kamyoncu

Durum: 262 - 1 - 0 - 0 - 05.09.2021 04:50

Puan: 2264 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 14

meraklılar grubu

çoğu kişi tarafından merak edildiğim doğrudur. sözlüktekiler altına yatmak istiyor lar ama sikiminde kaliteli leri seçtiğim doğru dur. buradaki götü boklular eksi oy atıp karşı atağa geçen yönetimi bile siktirmem için nereden muhabbete girsem de siki yesem düşüncesindeler.
öyle üç kuruşa 5 köfte yok. hafta sonlarını siksiz geçirenler, etrafına açılamayan hayatında sadece bu site olan yönetim kadrosundaki götlekler bile kabuğunu kırıp açılamıyorlar.

küfür seven ayı sözlük yönetimi

ıstediğini gibi küfür ediniz. bunların ar dmarı çatlamış değil kırılmıştır. küfür sd er hale gelmiş tir. küfür seven bazı pasifler gibi allen kfür edebilirsiniz. entrylerdeki edilen küfürler onlar için iltifattır. beni atacaklarını bildiğim halde bu şekilde yazmaya devam edeceğim küfür lere daha başlamadım sıcak su kurbağa misali acelem yok dozu arttırıp kıvama sokacağım benim yazdıklarımı takip edin. daha neler göreceksiniz.

kalem

yazılanlar kalemle olsaydı buradaki yönetimin götüne girsin deseydiniz. iltifat etmiş olacaktınız. keyifleneceklerdi.

çıkacak iç savaşta fişlenen lgbt bireylerinin infazı

tahminim bu yönde iç karışıklık çıkması durumunda bazı güruhlar tarafından düzenlenecek suikastler olabilir. emniyetin dikkatli den kaçmayacaktır. yazarken birşey yaparken herşeyin gizli kaldığını düşünmeyin. yapabilirler. sadece bu tür durumlarda provake olmayın...

göt

ayı sözlük te bulunan başlık lara müdahele eden gruptaki kişiye göt toplu hareket ederek aynı düşünce farklı yazı yazanlarada götler denir.

açılan başlıklara saçma bir şekilde müdahale eden yönetim

başlığı kesemeyen anlayamayan yönetim kendini belli etmiştir fazla yazıp uzatma ya gerek yok. size anladığınız dil den yazmak gerekiyor. bundan sonra bakalım neler olacak.

açılan başlıklara saçma bir şekilde müdahale eden yönetim

açtığım başlığın saçma bir şekilde değiştirilmesi durumu ne yavşaklık yapıyorsunuz. bırakın öyle kalsın ne oldu da başlığın neresi battı. biz yazmayalım başlığı değiştirmişken içeriğide siz yazın olsun bitsin. sizin değiştirdiğiniz başlık ilgi çekmez. düz mantıktan öteye gidemezsiniz. aptal olmayın... he benide gönderecek seniz gönderin hiç sikimde değil. siz bu kafayla ancak kendinizin egosunu tatmin edersiniz...

büyük popolu olmak

gerçek anlatımı büyük göt olmalı en sevdiğimdir. vurdukça su yatağı gibi dalgalananı verdır. :)

antalya'da geçerli trafik kuralları

ılk defa antalya da araç kullanarak tecrübe ettiğim araç kullanma rehberi olarak aklınızda bulunması gereken kurallardır. bu karallar başka bir ilde varmıdır bilmiyorum. 21 yılın 15 yılını istanbul 6 yılını avrupada kullanmış biri olarak kaza değil trafik cezası yeme miş biri olarak rahat yazabiliyorum. antalya da bir nokta dan başka bir noktaya gidecekseniz en sol şeriti devamlı kullanmanız durumunda rahat gidersiniz. sadece sağa dönecek seniz en sağa şerite 500 metre kala geçin. yeşil ışık yandıktan 3 saniye sonra hareket ediyorlar. ana yolda giderken kimse kendi şeridinde gitmez bazen sizin şeridinize girerek yola devam edebilirler. bağlantı yoldan ana yola girişte kendi şeridinde girmesi gerekirken ikinci şeridi ihlal ederek girer ler. hız limiti 70 iken 50 ile yolda giderek trafik oluşturıyorlar. en tehlikeliside kırmızı ışıkta geçerler.

