xalo

Durum: 1199 - 43 - 14 - 3 - 06.04.2020 14:46

Puan: 23962 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Hayat çok zortt.
  • /
  • 60

instagram

bu uygulamada vakit geçirmeyi seviyorum. gezi rotası oluşturmak için güzel sayfalar keşfettim. gitmek, görmek için sabırsızlandığım kentler var.

doğalgaz

kökledim halâ ev buz gibi. iklim krizi borç batağına sürükleyecek bizi.

sözlük yazarlarının düğün şarkıları

giriş müziği:


halay:

grup yorum

ölüm orucunun 288. gününde grup üyesi helin bölek'i kaybetmişiz. ruhu şad olsun.

...
eriyen bedenimi düşünme
göğü giydim üstüme
yüzünü asma kederine ah anam
yiğitler bitmez bizde..

victoria fikret

insanı kahreden anlar başlığına yazdığın entry ile hatırlıyorum seni; şuan yok silmişsin. şahsen hikayeni ve seni samimi bulduğum için üzerine çok fazla gelmek istemeyip kazanabiliriz diye düşünmüştüm yanılttın be şivas'ı olan "adam". okuldan sonra neden baba evine dönmediğini şimdi daha iyi anlıyorum. dünya küçük, istanbul daha da küçük birgün mutlaka denk geliriz travmanı yüz yüze konuşuruz.

koronavirüs bittiğinde yapılacaklar

ada vapuruna binmek istiyorum.
evde yemek yemekten sıkıldım; hamburger yemek istiyorum.
@gamlı baykuş, terası güzel evinde deniz manzaralı beyaz şarap ile bitiriyorum.

yazarların muhabbet etmekten zevk aldıkları meseleler

ben komik meseleleri daha çok seviyorum. anlatırken kahkaha attığız ne varsa buyrun yazın dileyelim.

azmış ruh halinde olan xalo'ya koli buluyoruz kampanyası

@gardasli, yalan yok kısırını çok özledim. ne zaman geliyorsun bana çiğdem,boyoz, klorak getir gelende.

azmış ruh halinde olan xalo'ya koli buluyoruz kampanyası

@gamlı baykuş, yiaa beni düşünmen yeter minnoş canını senin. koli değilde sevgili bulaydım tadından yenmezdi. tamam tamam dobarladım bıraqmıyom gendimi.

otobüs ereksiyonu

benimde böyle bir anım var anlatmak isterim; ibretliq.. 2011 yılı üniversitede 3. yılım. ara tatil bitmiş biz ev arkadaşımla istanbuldan okuduğumuz şehre doğru gidiyoruz. hep gece yapardık yolculukları 11- 12 saat sürdüğü için yolculuğu uykuda geçirmek vakit kaybı gibi gelmez daha az yorulduğumuzu düşünürdük. neden uçak değılll diyenlerinizi duyar gibiyim fakirdik bebeksilerim. neyse ben alttan alttan ev arkadaşıma halleniyorum; o dönem çekiyordu beni nomissizin oğlu. üzülerek xalo erekte oldu o akşam yolculuğunda ama fena bir durum arkadaşlar yani kapatmaya çalışıp üst üste attığın bacak, girdiğin şekiller falan deli saçması bir durum. ev arkadaşım olacak şahıs hele xalo ayağına kafamı koyayım biraz belki uyurum böyle demez mi. utandığım nadir anlardan biridir. böyle de utanmazımdır shdjjs. ceketimi yastık niyetine koyarak durumun üstesinden geldim. merak etmeyin yakalanmadım arkadaşlar. yakalansam ne olurdu onu bende bilmiyorum. sonuç: siz siz olun hallendiğiniz birileriyle gece yolculuğu yapmayın. (en azından yanyana)

yazarların şu anki ruh halleri

yapılan bir araştırmaya göre

arkadaşlar bu çok önemli bilgiyi paylaşmak isterim. covid-19 virüsü dolayısıyla evlerde kapalı kaldığımız şu günlerde uzmanlar uyarıyor evdeyken sütyen takmaya devam etmemiz gerekiyormuş. araştırma linkini paylaşıcam altta ve vee posta gazetesi iyi ki varsın.

