redkid23

Durum: 596 - 119 - 25 - 15 - 19.06.2021 13:41

Puan: 9636 - Sözlük Kezbanı

8 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 30

vnl

dün hollanda milli takımını 3-0 ile geçen filenin sultanları, bu akşam saat 19:00'da karşılaşacağı güney kore'yi de yendiği takdirde dörtlü finalleri garantileyecek.

stripchat

canlı sex showlar yapılan bir site. siteye kayıt olmadan da canlı videolar izlenebiliyor. mesaj yazmak istiyorsanız kayıt olmak da tamamen ücretsiz, kredi kartı bilgileri falan istemiyorlar. ancak modeller hedef hedef gitmekte ve her hedef için belli bir miktar tk* belirleniyor. zengin araplar sağ olsun elinizi cebinize atmadan izliyorsunuz showu.

gece saatlerinde giriyorum genelde ve yoğunluklu olarak latin amerika erkeklerinin showları mevcut. ayrıca vpn ile girildiğini de ekleyeyim.

telefonunuza gelen son mesaj

başını yastığa koyar koymaz uyuyan insan

ben de böyleyim. direkt uyurum sabaha kadar. çok güzel bir özellik bence.

beddua

eski sevgilime ettiklerimin hepsi kabul oldu şu ana kadar. umarım daha beter olur.

ben bilmem beyim bilir

beyim sadece kendini bilsin yeter, başka şeye hacet yok.

panseksüel

ay yine mağduru oynuyorsun her zamanki gibi. cevap verme madem umrunda değil. kapına dayanıp zorla bana cevap ver mi diyorum? üstüne alınma geç. savunmaya çok meraklıysan da avukat ol, senin zırvalayarak bana cevap vermeni çekmek zorunda değilim.

panseksüel

polemik yaratma çabam yok, gereksiz bir kavram. biseksüel tanımını daha geniş düşününce bu saçmalığa da gerek olmaz.

belami boys

çekler gerçekten daş gibi. ama ben belami boys videolarını değil de şu outdoor amatör seks yaptıran bir ekip var, onu seviyorum. daha doğal geliyor.

lilith

yaratılış 1:27: "... tanrı insanı kendi suretinde yarattı, onu tanrı'nın suretinde yarattı. onları erkek ve dişi olarak yarattı..."

yaratılış 2:18-23:"... sonra, “adem'in yalnız kalması iyi değil” dedi, “ona uygun bir yardımcı yaratacağım.”rab tanrı yerdeki hayvanların, gökteki kuşların tümünü topraktan yaratmıştı. onlara ne ad vereceğini görmek için hepsini adem'e getirdi. adem her birine ne ad verdiyse, o canlı o adla anıldı. adem bütün evcil ve yabanıl hayvanlara, gökte uçan kuşlara ad koydu. ama kendisi için uygun bir yardımcı bulunmadı. rab tanrı adem'e derin bir uyku verdi. adem uyurken, rab tanrı onun kaburga kemiklerinden birini alıp yerini etle kapadı. adem'den aldığı kaburga kemiğinden bir kadın yaratarak onu adem'e getirdi. adem, “işte, bu benim kemiklerimden alınmış kemik, etimden alınmış ettir” dedi, “ona ‘işşa' (kadın) denilecek, çünkü o 'iş'(adam)'dan alındı...”

lilith efsanesinin dayandırıldığı köklerden biri tevrat' ın bu iki kısmı arasındaki farktır. ilk bölüm kadın ve erkeğin birlikte yaratıldığını çağrıştırıyorken ikinci bölümde kadının erkekten türediği belirtiliyor.

bir hakaret olarak gay

alakası var mı emin değilim ama aklıma taylor swift'in picture to burn şarkısını getiren başlık:

"... so go and tell your friends that i'm obsessive and crazy,
that's fine i'll tell mine that you're gay!..."

sakalları kesince 10 yaş gençleşmek

ben 5-6 yaş gençleşiyorum ya. çok yaşlı durmuyorum zaten normalde de.

