xalo

Durum: 1010 - 26 - 1 - 0 - 15.06.2019 04:29

Puan: 18540 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Hayat çok zortt.
  • /
  • 51

ayı sözlük itiraf

insan tatilden sıkılır mı? sorusunun cevabını sıkılarak öğrenmek hiç hoş olmadı. biran evvel köyüme dönmek istiyorum.

gamlı_baykuş

çok seviyorum kendisini. sağlam bir kalem; giderse eksik kalır buralar.

ayı sözlük

gitmesi gereken birileri var fakat kesinlikle o kişi sen değilsin @gamlıbaykuş, gitme birlikte savaşabiliriz. dinlene dinlene döveriz.?

suriyelilerin bıçaklı satırlı kavgası

yaşamayan bilemez hak veriyorum sonuna kadar. ben sadece fikrimi beyan ettim çok öpüyorum. umarım her iki tarafta biran evvel eski günlerine geri döner.

suriyelilerin bıçaklı satırlı kavgası

@toz pembe değil hayat, seni ve entrylerini severek takip ediyorum fakat suriyelilere karşı bu denli nefret dolu entrylerini gördükçe üzülüyorum. acıları yarıştıralım istersen; savaş sonrası sakaryaya göçmek zorunda kalan emani al ruhmanın hikayesinden bahsedeyim. eşi fabrika işçisi halid al ruhman işte olduğu esnada apartmandaki komşusu ve aynı zamanda iş arkadaşı olan celal bay ve birol karacal'ın tecavüzüne uğruyor. emani üstelik 9 aylık hamileyken tecavüze uğruyor. ardından emani'yi karnındaki bebeği ve görgü tanığı olan küçük oğlu halaf al ruhman ile birlikte katlediliyor tecavüzcüleri. türkiyeye dört kişililik ailesiyle gelen baba 3 cenaze ile memleketinin yolunu tutuyor. peki bu adamın travması ne olacak? artık ırk üzerinden yürümeyi bırakalım. satırlı kavgayı urfalı da yapıyor; adanalı da.

gaybana geceler

uzun zamandır dinlemediğimi farkedip bi dinleyeyim dedim. kaç saat oldu halâ dinliyorum.

bayram için ülkesine giden suriyeliler

umarım güzel bir bayram bekliyordur vatanına gidebilenleri. kimisi çocuklarının kimisi eşinin mezar taşına sunacak bayram şekerlerini. bu savaşı masum halk çıkarmadı nefretinizi, geçim sıkıntılarınızı, problemlerinizi suriyeli mülteciler üzerinden çıkaramazsınız. gidip gel(e)mesinler diyebilmeyi kendinde hak gören arkadaşımın dışarıda ezik bir hayatı olduğunu düşünüyorum. gücünün yettiğini ezmek seni güçlü değil aciz kılar. yiğitliğinizi savaş çığırtkanlarına, ülkeyi bu hale getirenlere gösterin de isyanınız samimiyet kazansın.

escortların aylık geliri

en az 50 bin mi! şuan bana bile cazip geldi.

almanya

perşembe günü bir aksilik olmazsa ziyaret edeceğim ülke olacak. bu gidişimde pek gezme fırsatım olamayacak fakat @zagor kahneminin anlatımına göre ikinci bir gidişi sonuna kadar hakediyor.

yenilebilir iç çamaşırı

tatlı çok minnoş kalmış sevgilimin ana yemeği olmak isterim. kebap versiyonu varsa denensin.

1000. entryi girmek

an itibariyle yaptığımdır. ödül olur, hedaye olur her şeye açığım.

imam hatip

imam hatip okullarını çok yermişiz, haklarını yemişiz çocukların. teoriyi pratiğe dökme konusundaki başarıları gazete köşelerine taşınmış. hürriyet yazarı ayşe baykal "imam hatipli öğrencilerin kendi aralarında imam nikâhı kıydıklarını" gazete köşesine taşıyarak müftülerin nikâh kıyma yetkisi kararını tekrar tartışmaya açmış.

üstteki yazar

sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır. seviyos çokk.

bilim

türkiyede nereye gittiği konusunda büyük endişeler taşıyordum. şükür bir doktora öğrencisi çıktı da içimin yağları eridi. çanakkale onsekiz mart üniversitesi öğretim üyesi dr. halit kuşku adındaki bilim insanının tezi "kuran dinletilen balıkların daha hızlı büyümesi" umarım bilim dünyası tarafından ödüllerle taçlandırılır kensii.

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content...

mhp den eşcinsel açılım

ok atmasını bilen, bir kurt edasıyla ulu'yacak, mümkünse bıyıklı, tengri korkusu olan beyler eklesin. otağımızda her daim yer var. kımız ikramımızdır tşk.

lanet olası federaller

amerikan filmlerinin kült repliği.

+efendim sisteme girişler engellendi
-lanet olası federallerr

+efendim tayininiz çıkmış hemide arizona çöllerine
-lanet olası federaller

+efendim su ve doğalgaza zam yapıldı
-hüloogghh

ayı sözlük chat

volodymyr zelensky

sandıktan çıkan %72.7 oy oranıyla ukrayna'nın yeni devlet başkanı zelesky seçildi. ülkeyi komedyen birine teslim etmek nasıl bir duygu merak etmedim değil. benim başkan adayım cem yılmaz parti kur oy verek yiğidim.

