hazineci

Durum: 1192 - 173 - 63 - 9 - 18.11.2017 22:02

Puan: 12850 - Sözlük Kaşarı

1 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Moderatör.

Ankara bozkırında bir Ege esintisi
  • /
  • 60

cinsel çağrışımlı isimler

tanıştığımda bu isimler söylendiğinde nedense bi garip hissettiriyor.

başak - akla gelen “taşak”
yaprak- akla gelen “yarak”


ve, bir edebiyatçıdan duyulan bir anekdot:
“sallayarak” ve “yaşam” birleşik yazılan kelimelerdir.
(bkz:elveda masumiyet)

yeşilçam ayıları

deneyimsiz birini tanıma yolları

en güzeli direkt sormaktır, ama bazen sorduğunuz halde kişiler gerçeği söyleyemeyebiliyor. genel olarak iki gruba ayrılıyor bence bu kişiler.

ilk gruptakileri sanırım en güzel anlatan şey, (bkz:amerikan güzeli) filmindeki sarışın kız “megan”. tüm film boyunca bu kızın kaşar olduğunu düşünüyorsunuz ama baba “lester” ile sevişme aşamasına gelince bakire olduğu ortaya çıkıyor. kısacası, bazen çok kaşar görünen kişiler çok deneyimsiz olabiliyor. bu açıdan, biriyle yatağa gidene kadar onun kaç kişiyle sevişmiş olabileceğini anlayamazsınız bana göre. çünkü bu tip kişilere göre seks dildedir, icraatte değil.

gelelim ikinci gruba. bu gruptakiler utangaç olur. genelde siz yönetirsiniz muhabbeti. hatta bazıları size tamamen teslim olmuş gibidir. içinden dersin ki, “bana amma da güveniyor, kessem sesi çıkmayacak resmen”. yatağa geçme aşaması belirleyici bu kişileri tanımak için. tuvalette uzun kalmalar, üstündekileri dürmeleri, diş fırçalarını ya da başka kişisel eşyalarını bir türlü bulamamaları ya da ellerinin ayaklarına dolanmaları falan. hatta bir çoğu iç çamaşırlarını çok edepli çıkartır. bu kişileri öper ve derim ki “ilk seferin mi?”. “hayır” dese de, gerek oral yapmasından gerek öpüşmesinden birçok şey belli olur.

aslında deneyimi merak ediyorsanız, cevap basit: kötü öpüşüyorlar.

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

şahsen, her an sevişebilirim. bursalı da değilim oysaki.

(bkz:insan gibi değil, hayvan gibi sevişmeni istiyorum)
(bkz:erşan kuneri)

insana yaşama sevinci veren şeyler

biter korkusuyla kayganlaştırıcıyı az süren erkek

muhtemelen kayganlaştırıcı her yerde bulunabilir değildir. ya da partner yeterince geniştir.

(bkz:karanfilli kayganlaştırıcı)
(bkz:swiss navy)

parmaklamak

partner’ı açmak için gerekli. bazıları dar olduğu için parmakla rahatlatmadan bir türlü giremiyorsun.

erkekler dururken kadınlarla sevişen vasat tip

(bkz:genç biseksüeller rahatsız)

her ne kadar biseksüelliği pek anlayamasam da, varlıklarını inkar edemeyiz. yani bir adam nasıl her ikisini de sikebiliyor ki?

yanlış anlaşılmasın, kadınlarla da seks yaptım. ve bence eşcinsel olup olmadığından emin olmayan kişiler, mutlaka da karşı cinsle ilişki denemeli. ama ben hep ereksiyon problemi yaşadım.

yazımında en çok hata yapılan kelime

“-de/-da” bağlacı. ayrı yazılmalıdır. tekrar ediyorum. ayrı yazılmalıdır. sözlükte en çok düzelttiğim hata.