orgazm sebebi erkek oyuncular

ya söylüyoruz falan ama ben kendimi hiç bir ünlüyle aynı yatakta düşünemiyorum. hornette 2 azgın teke kalp attı diye götü kalkan insanlar varken kim bilir bunlar nasıldır diye geçiriyorum içimden. hayal gücünüze sağlık cidden.

gözlük takmak

sağ gözüm 2.25, sol gözüm 1 numara miyop; kalp gözüm ise kör. ama yine de gözlük kullanmayı sevmiyorum. iki defa gözlük aldım daha evvel, ikisini de cebimden düşürüp kaybettim. işe başlamadan önce yine almayı düşünüyorum da işe ne zaman başlarım belli değil.

panseksüel

kalıp uydurmak için uydurulmuş kalıp. biseksüel işte bu da. niye zorluyorlar anlamıyorum.
(bkz:en farklı ben olmalıyım)

looking for fun

bundan sonraki hayat felsefem. sevgili arayanların normaline denk gelmedim henüz. ama random seks yaptığımda hem rahatlamış hem de kafam boşalmış hissediyorum. arada güzel muhabbet de olabiliyor. üstelik türkiye şartlarında bir ilişki, ne kadar uzun sürerse sürsün, en iyi ihtimalle biter. çok zorlamanın alemi yok.

geceye bir şarkı bırak

twitterda popüler olmanın yolları

sözde solculuk. çok iyi prim yapar.

duygularını saklayan erkek

ayıp örtülür. duygular ayıp değildir.

negativecreep

seri eksiyi hiç kafana takma, sen yazmaya devam et. anlaşmalı bir şekilde aynı anda 5 kişi tarafından eksilendim yakın bir zamanda. yaptırım bildiğim kadarıyla yok. sen de kendi yaptırımını uygula, bas eksiyi şüphelendiğin kişiye direkt.
  • /
  • 30

aileyi sevmemek

tüm evrimleşme, sosyalleşme sürecinin getirisi ve dahası pek çok psikolojik bağlantının odak noktası olan, gereksiz yere kutsallaştırılmış aile bağlarını “sevmiyorum ulan” diyip kesip atmak işin içinden çıkılabilmek pek gerçekçi ve mümkün olmayabiliyor. *

koparıp atmak çok kolay olmadığı kadar sıkı sıkıya bağlı olmak da sağlıklı değildir.

ayrıca yüzleşilmeyen ailevi sorunlar nedense devamında edinilen ilişkilere de sirayet eder gibi bir izlenimim var.
(bkz:gürültüyle beslenen kulakta sükut durmaz)

uzaktan özlemek/özletmek, kısa ziyaretler, yüzünü eskitmeden mesafeli durulabilmesi en hasarsız olanı belki.

looking for fun

en azından dürüst bi şekilde söylüyor. amacı başka olup kandırmaktan iyidir.

dating applerde uymaz diyen tipler

ben merhaba, selam, nasılsın gibi yazan herkese cevap veriyorum. eğer tipini gördüğüm zaman beğenmediysem açık açık söylüyorum, kimseyi kırmak istemiyorum. halen daha konuşmak için ısrar ediyorsa tekrar söylüyorum yine uzatırsa engelliyorum ya da cevap yazmıyorum. amaç her ne kadar seks olsa da biriyle yatıcaksam gözüme de hitap etmeli ama değil mi? bu herkes için geçerli olduğundan kırıcı bulmuyorum.
içimdeki yıldız tilbe konuşmuş gibi hissettim :d

sabaha bir şarkı bırak

duygularını saklayan erkek

sevdiğini, üzüldüğünü, sinirlendiğini, mutluluğunu gösteremeyen hatta söyleyemeyen adamdan eş, dost mu olur? önemli olan doğru kişiye, zamanında, yerinde, dozajında.