21 mayıs 1864

her 21 mayısta tsitsekunn ve sürgünde yitirdiklerini anmak için toplanıyor çerkesler. ürdün'den, lübnan'dan, suriye'ye; istanbul, kefken ve düzceden ankara'ya, hatay'a, kayseri'ye...

- nereye gidiyorlar?
+ çok uzaklara gidiyorlar ancak bilemiyorum, kimbilir!
- hayırlısıyla dönecekler.
+ tanrı yardımcıları olsun ama kalbimden birşeyler eksiliyor.
- o kadar kaygılanma iyi geçecektir.
+ çok özleyeceğiz hepsini ama bekleyeceğiz dönüşlerini, elden ne gelir.
- doğru söylüyorsun kardeşim. ey koca dünya -ya allah lütfen çabuk dönsün.
ya allah lütfen başına birşey gelmeden dönsün.
+büyük tanrım, çok özleyeceğim, çabucak dönsün.

kayseri ğogum

soğuk savaş

şuara izleyip en çok keyif aldığım 4 çılgın youtuber'ın (isimlerini bulup yazmaya üşendim) sunuculuğunu yaptığı program. gelen konuklarda en az kendileri kadar deli. programı özetlersek sorulan salakça sorulara gülme reaksiyonunu gösterdiğinizde kaybetmiş oluyorsunuz.

  • /
  • 51
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1010

ayı sözlük itiraf

psikolojik-travmatik-problemli kişilerden haz etmiyorum. hiçbir şey-durum-olay sizi mutlu etmediği gibi karşıdaki kişinin de hayat enerjisini emiyorsunuz. mutlu olmaya çalışın. hayat kısa koliler uçuyor.

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

düzenleyen, organize eden, katılan tüm yazarların ayaklarına sağlık. şehir dışından geleni, yaban ellere gidecek olanı, gezi rotasını değiştirip geleni..yolların aşkına toplandık bugün. grubun yollusu olmakta bana düştü tabi. muah ile ispanyada öğrendiğimiz kıvrak dansları gösteremedik bu zirvede ama bir sonrakinde harika bir kareografi ile karşınızda olacağız. ha unutmadan falda mühendis bir bey ile baş göz olduğum görüldü buralardaysa okuyorsa bir şeetsin.

halk sebze

bugün denk geldim bu halk sebze zımbırtısına. kuyruğa bakıldığında 70'lerin tüp kuyruğu gibi. tiplere baktığında meyve o kadar ucuzluyor ki bedavadan hallice bir kıvam alıyor. oysa devlet suç işliyor gayr-i resmi açtığı pazarı vergi levhasız işletiyor. üstüne fiyatı da kendi belirliyor. kime neye hizmet anlamış değilim.

çocukluk fotoğrafları

öyle her zaman çıkmaz bunlar meydana. ya uzunca aradan sonra bir akraba gelmiştir uzak diyardan. ya saklanılan yerde inceden bir temizlik vardır ortalığa saçılıverir bir anda. bugünde öyle bir gündü aile albümünü döktük salona; albümler naylon ciltli olduğu için güzel korunmuş. renkli renksiz kimisi yırtılmış kimisi deforme olmuş fotoğraflar.

çocukluk fotoğraflarımın hepsi amatör çekim. tabi o dönemki fotoğraf makineleri digital değil haliyle sınırlı poz hakkınız var. birinde saçlarımı keserlerken dahi poz vermeyi ihmal etmemişim. diğeri bayram sabahı çekilmiş; giyinmişim en jantisinden, ayakkabılarım o biçim. bir diğerinde dayımın kucağındayım ilk ve son fotoğrafımız o günden sonra birdaha birbirimizi göremedik. bir sonrakinde geleneksel sülale pikniği en önde kuzenlerimle tabiki yine gülmüşüm.

çocukluk fotoğraflarından aklıma kazınmış tek detay gülerek poz vermem gerektiğiydi. halâ ekseriyetle gülerek poz veriyorum. hatta abarttım işi geçen gün biometrik fotoğraf çekinmem gerekiyordu ilk 5 dakika güldüğüm için çekemedi adam. gereksiz uzattım farkındayım sonuç kısmına geçiyorum. çocukluk fotoğraflarında saklı o güzel günleri çok özlüyorum. hani bu entrynin vermek istediği mesaj, ana fikri nerede diyenleri duyar gibiyim onu da bırakıyorum. biz büyüdük ve kirlendi dünya.

