kamyoncu

Durum: 173 - 0 - 0 - 0 - 05.12.2020 02:17

Puan: 1774 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Bandana.

0
  • /
  • 9

profilde aktif yazıp aktif arayanlar

bu aralar çok denk geliyorum. selam diye başlar neler den hoşalnırsın sorar. aktif olduğumu söylerim. sen pasifmisin sorduğumda ağzına alacağını söyler.buluştuğumuzda döner arkasını sonra ateşini söndürürüm tabiki. güzelde götleri vardır. sahibinden az kullanılmış oto gibi dardır ;)

yalnız iken internette ne aradığını yaz

evet yalniz iken hepimizin azdigi saatler olur. en cok aradigimi buraya not düseyim :)
google: bubble but sex twitter aynen buraya yazdim..admalarda ne got varya bayiiyorum...

150 cm boyundaki pasif

cok aradigim ama bir türlü bulamadigim pasiftir..boyunun kisao lmasi sebebiyle istenilen poziyona evrilir cevirilir.yük olmaz ;) varsa burda bul beni ;)

iş yerinde başıma gelen kötü olay

sexte tokat sevenlerin normal hayatta korkması ilginç.

milattan önce buluşma yöntemleri

hiç merak ettinizmi ozaman nasıl bir yol buluyorlardı? benim yetişebildiğim dönem 3 film birden sex filmleriydi. oraya masturbasyon yapmak için giderdim. biri yanıma oturup senin yerine ben yapayım mı diye sorun ca anladım ki ilk gay buluşmak yerleri porno sinemalarmış. tahmin ediyorum milattan önce mağaralarda yada hayvanlarla ilişkilere giriliyordu.

kamyoncu

biri bana özel den yazmış : demek tükürüyorsun diye sormuş. :) her evet ben lama gibi tükürüyım :))

grup seksteki pasif partnerde aranan özellikler

evet basliktan anlasilacagi gibi kendimce tarif edecegim..aygin olmali esnek olmali pozisyonlar icin aktiflerin her verdigini agzina yada acip gotune sokmali..atletik davranmali kucakta ziplamayi iyi bilmeli.igrenmeden her yeri yalamali.belini kivirmali kalcayi kabak gibi acmaliki icinde rahat girsin.tokat sevmeli , kalcasi kilsiz be hafif kasli biraz büyük ve dik olmali..saci biraz uzun olmali sikisme esansinda sacindan kavranacak uzunlukta olmali..poppers kullanmali..hafif inlemeli..sikisirken backalrini kavramali bazende kendini birakmali..ayni anda 4 kisiyi idare edebilecek enerjisi olmali..su anda aklima gelenler bunlar,

türkiye'nin durumu

1 haftadır gördüğüm kadarıyla hükmet deneme yanılma yoluyla gemi gönder geri çek merakla ab kararını bekle hep bakalım ne diyecek ler korkak tavırlarıyla türkiye yakışmayan gelmiş geçmiş en korkak en bilmezlik en vurdumduymazlık. kişisel dokınmadıkça hareket geçmeyen bir hükmet var. hatırlayalım reza zarrab yurt dışında yakalandığında saati 5000 dolar yanılıyorsam düzeltin avukat tutup paçaları tutuşanlar atağa kalkan lar. rüşvetle yakalanan bakanları büyükelçi atayan bu hükmet ucu bize dokunmasınlar. tarih bilmeyen siyasetçiler şimdide lozanı tartışmaya açarak bu tartışmanın kime fayda getireceğini 6 yaşında ki tarihi bilirse yunanistana yarayacağını tereddütsüz söyler. keşke yunan galip gelseydi sözünümü gerçekleştiriyorlar acaba. hayaldi gerçek olacaklar tvlerde söylemeye başladı bile.

ağaç budamak

budamak çok basit ağaç şeklini bozmasın diye her tarafı güneş görecek şekilde kes ve kuru dalları buda yeterli..

bear away

bir türlü şu ingilizce nick verdim yanında parantez içerisinde ne anlamı olduğunu yazmayıp kendini soğutan kişiler dir. neden mi örneğin ingilizce ye benzeyen bazı kelimelerde vardır. ondan kullanın yav.. neyse hoş geldin anlamı nı bilmesemde

yalnız yaşayan gay

pasifse eine beni davet etmemiş se bildiğim beddualar arasında siksiz kalır dediğim dir :)

kamyoncu

yaşadıklarım hepsi tecrübeyle sabit tir. bir kullanıcıya katılıyorum. ayı sözlük derken bence kendimi kamyoncu sözlük adı altında bilgileri mi toparlayarak larus gibi britanica gibi bilgilendirici çözücü fikir darağacını geliştirici yazılar yazabilir im.

