scherzo

Durum: 360 - 0 - 0 - 0 - 09.01.2017 22:00

Puan: 7392 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

The key to a swollen vagina is courage
  • /
  • 18

overwatch

multiplayer first-person shooter tarzında bir blizzard oyunu.

ha sözlük formatından çıkalım dersek de şöyle izah edeyim, benim gibi fps'lerden nefret eden birini bile "ohaaa! abi oyun muhteşem yaa!" dedirtecek türden bir şey. ryuu ga waga teki wokjenfkjbsdjha

overwatch'ın lgbti karakterlere yer verecek olması

son çıkan çizgi romanında tracer bacımızın kızıl* bir hatunla yiyişmesi sonucu resmi olarak gerçekleşmiş olan hadise. oyun yapımcıları tracer'ın lezbiyen olduğunu önceden söylemişlerdi ama yine de görmek güzel oldu tabi.

meraklısı için: http://comic.playoverwatch.com/en-us/tra...

edit: reinhardt beni yerden yere vursun ooooğğğğh diyen kaç kişiyiz?

seks yapmadan önce eliza testi raporu istemek

anlamı yoktur. hiv bulaşı test yaptırılan tarihe 3 ay veya daha yakın bir tarihte olduysa test sonucu negatif gelebilir.* hiv statüsünü bilip de korunarak, dikkat ederek, ilişkiye girmek; hiç hiv ile ilgili konuşmadığın biriyle korunmasız ilişkiye girmekten daha güvenlidir. prezervatif sevmiyorsan da anal seks yapma. yok efendim vazgeçemem diyorsan da yap, piyango vurduğu vakit ağlamaya başlama çünkü alt tarafı çüke lateks geçirerek önlem alabileceğin bir şeyden geçici zevkin için korunmamış oluyorsun. sevin, sevilin, sevişin ama korunun. bir de hepatit bağışıklığınıza baktırın, yoksa aşı olun.

ayrıca elisa testi sonucu öyle internetten pdf halinde indirip fotoşoklayabileceğin bir şey. isteyen gayet iyi kandırabilir de. çok garantici olacaksan kaşeli/ıslak imzalı rapor iste enfeksiyon servisinden. istemişken hemogram, tit, biyokimya sonuçlarına da bakalım belki bir şey yakalarız.

kanser

kötü huylu kontrolsüz çoğalma demektir. normal bir hücrenin, ölümcül olmayan mutasyonları biriktirerek büyüme sinyallerinin düzeni açısından vücuda bağımlılığını kaybetmesi sonucu kontrolsüz büyümesi ve bölünmesidir. bu kontrolsüz bölünmeler sonucunda hem çok sayıda yeni hücre oluşur hem de çok sayıda yeni hücre ölür veya kanser özelliğini kaybeder. her nesilde yeni mutasyonlarla yeni özellikler kazanarak etrafındaki dokuların işgali ve vücudun savunma sistemlerinden kaçmak için yeterli hale gelir. yeterli özellikleri sağladığında bazal zarı yıkıarak kan, lenf veya vücut boşlukları yoluyla başka konumlara sıçrayabilir.*
yaşam tarzı, çevre koşulları, bazı genler ve enfeksiyonlar bilinen kanser riskini arttırıcı faktörlerdir. çoğu kanser yaşam tarzı değişiklikleriyle önlenebilir. sigara içmemek, sağlıklı kiloda sağlıklı beslenerek yaşamak, hareketsizlikten kaçınmak, alkol kullanmamak bunların başlıcalarıdır. özellikle iş yerindeki çevresel şartlar da gerekli önlemler alınarak giderilebilecek risk faktörlerindendir.(abartıp ayrıntıya girmiyorum)
ailesinde 5 yaşından 75 yaşına kadar kanser görülmüş, hepsinin atlatılmasını izlemiş biri olarak çok da korkamıyorum. zaten yaşlanınca mutlaka başıma gelecek. bakalım, güçlü olan kazansın.

final haftası

hocalarımla ve derslerimle olan ilişkimi gözden geçirmemi sağlayan, benim için her temmuzun ilk haftasına denk gelen zaman aralığı.