taşak tıraşı

zaman zaman traş ederken kimi jilet kullanır kimi makine. ben iki türlü traş ediyorum yada ettriyorum
traş etme kısmı herkesin bildiği üzere duşta kullanılan jiletlerle kullan at taktiği uygulanır. ama ben bu işi biraz geliştirerek buluştuğum olduğu bölgede çok iyi tanınmış bayan kuaförü bir pasif yaptırıyorum.
nasıl mı buluşma dan önde yatakta havlu seriyor serdiktrn sonra sakal traşu yaparcasına köpükleyerek yavaş yavaş kılları kesiyor. kesim esnasında yaptığı kalkan aletimi sıvazlayarak daha da kaldırıyor
kesim bittikten sonra yumuşatıcılı kremle bakım yapıyor. bakım da iken bana dediği cümle şu: buna iyi bakmam lazım. beni sevsinki içeri girip çıkarken boşalması zevk versin. bakım dan sonra test sikiş için delikte bazı hareketle bakımın iyi yapılıp yapılmadığını kontrol ediyorum. yoksa acımadan sikip atıyorum kenara.

kamyoncu

arkamdan kötü konuşan lar önümdeki ni yesinler.

sahile vuran kül parçasının üzerindeki uğur böceği

antalya konya altı sarısu plajına vuran yanan ağaçların kül parçaları üzerine tutunmuş küçüklüğümüzden bildiğimiz sevdiğimiz uğur böceğini yaşama kavuşturmak, anlık yaşanan güzel duygulardan birini yaşadım. kurtarılan için sevindirici kurtarılamayanlar için üzücü bir durum idi.

saatlerce sevişmenin sonucu 3 saniyelik boşalmadır

herkesin öve öve bitiremediği yok şöyle yok böyle iyi götü siktim şöyle saatler ce seviştik dedikleri hatta herkesin bir birine daha iyisini ben yaptım dedikleri yatak maceralarının tek sonucu 3 yada 5 saniye lik orgazm sonucu bitiyor. bazılarıda çıkıp şunu diyor yok sevişmek, yok sarılmak daha zevk veriyor diyor. hepsi külliyen yalan boşalmazsanız vücudunuz rahatlamaz bir bok yapmamışsınızdır.

içinizi ürperten bir olay

gece karanlığında 4 yada 5 defa mezarlıktan geçtiğimde birisi benim adımı söyleyerek yaklaşsa ürpertiyle karışık sinirlendirici bir durum girerdim.

yastığa dayayarak boşalma

teşekkürler açıklayıcı bilgi için. bende öyle bir etki bırakmadı doğal çalışıyor. :)

yastığa dayayarak boşalma

belki de çoğunuzun yaşadığı 13 ile 17 yaş arası çocukluk çağı diyebileceğiniz yaşlarda yasağın bol olduğu zamanda size en yakın ev eşyası, geceleri yada evde yalnız olunduğunuzda yapılan uygula mamı diyelim ne diyelim :). kesinlikle hemen hemen herkes yapmıştır ama kimse kimseye anlatmaz.

aracın ivmelenmesi kullanılan lastiğe bağlıdır

lastikler kışlık, yazlık ve 4 mevsimlik olarak 3 çeşitte dir. lastikleri mevsimi haricinde kullanmak istediğinizde zeminle teması çok olursa ivmelenme ile uygulanan tork bir birini dengeler fakat uygun olmayan lastikleri kullandığınız da yerle teması az olduğu gibi sürtünme fazlalaşır, motor dan aldığı tork gücünü hızlanmaya ve kalkış anında güç kaybetmesine yol açar. bu da size daha fazla yakıt daha fazla hava kirliliği sağlar.

dizel audi 115 km hız ile 4.7 yakması

2000 motor 140 ps gücün deki 1.4 ton ağırlığı daki aracımla defalarca tecrübe ederek sonuca kesin ulaştığım %15 yukarı eğilimli yolda test edilmiş tir. %30 eğilimli yolda 0.3 daha fazla yakar.

feminen

siyah tenli bir feminen pasifi videoda izlemiştim. bemce yatakta feminen ise sorun yok. feminenlerin çoğu yatakta iyi olmasada çok güzel esneterek sevdiğiniz pozisyonda sikebiliyorsunuz.

