bozosnn

Durum: 2284 - 0 - 0 - 0 - 15.07.2019 07:19

Puan: 31992 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

bir varmış bir yokmuşum
  • /
  • 115

sosyal hayatta bakışarak koli bulmak

lokantada, otobüste, düğünde, avm'de vb başıma gelen çok hadise vardır. hatta söyle söyleyeyim; son 3-4 yılda bu konuda o kadar başarılı oldim ki, hornet ve growlr gibi uygulamalardan çok daha fazla ekmegini yedim. hatta bir üst levela çıkıyorum: artık fotoğraf üzerinden beğeni kuramıyorum. karşında kanlı canlı insan görerek seçmek daha keyifli. elbette çok olmuyor ama olan da daha keyifli oluyor.

love, simon

digiturk ve dsmart üzerinden seyredilebilir güzel bir film.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

ak parti'nin herkese düşman olmasından kaynaklı olabilir mi? diye sordurtan hede.

fatih mehmet maçoğlu

ülkemizin tek komünist belediye başkanı.


mahçup yüz ifadesi ve karizmasıyla gayet çekici geliyor bana. yirim.

karına açılmak

(bkz: açacağın başlığı sikeyim)

karına açılmak,
bacağa açılmak,
göbeğe açılmak diye sırayla gidiyor herhalde.

biri çıkıp dese ki yaşadığın son 20 sene bir şakaydı

sözlüğe girişteki onay butonu

kalça arasına kaçan pijama

alttan don giymeyen veya tanga giyen abilerin başına gelen olay.

sananda

2014'de bunu yazmışım kendisiyle ilgili. #183345. yine 2014 sonlarında tanıştık kendisiyle. eminönü'nde lahmacun ısmarladı bana bir soğuk kış gecesi. her neyse efendim. bu vatandaşla o zamandan beri sohbetimiz devam ediyor. kendisi ankara'da ben istanbul'da olmamıza rağmen araya mesafeler girmedi. yıllardır selamlaşır, dertleşiriz. çok dinledi beni sağolsun. her acı çektiğimde aradım pat diye. musait değilim demedi hiç. zengin koca bulursam ilk seni kurtaracağım bu batakhaneden.

aslan parçası. son hediyen benim için paha biçilmez. nezaketine, asalatine hayranım. bahtın açık olsun.

sözlükteki otuzluk abiler

30+ bir abiniz olarak hepinizi makamımda ağırlayıp öptürücem elimi kolumu. yeter ki siz mutlu olun gençler. ben feda ederim her uzvumu. öptürürüm istediğiniz kadar.

gençlerin önü açılsın. gençler gelecektir. biz bu yaştan sonra anca onların gelmelerine yardımcı olabiliriz.

kürt olmayan ayı sözlük yazarları silinsin kampanyası

bence de kürt olmayan sözlük yazarları sikilsin.

aktifin aldığı zevk vs pasifin aldığı zevk

açılın uzman geldi.

her ikisini de deneyimlemiş biri olarak (binlerce kezzz) fiziksel zevkten ziyade her iki pozisyonda da mental zevk daha baskın oluyor bende. seyretmeyi seviyorum. ondan sanırım.

metroda elleşen dayılar

https://video.twimg.com/ext_tw_video/10...


ekşide başlığı görünce "acaba beni mi çektiler" dediydim. ama değilmiş.

sevgi dolu dayılar ama biraz dikkat dayılar.

eşcinsellik metropolde yaşanır

bioder

ağda kadar etkili olmayan kremdir. şöyle ki: ağda yapılınca yaklaşık bir ay boyunca sıfır tüy. sonrasında da daha ince tüyler. ama bu kremle traş olmuş gibi 3-5 gün sonra tüyler başgöstermeye başlar. hem de daha gür. ayrıca zararlı kimyasalları cilde olumsuz etki yapar. mesela yara izlerini fena halde tahriş eder. ağda acılı ama en sağlam yöntemdir. bir de lazer var. onu bilmiyorum.

not: bir bilen değil de bir kullanan.

memeliler

memelerini oynatabilenler ve memelerini oynatamayanlar olarak ikiye ayrılırlar.


şahsen tüm canlılarda erkek memesini daha çok beğenirim. dalında böğürtlen gibi. (muhtemeln) el değmemiş, diri ve sert. öhm.


not: ornitorenk yumurtlayan tek memeli değildir. ekidna adı verilen bir kirpi türü de yumurtlayan bir memelidir.


https://www.google.com.tr/search?q=ekid...