ı harfi olmayan klavyede yaşanan zor anlar

gabile.com sitesine admin olmak istediğim de her türlü sorunu aştığımda moderatöre ilk başka dedim bakın bende i harfi yok bilesiniz. adamın birine canın mı sıkılıyor sorusuna. caninmi sikiliyor dediğim de gel dedi sen beni sik bundan hayır yok yanıtını aldığım da o an sikişte olduğunu anladığımla kalmayıp siktirmek istemişti. bende içim den iyi olur dedim ama admin olacağımız için kullanıcılara sarkmak yasaktı. anca. admin dışı bir isimle sarkabiliyordum. o anda tabiki çok kişi yazıyor. ama grup istiyordum. ıyileride adminken denk geliyor. çatır çutur sikmek istemiştim o an.. gördünüzmü konuyu anlatamıyorum. ışin sonu beni sikişe yönlendiriyor. bu gidişten admin olmakta zor.

gay partisinde olması gerekenler

normal parti sex partisine dönüşeceği ihtimali % 1500 olan mutlaka oda olmasada karanlık odalar yatak yada havuzda iki kişiyiz taşıyan kuşumsu su yatakları prezervatif ve bilim um fantezi oyuncakları.

sözlükten biriyle yatakta yakalanan başka sözlük yazarı

buna eski filmlerdeki örneklerden de verilebilir mi? aşçı kahyaya kahya ağaya ağa herkese.

seks sırasında gözleri kapayarak boşalmak

evet arkadaşlar denemenizi tavsiye ederim. sex yapıyorsunuz nirvana noktasına ulaştınız hemen hemen 3 dakika kala gözler kapalı vaziyette sert giriş ler anında gözler kapanınca acayip güzel orgazm oluyor um. o zevk anında sesimi bile kontrol edemiyorum. oluk oluk boşalıyorum.

seks anında osurmak

bazen benim değil partnerimin başına çok geliyor. ıki defa sert pompalayınca çok osuran oluyor ben yinede devam ediyorum. işi yarında bırakmayı sevmem.

seks kime yakışır

herkese yakışmadığı gibi bana ve benim gibi istekli ilanlara daha çok uakışıyor. örneğin ; hintlilere pakistanlılarayada sexte tam anlamıyla zevk alamıyana zevk veremiyene yakışmıyor.

2002 den bu yana sevinememek

evet bu hükümetin en çok hissettirdiği olumlu bir şey gelişse bile olaya pozitif bakamıyorsun. çünkü her kafa tuttuklarında her yeni birşey yaptıklarında milletimiz nasıl bir hasar alacak diye hiçbir şeye sevinemiyoruz. bana öyle bir şey söyleyinki cebimizden çıkmayan milletin sırtına yüklenmemiş bir yük olsun.

bahçeli'nin birini idamla tehdit etmesi

15 temmuz da eline urgan almış olan bahçeli birisinin boynuna geçirmeden bana ölmek yok demenin bir başka söylemi idamın gelmesini istemesidir.
  • /
  • 9

koltukta yapılan seksin yatakta yapılandan daha zevkli olması

"kalk yerine yat" denilince, aslında yatağın daha rahat olmasına rağmen, koltukta yatmaya devam etmek gibi bir şey bu bence.

kamyoncu

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)

kamyoncu

kamyon şoförü. eşcinsel dünyasında ise ayılarla benzeşen özelliklere sahiptirler; tek yön semalarında denk gelebilmek mümkündür. o tukaka edilen beyaz atletleri, yoğunlaştırılmış sakalları, kaslı ya da göbekli vücutları, bol kıllı görüntüleriyle klasik bir erkek imajından farksızdırlar. öldürücü darbeyi ise bıyıklarını burduklarında, sakallarını sıvazladıklarında, kıllı bağırlarını okşadıklarında yaparlar.

Toplam entry sayısı: 173

pasif nasıl domalmalı

genellikle birlikte olduğum paisifler normal domalıyor. bir kaç hareketini değiştirerek istediğim pozisyona sokuyorum. pasiflere sesleniyorum. dizlerinizi göğüs hizasına kadar çekim. ıki diz arasında ki mesafe vücudu yatağa yaklaştıracak kadar açın ve beli içe doğru bükerek yerleştirmek için doğru pozisyon budur. o sırada elimle tutmadan aleti içine rahatlık la sokabiliyorum. delik tam görünecek.

yalakalık testi sonucu pozitif çıkan gazeteciler

ahmet hakan baş yalaka bu sözler sana ve diğer habercilere onlar kendilerini biliyorlar. bu grubun haricinde kalanları tenzih ederim. cnn, akit, tgrt, trt uzar gider liste....
görüyoruzki 5 milyon mülteci den bir tane coronaya yakalanmış yok yunan sınırında 100 binler denilen her mülteci sağlıklı. türkiye vatandaşları ölüyor. 20 bini geçmiş vaka sayısı var ve hala bizler tvlerde nasıl bulanıyor maske işe yarar mı haberlerini her kanalda izliyorum. düşüncelerime tercüman olan yılmaz özdil'e teşekkür eder diğer bütün gazetecilere yalaka testlerinin sonucu pozitif çıktığunı belirtmek isterim.