https://www.posta.com.tr/amp/uzmanlar-uy...

var olan gereksiz şeyler

devletler, hükümetler, politikacılar.

erdoğan'ın halktan para istemesi

@gamlı bahtkuş, canım az laf çok iş; restleşmeyelim. acilen öğrenci akbilini bozdurup belirtilen ibanlara nakdi yardımda bulunalım.


@gardasli, para yoksa lambader yiyin ay pardon verin.

hornet

gardaşlığım, ahretliğim. ah o lambaderlerin dili olsada konuşsa. 8 yıl öncesine bi gidip geldim sayende. yok canım ne ağlaması gözüme "hoyratça" kaçtı. sjsjsk

not: lambadere bir açıklama getirmek isterim izninizle; gardaşlığım o dönem görüştüğü her beyefendiye lambader alırdı ikeadan. koku bırakır gibi kendinden bir parça bırakırdı misafir gittiği evlerde. haliyle lambader sayısı çoğalınca ikeada zam yapınca bu alışkanlığa son verdi zaruri olarak.

ayı sözlük itiraf

korona salgını ile evlere kapandığımız günden beri omar souleyman dinleyip tek başıma odamda halay çekiyorum. zengini yapınca (zumba) spor oluyorda fakirin halayı neden spor olmasın.

eski entryleri görünce utanmak

az evvel ege başlığında yaşadığım elem olay. eski sanatçı arkadaşımızla ilgili umarsızca savurduğum sevgi cümlesi fena utandırdı yani önce utandım sonra bastım kahkahayı. "kıvır kıvır kapkara saçları ve gırtlağından dudağına değen ispanya tınılı nağmeleri kalmış aklımda." nasıl bir yorumdur bu ya akıl kârı değil. sksk

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

dünya burun haftası

benim kemerli buruna da bir alkış yapmaz mıyız. tşk

ayı sözlük günlük

#evdekal konseptli karantina günleri bana yaramadı a-dostlar. aldığım kilolar biryana dursun saçımdan ve sakalımdan oldum. elime aldığım traş makinesiyle önce saçlarıma sonra da sakallarıma kıydım. işlem bittiğinde kerem bursin, çağatay ulusoy olmayı beklemiyordum fakat bu kadarı da şaşkınlık yarattı. reziliiq
  • /
  • 60
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1199

ayı sözlük itiraf

psikolojik-travmatik-problemli kişilerden haz etmiyorum. hiçbir şey-durum-olay sizi mutlu etmediği gibi karşıdaki kişinin de hayat enerjisini emiyorsunuz. mutlu olmaya çalışın. hayat kısa koliler uçuyor.

ayı sözlük itiraf

korona salgını ile evlere kapandığımız günden beri omar souleyman dinleyip tek başıma odamda halay çekiyorum. zengini yapınca (zumba) spor oluyorda fakirin halayı neden spor olmasın.

cemal can canseven

"biraz fazla feminen olmasa iyi bir erkek" bu nasıl bir yorumdur. lütfen şu aklınızdan geçen saçma sapan fikir beyanınızı varsa bir süzgeçten geçirip öyle girin entrylerinizi. iyiliğin ölçütü erkeksi olmak mıdır? kime göre iyi? neye göre feminen?