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

toplumsal değerler veya ahlaki kurallar bu adamlara "haa canım madem eşcinselsin, büyür! kendi duygularını yaşa, kimseden çekinme. hayat senin hayatın" diyecek kadar cesur değilse, kusura bakmasın ama onu hapsettiği ve yaşamak zorunda bıraktığı hayatı sorgulamaya da hakkı yok.


hangi ahlak pardon?

hayatının baharında katledilen transların, ahmet yıldız'ların kanına gömülen ahlak mı?

gündüz dalga geçip, gece koynuna girdiği travestiyi katleden adamın ahlakı mı?


benim kişisel alanıma girmediği sürece, canıma, malıma kendi bireysel değerlerime burnunu sokmadığı sürece kimseyi sorgulamaya hakkım yok. herkes hayatını yaşasın.

sizin tabirinizle -aldatılan- kadına gelince; hayattaki tek başarısı "evlenmek - koca bulmak/ çocuk doğurmak" olan bir kadının ödediği bedel olarak bakmak lazım belkide.

scottish fold

istanbul avrupa yakasında bu cinsin erkeiğne sahip olan varsa kızımla çiftleştirmek icin kendisine talepte bulunmak istiyorum.

kızım cins kedi değil ama renkleri çok güzel. bu renkte kırık kulak yavrular olursa güzel olur diye düşünüyorum. safkan olması şart değil zaten. satılık yavru üretimi değil istediğim. evde anne yavru takılsınlar. kırık kulak olmasa da olur zaten. o surat şekli yeter. babadan bir gıdım bir şey alır heralde.

doğada sadece erkek hayvanların gösterişli olması

doğada çiftleşme dişilerin tekelinde olduğu içindir. dişi onay vermediği sürece erkek hiç bir halt yiyemez. erkekler de dişiden onay almak kolaylaşsın diye kendilerine böyle bir adaptasyon geliştirmişler. hetero erkeklerin kadınlar etrafında pervane olmasının sebebi de bu ilkel, hayvansı içgüdüdür. yani bir yanımız halen daha hayvan.

ikiz olmak

tek yumurta ikizi tanıdığım var. ikisi de gay. biriyle halvet olduk ama diğerinin tipi değilmişim. böyle de ilginç bir durum. beğeniler değişebiliyormuş.
  • /
  • 115

ayı sözlük itiraf

gaylerden artık tek beklentim cinsel ihtiyaçlarımı karşılamaları, sıfır tölerans çünkü gaylerin çoğunluğu bunu layık görüyor kendilerine. öyle olsun o zaman.

ayı sözlük'teki yaşlılar

ilk yazarın bilmesini istiyorum ki aramızda 5 yıl var. benim kadar yaşlı değilsin :)

hamamdan adam kaldırmak

seks yapınca kaybedilen şeyler

yatakta vasat olduğunu keşfettiğiniz birisiyle yapılan seksten sonrasi icin : zaman

adı akla gelince yüzde tebessüm oluşturan insanlar

burhan altıntop karakteri ile engin günaydın.

rothmans switch

rothmans’ın mentollü sigarası. fiyatı 9 tl. 9-0.8-9 oranında içeriği var. marlboro touch aqua’nın bozmasından sonra gayet iyi geldi ki uzun süredir sigara arıyordum. içeriği ağır olsada içimi kolay fakat sonradan farkediliyor ağır olduğu. lakin mentol oranı olsun, tadı olsun, içimi olsun gayet memnun etti beni. bundan sonra yoluma bununla devam edebilirim.

homoseksüellik tercih midir

ben de zamanında hep yemek yapmaktan, barbielerden, littlest pet shop hayvanlarından hoşlanırdım. hatta bazen annemin takılarını takıp kıyafetlerini giymekten hoşlanırdım ki halen daha giyinmekten, takılar takmaktan çok hoşlanıyorum. bu transeksüellik değil de ilgiyle alakalı. illaki gaysin diye “kızsal” şeyler yapmak zorunda değilsin, benim arkadaşım vardı gerçekten hani şu babaların dediği “benim oğlum errrrkek gibi” o tarzdı. ama şimdi konuşuyorum , kendisi çok naif çok kibar biri. ilkokul arkadaşım bana aşık olduğunu itiraf etmişti. (geçen sene söyledi)ilkokulda aşıkmış düşünün. kısaca eşcinsellik bir tercih değil yönelim ama bazı şeylerde etkilemiyor değildir, ben tacize uğramıştım ve halen daha annemler bilmiyor. 2. sınıftaydım ve 6 ya giden çocuk beni taciz etmişti. ağlayasım geldi şimdi. neyse ya böyle iştw.