biri beni silksin

hiv

“ücretsiz ve anonim hiv testi merkezleri” vardı bi aralar. belki hala vardır. ücret ödemediğiniz gibi kod sayesinde kimliğiniz de gizli kalıyordu. sağlık güvencenizin de olması gerekmiyordu.

power bottom

markalar reklamlarında gerçekçi sloganlar kullansaydı ne olurdu

kıç çatalı

blake shelton'ın yaşayan en seksi adam olarak seçilmesi

ankara

havasına suyuna taşına toprağına kurban olamadığım ankara ve onun başkenti “soğuğu” nedeniyle “bizımle deyılsin” diyen beylere gelsin:

masa başında çalışan erkeğe sakso çekmek

şahin k

(bkz:kahyanın karısı)

ayrıca, sevdiceklerimde de kullandığım bir cümle için,
(bkz:sana altınlar alacam)

ateist

tortellini

kırmızı şaraba en çok yakışan yemeklerden.
  • /
  • 60

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

düşünüyorum o halde sikerim felsefesini benimsemiş eşcinselleri yok sayan eşcinseldir..

doğru insanı beklemek

"beklenir mi abieağ" diyenlerdenim ama o doğru olmayan birsürü gerizekalıyla geçirilen boş boş ve zevksiz vakitler sonucunda "nerdesin ulen" de dedirten bir durum bu.

hayır ben mi şanssızım bilmiyorum. şu sözlükte bile millet aşık olmuş, işte iyi kötü bir şeyler yaşamış birileriyle. peki ben, hep one night hep one night. biri öpüşmek istemez, biri ağzına almaz, biri hemen boşalır, biri iki saatte boşalmaz. bu ne oğlum? sex and the city'deki miranda'ya döndüm yemin ediyorum her ilişkide bir problem, bir mallık, bir south park sessizliği..

doğru kişiyi herkes de bekler. herkesin "doğru insan" anlayışı farklıdır. doğru insanı bekleyenler sadece aşk böcükleri değildir yani. ben de doğru herifi bekliyorum: yakın arkadaş da olabileceğim, zevklerimizin uyuştuğu bir fuckbuddy. hadi suckbuddy oldu, o da olumlu. hugbuddy de olabilir, çeşitililik bunlar hep tabi.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir adabı vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

rüyada sözlük zirvesi görmek

h&m

çoraplarını sevdiğim (kalpkalpkalp)

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

sanatsal bi çalışma değil idare edin

yazarların şu an duymak istediği söz

mola veriyorsun çünkü çok çalıştın.

kafede yan masada oturan adam

2. nolu entryinin sonunun tuvalete atarim diye bitmesini isterdim. hayal iste.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

3 numara saç

3'e 5'e bakmam. yakışmışsa koy sepete.

Toplam entry sayısı: 1192

liseli eşcinsellere tavsiyeler

toplum tarafından saygı görmek istiyorsanız, iyi bir kariyeriniz olsun. paranız olduğu ve kimseye muhtaç olmadığınız şekilde kaliteli bir hayat yaşarken, toplum en kötü size "kibar bir bey" der.

ayı sözlük yazarlarına şarkı armağan etmek

yazarları kaynaştıracağını düşündüğüm bu başlık altında ilk şarkımı ibnisaatchi'ye yolluyorum:

the knife - pass this on

sözlük yazarları o ses türkiye’ye çıksa söyleyeceği şarkılar

serkan kaya - mesele

evet, arabesk is not dead. ve bazen içimdeki taşfırın erkeğini zaptedemem.

bebek starbucks

bir gün ablamla gittiğimde şakasına “şu jetski gelse de şurdan kahve alıp geri gitse ne cool olur” dememle adamın jetskiyle yanaşıp kahvesini alıp gitmesi anlık şok yaşamama sebebiyet vermiştir. sanırım bir dilek hakkımı da böylece heba ettiğim anlardan biri olarak tarihe geçebilir bu an. teşekkürler evren, you are a bitch.

