please like me

avustralya yapımı, stand-up komedyeni josh thomas'ın hayatından esinlenerek ortaya koyduğu eğlenceli ve insanın içini ısıtan bir dizidir. dizi josh'un kız arkadaşından ayrılması sonrası gay olduğunu kabullenmesiyle başlıyor ve olaylar şekilleniyor. bölümler ilerledikçe seyirci josh'un hayatına eşlik ediyor, bir bakıma onunla beraber tecrübeleniyor. dizinin yan karakterler bakımından da doyurucu olduğunu söyleyebilirim, hepsi kurgunun ilerleyişinde önemli pay sahibi ve bir tanesinin bile eğreti durduğunu söyleyemem. ayrıca bir diğer göze çarpan nokta ise dizinin çok samimi olması, izledikçe sanki o arkadaş grubundan biri oluyor insan. kaliteli gay temalı bir dizi izlemek isteyen herkesin göz atması gerekli, zaten başlayınca 3 sezonun nasıl bittiğini anlamayacaksınız.
güzel dizidir. 3.sezona daha yeni başladım ancak josh'ın o garip sesi ve konuşmasına içten içe hep sövüyorum, elimde değil!
izlemekten aşırı keyif aldığım ve bitmesiyle derin bi üzüntü yaşadığım dizi. evet josh thomas twitter adresinden 4.sezonun son sezon olduğunu sezon bittikten belli bir süre sonra açıkladı. keşke daha çok kitleye ulaşsaydı da biraz daha uzun sürebilseydi. josh thomasın yeni projelerini merakla bekliyorum.
bir tavsiye üzerine izlemeye başladığım ve bağımlısı olduğum dizidir.

time 'daki yazıda, dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda da başrol oyuncusu olan josh thomas 'ın, dizinin olay örgüsünde ruhsal bozukluk, kürtaj ve "coming-out" meselelerinin nasıl ele alındığı tartışılıyor.

yazının son bölümlerine doğru dizide müziğin sıradışı kullanımına da değiniliyor. yazının linki http://time.com/4145187/please-like-me-j...