eşcinsel arkadaş bulma sorunsalı

bir sürü eşcinsel olmayan arkadaşım var. onlara ve hayatımdaki kimseye açık olmadığım dönemde, eşcinselliğim hakkında rahat rahat konuşabileceğim, sevgilimi ve yaşadıklarımı falan anlatabileceğim bir eşcinsel arkadaşım olmasını o denli arzu ediyordum ki anlatamam. zira başka arkadaşlarımla hayatımın ciddi önemli bir kısmını paylaşamamak bana kafayı yedirtiyordu. bunun için yapmadığım şey kalmadı. bir sürü aktivism ortamına girdim (gerçi sadece arkadaş bulayım diye girmedim), sosyal medyada eşcinselliğini açıkca söyleyen kişilere yazdım, dating uygulamalarında "sevgilim var, sadece arkadaşlık arıyorum" diye dolandım durdum vs.

sonuç bayağı başarısız oldu. aktivizmi çok önemsememe rağmen aktivist gey arkadaşlardan hiç hazzedemedim. dating uygulamalarında arkadaş arıyor olmam neredeyse herkes tarafından çok yadırgandı (arkadaş arıyorum adı altında sikiş peşinde olmadığım da anlaşıldığında). bulabildiğim en en en iyi gey arkadaş edinme ortamı ayı sözlük oldu, yalan yok. tabii ayı sözlük bugünkü gibi değildi, canlıydı, zirveler düzenleniyordu vs. buradan çok güzel insanlar tanıdım, bazılarıyla arkadaşlığım halen sürüyor.

sonra ne oldu? ben psikolog msikolog falan yardımıyla yavaş yavaş çevreme açılmaya başladım, açıldıkça rahatladım, hayatım normalleşmeye başladı, depresyonumu bayağı bir yendim falan. şimdi neredeyse tüm yakın arkadaşlarıma açık biriyim, sevgilimi herkes tanıyor, sevgilimin bütün arkadaşlarını ben sevgilisi olarak tanıyorum, annem babam bile biliyor artık. ve bu da insanı acaip özgürleştiren ve kafasını boşaltan bir şey. ilginç olan şu ki, bu süreç sonrasında artık eşcinsel arkadaşım olsun diye uğraşmamaya başladığımı, hiç artık içimden gelmediğini gördüm. yani tabii ki düzgün bir eşcinsel arkadaş çevrem olmasını çok isterim ama yani bugüne kadar olmadı ve artık umurumda değil, eksikliğini de hissetmiyorum.

keşke ayı sözlük eski günlerinde olsaydı elbette, yani ülkemizdeki aşırı baskılanmış ve kısır lgbt ortamında cennet gibiydi burası, ki ben son iyi zamanlarına denk geldim, 2012'lerde çok daha canlıymış. üzücü vallahi. gene de hala yayında olmasına ve az da olsa birilerinin daha yazıyor olmasına seviniyorum.

gel güzelim gel

eski bir jale sarkisi. simdilerde aynur aydın tarafindan icra edilmekte.


yazarların şu anki ruh halleri

bir pornoyu baştan sona izlemek

yuzler ve vucutlar bana hitap ediyorsa, sacma sapan diyaloglar donmuyorsa, gercekten duyguyu veriyorsa ve en onemlisi de vaktim ve sabrim varsa izleyebilirim.

yazarların şu anki ruh halleri

Toplam entry sayısı: 596

sözlükten gerçek dost bulunamayacağı gerçeği

ben buraya dost olmaya değil, tost olmaya geldim**

favori atanın özdemir olduğunu görünce gelen popülerlik hissi

sen bu sözlükte yenisin negativecreep. özdemir'in hatırı sayılır bir popülerliği vardır lakin buranın en popisi kamyoncu ablamızdır.

seri eksi oy veren şahıs

şarkı paylaştım alt tarafı, abartmasan mı acaba?

tanıyor olabileceğin kişiler

instagram'da "keşke tanımasaydım" dediğim kişileri önüme getiren sistem.