biz bize yeteriz türkiyem

bizbizeyeteriz türkiye kampanyasına bakacak olursak. 6 ay önce imf ye borç verebilecek bir ülke iken, cebinden zorla alınan vergiyle kampanya ya gönülsüz katılan vatandaşlardan para isteyen ülkeye dönmemiz dünyaya kıskandıracak bir hale gelmemize. kara mizah dersem yanlış mı anlamış oluruz.

günebakan çiçeğinin insanlarda karşılığı

günebakan ciceklerini ne kadar taniyoruz kisaca bakalim durumlarina.. günebakan cicekleri her zaman günesten güc alirlar .yonlerini günese cevirirler. olurda havada kasvet olustugunda bulutlar günesin isigini kestiginde iste ozaman güne bakan ciceklerinden güclü bir hareket olusur.. birbirlerine donerler evet yanlis okumadiniz birbirlerine donerler günesten topladiklari güclerini birbirlerine donerek karsilikli güclenirler.. enerjilerini birbirlerinden alirlar. bu günlerde oldugu gibi corona virüsünü günesin isigini enerjisini kesen bir bulut gibi düsünün ve birbirinizi destekliyici sözler soyleyin.. tam bu günlerde ihtiyaci olanlara güc verin enerjinizi onlar icin harcayin....

son dakika

neden bu son dakika yazısı tv'lerde hiç bitmiyor son saatler dense daha mantıklı 60 dakikadır son dakika yazıyor. 60 dk 1 saat ettiğini bilmiyorlar mı

yalakalık testi sonucu pozitif çıkan gazeteciler

ahmet hakan baş yalaka bu sözler sana ve diğer habercilere onlar kendilerini biliyorlar. bu grubun haricinde kalanları tenzih ederim. cnn, akit, tgrt, trt uzar gider liste....
görüyoruzki 5 milyon mülteci den bir tane coronaya yakalanmış yok yunan sınırında 100 binler denilen her mülteci sağlıklı. türkiye vatandaşları ölüyor. 20 bini geçmiş vaka sayısı var ve hala bizler tvlerde nasıl bulanıyor maske işe yarar mı haberlerini her kanalda izliyorum. düşüncelerime tercüman olan yılmaz özdil'e teşekkür eder diğer bütün gazetecilere yalaka testlerinin sonucu pozitif çıktığunı belirtmek isterim.

tükürük tokat ve küfür seven pasif

bu tür duyguları seven bubble but götü varsa seks sırasında çok iyi oluyor. azdıkça daha ateşli oluyor lar.

son dakika

neden bu son dakika yazısı tv'lerde hiç bitmiyor son saatler dense daha mantıklı 60 dakikadır son dakika yazıyor. 60 dk 1 saat ettiğini bilmiyorlar mı

kamyoncu

zamanla bu düşüncenizle aynı yerde sayacaksınız ama ben gelişmeye gelişmeye gelişmeye devam edeceğim. hep ters köşe olacaksınız.

biz bize yeteriz türkiyem

bizbizeyeteriz türkiye kampanyasına bakacak olursak. 6 ay önce imf ye borç verebilecek bir ülke iken, cebinden zorla alınan vergiyle kampanya ya gönülsüz katılan vatandaşlardan para isteyen ülkeye dönmemiz dünyaya kıskandıracak bir hale gelmemize. kara mizah dersem yanlış mı anlamış oluruz.

20 yaşında erkeksi pasif

bana denk gelmemesi ve hayalini kurduğum en iyi pozisyonların yapılamaması durumu dur. varsa öyle biri kendini şanslı hissetmelidir. tabiki benimle görüşürse.

ayı sözlük telegram grubu

yazında kimde büyük göt var görmek isterim. ama gösterme yetmez sikmek istersem engellemeyin.

sert seks zevk yavaş seks acı verir

aslında başlığın tamamı şöyle olmalıydı sert sex zevk verirken yavaş sex karşı tarafa acı veririm. geçen gittiğim saunada denemesini yaptım aynı kişiye ilk önce yavaş girip çıkıyordum. acıdığını söylüyordu. çıkarmamı söyledi daha istemedi. aynı kişiye yarım saat sonra bir daha gittim. ilk girişi yaptıktan sonra acayip zevk aldığını söylüyordu. bu şekilde 15 dk boyunca devam ettikten sonra yaşadığım patlama acayip zevkliydi.

kıllı pasifler sakın yapmayın

kıllı pasifler in kalça bölgesini traş ettiğinde bacak kısmını gördüğüm de siyah kadın çorabı giymiş gibi görünüyor lar. ya hiç kesmeyin kesmek istediğiniz de hepsini kesin.

sınır ötesi harekat

pkk sevicilermi gelmiş. ya sev ya terket derim. ağzımı bozmayın son pişmanlığın fayda etmeyeceğini size anlatırım.
Henüz takip ettiği biri yok.