındakinin erkekliğine laf et sırf seni mutlu etmek istedi diye. karaktersiz...!

30'undan sonra kariyer değiştirmek

sizi mutsuz eden şeyi bırakmak için hiç bir yaş geç değildir.

sivas'ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması

hatırlıyorum bu haberi , lise yıllarımda gündem olmuştu . okuldaki tüm sivaslıları bir günde ibne yapan haberdi .

hayaterkegi

libidosuna sağlık demek istediğim yazar. *

hayaterkegi

uzunca bir aradan sonra kendisini burada görmek ve gireceği entryleri okumak keyif verici.

hayaterkegi

tanımıyorum ama sözlükte bayağı popüler galiba.

hayaterkegi

blog yazılarının homojen dergide de olmasını istediğim fena yazan yazar... hep yazsın hep okuyalim

hayaterkegi

nedense sözlükte yeni keşfettiğim ve merak ettiğim yazar.
ne yazar,nasıl yazar gibi.
edit: hayli sağlam ve komik entryleri var.

hayaterkegi

varlığından yeni haberdar olduğum yazar, benden önce tonlarca övgüleri almışsın. blog fln baya ilgi alaka üstünde imiş.. telefondan giriyorum şarj sıkıntısı ile karşı karşıya olabilirim. o yüzden bilgisayarıma kavuştuğumda kendini de hatırlatırsan bloğunu okuyup geri bildirimlerimi şahsına iletmeyi isterim.

ama bu sıra genel bir sorun bu özel olarak algılama, akıl tutulması var değil mi evrende? hatta sktribktn bi enerji var kötüsünden.. gel iki bira içelim.

hayaterkegi

keyifli entrylerin yazarı. takipteyim

Toplam entry sayısı: 410

kimse için göz yaşı dökmemek

kalbi olmayan insanlar için geçerli olabilecek bir durum

kılda keramet olsa götte çıkmazdı

ya çok fazla kıllı değil de, olması gerekn yerlerde olması gerektiği kadar kıl olması iyidir.

cesaret ile göt ilişkisi

bide "götü yiyosa" vardır. en sevdiğimdir.

herdevrinmuhalifi

oha çok güzel isim. kıskandım.

soft mu hard mı

her zaman ve sonfsuza kadar tabiki de; soft.

ilk eşcinsel deneyim

"ilk eşcinsel deneyim" tabiri yerine "ilk cinsel deneyim" diyerek, kendi eşcinsellğimizi kabul edebiliriz.

sevişirken başa gelen komik olaylar

sanırım o zaman daha 16 yaşındayım. kızla 2 ay birbirimizi götürdük getirdik derken bu beni evine davet etti. böyle oturmuş tavana bakarak konuşuyoruz. o sırada elektirk gitti ve kızla iyice birbirimize sokulup konuşmaya devam ettik. sonra bu ben üşüdüm hadi yatağa girelim dedi ve yatağa girdik. böyle ufaktan falan derken iyice azıtıp soyunduk ve o anda elektrik geldi. ben o zamana kadar hiç amcık görmemiştim. yani porno filmler dışında. gerçek hayatımda ilk defa ama dokunuyorum. ama o kadar nazik ve kibar dokunuyorumki dersin sanki günde 3 öğün amcık pilavı yiyor gibi davranıyorum kıza. sonra dedim bari dur pornı filmlerdeki gibi oral yapıyım buna. o anda baktım amcığının arasında çamaşırının pamuğu var, alıp atıyım diye düşünüp hızlıca bi çektim bu acı bi şekilde bağırdı. meğer pamuk değilmiş amcığının diliymiş. ama ben heyecandan ve ilk defa olmasından dolayı neyin ne olduğunu bilemedim ve kızın canını çok yaktım. sonra seviştim borcumu ödedim ama. kıza da çok ayıp oldu. zaten bi dahada beni evine davet etmedi ühühühühühühü bende ipne oldum.

sevişirken başa gelen komik olaylar

bi keresinde barda benden 25 cm kadar uzun bi adamla tanışıp bi kaç dakka sonrada öpüşmeye başlamıştık. benim boy baya kısa olduğundan dolayı, onun karşısında kendimi çok fazla ezik hissetmiyim diye balerin gibi parmak uçlarım üzerinde durup onunla öpüşmeye çalışıyordum. ama aradan bi 15 dakka falan geçince, baktım adamın keyfi yerinde ve bana kolaylık olsun diye ufaktan bile olsa eğilmiyor, tam aksine; bense habire maymunun ağaca sarılıp, az yakındaki dalda bulunan meyveyi almak istemesi gibi hareketle sürekli onun dudaklarına uzanmaktayım. öyle böyle derken ayak parmaklarım bayaa bi ağrımaya başladı ve ben de bunun üstüne dayanamayıp yakınımdaki sandalyeyi çekip "rica etsem şuraya oturur musun" deme cüretinde bulundum.

