mesafeli ilişki

her ilişkide olması gerektiğine inanıyorum. iç içe geçmiş hayatlar bana hep ürkünç gelmiştir ya da ben ilişkide korkak olan tarafımdır. günümüz ilişkileri pamuk ipliğine bağlıymış gibi. ödün vermek, tevazu göstermek bir kenara burnundan kıl aldırmayan bir prototip mevcut ve sayıları azımsanmayacak kadar fazla. benim gibi aile bağları kuvvetli biri için sevgili ile yapılacakların sınırı, hududu önden çizilmiştir. tatil de yapılır, sinemaya da gidilir dinamizmi korumak dahası yaşatmak için bireyselliği özgürlükler içerisinde tanımlayıp iki dünyadan tek yürek olmayı başarabilmek en güzeli olacaktır.

uzun mesafe ilişkisine gelince sanırım destek istediğin konu bu. uzak mesafe ilişkisi başlığını okuman bir nebze yardımcı olabilir soru(n)larına.
elindekiyle yetinmezsen büyük ihtimalle tamamını da kaybedersin.sevgi daha fazlasını isteyerek elde edibilecek birşey değil ne yazık ki. bazen herşeyin olması gerektiği gibi olduğunu hissettiren şeyde aranızda ki mesafedir.yakınlaştıkça olmaması gerekenleri görmeye başlarsın.gördükçe üzülürsün.altını deşersin.deştikçe hiç deşmemiş olmayı dilersin.keşke ilişkimiz herşeyin çok güzel olduğunu hissettiğim zamanlarda ki gibi kalsaydı dersin.mesafeler insanın elini kolunu bağlar, şartların el verdiğiyle yetinmeyi öğrenirsin.öğrenmezsen zaten azalarak bitersin.
ıkidir mesafe iliskisine düşüyorum onceki iliskimde cok fazla takiyordum ve surekli ona e gel artik diye diretiyordum bu onu fazla sıktı sanirim ve boyle olmayacagini belirtip bitirdi. keske gormeseydimde bitmeseydi.. suan ki icin ise yilda 1 gelebiliyor anca işinden dolayi sorun etmemeye çalışıyorum eskisi gibi olmasin diye belli etmemeye çalışıyorum ama bu ondan sogumama neden oluyor bazen ne kadar sevsemde..
ilişki değildir o. böyle ayda, kırk yılda bir karşılaştıkca görüşmekle ilişki mi olur.
birbirine x bey veya x hanım veya x atak helikopteri şeklinde hitap edilen, beraberken osurmayı bırak esnemenin dahi yasak olduğu, yan yana oturmak zorunda kalınırsa asla bacakların birbirine değmemesi gereken, araya yastık konulan, aylık mezura kontrolü gerektiren ilişki çeşididir. seviyeli ilişki gibi bir şey sanırım.