geronimo

Durum: 2006 - 0 - 0 - 0 - 23.09.2015 20:03

Puan: 33888 - Sözlük Kaşarı

10 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 101

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

genelde kaş göz çizilmiş göte benzetirler. hatta onun daha güzel olduğunu iddia edenler bile var.

yaşanmış en kötü tesadüfler

içinize doğan ''bugün kesin karşılaşacağız'' hissine kapılarak şıkır şıkır giyinip kolunuza taktığınız güzelle eski sevgilinizin takıldığı mekanlarda gezerken bir yandan etrafı kesersiniz kesin buralarda diye..yeni sevgilinin ağzının içine girilir ki eski sevgili görünce gebersin acısından. etrafa gülücükler filan nafile eski sevgili kayıp, yok ortalarda. sonra bir gün sırtınızda terden ıslanmış tshirt, kıçınızda saçma sapan bir şort, topuzla atkuyruğu arasındaki dağınık saçlar ve sıcaktan kıpkırmızı olmuş bir suratla spordan eve dönerken kayıp eski sevgili çıkar meydana. şıkır şıkır kıyafetleri ve güzel yeni sevgilisiyle. nereye kaçacağınızı, ne yapacağınızı bilemezken aklınızdan sadece şu geçer: ''bu kötü bir tesadüf mü yoksa sandığım kadar temiz kalpli, değil miyim?''

hiç sevgilinizi aldattınız mı anketi

cevapların yüzde 55 e 45 evet aldattım çıkma nedeninin katılımcıların büyük bir çoğunluğunun eşcinsel erkekler olmasından kaynaklı olduğunu umduğum ankettir. eşcinsel kadınlarda oran daha düşüktür diye düşünüyorum.

kurban bayramı

zaten kasaba gidip et almaya gücü olan insanların büyük ya da küçükbaş hayvanları satın alarak onları işkenceyle sokak ortasında öldürüp, doğrayıp fakirlere gram et dağıtmadan dondurucuya kaldırmalarına ve yaptıkları bu büyük sevabı kavurma ile kutlamalarına kurban bayramı denir.

seksi bir işte çalışan ayı sözlük yazarları

kriminolojistim...henüz bu dalda çalışmasam da söylemesi bile çok seksi. kriminolojiks..krimo..söyleyemiyorum ki.

cosmo kramer

seinfeld adlı dizideki sakar, otlakçı, işsiz, yaratıcı, açık sözlü, hayvani cazibeye sahip karakterdir.

alttaki yazara soracaklarım var

cosmo kramer a göre en iyi traş köpüğü tereyağı dostum sende denemelisin.
alttaki baykuş sen söyle bakalım
eski sevgiliyle tekrar yakınlaşmak, gecenin ikisinde onunla dinlediğin şarkıları düşünüp gözlerinin dolması neyin göstergesidir?
kendine işkence etmek mi yoksa hiç bitmeyen bir aşk mı?

rising star türkiye

jürili yarışmalardan her ne kadar nefret etsem de, gülben ergen, mustafa sandal ve demet akalın gibi şarkı söylemeyi beceremeyen insanların o jüride olmasını ne kadar yadırgasam da kabul ediyorum çok sağlam şarkı söyleyenler var bu yarışmada ki ingilizce şarkı herkesin harcı değil. performansları takip edip jüri konuşurken tuvalete gidebilirsiniz.
izleyip beğendiklerim:
tamay özaltun
old town blues
beyza başak akdoğan
luina
melisa sarıusta
ve tabiki favorim emmy rossum un türkiyedeki ikiz kardeşi cansu bahadır.

çift kişilik yatak

çaprazlamasına yatabildiğim yatak.

rtelover

üşenmeden detaylı aradan aratıp tanımlarının bir kısmını okuduğum yazar.
nickinden de anlaşılacağı üzere yaratıcılıktan nasibini almamış bir trol ve gerçek olamayacak kadar saçma. tanımları için eksiye basmaya bile üşendim o kadar yani. sözlük olarak daha zeki trolleri ya da sahte hesapları hak ettiğimiz kanaatindeyim.

gay olduğu için ateist olan insan modeli

kendisini ''yarattığı'' haliyle günahkar sayanı, kabul etmeyeni kabul etmeyendir.

günlerce dışarı çıkmayan yazar

depresiftir ve kuvvetle muhtemel sürekli yağmur yağan bir yerde yaşıyordur.

sendika

-benimki neden onlardan eskik?
-onlar sendikalı
-ne var bende harranlıyam.
(bkz: kibar feyzo)

cinsel seks

hayatımda ilk defa ayı sözlükte okuduğum seks tamlaması..cinsel seks ne lan? deli-manyak demek gibi birşey.

