psikolog

ruh bilimi ile ilgilenen... eskiden psikolojist deniyordu ancak niye olduğunu ben anlamıyor olsam da psikiyatr ile çok fazla karıştırılınca böyle bir isim değişikliğine uğramış....
bi de iyi dinleyici... *
en kebap mesleklerdendir. kim kime saatte 300lr verir? veriyosun işte.
kafa siken jigolo. bilinçaltı düz duvara tırmanınca aranıp randevu alınır.

(bkz: psikojigolog)
seni kafasındaki şablonlara oturtmak başka bir boka yaramayan, hatta genelde senden daha sorunları olan kişi.
hayatımda sadece 2 kere gittiğim ruh doktoru. daha da giderdim ama sen buraya neden geldin tarzındaki soruları beni sıktı. belki başkasını bulmalıyım o salak anlayamadı benim karmaşıklığımı.
bir zamanlar hedefimdeki meslekti .esasında psikiyatriden daha alt kademelidir . ve daha boş durmakta .
yeni sözlük kullanıcısı. hoşgeldin aramıza. "sözlük yazarlarına mesleğim dolayısıyla ihtiyaçlar dahilinde destek olabilirim" diyor. bir nevi sözlüğün psikoloji danışmanı olacak kendisi. bu desteği için de ayrıca teşekkürler.

mesajla ulaşabilirsiniz kendisine ve danışmanımızın web adresi; http://www.atakanayvazoglu.com/
sorduğu sorulara verdiğin cevapların aynısını veren ve şu zamanlarda gitmeye başladığım bilim dalı.
modern dönemlerin tabiriyle yolculuğa çıkarmaya çalışırlarsa olduğun yerde sorunlarınla kalmak en güzelidir. bazıları seanslar boyu sizi dinlemekle yetinir, konuşmak için erken olduğunu düşünür, kimi de havadan nem kapıp üzerinizdeki basit bir ayrıntıdan ısrarla ruh durumunuzun çok karmaşık olduğu kanaatine varır.
evet gelelim memleket zenginlerine.

zuyurt tesellisinden sonra memleketin en zengini bunlardir. malum ulkemizde bir tane normal kisilikte inssn goruyor muyuz? tabi ki hayir.