seviştiğiniz ayı sözlük yazarı sayısı

yazarları genel olarak seviyorum ama hiçbiri ile sevişmedim. ne diyor şarkıda: "sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika"

sözlükten gerçek dost bulunamayacağı gerçeği

ben buraya dost olmaya değil, tost olmaya geldim**

favori atanın özdemir olduğunu görünce gelen popülerlik hissi

sen bu sözlükte yenisin negativecreep. özdemir'in hatırı sayılır bir popülerliği vardır lakin buranın en popisi kamyoncu ablamızdır.

bu arada benim gerçek adım aslında x

ada okeyim de yaşını, işini farklı söyleyene denk gelmiştim. bir gün konuştuk zaten. sonra hesabını kapattı ve kayıplara karıştı. 38 yaşında ve yakışıklıydı. herhalde sevişmeyeceğimizi anlayınca* kibarca kaçtı.

uncle frank

inanılmaz duygusal bir dönem filmi. mutlaka izleyin. * *

seviştiğiniz ayı sözlük yazarı sayısı

yazarları genel olarak seviyorum ama hiçbiri ile sevişmedim. ne diyor şarkıda: "sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika"

seri eksi oy veren şahıs

şarkı paylaştım alt tarafı, abartmasan mı acaba?

kolimi kanattım

sen bu gece iradene pek sahip çıkmışsın canım. ben de senden örnek alırım artık.

not:yazıların sonuna gülücük koymak formata aykırı, yazıların kaldırılırsa falan sonra benden bilme.

not2:euphoride ben sana karışmıyorum artık, sen de biraz sakin dursan?

eski sevgili

hayatınızdan tamamen def olup gitmesi gerekendir. kendisinin hiçbir suçu yoktur! tüm eksikliklerinin sebebi anksiyetesidir. ama her ne hikmetse o anksiyete sizle ayrıldıktan sonra hemen iyileşmiştir.

telefonla aramak, sesini duymak istersin, anksiyetesinden dolayı canı istemez. ayrıldıktan hemen sonra tanımadığı 5 erkekle görüntülü sohbet etmeye okey der. nude istersin atmaz, seks konuşursun görüldü bırakır ve bunların sebebini anksiyetesine bağlar. ayrıldıktan sonra ne mi yapar? hemen hornet açıp harıl harıl seks arar.

siz onu aldatmışsınızdır, kendinizi kötü hissediyorsunuzdur. "tamam, ben seni affettim" der. yeniden denemeye karar verirsiniz. aradan birkaç gün geçer, aylardır ev ilk defa boştur, gel dersiniz. hiçbir şey olmasa sohbet edip birbirinizi anlarsınız belki de *. hayır, ben yapamıyorum, ama merak etme sana asla kızgın değilim der. aradan birkaç gün geçer sözlükte göndermeli şarkılar, kendisini başkası için terk eden eski sevgilisine övgüler, sizin için seni çok sevdim diyip sonra aldatırlar, gidip telegram gruplarında sizi kötülemeler...

her neyse, bunları da geçersiniz, aradan geçen 1,5 ayın ardından hornet açarsınız, en başta o çıkar. anksiyetesinden dolayı korkan adam hiçbir platformda paylaşmadığı resmini orada paylaşır. hesabını gördüğünüz için sizi her yerden engeller sözüm ona size hiç kızgın olmayan kişi. sözlükte sizi dikizleyip dikizleyip sözlüğe giren kendisi siz profiline baktınız diye sizi takıntılı ilan eder.

bu arada örgütlü mücadeleye katılacakmış, becerebilirse kendisini tebrik ediyorum. ama yine de çok bir şey beklemeyin, sonuçta anksiyetesi var. tabii benden hemen sonra iyileşmediyse!

panseksüel

kalıp uydurmak için uydurulmuş kalıp. biseksüel işte bu da. niye zorluyorlar anlamıyorum.
(bkz:en farklı ben olmalıyım)

vegan

yine dediğime geliyoruz. bitkiler de tarım adı altında istismar ediliyor. sebze yemeyi kesiyor musunuz? hayır.