ayı sözlük telegram grubu

#417943 nolu entry'de yazarın demir kapı olarak neyi anlatmak istediğini anlamadığımdan diğer yorumları için teşekkür edebileceğim iletisidir.
gruptaki arkadaşların güvenliği açısından üye alımlarında bir takım sınırlamalar getirilmiştir.

aramıza yeni katılan ve gruba bir an önce dahil olmak isteyen arkadaşlarımız bir süre sözlük entry'leriyle ilgilenirlerse (şimdilik 1000 sözlük puanı şartı var) ilerleyen süreçte istekleri daha sağlıklı bir şekilde değerlendirilecektir.

üyelerimizin anlayış göstereceğine inanıyoruz.
görüp hemen katıldığım gruptur.
birkaç gün öncesine kadar çok güzel sohbetlerin döndüğü, eğlenceli, yazarların birbirini tanıdığı ve kaynaştığı hoş bir gruptu.
başvuruları nerden yapıyoruz? zira sıkıldım bu diğer düşük ıq'lu gruplardan
henüz dahil olmadığım telegram grubudur.
kişisel bir kaç durumumdan dolayı çıktığım grup. geri döndüğümde ise felakete uğramış ufak bir kasabadan hallice sadece rüzgardan yuvarlanan bir ot yumağı gördüm.

üzüldüm, kapatılma sebebi kim ve kimlerse şiddetle kınıyorum.
uzun zamandır severek bulunduğum grup ilk üyelerindenim hatta.
amaç gizlilikken neden telegram kullanıcı adımızı vermemiz gerektiğini anlayamadığım grup. sahte telegram kullanmıyorum, kim olduğumu da söylemek istemiyorum ama alınmam için kim olduğumu söylemem gerekiyor. saçmalık.
(bkz:#420108) eğer sizin dediğiniz mantıkla alım olsaydı ayı sözlükten olan/olmayan herkes katılırdı. ve insanlara rahatça rahatsızlık verebilirdi gizlilik kalmazdı.

veya ayı sözlük nickinizo vermeden katıldınız o zaman siz orada birilerine nasıl olsa sözlükte yaptırım olmayacak şeklinde düşünüp rahatsız edi0 hakaret edebilirdiniz

bunlara engel olmak için herkesin nick vermesi ve alımın zor olması en doğrusu.
oha böyle birşeyimiz mi var artık?benim online olma zamanım gelmiş özür dilerim.
1000 puan mı ?iyi turşulaşmış sözlük elderları,birbirinizle takılın o zaman !
1000 ne ya,1000 ne ?
(づ。◕‿‿◕。)づ
≧◡≦
hangi muhabbetlerin döndüğünü merak ettiğim grup.
  • /
  • 2