ürkek

bir diğer yakışıklı yazarımız. aslında zirveye zonguldaktan değil karstan gelmiştir zira kaz tüyü montunu çıkartana kadar ne terler döktük. zirvelerimiz böyle geçiyor gülüyor eğleniyoruz. bir sonrakinde görüşmek üzere.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

herkes dilediğini yazmakta özgür ortada bir hakaret olmadıkça. parti bazında da bir entry yok en azından kendi adıma bunu belirtebilirim. üzerine alınıp neresinden tutmak istersen tut. yeri gelmişken bende senin seks hikayelerini görmekten haz etmiyorum. okumadan geçiyorum sende öyle yap.

yüz karası değil kömür karası

siz evlerinin önüne torba torba kömür konan tapınmacılar, sizler de susacaksınız, gıkınız çıkmayacak, üç kuruş uğruna canlarını ateşe atan insanlığın alevinde ısınmaya devam edeceksiniz!

sorgulamayacaksınız.

başlarınızı öne eğmeyeceksiniz, 'allah’ın işi’ deyip secdeye duracaksınız.

şerefinize, onurunuza, erdeminize, geleceğinize kara çalanlara tapınmaya devam edeceksiniz.

utanmayacaksınız.

utanmayacaksınız kara kapkara ölü insan gözbebeklerinden.

siz bu zulmün bitmesi için tek adım bile atmayanlar, meydanlara çıkıp 'ölüme dur’ demeyi görev bilmeyen vurdumduymazlar, cinayetlere ortak olup pısanlar, utanmayacaksınız.

kömür karasına bulanacak elleriniz, gözleriniz, yürekleriniz!

susacaksınız, susacaksınız, susacaksınız.

unutacaksınız.

http://haber.sol.org.tr/yazarlar/orhan-a...

engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.

öğretmen

dünyanın en güzel mesleklerinden biri; en azından benim için öyle. ışıl ışıl bakan gözlere birşeyler öğretebilme duygusu kadar güzel birşey yok. sevgileri karşılksız* ve tamamiyle size odaklı bir sevgi. çarpık çurpuk yazılan mektuplar ismimin arasına işlenen kalp ,çiçek, böcek.. gördükçe seviniyorum. sınıfa ilk girdiğinizde soru yağmuruna tutuluyorsunuz; isminiz, yaşınız, facebook adresiniz,tuttuğunuz takım tabi bunlar cevaplanılası sorular. fakat daha sonra sorular level atlıyor sevgiliniz var mı ,neden evli değilsiniz, o gamzelerden niye bizde yok gibi sorular ilk haftalar yeterince terletti. öğrenciyle kontak kurduğunuzda emin olun yaşlanmazsınız. öğretmenliği kutsal saymak değil amacım ama bazı arkdaşlar zırvalayıp ağlayıp duran grup olarak lanse etmiş öğretmenleri. tabiki öğretmeni diğer iş kollarından ayıracaksın. insan yetiştiren başka bi meslek grubu var mı? .. diğer bir arkadaşta psikolojik sorunlara yol açan meslek grubu olarak lanse etmiş. bi anlam veremedim açıkçası, okulda emekli olup hala çalışmak durumunda kalan öğretmenler var : -napayım oğlum emekli maaşı yetmiyor iki tane okuyan çocuğum var deyip çalışmak zorunda bırakılan bu eli öpülesi adama yapılan haksızlıklarda gözardı edilmemeli saygılar..

ayı sözlük günlük

bugün düğündeki beyaz gömlekli, esmer, kirli sakallı, yağız delikanlı kara kaşlı kara gözlü kalbi kendinden de esmer. halay seviyormuş meğer..

maşallah bir halay bir insanda ancak bu kadar harika durabilirdi. allah afetsin kürtlüğümden sanırım "halay çeken erkek çekiciliği" diye birşey var bence. günümü güzel kıldığın için teşekkürler halaylı günler dilerim.

selahattin demirtaş

o bir dünya lideri..
foreign policy'nin 7 yıldır her sene düzenlediği en etkili 100 küresel düşünür arasına bu yıl türkiye'den sadece hdp eş genel başkanı selahattin demirtaş girdi.
https://www.evrensel.net/haber/266493/fo...

engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.

ayı sözlük itiraf

psikolojik-travmatik-problemli kişilerden haz etmiyorum. hiçbir şey-durum-olay sizi mutlu etmediği gibi karşıdaki kişinin de hayat enerjisini emiyorsunuz. mutlu olmaya çalışın. hayat kısa koliler uçuyor.

senin bokun ne renk

ağır ironi içeren seksist bir bakış açısını red eden kampüs içerisindeki tuvaletlerden 2 tanesininin cinsiyetsiz kullanılmasını talep eden bence insani makul bir istek. destekliyorum bu istek heteroseksüelleri de özgürleştirecek inanıyorum. ağır histeri öfke nöbeti geçireceğinize içeriğini okumanızı öneriyorum. tabi faşo ağa gibi "ağanın pohxunun üstüne pohx olur mi lo nomissizz" derseniz bilemem.

lost soul

seni, entrylerini özleyecek çok kişiyiz. diyarbekire geldiğimde ki muhtemelen sen vegan olma yolunda epey yol kat etmiş olacaksın; beni ciğer yemeye götür.* geldiğimde terası güzel evin duruyorsa manzaraya karşı bir demlik çay ve bol sohbet. iyiki tanımışım sözlüğün hayatıma kazandırdığı güzel insan.. yolun hep açık olsun.