kaçıncı buluşmada sevişilir

merhaba sözlükdaşlarım. bugün sizlerden normal bir ilişkide yapılan kaçıncı date de sex yapılması gerektiğine dair görüş istiyorum. ben malumunuz ilk date de direkt yatağa geçtiğim için iki defa dışarıda date e çıktığım çocuk ile ne yapmam gerektiğini kestiremiyorum. help me!
ilk buluşmada verecek kadar namussuz değilim. gay olmamız namussuz olmamız gerektiği anlamına gelmez. çoğu gay maalesef ar damarı çatladığı için ilk buluşmada hemen sikiş sokuş.
ben ilk buluşmada uyum olursa en fazla bir sakso çekerim ölçülü bir şekilde. asla deep throata varmaz. bu sonuçta ilk görüşme daha. eğer çok ciddi bir uyum varsa arkadan hafif sürtme olabilir sonuçta seksten sayılmaz. çok çok bir uyum olmuşsa ve hayatımın aşkı olabileceğine ihtimal verdiysem belki kafası girer. ama hepsini asla almam.
ar damarı çatlamış çoğunluk beni belki eleştirecek namuslu olduğum için ama umurumda değil.
yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. en fazla rimming o da bir iki dil yani. o kadar da namussuz değilim
akışına bırak. seviştiniz diye mükemmel bir ilişkiniz olacak; sevişmediniz diye ipleriniz kopacak değil.
ilk buluşmada merhaba dedikten sonra sex olmalı.
ilk gece romantik yemek de yense gecenin sonunda bi güreş şart bence. sevgilinize ben iyi güreşirim, sana bir iki numara göstermemi ister misin diye yemi atın evetlerse üstünüzü çıkarıp kaldırıp yere çalın sevdiğinizi. şaka lan. bi iki hamle diye sokulun edin sonra toparlanın. sevişmeden ten uyumunu öğrenmek için güreş birebir.

not: hiç denemedim, mesuliyet kabul etmiyorum

başlıktan anladığım "uzun süreli bir ilişkinin" kaçıncı buluşmasında sevişilmesi gerektiği. zaten tek gecelik ilişki arıyorsan, ilk gecede sevişmiş oluyorsun.

değişir. çok uyuştuğunuzu düşünüyorsanız ilk buluşmada da sevişilebilir. tavsiyem, biriyle duygusal açıdan çok ilerlemeden ten uyumuna bakılmasıdır. ten uyumu yoksa o ilişki yürümüyor çünkü.
it depends...*
duruma göre değişir...saymaya veya sınava dönüştürmeye gerek yoktur.
niyetler neyse, hasat o olur...
akışa bırakılmalı birazda kişinin sabrı yoklanmalı bence sonuçta eşcinsellerin çoğunluğu yatak üzerine kurulu karşındaki kişinin senin için ne kadar beklediğine bakmalı bence kişi yoksa her ay yada her gün birini bulmak için çırpınırsınız sonra yaş almış başını gitmiş eskortlara para dağıtmaya başlarsınız bence ömürlük birini bulmak için çabalayın kendinizi…
bir kadın olarak söylüyorum. bu karşıdaki kişinin davranışlarına bağlı. ilişkinin devamını kimse bilemez. ama ilk günde olsa kendimi yanında güvenli ve huzurlu hissedersem neden olmasın. ama evi kesinlikle olmalı.
önce sikisir sonra tanışırım
eyer cd pasif trans kılsız bireyse 1. buluşma ideal ama eğer tüyleri varsa, tüy dökücü ile gidermesi için 2. buluşmayı bekleyebiliriz
bana gore biraz o kisinin karakterini gordukten sonra sevismeli insan aksi takdirde kendime verdigim degerin azaldigini farkettim. herkesin koynuna rahatca girerim, sevisiriz sonra dagiliriz kafasinda olmadigim icindir belkide. ıliski odakli baktigim donemlerde ucuncu ya da dorduncu bulusmada bence yapilabilir. zaten yogunluktan bu bir ayi bulabiliyor.
ilk buluşmada öpüşülür ikincide sevişilir üçüncüde alışılır verişilir.
kişiye bağlı aslında arada ufak kaçamaklar olmalı farklı şeyler tatmalı insan ama zamanında birkaç kez denemiş birisi olarak sabahına girdiğim tripler beni bitiriyor yapamıyorum ulan akşam aynı yatakta sırnaş dolaş ol sabahına hiçbir şey olmamış gibi uyan hayatına devam et yok benlik değil düşünmeden edemem bakıyorumda pek düzene ayak uyduramıyorum
buluşmaya cesaret edebilsem hemen sevişeceğim
kişiye ve aradaki iletişime bağlı olarak değişir. 2 yıldır peşinde koştuğum biri var , değil ilk buluşma telefonda bile sevişirim
iyi hissettiriyorsa kesinlikle ilk buluşma ya, çok isterse ikide üçte dörtte de sevişilir ama bu ilkinde sevişmeye engel değil bence
  • /
  • 2