feminenlere ilgi duymayan gay

ben feminenleri pek çekici bulmam ama bazıları çok aşırı çekici geliyor bana. yani o an yiyesim geliyor. tunalı migrostaki kasiyer çocuk taş gibisin burayı okuyorsan, o emilmiş boynunu birazda ben emmek istiyorum.

siyah nokta

çok zordur kurtulmak, kan emici keneler gibi sizin yağlı, müsait yerlerinizde çıkar ve tekrar tekrar oluşur. tırnaklamadan sıkmak en iyi çözümdür. bir de temizlettikten sonraları her gün yüzü , yüzünüze uygun jellerle yıkayıp arada peeling yapmak etkili bir çözüm. evde uğraş uğraş bir yere kadar. bıktırır.

ysb223

ben bir loser ya da ne bileyim öyle basit bir insan olmadım hiçbir zaman. kendi düşüncelerimi de kimseye empoze etmiyorum, isteyen katılabilir, isteyen katılmayabilir herkesin kendi düşüncesi, iradesi var sonuçta . neyse sadece şunu söylemek istiyorum hayattan zevk almaya ve kendimi geliştirmeye , boş durmamaya çalışıyorum. çünkü...

ı’m a queen, honey!!!
ı’m a bitch, honey!!!

Toplam entry sayısı: 2284

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

kezbanlıktır.
adamı beğenmediysen neden alternatif kıvırma teknikleri arıyorsun. uymaz kardeşim kusura bakma der yoluna devam edersin. neden bu kadar zor dürüst olmak?

eğer beğendiysen niye kaçıyorsun. ver numaranı, sohbet edin tanışın. vakti zamanı gelince de halvet olun.

ay iki erkek benim için kavga ediyor

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

toplumsal değerler veya ahlaki kurallar bu adamlara "haa canım madem eşcinselsin, büyür! kendi duygularını yaşa, kimseden çekinme. hayat senin hayatın" diyecek kadar cesur değilse, kusura bakmasın ama onu hapsettiği ve yaşamak zorunda bıraktığı hayatı sorgulamaya da hakkı yok.


hangi ahlak pardon?

hayatının baharında katledilen transların, ahmet yıldız'ların kanına gömülen ahlak mı?

gündüz dalga geçip, gece koynuna girdiği travestiyi katleden adamın ahlakı mı?


benim kişisel alanıma girmediği sürece, canıma, malıma kendi bireysel değerlerime burnunu sokmadığı sürece kimseyi sorgulamaya hakkım yok. herkes hayatını yaşasın.

sizin tabirinizle -aldatılan- kadına gelince; hayattaki tek başarısı "evlenmek - koca bulmak/ çocuk doğurmak" olan bir kadının ödediği bedel olarak bakmak lazım belkide.

ayı sözlük chat

sefaköy parkında bana laf atan iki ayı burdamı len. çabuk çıkın ortaya. aynen şöyle dediler :

sen bir ceviz ağacısın sefaköy parkında
hem sen bunun farkındasın hemde birileri farkında :)

ar namus kalmamış efenim :) sokağa çıkmaya korkuyoz :)

tosunum

bir kayınpederin damadına hitabı, sezenişi ve aynı zamanda ona nasıl aşık olduğunun kanıtı. adam sevmiş...

insan bir kere sever, sevdim seni be tosunum...

abi lütfen; aşka özgürlük. lütfen ama ya! kaç hayat daha kaybolup gidecek bu karanlık fikirlerde!!!


edit1: haberin fake olduğu konusunda söylemler var. haber sikimde bile değil. aşka özgürlük.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

ak parti'nin herkese düşman olmasından kaynaklı olabilir mi? diye sordurtan hede.