(kokla, kokla notları, kokla köpek, kokla, bas kafanı bas bas, hadi, not köpeği)

çocuk gelinler

pedofilinin dolaylama ile yumuşatılmış hali. vereme ince hastalık demek gibi.* tamamen ikiyüzlü toplumun, çıkarcı devletin ve göz yuman adaletin eseri bir terim.

rupaul's drag race

beşinci sezonundan beri düzenli takip ettiğim program. bu zamana kadar her sezondan favorilerim oldu. nina flowers, raven, raja, sharon needles, roxxxy andrews ve bianca del rio gibi. ama yedinci sezonun trailerları çıktığından beri yekaterina petrovna zamolodchikova hayranı oldum. her hafta yeni bölümden sonra yüklediği videoları** izlemek benim için programdan daha önemli hale gelmiş durumda.

(bkz: katya)
(youtube:http://www.youtube.com/channel/uc3iwmuz5tt8enwnh7rayr1q/)

karpuzsever

(bkz: föbölö)*

edit: şubat ayından beri girdiğim ilk entrynin anlamsız olması*

ayı sözlük yazarlarının korkuları

nickini vererek ifşa etmek istemiyorum sözlükten bir arkadaşımızın zeytin fobisi var*, kendisi zeytinlere bakamıyor bile gördüğü yerde kaçıyor.**

psikiyatristlerin ve cinsel azınlıkların cinsel kimlik ve cinsel yönelim konusuna ilişkin değersel söylemleri

ankara üniversitesi tıp fakültesi, tıp tarihi ve etik anabilim dalı öğretim üyelerinden prof. dr. neyyire yasemin yalım’ın sorumluluğunda yürütülecek olan çalışmadır.

kendi bedeni, cinselliği üzerine düşünmüş, bir angajmana girmiş aktivist eşcinsel, biseksüel ve trans bireylerin değersel evreni ile cinsel azınlıkların tıbbi sorunlarıyla karşılaşan hekimlerin değersel evreni hakkında veri sağlanması, elde edilen verilerin değerlendirilmesi araştırmanın konusunu oluşturmaktadır.

çalışmaya katılmanız halinde kimlik bilgileriniz araştırıcılar tarafından gizli tutulacak, yapılacak görüşmeye protokol numarası verilerek kodlanacaktır. katılımcı olmayı kabul etmeme ya da araştırma sürecinin bir aşamasında araştırmadan çekilme hakkınız vardır. bu durumda sizden elde edilen veriler kullanılmayacaktır.

not: lgbt bireylere yönelik uygulanan ayrımcılığa ve yaptırımlara karşı sessiz kalmak istemeyen, kendinin ve çevresinin farkında olan herkes bana ulaşarak araştırma içinde yer alabilir

ben o götlere göre yarrak değilim

çok zorlama ve kasıntı bir ifadedir. illa götlü bişey olacaksa söylemesi güzel olsun be arkadaş...

(bkz: o göte bülbül öte)

snapchat

arkadaşlarınla kendinden geçtiğin ve iğrençleşmenin sınırlarını zorladığın felaket uygulama.

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları parfümler

carolina herrera

sport versiyonundan nefret ediyorum, 212 vip de süper ama klasik ch meni hiçbirine değişmem.**

ishalken osurmak

monoton, günlük hayatlarımıza heyecan getiren bir aktivite. gizem, heyecan ve korkuyu bir arada yaşatan; ekstrem sporlara vakit ve nakit ayıramayacak adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi bir eylemdir. ayrıca hayatta her zaman küçük sürprizlerle karşılaşacağımızı hatırlatır.

