geronimo

Durum: 2041 - 0 - 0 - 0 - 23.09.2015 20:03

Puan: 28729 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 103

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

genelde kaş göz çizilmiş göte benzetirler. hatta onun daha güzel olduğunu iddia edenler bile var.

yaşanmış en kötü tesadüfler

içinize doğan ''bugün kesin karşılaşacağız'' hissine kapılarak şıkır şıkır giyinip kolunuza taktığınız güzelle eski sevgilinizin takıldığı mekanlarda gezerken bir yandan etrafı kesersiniz kesin buralarda diye..yeni sevgilinin ağzının içine girilir ki eski sevgili görünce gebersin acısından. etrafa gülücükler filan nafile eski sevgili kayıp, yok ortalarda. sonra bir gün sırtınızda terden ıslanmış tshirt, kıçınızda saçma sapan bir şort, topuzla atkuyruğu arasındaki dağınık saçlar ve sıcaktan kıpkırmızı olmuş bir suratla spordan eve dönerken kayıp eski sevgili çıkar meydana. şıkır şıkır kıyafetleri ve güzel yeni sevgilisiyle. nereye kaçacağınızı, ne yapacağınızı bilemezken aklınızdan sadece şu geçer: ''bu kötü bir tesadüf mü yoksa sandığım kadar temiz kalpli, değil miyim?''

hiç sevgilinizi aldattınız mı anketi

cevapların yüzde 55 e 45 evet aldattım çıkma nedeninin katılımcıların büyük bir çoğunluğunun eşcinsel erkekler olmasından kaynaklı olduğunu umduğum ankettir. eşcinsel kadınlarda oran daha düşüktür diye düşünüyorum.

kurban bayramı

zaten kasaba gidip et almaya gücü olan insanların büyük ya da küçükbaş hayvanları satın alarak onları işkenceyle sokak ortasında öldürüp, doğrayıp fakirlere gram et dağıtmadan dondurucuya kaldırmalarına ve yaptıkları bu büyük sevabı kavurma ile kutlamalarına kurban bayramı denir.

seksi bir işte çalışan ayı sözlük yazarları

kriminolojistim...henüz bu dalda çalışmasam da söylemesi bile çok seksi. kriminolojiks..krimo..söyleyemiyorum ki.

cosmo kramer

seinfeld adlı dizideki sakar, otlakçı, işsiz, yaratıcı, açık sözlü, hayvani cazibeye sahip karakterdir.

alttaki yazara soracaklarım var

cosmo kramer a göre en iyi traş köpüğü tereyağı dostum sende denemelisin.
alttaki baykuş sen söyle bakalım
eski sevgiliyle tekrar yakınlaşmak, gecenin ikisinde onunla dinlediğin şarkıları düşünüp gözlerinin dolması neyin göstergesidir?
kendine işkence etmek mi yoksa hiç bitmeyen bir aşk mı?

rising star türkiye

jürili yarışmalardan her ne kadar nefret etsem de, gülben ergen, mustafa sandal ve demet akalın gibi şarkı söylemeyi beceremeyen insanların o jüride olmasını ne kadar yadırgasam da kabul ediyorum çok sağlam şarkı söyleyenler var bu yarışmada ki ingilizce şarkı herkesin harcı değil. performansları takip edip jüri konuşurken tuvalete gidebilirsiniz.
izleyip beğendiklerim:
tamay özaltun
old town blues
beyza başak akdoğan
luina
melisa sarıusta
ve tabiki favorim emmy rossum un türkiyedeki ikiz kardeşi cansu bahadır.

çift kişilik yatak

çaprazlamasına yatabildiğim yatak.

rtelover

üşenmeden detaylı aradan aratıp tanımlarının bir kısmını okuduğum yazar.
nickinden de anlaşılacağı üzere yaratıcılıktan nasibini almamış bir trol ve gerçek olamayacak kadar saçma. tanımları için eksiye basmaya bile üşendim o kadar yani. sözlük olarak daha zeki trolleri ya da sahte hesapları hak ettiğimiz kanaatindeyim.

gay olduğu için ateist olan insan modeli

kendisini ''yarattığı'' haliyle günahkar sayanı, kabul etmeyeni kabul etmeyendir.

günlerce dışarı çıkmayan yazar

depresiftir ve kuvvetle muhtemel sürekli yağmur yağan bir yerde yaşıyordur.

sendika

-benimki neden onlardan eskik?
-onlar sendikalı
-ne var bende harranlıyam.
(bkz: kibar feyzo)

cinsel seks

hayatımda ilk defa ayı sözlükte okuduğum seks tamlaması..cinsel seks ne lan? deli-manyak demek gibi birşey.

facebook dislike butonu

bugüne kadar beğenmedik ama paylaşımı yapan denyo ile muhatap olmamak için ne kadar istesek de yorum yapıp beğenmediğimizi dile getiremedik..artık buna son. sabırsızlıkla, yıllardır beklediğim butondur *

tayfun duygulu

90 ların tek şarkılık popçularından. bir zamanlar tarkan tevetoğlu na rakipti güya.

hadi yine iyisin tayfun

kayahan

çocukluğumda çok dinlediğim şarkıcıydı. gitara merak salma nedenimdi belkide. karakteri hakkında olumlu çok bir şey duymadım. hadi yine iyisin tayfun gibi onu sadece çocuk olduğumuz için sevmedik, gerçekten şarkıları ve yorumu güzeldi.

