engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluğu nedir bilmiyorum ama onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.
onların da seks yapma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum derken zaten ötekileştirmiş oluyoruz arkadaşlar, seks herkes için eşittir..
bedensel farklılıklar sekse dair de bir ayrıcalık, bir ayrımcılık getirmez!!!
başka dilde aşk filmini izledikten sonra açığa çıkan arzu. hangimiz mert fırat gibi işitme engelli bir sevgilisi olsun istemedi ki? kaslı, kütüphaneci, kürek çeken bir sevgili...
işitme engelli biriyle seks çok da ilginç veya farklı olmazdı herhalde ama görme engelli biriyle seks, görsellik yerine başka duyularin önem kazanmasıyla çok başka boyutlarda bambaşka bir seks deneyimi olurdu herhalde. bu konuda çok tatlı bir brezilya filmi de vardı hatta.

işitme engelli bir iki kişiyi hornet te görmüş ve merakımdan iletişime geçmek istemiştim ama doğuştan işitme engellilerin yazışma konusunda problemi olabiliyor, merhaba nasılsınız tarzı mesajıma "adım ahmet, sevişelim, yer var, tlf" diye mesaj geldiğinden, konuşma fazla ilerleyememisti.
vay bee demek engellilerin de sexe ihtiyacı varmış öyle mi? onların da. bu hakkı bize tanıdığınız için çok teşekkür ederiz, gerçekten bunu söylemeseydiniz hiç sex yapmayacaktım. bu konudan ötürü size olan minettarlığımı dile getirmek istedim sn. başlık sahibi arkadaş. bu arada ahlaki olarak ne kadar sorunlu bilmiyorum ama bence lgbt bireylerin de sex yapmaya ihtiyacı var. oh be... sanırım ötekileştirilen bir birey olarak ötekileştirilen diğer bireyleri ötekileştirmenin dayanılmaz hafifliği diye bir şey gerçekten var. başlığa yazan diğer arkadaşlardan ironi için özür dilerim, güzel yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim.
şaşılık engelli kategorisine girer mi bilmem ama bi dönem şaşı biriyle seviştiğim olmuştu. gözlerine bakmak ayrı bi tahrik ediciydi.
sevme engelli olmadığı takdirde bütün canlıların özel yaşamları aynıdır, eşittir. bir de bu konuyu tartışmak için empati engelli olmamak gereklidir.
başlık sahibi linç yemis amma iyi niyetli olduğu aşikar.
sadece bir seyler yazarken biraz dikkat.
engellilerin ihtiyacı olan son şey onlara acımanız ama tam duyar kasma başlığına dönüşmüş.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.