(bkz: ishalken hapşırmak)
(bkz: ishalken sevişmek)

10doa

smokebl

eskiden diva idi şimdilerde ortalık malı olmuş sürtük. kalitesizliği yüzünden antalyada duvarlara sürtmüş. neyse çok uzatmadan kendisine kayserili mükremin yılmaz üstadımızın seni adlı şiiri ile posta koyuyorum hemen...

uzunca zamandır görmeyeli seni
bir başka kadın, bir hoş olmuşsun
kollarıma alıp da sarmayalı seni
beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun

itiraf ediyorum, onu çok özledim...


edit: hiç özlememişim, geldi 5 gün boyu yattı yuvarlandı sonra kedisinin kumunu bile toplamadan veda etmeden gitti ırıspı.

tunatuan

öyle vitaminsiz, cılız gözüktüğüne bakmayın, 103 kilo kaldırıyor bu yazar.** enerji patlaması, deli dolu bir insan kendisi. uzakta da olsa benim için önemli insanlardan biri. ayrıca büyüdüğü yerleri görme imkanım da olmuştur, çocukluğuna döndürmüşlüğüm de vardır kendisini.

kafanız attığında, canınız sıkıldığında, rahminiz daraldığında konuşabileceğiniz bir insan. tüm sıkıntınızı alıyor vallahi. onun sıkıntılarını kim alıyor bilmiyorum ama, iyi ki varsın tunatuan...

heteroseksüel homoseksüel

komşuları sevişirken duymak

klozette oturmuş rahat rahat sıçarken yaşadığım olaydır. bir anda kabız oldum, hiç anlamadığım bir şekilde utanarak çıktım tuvaletten.

(bkz: seks hayatı vasatın altında olan genç kezbanın dramı)

bilim-bilmiyim

moraliniz bozuksa hemen açıp okumanız gereken bir blog.

http://bilmiyim.blogspot.com
  • /
  • 18
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 360

tunatuan

zirve boyunca beni kucaklayan yazar.* bu şekilde zirveden adam kaldırmak eylemini gerçek anlamıyla zirvede adam kaldırmak haline getirmiştir. kendisine olan sevgim bu zirvede kat kat arttı. bazen neşesiyle beni korkutabiliyor.* umarım hep böyle mutlu olursun biricik dostum.

overwatch'ın lgbti karakterlere yer verecek olması

son çıkan çizgi romanında tracer bacımızın kızıl* bir hatunla yiyişmesi sonucu resmi olarak gerçekleşmiş olan hadise. oyun yapımcıları tracer'ın lezbiyen olduğunu önceden söylemişlerdi ama yine de görmek güzel oldu tabi.

meraklısı için: http://comic.playoverwatch.com/en-us/tra...

edit: reinhardt beni yerden yere vursun ooooğğğğh diyen kaç kişiyiz?

overwatch

multiplayer first-person shooter tarzında bir blizzard oyunu.

ha sözlük formatından çıkalım dersek de şöyle izah edeyim, benim gibi fps'lerden nefret eden birini bile "ohaaa! abi oyun muhteşem yaa!" dedirtecek türden bir şey. ryuu ga waga teki wokjenfkjbsdjha

bir ateist niye iyilik yapar

çok basit. iyi bir insan olduğu için yapar, kaldı ki bence bu dini amaçlarla iyilik yapılmasından daha anlamlıdır. amacı görünmez bir dostuna yaranmak değil sadece karşısındakine iyilik yapmaktır.

ygs'de çıkabilecek din kültürü ve ahlak bilgisi soruları

5- bir hikaye kitabının kutsal sayılabilmesi için aşağıdakilerden hangisini tema olarak işlemesi gerekmez?

a) şiddet
b) cinsellik
c) metafizik
d) korku
e) eşitlik

( doğru cevap e şıkkıdır. bırakın başka dindekileri, kendi içindekileri dahi ötekileştirmesi gerekir)

6- aşağıdakilerden hangisinin katli vaciptir?

a) hayat kadınları
b) oğlanlar
c) ateyizler
d) cin, şeytan gibi bilumum metafiziksel kötünün vücut bulduğu hayvanlar
e) hepsi