kocan kadar konuş

kitaptan uyarlama diye geçiyor ama bildiğin being erica adlı kanada yapımı diziden çalıntı bu film. film berbat, dizi de kötüydü zaten.

sevgilisi olan biriyle sevişmek

hiiç umrumda olmaksızın yapabileceğim eylem. başkasının sevgilisini de mi ben düşüneceğim, kendi düşünsün.
  • /
  • 103
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 2041

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

bir kadın için belli etmek daha zordur çünkü kadınlar sürekli birbirlerine yakın temas içindedirler. genelde ''erkeklerden hoşlanmıyorum'' ya da ''erkeklerle ilgilenmiyorum'' cümlelerini yeterli görürdüm ta ki şu diyaloğu yaşayana kadar:
kadın: erkek arkadaşın var mı?
ben: yok erkeklerden hoşlanmıyorum ben.
kadın: ayy ben de
ben: lezbiyen misin?
kadın: şaka yaptığımı zannederek ''haha öyle gibi geldi kulağa dimi? yok ayol allah korusun, erkeklerin hepsi hayvan ama yine de onlarsız yapamıyoruz kikiki''
ben: ''geldiim geldiimm''
biri beni çağırıyomuş numarası yapıp götüm götüm uzaklaştım hayvandan.

ilk eşcinsel deneyim

19 yaşımda artık kabak tadı aldığım yazlığımızda sahilde bir türlü gözümü alamadığım benden 6 yaş büyük, evli hatta 6 yaşında çocuğu olan, hayatımda gördüğüm en güzel gözlerin sahibi olan kadına seve seve teslim olmuştum. sahildeki fingirdeşmelerimiz sonrasında nihayet akşam beni evine davet etmişti,düşünmeden gittim.hiçbir pişmanlık ya da suçluluk duymadım. uğrunda herşeyi göze alacak kadar sevdim ama onun mantığı ağır bastı ve ailesiyle kaldı. bir insanın gözleri o kadar mavi olabilir mi yoksa ben aşkımın acısından mı etrafı mavi görüyordum hala bilmiyorum. ilk deneyimini aşık olduğu biriyle yaşayan şanslılardanım.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

bir kadın için belli etmek daha zordur çünkü kadınlar sürekli birbirlerine yakın temas içindedirler. genelde ''erkeklerden hoşlanmıyorum'' ya da ''erkeklerle ilgilenmiyorum'' cümlelerini yeterli görürdüm ta ki şu diyaloğu yaşayana kadar:
kadın: erkek arkadaşın var mı?
ben: yok erkeklerden hoşlanmıyorum ben.
kadın: ayy ben de
ben: lezbiyen misin?
kadın: şaka yaptığımı zannederek ''haha öyle gibi geldi kulağa dimi? yok ayol allah korusun, erkeklerin hepsi hayvan ama yine de onlarsız yapamıyoruz kikiki''
ben: ''geldiim geldiimm''
biri beni çağırıyomuş numarası yapıp götüm götüm uzaklaştım hayvandan.

survivor geyler vs lezbiyenler

katılımcıların maskülenlik feminenliklerine göre dengesi değişebilecek yarışma. lipstick lezbiyenlerle maço ayıların mücadelesi pek rekabet içermez belki ama kamyoncu butch lezbiyenlerle feminen ayıların yarışı çekişmeli olur, ben seyretmek isterim şahsen.

ayı sözlük yazarlarının yaşadığı komik anlar

niyeyse neredeyse bütün komik anlar uçakta geçiyor dedirten başlık. ilk entry uçakta geçiyor diye herkes uçaktaki anısını yazmış. sebebi ya sürü psikolojisi yada girilen entryler uçaktaki hatıraları canlandırdı.

en saçma başlıklar

genelde sözlük yazarlarına anket niteliği içeren kendi katkımın da olduğunu inkar etmediğim başlıklardır.

(bkz: sözlük yazarlarının adlarının baş harfi)

askerde her ölenin şehit ilan edilmesi

askerlik yaparken görev sırasında trafik kazasında bile ölünse ölen kişi şehit ilan edilmelidir bence. ne şekilde ölürse ölsün adam oraya tatile gitmemişki görev için orda.

sevgili

varlığı bir dert yokluğu yara..he pardon para mıydı o?

gelmiş geçmiş en itici kadın

ayı sözlük te az zeka gerektiren başlıkların fazla prim yapması

bu başlıklar genelde kendini çok zeki zanneden yazarlar tarafından açılır.
(bkz: ayı sözlük te az zeka gerektiren başlıkların fazla prim yapması )

akp seçmeni

akp nin kitlesinin cahilliği ve bağnazlığı belli. internet kullanabilen kesim bile nicklerinden hemen belli ediyor ne olduğunu. kadın başbakanın götünün kılıyım diyor daha ne desin? tayyip açıp ağızlarına sıçsa bunlar sadece adamın kıçını siler, o kadar körü körüne bir bağlılık bu. hırsızlıklarının artık aşikar olması malesef ne seçimleri büyük ölçüde etkileyecek ne de akp li lerin görüşünü değiştirecek. zaten bu kesim iktidarı getirerek bir şekilde suça ortak olmuştur, suçlarını kabul ederler mi hiç?
Henüz takip ettiği biri yok.