facebook dislike butonu

bugüne kadar beğenmedik ama paylaşımı yapan denyo ile muhatap olmamak için ne kadar istesek de yorum yapıp beğenmediğimizi dile getiremedik..artık buna son. sabırsızlıkla, yıllardır beklediğim butondur *

tayfun duygulu

90 ların tek şarkılık popçularından. bir zamanlar tarkan tevetoğlu na rakipti güya.

hadi yine iyisin tayfun

kayahan

çocukluğumda çok dinlediğim şarkıcıydı. gitara merak salma nedenimdi belkide. karakteri hakkında olumlu çok bir şey duymadım. hadi yine iyisin tayfun gibi onu sadece çocuk olduğumuz için sevmedik, gerçekten şarkıları ve yorumu güzeldi.

kocan kadar konuş

kitaptan uyarlama diye geçiyor ama bildiğin being erica adlı kanada yapımı diziden çalıntı bu film. film berbat, dizi de kötüydü zaten.

sevgilisi olan biriyle sevişmek

hiiç umrumda olmaksızın yapabileceğim eylem. başkasının sevgilisini de mi ben düşüneceğim, kendi düşünsün.
  • /
  • 101
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 2006

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

bir kadın için belli etmek daha zordur çünkü kadınlar sürekli birbirlerine yakın temas içindedirler. genelde ''erkeklerden hoşlanmıyorum'' ya da ''erkeklerle ilgilenmiyorum'' cümlelerini yeterli görürdüm ta ki şu diyaloğu yaşayana kadar:
kadın: erkek arkadaşın var mı?
ben: yok erkeklerden hoşlanmıyorum ben.
kadın: ayy ben de
ben: lezbiyen misin?
kadın: şaka yaptığımı zannederek ''haha öyle gibi geldi kulağa dimi? yok ayol allah korusun, erkeklerin hepsi hayvan ama yine de onlarsız yapamıyoruz kikiki''
ben: ''geldiim geldiimm''
biri beni çağırıyomuş numarası yapıp götüm götüm uzaklaştım hayvandan.

icat edilse deli gibi satacak ürünler

uyku yerine geçecek hap,
yemek yerine geçecek kilo yapmayan hap
rüyalarımızı kaydedebilecek makine
gördüğün rüyanın en güzel yerinde uyandığında geri dönmeni sağlayabilecek araç
kendimizi ordan oraya ışınlama aracı (varımı yoğumu verirdim - yine de alamazdım o ayrı)

seviştiğiniz ayı sözlük yazarı sayısı

0. dünya ahiret kardeşim olsunlar.

kocakarı ilaçları

düzgün reçete bulunduğunda eczanede satılan ilaçlardan daha faydalı, daha doğal ve daha etkili ilaçlardır. ama tabi her reçeteyi de uygulamamak lazım. her işe yarayan ilaç gibi bunlar genelde fena kokar ve tadı da iğrençtir.

cinsel seks

hayatımda ilk defa ayı sözlükte okuduğum seks tamlaması..cinsel seks ne lan? deli-manyak demek gibi birşey.

ilk eşcinsel deneyim

19 yaşımda artık kabak tadı aldığım yazlığımızda sahilde bir türlü gözümü alamadığım benden 6 yaş büyük, evli hatta 6 yaşında çocuğu olan, hayatımda gördüğüm en güzel gözlerin sahibi olan kadına seve seve teslim olmuştum. sahildeki fingirdeşmelerimiz sonrasında nihayet akşam beni evine davet etmişti,düşünmeden gittim.hiçbir pişmanlık ya da suçluluk duymadım. uğrunda herşeyi göze alacak kadar sevdim ama onun mantığı ağır bastı ve ailesiyle kaldı. bir insanın gözleri o kadar mavi olabilir mi yoksa ben aşkımın acısından mı etrafı mavi görüyordum hala bilmiyorum. ilk deneyimini aşık olduğu biriyle yaşayan şanslılardanım.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

bir kadın için belli etmek daha zordur çünkü kadınlar sürekli birbirlerine yakın temas içindedirler. genelde ''erkeklerden hoşlanmıyorum'' ya da ''erkeklerle ilgilenmiyorum'' cümlelerini yeterli görürdüm ta ki şu diyaloğu yaşayana kadar:
kadın: erkek arkadaşın var mı?
ben: yok erkeklerden hoşlanmıyorum ben.
kadın: ayy ben de
ben: lezbiyen misin?
kadın: şaka yaptığımı zannederek ''haha öyle gibi geldi kulağa dimi? yok ayol allah korusun, erkeklerin hepsi hayvan ama yine de onlarsız yapamıyoruz kikiki''
ben: ''geldiim geldiimm''
biri beni çağırıyomuş numarası yapıp götüm götüm uzaklaştım hayvandan.