7- çay demlerken abdesti bozulan bir insan aşağıdakilerden hangisini gerçekleştirmelidir?

a) 45 estafirullah çekilerek mutfaktan çıkılır ve tekrar abdest alınır
b) farkında değilmiş gibi yapılır ve çay demlenmeye devam edilir
c) ocaktaki çay suyuyla vaftiz işlemi gerçekleştirilir
d) telefonla arama joker hakkı ile serdar tuncere sorulur
e) çayın abdesti de bozulmuştur, ziyan olmasın diye soğutulup saksılara dökülmelidir

8- çay şakirtin mazotu ise şakirtin motoru nedir?

a) sohbetler
b) hu çekme
c) hoca efendimiz ile ağlama saatleri
d) kâfir ve günahkarlara nefret söylemi yarışı
e) hepsi

ayı sözlük birinci samsun zirvesi

yüce diva smokebl ve tam bir kadın bv bearin growlrdan buldukları samsunlu bir kezban pardon kurban üzerinde 2 sezon dizi senaryosu olacak kadar entrika çevirmiş olduğu zirvedir.*

dedem smokebl, üvey annem yokesli, teyzem keanu reevesin saskin yuzu ve kardeşim mordred* benden dolaylı birbirleriyle olan akrabalıklarını öğrenmiş, bana adeta aile saadeti yaşatmışlardır. ayrıca hey gidi hey ile de uzun uzun dertleşme fırsatım olmuş, bir hafta önce yaşadığım bazı olaylar hakkında bana akıl fikir vermiş ve beyin bedava demiştir.** bv bear* ise " herkes bana aşık" edasıyla samsun sahillerinde boy göstermiş, veda olarak ise en son otogara giderken taksi şoförüne yazmıştır.*

kediye çelme takan kadınlardan tutun pide yediğimiz yerdeki 70%lik ayı popülasyonuna**, mordredin baktığı kahve ve el fallarından, çiçeklerimiz yokesli ve keanu reevesin saskin yuzunün hazırladığı kahvaltıya kadar her şey spontane gelişmiştir.

şu anda da çevre illerden katılım sağlamış yazarlar memleketlerine dönüyorlar.*

ayı sözlük

ilk kuruluş amacı kolileşmek* olup zaman içinde yazarları tarafından farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmış, bu sıralar siyasi atışmalarla*** süslenen bir interaktif lgbt sözlüğüdür. ilk ötekileştirmeyi kendine lgbt sözlüğü sıfatını koyarak gerçekleştiren sözlük, bünyesindeki yazarlara da aynı yöntemle ayrımcılıktan* kaçınayım derken kendini dışlamayı aşılamıştır.* iyi veya kötü bir şekilde belirle yerlere ulaşabilmiş ve takdiri hak etmiştir.*

zamanında forum tarzı entry diye silinen binlerce entrysinin uçtukları yerde kemikleri sızlamaktadır. eski zamanlarına kıyasla, entry olsun da isterse boktan olsun mantığına gelmesini ve bireysel hakaretlerin ifade özgürlüğü bahane edilerek normalleştirilmesini saymazsak aslında çok da bir problemi yoktur.

her güzel şey gibi bu sözlüğün de bir ömrü vardır.

- kendi adıma konuşmak gerekirse ayı sözlük benim için vaktini doldurmuştur.

smokebl, mordred, fikir intihali, paw, honeybee, tubi, aigai, sinner bear, karpuzsever, himym, keremce, naringergedan, hey gidi hey, porter, tunatuan, mahallenin bakkalinin kocasi, coqueteria, ahmetonski, max blum, xalo gibi* her biri ayrı güzel, müthiş insanlarla tanışmama sebebiyet verdiği ve entryleriyle gelişimime katkıda bulunduğu için kalbimde yer edinmiş bir sözlüktür.

umarım ileride herkesin yazmadan önce kendine bakıp düşünebileceği bir platform olmayı başarabilir.*