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

düzenleyen, organize eden, katılan tüm yazarların ayaklarına sağlık. şehir dışından geleni, yaban ellere gidecek olanı, gezi rotasını değiştirip geleni..yolların aşkına toplandık bugün. grubun yollusu olmakta bana düştü tabi. muah ile ispanyada öğrendiğimiz kıvrak dansları gösteremedik bu zirvede ama bir sonrakinde harika bir kareografi ile karşınızda olacağız. ha unutmadan falda mühendis bir bey ile baş göz olduğum görüldü buralardaysa okuyorsa bir şeetsin.

ayı sözlük sekiz yaşında zirvesi

bayram tatilinin azizliğine uğramış doğum günüdür. tatil sonrasına ertelenirse katılım yüksek olur gibi. yazarlar deniz-kum-güneş denklemini tartışırken en bronz yazarın seçileceği mini yarışma bilem düzenlenebilir. vallahi güzel fikir jüride bende olacağım boydan mayolu fotolar dm.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

herkes dilediğini yazmakta özgür ortada bir hakaret olmadıkça. parti bazında da bir entry yok en azından kendi adıma bunu belirtebilirim. üzerine alınıp neresinden tutmak istersen tut. yeri gelmişken bende senin seks hikayelerini görmekten haz etmiyorum. okumadan geçiyorum sende öyle yap.

yüz karası değil kömür karası

siz evlerinin önüne torba torba kömür konan tapınmacılar, sizler de susacaksınız, gıkınız çıkmayacak, üç kuruş uğruna canlarını ateşe atan insanlığın alevinde ısınmaya devam edeceksiniz!

sorgulamayacaksınız.

başlarınızı öne eğmeyeceksiniz, 'allah’ın işi’ deyip secdeye duracaksınız.

şerefinize, onurunuza, erdeminize, geleceğinize kara çalanlara tapınmaya devam edeceksiniz.

utanmayacaksınız.

utanmayacaksınız kara kapkara ölü insan gözbebeklerinden.

siz bu zulmün bitmesi için tek adım bile atmayanlar, meydanlara çıkıp 'ölüme dur’ demeyi görev bilmeyen vurdumduymazlar, cinayetlere ortak olup pısanlar, utanmayacaksınız.

kömür karasına bulanacak elleriniz, gözleriniz, yürekleriniz!

susacaksınız, susacaksınız, susacaksınız.

unutacaksınız.

http://haber.sol.org.tr/yazarlar/orhan-a...

engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.

öğretmen

dünyanın en güzel mesleklerinden biri; en azından benim için öyle.

lgbt yürüyüşünü yaptırmayacağız

alperenlerin "erkeklik" taslayarak yaptıkları en iyi şeyin havlamak olduğunu ispatlayacak değiliz elbet. bu gözler ne alperenler gördü.

http://m.facebook.com/story.php?story_fb...

selahattin demirtaş

o bir dünya lideri..
foreign policy'nin 7 yıldır her sene düzenlediği en etkili 100 küresel düşünür arasına bu yıl türkiye'den sadece hdp eş genel başkanı selahattin demirtaş girdi.
https://www.evrensel.net/haber/266493/fo...

suriyelilerin türkiye'ye katkıları

türkiyeli ırkçıların; suriyeli düşmanlığını gözler önüne sermesi?

engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.

benimle söyle

dün programa denk gelip bir kısmını bende izleyebildim. muhtemelen format bir yerlerden araklanmıştır 100 jüri fikri çok güzel ve ses yarışmaları türkiyede her daim tutmuştur bu da tutar. jüride hornet ibnelerinin yer alması beni zerre irite etmedi bir tarafta instagram fenomeni caner diğer tarafta kadife sesine hayran olduğum melihat gülses skalası geniş bir jüri olmuş. eşcinsel ve trans bireylerin görünürlüğü adına da desteklediğim program.

senin bokun ne renk

ağır ironi içeren seksist bir bakış açısını red eden kampüs içerisindeki tuvaletlerden 2 tanesininin cinsiyetsiz kullanılmasını talep eden bence insani makul bir istek. destekliyorum bu istek heteroseksüelleri de özgürleştirecek inanıyorum. ağır histeri öfke nöbeti geçireceğinize içeriğini okumanızı öneriyorum. tabi faşo ağa gibi "ağanın pohxunun üstüne pohx olur mi lo nomissizz" derseniz bilemem.