ne tarz erkeklerden hoşlanırsınız

ıyi sikişebilsin azgın olsun. kucakta sert ve tam içine alacak şekilde zıplasın.
  • /
  • 14

koltukta yapılan seksin yatakta yapılandan daha zevkli olması

"kalk yerine yat" denilince, aslında yatağın daha rahat olmasına rağmen, koltukta yatmaya devam etmek gibi bir şey bu bence.

kamyoncu

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)

kamyoncu

kamyon şoförü. eşcinsel dünyasında ise ayılarla benzeşen özelliklere sahiptirler; tek yön semalarında denk gelebilmek mümkündür. o tukaka edilen beyaz atletleri, yoğunlaştırılmış sakalları, kaslı ya da göbekli vücutları, bol kıllı görüntüleriyle klasik bir erkek imajından farksızdırlar. öldürücü darbeyi ise bıyıklarını burduklarında, sakallarını sıvazladıklarında, kıllı bağırlarını okşadıklarında yaparlar.

Toplam entry sayısı: 262

biz bize yeteriz türkiyem

bizbizeyeteriz türkiye kampanyasına bakacak olursak. 6 ay önce imf ye borç verebilecek bir ülke iken, cebinden zorla alınan vergiyle kampanya ya gönülsüz katılan vatandaşlardan para isteyen ülkeye dönmemiz dünyaya kıskandıracak bir hale gelmemize. kara mizah dersem yanlış mı anlamış oluruz.

türk feminen gay vs alman feminen gay

ikisiylede yatak tecrübem olduğu için ve bir den fazla olduğu için iyi bir analiz yapabilme fırsatı buldum. evet başlayalım;
türk (cd) : başta aşkçıdır,
alman (cd) : aşkçı değildir.
türk (cd) : narin olduğunu söyler
alman (cd) : istediğin gibi davranabilirsin der.
türk (cd) : aşk ile başladığını söyler yatağı görünce domalır.
alman (cd) : aşk ile başlamaz bacağı iki yana öyle bir açarki kendini teslim eder.
türk (cd) : ne seversin der. onu yapmam bunu yapmam der.
alman (cd) : ne seversin sorar. denemedim der deneriz der.
türk (cd) : kadın iç çamaşırı giyer ama yatak için değil.
alman (cd) : iç çamaşır giyer yatakta sikerken uğraştırmaz. sikilecek yerleri açıktır.
türk (cd) : her seferinde zamanım olmuyor der.
alman (cd) : ne zaman istersen yaz gel der.
türk : (cd) : yatakta ateşli dir. deliği yanar iyi hisettirir.
alman (cd) : siz evirip çevirip sik eniz gerekir. fazla keyif vermez.
bu son kriteri bir almanda bulmanız zordur. bulursam fena olur. :)

yalakalık testi sonucu pozitif çıkan gazeteciler

ahmet hakan baş yalaka bu sözler sana ve diğer habercilere onlar kendilerini biliyorlar. bu grubun haricinde kalanları tenzih ederim. cnn, akit, tgrt, trt uzar gider liste....
görüyoruzki 5 milyon mülteci den bir tane coronaya yakalanmış yok yunan sınırında 100 binler denilen her mülteci sağlıklı. türkiye vatandaşları ölüyor. 20 bini geçmiş vaka sayısı var ve hala bizler tvlerde nasıl bulanıyor maske işe yarar mı haberlerini her kanalda izliyorum. düşüncelerime tercüman olan yılmaz özdil'e teşekkür eder diğer bütün gazetecilere yalaka testlerinin sonucu pozitif çıktığunı belirtmek isterim.

hangi pozisyonda tam içinde olur

her türlü pozisyonu denesemde komple taşşaklarımında iyi hissettiği an domaltma pozisyonunda iken bir ayağı partnerinizin bacağının üstünden atlatılanarak göbek hizasına koyulur. ışte bu hereketle tam temas olur. tecrübeyle sabit tir.

sınır ötesi harekat

200 yada 300 sayısını geçmeyecek terörist sayısı. açıklanmayacak gerçek sayı ile şehitler. amerikadan yaptırım. avrupadan kesilecek destekle birlikte doların 7 seviyelere gelmesi sonucu türkiyede geçim sıkıntısının tamamen ortaya çıkmasıyla önümüzdeki 5 yıl toparlanması sürecinde biz vatanseverler. yinede ülkemizi terketmeyeceğiz.

