ayı sözlük telegram grubu

grubu açtık, ilk 2 saat açık olacak sonrasında gizli konuma alacağız ve üye ekleyerek ilerleyeceğiz. grup bağlantısı @ayisozluk gruba dahil olmak isteyenler kullanıcı adlarını mesaj ile bana, ürkek ve yumuklusucurta ya iletebilirler.

gruba katılım şartımız yazarın 1000 puan ve üzerinde olmasıdır. bu giriş sınır puanı zaman içerisinde yükseltilebilir.
hızlıca katılmış olduğum grup
karantina günlerinde açılması iyi düşünülen grup. ben de katıldım.
benide ekleyin(gelinin kız kardeşi halay çekmese olmaz )
yazarlarımız mesajlarına telegram kullanıcı adlarını da eklerse daha hızlı gruba dahil olabileceklerini belirtmek istediğim başlık.
keşke çat diye kapamayaydınız da gireydik.
24 kişi olmuş, ne güzel. kamyoncu'yu da gruba bekliyoruz.
yazında kimde büyük göt var görmek isterim. ama gösterme yetmez sikmek istersem engellemeyin.
katılmak istiyorum. kullanıcı adım aynı.
alımlar devam ediyor mu, ayı olmayanlar girebiliyor mu merak ettiren grup.
evet ayı olmayanlar da girebiliyor
kuala, zurafa gibi olanlarında bekliyorlar
içeride ne döndüğünü merak ediyorum.gelsem mi gelmesem mi kararsızım.
dahil olmadığım grup. yeniyim
mükemmel insanların varlığını öğrendiğim grup.
kişisel gözlemlerimi tek tek yazacağım akşam beklemede kalınız.

edit: işlerimin bitmesi üzerine hemen damladım buraya. buraya gözlemlerime dayanarak grupta olan yazarlarla ilgili ufak gözlerimi yazacağım. hepsi kendi gözlemlerimdir altını çizerek belirtmek istiyorum.

xalo: grubumuzun kanı, seçilmiş kişi, mükemmel insan çünkü o xalo! salvador dali' e parmak ısırttıran çizimleri, kuğudan hallice halay figürleri ve tabii olmazsa olmazı olan mendilleriyle kalbimizi ısıtıyor. yeri geldiğinde demir yumruğunu masaya vurup ağırlığını iliklerimize kadar hissettiriyor.

astral: bilimin ışığında aydınlatıyor yolumuzu. müsait zamanlarında bilgilerini aktarmaktan çekinmiyor ve bu koronalı günlerde online eğitimlerimizi aksatmıyor. içinde ise tütüsünü giyinmiş bir balerinin tüm zarafetini taşıyor. 2 konuda çok hassas 1. saat 00:00 gösterdiğinde uyumamızı istiyor. 2. de ise burç konuşmalarına asla izin vermeyip güneş görmeyen yerinden gülüyor.

robertpaulsonunkocamemeleri: sözlükteki entrylerini takip etmediğim için kendime kızdığım yazar, grubun dinamiği. lafı gediğine oturtması ve düşüncelerini çekinmeden söylemesiyle kalbimde yer edinen biriciğim. her türlü fikir alışverişinde bulunup karşı argümanlara saygıyla yaklaşması gözlerden kaçmış değil. ama grupta bir gün aktif olmadığımı fırsat bilip bıçağını sırtıma saplamış yazardır aynı zamanda. spoiler vermiyorum gruba girince anlayacaksınız :(.

yumuklusucurta hiçbir cingarda bulunmaz, madiliklerle ilgilenmez. fikri varsa konuşur fikri yoksa okur. kimseye yamuk yapmaz yapanı affetmez siler (gruptan siler yani). demir kapıdır anlayacağınız.

deltaphi her nude kelimesi geçtiğinde nerede, ne kaçırdım girişleriyle güldüren üyemiz. aynı zamanda league of legends maçlarımızda iyi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum (morgana q lerini olur olmaz yerde tutturması hala aklımda). zor günlerin arkadaşı gibi duruyor ama şahin gözlerim hala üzerinde...

sage hani kendi halinde, ne ayranım içilsin ne kötü şeyler yaşansın insanlarının vücut bulmuş hali. beyoğlu efendisi ve duyumlarıma göre asla ve asla kravatsız beyoğlu' na kravatsız çıkmıyormuş. öyle birisi işte gittiğinde yokluğu sonradan koyacak kişidir. kendisini burç danışmanım olarak atıyorum an itibariyle (çabuk astra gelmeden).

monattan grubun müzik ve dans ihtiyaçlarını karşılayan yazarımız. dans etmeyi ve ettirmeyi seven, kuş seslerini dinleyen yaşam enerjisine tanık olduğum er kişi. ayı sözlük müzik grubu kurulacaksa önerebileceğim tek kişi. kulağından müzik eksik olmasın.


diğer yazarlar hakkında gözlemlerim devam ediyor. yorgo magazin servisinden şimdilik bu kadar.
link ile değil nude atarak gruba katıldığınız grup. nude'larınızı bana özel mesaj yoluyla atıyorsunuz. ben grupta paylaşıyorum ve grup üyeleri kabul görürlerse sizi gruba alıyoruz * * *

ö.m. yoluyla bana, @urkek 'e yada @darkbear 'a ulaşabilirsiniz.
yorgo diye yazılır adam diye okunur. analizlerine fikirlerine ekistıra bayıldığım karizmatik yazar kişisi. ve bir itiraf geliyor. herkes kendisini sarışın sanıyor fakat değil bildiğin esmerim biçim biçim..
bana hem ayranım dökülmesin hem de g.tüm s.kilmesin demiş yorgocan. ben gay değil miyim, benim neyim eksik. *
  • /
  • 3