lezbiyen

eşcinsel kadın. arama motoruna yazdığımızda karşılaştığımız barbi kılıklı, uzun tırnaklı birbirine lolipop muamelesi yapan kadınların aksine birçoğu maskülendir ki biz aramızda bunlara kamyoncu lezbiyen de deriz. bir kilometre öteden lezbiyen oldukları anlaşılır. sosyal çevrelerine göre ya yağız bir delikanlı gibi davranırlar yada daha avrupai bir genç adam. kılıkları ve tarzları da buna göre değişir ama yandan cepli kargo pantalon her daim vazgeçilmezleridir. straight erkeklerin kankalarıdır, sanırsam geyleri sevmeyenler de bu lezbiyenlerdir.
kamyoncuların bir model daha feminenleri vardır ki lezbiyen olduklarını anlamak biraz daha zordur, gaydarınızı biraz kullanmanız gerekebilir. kılık kıyafet daha feminendir, makyaj yapanları da vardır ama yinede bir maskülenlik sezilir. tanıdığım lezbiyenlerin çoğunluğu bu gruptandır. feminenlik maskülenlik yüzdeleri kişiden kişiye oynar. erkeklerle pek işleri olmaz, çevreleri genelde kadınlardan oluşur. geneli goldstar dır.
bir de femme dediklerimiz vardır ki bunların gerçekten lezbiyen olanları az bulunur ama bulununca da tadından yenmez. geylerin kadim dostlarıdır. genel yargı çok feminen lezbiyenlerin aslında biseksüel olduğu yönündedir. bana göre görünürde straight kızlardan hiçbir farkı olmayan bu kızlarımız erkeklerin ilgilerini fazlaca çektikleri için illaki erkeklerle tecrübeleri olur. kendilerini keşfedene kadar da erkek arkadaşları olması muhtemeldir. femmelerin lezbiyen olduğunu anlamak için ya çok güçlü bir gaydarınızın yada sağlam cazibeniz olması gerekir aksi taktirde femmeleri straigh kadınlardan ayıramazsınız. femme lezbiyenlerle biseksüelleri ayırmaksa bana göre imkansızdır. her kadın birlikte olduğu kadına %100 lezbiyenim nutuğunu atar ama iki sene sonra karşınıza kocasıyla çıkabilir.

survivor gayler vs lezbiyenler

katılımcıların maskülenlik feminenliklerine göre dengesi değişebilecek yarışma. lipstick lezbiyenlerle maço ayıların mücadelesi pek rekabet içermez belki ama kamyoncu butch lezbiyenlerle feminen ayıların yarışı çekişmeli olur, ben seyretmek isterim şahsen.

fag hag

gay clublara gay arkadaşlarıyla giden, nasılsa erkeklerin hepsi gay diye gardlarını indirip içkileri ardı ardına yuvarlayıp deli gibi dans eden kızcağızlardır. ama hesaba katmadıkları, avlanmaya hazır sinsi bir tehlike onları beklemektedir: lezbiyenler

atatürk'ten nefret ediyorum

sevmek zorunda da değilsin ama madem nefret edecek kadar karşısındasın gerçekten neden onun kurduğu, insanlarının ona sonsuz saygı beslediği bir ülkede yaşamak istiyorsun? madem sana fikirleri ters, madem laiklik hoşuna gitmiyor, neden dini kurallarla yönetilen müslüman bir ülkeye göç etmiyorsun? neden bu ülkeyi nefret ettiğin bu adamı sevenlere bırakamıyorsun?

ayı sözlük'te az zeka gerektiren başlıkların fazla prim yapması

bu başlıklar genelde kendini çok zeki zanneden yazarlar tarafından açılır.
(bkz: ayı sözlük te az zeka gerektiren başlıkların fazla prim yapması )

sevgili

varlığı bir dert yokluğu yara..he pardon para mıydı o?

subjugator ve bearhairy i sözlüğe geri kazandırma protestosu

reklamlara tıklamayarak ve gerekmedikçe entry girmeyerek başladığım protestodur...herkes aynı dilden konuşup aynı şeyleri savunacaksa, tartışma olmayacaksa yazmanın da anlamsız olduğunu düşünüyorum.

gelmiş geçmiş en itici kadın

Henüz takip ettiği biri yok.