20 yaşında erkeksi pasif

bana denk gelmemesi ve hayalini kurduğum en iyi pozisyonların yapılamaması durumu dur. varsa öyle biri kendini şanslı hissetmelidir. tabiki benimle görüşürse.
ay kız tam tamına benden bahsediyor bu başlık.
geçen sene tam olarak kendisiydim.bu sene 21 olarak yolumuzdayız.üstteki girdide sesleri çıkmaza falan aldırmayın.çoğu partnerimden “hayatımda ilk kez böyle ...” laflarını duydum.yaşın önemi yok pasife göre değişir o işler.
21 olduk kabul oluyor mu yine de
"barbaros şansal 'ın dediği gibi herkes kendini bir kalıba sokmaya çalışıyor " yahu bırakın bu erkeksi kadınsı feminen maskülen işlerini akışına bırakın konuya gelirsek 20 yaşında yani sizin diliniz de erkeksi (maskülen) olması gayet normal bir durum bir kaç anal sex ile erkekliğinden bir şey kaybetmez. benim en çok gıcık olduğum olayda bu zaten şartlar koymuşsunuz. biri aktif biri de pasif olmak zorundaymış gibi bir algı var kafanızda mesela şüyle olabilir o gün adam pasif rolünde oynamak ister başka bir gün diğer adam belki pasif rolüne girmek ister yani bu işleri planlı programlı yapmak yerine o ana bıraksanız ne kadar güzel olacak haberiniz yok şimdi bakıyorum da birinci mesaj genelde 'selam' 'naber' olur 2. mesaj arayış, a? p? bunları sormayın mesela daha doğrusu bu tip itici soruları soran kişilerle ilişki içinde olmayın. kafanız rahat olur şahsen bana a? p? soran olursa sohbeti kesiyorum.