müslüman eşcinsel

kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bunu mutlaka yazmalıyım dediğim başlık.
efenim usta birliğine ilk gittiğimde bizim devrelerden bi asker varki sormayın. çocuk çorumlu bi afet i devran. öldüm öldüm dirildim resmen onu yemek için ama daha tıfıl zamanalarım. şimdiki gibi kaşar olsam hemen çakarım sinyali. ben çekiniyorum. bi de malum pembe tezkere korkusu var. neyse hacılar. işte tanıştık ettik ama ben çocuktan gözümü alamıyorum. aradan onbeş gün geçti beni aldılar orduevi ne. kavuşamadan ayrıldım aslan gibi delikanlıdan. aradan on iki ay geçti. o ara askerlik onsekiz aydı. benim son üç ay kala tekrar bölüğüme yolladılar. nihayet kavuştum aslanıma. zaten aylardır elime erkek eli değmiyo. hele o kadar üniformalı erkeğin arasında daha da dokunuyor insana. yanıyorum da yanıyorum..

neyse efenim. ben tabi devrelerle hemen haşır neşir oldum. sağolsunlar kabul ettiler beni hatta baya baya ilgi gösterip totoma tavan yaptırdılar desem yeridir.

bu arada bizim yakışıklı daha bi gürbüzleşmiş. üst devre olmanın verdiği hava ayrı bi hoşluk katmış. derken askerliğin bitmesine yakın bi akşam .

koğuşta sadece bizim devreler. yatmaya hazırlanıyoz. benim asalnım kalktı ve şöyle dedi

varmı benimle dudaktan öpüşecek.

herkes şokta ama ben dururmuyum. atladım önüne bi güzel yapıştım. beş on saniye öpüştük. makara yapıyomuş havası verdik tabi hemen. sıradakii falan diye gırgıra vurduk işi.

sonra ne mi oldu.

son bir ay boyunca her fırsatta halvet olduk. muradıma erdim anlayacağınız.

vazelin

mucize krem. her derde deva. bir kaç tanesini sayıyorum.

1. nemlendirici.
2.kayganlaştırıcı.
3.basur için birebir.
4.kış aylarında oluşan çatlaklar için .
5.dirseklerdeki adını bilmediğim pütürler için.
6.ayaklardaki kaşıntı ve sertlikler.
7.silinmekten tahriş olmuş burun delikleri.

daha sayimmi?

eşcinsel olma şerefi

rahmetli zeki mürenin de dediği gibi; eşcinsellik sapıklık değil ruh güzelliğidir.
içimizde bir kadın birde erkek taşırız.
kadın yanımız duygusal, merhametli ve işveli.
erkek yanımız sağlam güçlü.
kadın yanımız nadide bir sanatçı.
erkek yanımız baba gibi.

bazen;

kadın yanımız yabancı.
erkek yanımız yalancı.
ama yine de bizler o özel duyguyu yaşayan nadide kişileriz.

sözlükte editör olabilme şartları

(bkz: şöhret olmanın yolunun yönetmenin yatak odasından geçmesi)

1- dark bear'a en az bir kere vermek.
2- diğer editörlere de en az bir kere vermek.
3- birinci ve ikinci nesil yazarlara da en az bir kere vermek.


sonra konsey olarak toplanıp adayın uygunluğuna karar veririz. adayın üzerinden geçen toplam 87 kişiden 2/3 +1 (yani 59) oy alan kişi editör olabilir.


edit: 20 dk'da 4 eksi oy yemişim. allah devamına erdirsin annem.

çok komiksiniz lan. hayatı bu kadar ciddiye almayın. hayatla dalga geçmeyi öğrenin. yoksa erken yaşlanırsınız. ve bok gibi bir hayatınız olur.

ayı sözlükte çok tatlı ayıların olması

evet var. kendimden biliyorum.

metroda elleşen dayılar

https://video.twimg.com/ext_tw_video/10...


ekşide başlığı görünce "acaba beni mi çektiler" dediydim. ama değilmiş.

sevgi dolu dayılar ama biraz dikkat dayılar.

ayı sözlük nicklerde türkçe karakter kullanımı

eskiden yoktu sanırım. eğer olsaydı ben farklı bir nick kullanıyordum o zamanlar. onu kullanırdım. arkadaşlar bu bir adaletsizlik olabilir mi?

edit: ucretli_cd_kadınsı_parlak_ yervr nickli hanımkızlarımıza dert olmuş başlık.

türk rap furyası

icracılarının (yani söyleyenlerin) hepsini toplasan nicky minaj'ın bir memesi etmeyecek furyadır. *