(bkz: önce insan)

multiple dolphin hand dance party edit : naringergedan ve mahallenin bakkalinin kocasi* ile yaptığı görüşmelerden sonra " sözlüğü tekyönde bulmadık, 2-3 kıkışkaya bırakacak değiliz... yırtarım!" şeklinde atara gelmiş, işleri biraz hafifleyince geri dönmeyi planlayan biri olarak hakkında yazdıklarımın sonuna kadar arkasında durduğum sözlüktür.*

growlr

her ortam gibi bu uygulamada da bir boku çıkmışlık söz konusudur. samsunda benim dışımda growlr kullanan 3 insandan birinin benim gibi cub*, birinin chaser*, birinin ise kadın* olması cidden düşündürücü. *

(bkz: bahtsız bedevi)
(bkz: sarı pipinin laneti)
(bkz: ayı sözlük yazarlarının kıyamet senaryoları hazırlıkları)


kırmızı taşaklı kız

ayı sözlük formatı

türkiyedeki adalet sistemine benzer bir işleyişi olan format. işine gelmeyen entryi uçuran, istediğini gören*, gizli diktatöryal yapıyı destekleyen kurallardır. seviyoruz.*

ayı sözlük

ilk kuruluş amacı kolileşmek* olup zaman içinde yazarları tarafından farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmış, bu sıralar siyasi atışmalarla*** süslenen bir interaktif lgbt sözlüğüdür. ilk ötekileştirmeyi kendine lgbt sözlüğü sıfatını koyarak gerçekleştiren sözlük, bünyesindeki yazarlara da aynı yöntemle ayrımcılıktan* kaçınayım derken kendini dışlamayı aşılamıştır.* iyi veya kötü bir şekilde belirle yerlere ulaşabilmiş ve takdiri hak etmiştir.*

zamanında forum tarzı entry diye silinen binlerce entrysinin uçtukları yerde kemikleri sızlamaktadır. eski zamanlarına kıyasla, entry olsun da isterse boktan olsun mantığına gelmesini ve bireysel hakaretlerin ifade özgürlüğü bahane edilerek normalleştirilmesini saymazsak aslında çok da bir problemi yoktur.

her güzel şey gibi bu sözlüğün de bir ömrü vardır.

- kendi adıma konuşmak gerekirse ayı sözlük benim için vaktini doldurmuştur.

smokebl, mordred, fikir intihali, paw, honeybee, tubi, aigai, sinner bear, karpuzsever, himym, keremce, naringergedan, hey gidi hey, porter, tunatuan, mahallenin bakkalinin kocasi, coqueteria, ahmetonski, max blum, xalo gibi* her biri ayrı güzel, müthiş insanlarla tanışmama sebebiyet verdiği ve entryleriyle gelişimime katkıda bulunduğu için kalbimde yer edinmiş bir sözlüktür.

umarım ileride herkesin yazmadan önce kendine bakıp düşünebileceği bir platform olmayı başarabilir.*

(bkz: önce insan)

multiple dolphin hand dance party edit : naringergedan ve mahallenin bakkalinin kocasi* ile yaptığı görüşmelerden sonra " sözlüğü tekyönde bulmadık, 2-3 kıkışkaya bırakacak değiliz... yırtarım!" şeklinde atara gelmiş, işleri biraz hafifleyince geri dönmeyi planlayan biri olarak hakkında yazdıklarımın sonuna kadar arkasında durduğum sözlüktür.*

biscolata carlos

kendisi hoşuma gitmeyen hatta bana oldukça yapmacık gelen bir reklam yıldızıdır.* ispanyol erkekleri güzel, hoş gelebilir*, fakat kabul edin carlos da dahil hiçbiri bir eric york* etmez.***

porter

skype konuşmamız sırasında sıçıp, son ayarda taharet musluğu kullandığım, sonra da kıçımı silip 2 kez sifon çektiğim yazar.* evet o kadar yakınız.*