asdasdadaasda sonra tabii onu bi gülme krizi tuttu ve bu gülme krizi tüm gece boyunca sürdü. bense, o gece onun neden güldüğünü anlayamadım ve ancak 3 ay sonra bi gün evde tek temizlik yaparken jeton düşmüştü. asdasdasdada bu aptallığım hala aklıma geldikçe gülerim.

gizli gay

belki ailesi sizin aileniz gibi medeni değildir, belki ailesi oğullarının ipne olduğunu öğrenirse kafasına sıkacak, belki bu modern toplum bile daha onu kabullenememişken o da, belinde silah olan abisinden saklanıyordur. olamaz mı? olabilir. o yüzden gizliyse bırakın gizli kalsın, fazla kurcalamayın.
hem inanın fotoğraf yayınlamayan gaylerin çoğu sokakta daha cesur ve sevdikleri adamların ellerini daha korkusuzca daha mertçe tutarlar. hetero ortamdaki tüm nefret bakışlarına rağmen inanın yine de sevdiği adamları öpüp yerlerine hiçbir şey yapmamış rahatlığında otururlar. bırakın fotoğraf yayınlamasınlar, bırakın yüzlerini herkese göstermesinler ama sevgilerini en uç noktada ifade etsinler. siz de o çıkıp birşey söylemedikçe onu afişe etmeye fotoğraflarını görmeye çalışmayın. hayatı hakkında nasıl kararlar alması ve nasıl yaşaması gerektiğini ona bırakın. adı gizlilik olmayan ama gizli diye etiketlenmişse de bırakın gizli kalsın.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

atatürk ile dalga geçen öğrenciler

bu ülkenin kaprisleri bitmiyor. onla dalga geçme, buna laf söyleme, şununla ilgili fikirlerini kendine sakla bla bla bla.

ehhh yeter ama ya. bırakın herkes istediğini söylesin, istediğiyle dalga geçsin. her şeyi kutsallaştira kutsallaştira iyice icine kapanık bir toplum oluyorsunuz. kutsalliklariniz sizi sessizleştirmekten başka bir işe yaramaz. atatürk madem cok büyük, madem cok ulu; 2-3 ogrenci ataturk denilen ( ve hatta atatürkden başka her seye benzeyen) bir heykelle dalga gecti diye alcalmiş mı olacak. offffff ki ne of.

gay bardaki ülkücü grup

dün gece, daha önce siktiğim biriyle gay barda karşılaştık. ayaküstü iki muhabbet ederken o "arkadaşlarım burda, onlara bakayım" dedi ve uzaklaştı. bende arkadaşlarını merak ettim ve kurt gibi iz sürerek adamı takip ettim. az ilerdeki kirlenmeye başlayan beyaz gömlekli, kareli mareli ceketli, kumaş pantolon giymiş cengaverlerden oluşan grubun içine daldı ve ben kendi kendime gülümsedim.
hepsinin havası hoştu. bıyıklarından ülkücü oldukları fazlasıyla belliydiler ve gecenin ilerleyen saatlerinde bayaa güzel de kıvırttılar. işte böyle şeylerin çoğalmasını istiyorum. çünkü klasik gaylerden sıkıldım...taze kan lazım.


ünlü eşcinseller

bu ve buna benzer başlıklarla nereye varmaya çalışılıyor merak ediyorum. içinizdeki homofobik ibneyi öldürün artık. bırakın kim nasıl yaşıyorsa öyle yaşasın. adam ister açık açık yaşar, ister gizli yaşar, götüne giren yarrağın veya sikini soktuğu deliğin hangi cinsiyete ait olduğu kimi niye ilgilendiriyor ki?

lütfen artık, bari siz aşın bunları.

daha önce siktiğim biri

kendi rızanınzla sikiliyorsanız bununla gurur duyun, sikildiğiniz için utanmayın. sikilmekten utanmadığınızı ve sikilmekten zevk aldığınızı rahatlıkla dile getirdiğinizde, büyük bir dönüşüm geçirip kendinizle barışacaksınız.

ama sikilmeyi, o basit, ucuz ortamlarınızda sadece gullum yapmak için dile getirmeye devam ederseniz, sikilen olarak hiçbir zaman ciddiye alınmayacaksınız. çünkü siz sikildiğinizi sadece eğlence amaçlı dile getiriyor ve bunun sadece o anki eğlencenize malzeme yapmaktan geri kalmıyorsunuz. ama ben bunu eğlence olarak dile getirmiyorum, sizden daha cesurum. sizin de benim kadar cesur olduğunuz bir zaman gelecek, size inanıyorum.

ayı sözlük yazarlarının burçları

Henüz takip ettiği biri yok.