komşuları sevişirken duymak

ince duvarların azizliğine uğrayarak bu sabahın 6sında başıma gelen olaydır. ağzından esrar eksik olmayan adamı pek bir hımbıl zannederdim kadını sabahın 6 sında 1 saat içinde 2 kere nasıl öyle bağırttırdı hala şaşkınlıklar içerisindeyim..demek görünüşe aldanmamak lazım.
süreklilik halinde hayatı çekilmez yapabilecek (hele ki düzenli ulaşılabilir cinsel olanaklarınız yoksa), kırk yılın başında duyarsanız mutluluk verecek mahrem paylaşım.
aynı duvarı paylaşmamız sebebiyle şahit olduğum durum. hem tv açıktı hem de müzik, yatak gıcırtıları, tahrik sesleri, orgazmlar.. ve bir kaç ay sonra doğan oğlan çocuğu. bu sefer duvar arkalarında duyduğum şey seks çığlıkları değil dövülen bebeğin ağlamalarıydı.
yalnız yaşayan ve seks eksikliği yaşayanlar için vakitsiz ve plansız mastürbasyon sebebidir.
bide su var; normal zamanlarda komsularinizi duymuyorsunuz. sessiz sakin kendi hallerinde insanlar. varliklariyla yokluklari belli degil. ama siz hamurunda ayilik olan ve eve attigi her partneriyle öküz gibi harala gürele sevisen biriyseniz, ve bu esnada o agzi var dili yok komsularinizin artik canina takediyorsa ve ufaktan ufaktan homurdanmaya baslamislarsa elbette ki sevisirken komsulari duyacaksiniz. bu durumda, kusura bakmayin ayicanlarim ama, kabahatli sizsiniz....
threesome ile sonlanabilecek olay.
bizim komşular ana kız olduğu için başlığın gerçekleşme ihtimali olmayan durum. be onları daha çok kavga ederken, daha doğrusu kızı annesine bağırırken duyuyorum.
sabaha kadar açık kalan televizyondan saçma sapan programların seslerinin gelmesinden iyi olan ses.
son 2 aydır saat 6-7 civarı azgın komşumun eve kız atarak yapmış olduğu eylem. yatak sesi bile çok net duyuluyor, sanki olay benim odamda gerçekleşiyor. tabi ben durur muyum, onlara destek olması için ismail yk veya ajdar'ın güzel eserlerinden açıyorum.
hafif tebessüm ettiren durum . doğal bir olay sonuçta .
insanı seksten ve hatta hayattan da soğutabiliyormuş.
klozette oturmuş rahat rahat sıçarken yaşadığım olaydır. bir anda kabız oldum, hiç anlamadığım bir şekilde utanarak çıktım tuvaletten.

(bkz: seks hayatı vasatın altında olan genç kezbanın dramı)
yanda ki 60a yakın olan amca ve teyzenin gece 3 inlemeleriyle uyandım. adam bağırıyordu. gec anladım tabi ben her seyi.
önceki oturduğumuz evde neredeyse her 2 gecede bir başıma gelen hadiseydi. ilk günler ''ahahahaha'' eşliğinde karşılamış olsam da bir süre sonra ''aaaa yeter ama beeaa'' haykırışlarıyla devam ettirmişti. neyse sonra çocukları oldu, tam kurtulduk derken bu seferde çocuk ağlaması gecelerimizin kabusu olmuştu.
hangimiz o komşu olmadık ki, sanki biz sevişirken ne sevişmesi lan sikişirken* ağzımıza koli bandı yapıştırıyoruz amk. o değilde bu komşular aynı anda mı sevişiyorlar diye düşündürendir.
hetero bir ilişki için kurguladığımda tebessüm ettiren durum
komşularımın 100 kilonun üstünde olduğunu düşündükçe tüm hayal dünyamın yerle bir olması durumudur.
hele ki yatakları sabit değilse.