yalakalık testi sonucu pozitif çıkan gazeteciler

ahmet hakan baş yalaka bu sözler sana ve diğer habercilere onlar kendilerini biliyorlar. bu grubun haricinde kalanları tenzih ederim. cnn, akit, tgrt, trt uzar gider liste....
görüyoruzki 5 milyon mülteci den bir tane coronaya yakalanmış yok yunan sınırında 100 binler denilen her mülteci sağlıklı. türkiye vatandaşları ölüyor. 20 bini geçmiş vaka sayısı var ve hala bizler tvlerde nasıl bulanıyor maske işe yarar mı haberlerini her kanalda izliyorum. düşüncelerime tercüman olan yılmaz özdil'e teşekkür eder diğer bütün gazetecilere yalaka testlerinin sonucu pozitif çıktığunı belirtmek isterim.

tükürük tokat ve küfür seven pasif

bu tür duyguları seven bubble but götü varsa seks sırasında çok iyi oluyor. azdıkça daha ateşli oluyor lar.

son dakika

neden bu son dakika yazısı tv'lerde hiç bitmiyor son saatler dense daha mantıklı 60 dakikadır son dakika yazıyor. 60 dk 1 saat ettiğini bilmiyorlar mı

kamyoncu

zamanla bu düşüncenizle aynı yerde sayacaksınız ama ben gelişmeye gelişmeye gelişmeye devam edeceğim. hep ters köşe olacaksınız.

sert seks zevk yavaş seks acı verir

aslında başlığın tamamı şöyle olmalıydı sert sex zevk verirken yavaş sex karşı tarafa acı veririm. geçen gittiğim saunada denemesini yaptım aynı kişiye ilk önce yavaş girip çıkıyordum. acıdığını söylüyordu. çıkarmamı söyledi daha istemedi. aynı kişiye yarım saat sonra bir daha gittim. ilk girişi yaptıktan sonra acayip zevk aldığını söylüyordu. bu şekilde 15 dk boyunca devam ettikten sonra yaşadığım patlama acayip zevkliydi.

sert seks zevk yavaş seks acı verir

aslında başlığın tamamı şöyle olmalıydı sert sex zevk verirken yavaş sex karşı tarafa acı veririm. geçen gittiğim saunada denemesini yaptım aynı kişiye ilk önce yavaş girip çıkıyordum. acıdığını söylüyordu. çıkarmamı söyledi daha istemedi. aynı kişiye yarım saat sonra bir daha gittim. ilk girişi yaptıktan sonra acayip zevk aldığını söylüyordu. bu şekilde 15 dk boyunca devam ettikten sonra yaşadığım patlama acayip zevkliydi.

küfür seven ayı sözlük yönetimi

ıstediğini gibi küfür ediniz. bunların ar dmarı çatlamış değil kırılmıştır. küfür sd er hale gelmiş tir. küfür seven bazı pasifler gibi allen kfür edebilirsiniz. entrylerdeki edilen küfürler onlar için iltifattır. beni atacaklarını bildiğim halde bu şekilde yazmaya devam edeceğim küfür lere daha başlamadım sıcak su kurbağa misali acelem yok dozu arttırıp kıvama sokacağım benim yazdıklarımı takip edin. daha neler göreceksiniz.

20 yaşında erkeksi pasif

bana denk gelmemesi ve hayalini kurduğum en iyi pozisyonların yapılamaması durumu dur. varsa öyle biri kendini şanslı hissetmelidir. tabiki benimle görüşürse.

seks yaparken başlık açmak

az önce biriyle buluştum. 2 saatlik ilişkiden sonra 2 yada 3 saatlik ilişkige giderken yolda yazayım dedim. bu gece akşam 11 den sabah saat 9 kadar da grup yapacağım. ılk defa böyle bir deneyim yaşayacağım. günün sonunda size ne kadar eğlenceli yada ne kadar yorucunolduğunu tecrübe ettikten sonra yazarım.

ayı sözlük telegram grubu

yazında kimde büyük göt var görmek isterim. ama gösterme yetmez sikmek istersem engellemeyin.
Henüz takip ettiği biri yok.