ayı sözlük chat

yoga için https://www.doyouyoga.com’u tavsiye ederim. bir ara erkekler için yoga challenge’ını denemiştim, 28 gündü. etkisi muhteşem oluyor. ücretsiz dersleri mevcut. hatta bazı programların youtube’da da kaydı var. “yoga for men” olarak bi aratın youtube’da, sonra üye olun isterseniz. kaliteli bir sitedir. kitap için de çevremdekiler “osho” okuyor.

atom fiziği

itlik ve hergelelik daha çok ilgimi çekiyor

zamansız ereksiyon

lisenin ilk yıllarımda ramazan ayında camide teravih namazını eda ederken başıma gelen ve inip kalktıkça sürtünmeden dolayı bana zor zamanlar yaşatan bir saate yakın kontrolü ele alamadığım durum. uhrevi bir şeyle meşgul olurken dünyeviliğimden o kadar utanmıştım ki sanırım biraz da gözümden yaş gelmiş olabilir.

ruhig

ankara'da sık görüştüğüm sözlük canısı. şair ruhludur. entelektüeldir. bana metin erksan'ın kitabını hediye etmiştir. sahaf gezer. kahveyi yoğun sever. geçen cumartesi beraber tiyatroya gitmişizdir. normalde tiyatro sevmememe rağmen, seçtiği oyunu beğenmişimdir. arkadaşlığı iyidir. winston içer.

onun gibisini bir daha nasıl bulurum

peki ya o, senin gibisini bir daha nasıl bulacak? bi de böyle düşün.

9 mart 2017 futurelavirsi pezevenklerin elinden kurtarmam

rüya öznesinin "tişikkirlir sipirmin" demesi gerekirken, "pezevenklerim de pezevenklerim" demesi şaşırtmıştır. ayrıca, rüya sahibinin yoğun ibrahim tatlıses hayranlığının bilinçaltnda ortaya çıkmakta olduğu şüphe konusudur.

sosyal ortamlarda yazıştığınız birini kibarca reddetme yolları

şu an biraz işim var, sana daha sonra yazacağım.*

* bu entry’mi biraz açıklayayım: instagram’dan brezilyalı pek hoş bir bey aniden bana yazıp sonra ortadan kaybolurken bu lafı etmişti. ortada zaten ümitlenecek bir durum olmayınca, ben bu kullanımı nedense o kadar gurur kırıcı bulmamıştım. ve gerçek hayatta da, ulaşabileceğim mesafedeki kişiler için bu ifadeyi hiç kullanmadım.

ayı sözlük itiraf

çok yakın bir arkadaşımın benden hoşlandığını düşünüyorum. aramızdaki bağ o denli sağlam ki açıkça da konuşamıyor sanki. nerden baksan bi 10 senedir tanışırız. son dönemde samimiyeti ya da muhabbeti daha da bi değişti. onun için yaptığım en ufak birşey acayip derecede önemli bir konuma yükseliyor. herşey burada entry girmeye başladığım dönemden sonra gelişti. yazarlar arasında galiba.

ayı sözlük itiraf

kendimden çoğu zaman nefret ediyorum

chaser

durumları zordur, beğendiğin ayı, yeterince ayı olmadığın için seni beğenmez. ankara'da durumları daha da zordur

ilk randevuda partnere kitap hediye etmek

eğer yeterince tanınmıyorsa, kötü bir hediye türüdür çünkü kitap kişisel bir hediyedir. beğenilerin bariz bir şekilde uyuşmaması ortaya çıkabileceğinden, ilişkinin ateşi sönebilir. şahsen ben elif şafak'a aman aman bayılmasam da, bundan 5-6 sene önceki partnerımın onun hiçbir kitabını okumadığı halde kitaplarına bok atması ve tarih bölümü okuduğu halde nasıl olur da ihsan oktay anarın en azından adını duymamış olması yüzünden ilişkiden soğumuştum. yok birader ben illa kitap alcam derseniz de, en azından şiir seçmeyin derim çünkü o daha da kişiseldir.