bozosnn

Durum: 2265 - 6 - 2 - 0 - 13.10.2018 18:27

Puan: 31214 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

bir varmış bir yokmuşum
  • /
  • 114

taşak kokusu

eğer ter kokusu yoksa, kişinin kendi teninin kokusu ve hafif bir testesteron kokusu varsa ben bu kokunun hastasıyım.

boxer koklamak

(bkz: taşak kokusu)

beni taşlayabilirsiniz. cezamı kabul ediyorum. ve konuya giriyorum.


sanırım testesteron hormonunun kokusu siniyor iç çamaşırına. eğer olaya ter kokusu dahil değilse ben bu kokuya bayılıyorum. günlerce boşalmasam bile çamaşırda hafif sperm kokusunu andıran bir koku bu. çok heyecan verici. bildiğin fetiş oluştu bende. böyle güzel bir koku yok.

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

kampanya yapar, iki gün de benden hediye derdim. uygun ortam hazırlar, kayganlaştırıcılarını sürer, prezervatiflerini takar, hizmette kusur etmezdim. seks sonrası orgazm sigaralarını bile yakar, yorgunluk kahvesi yapardım.

bu paraya her şeyi yaparım ben. sınır tanımam.

erkeğin memesini emmek

dalından böğürtlen yemektir.

sözlükte editör olabilme şartları

(bkz: şöhret olmanın yolunun yönetmenin yatak odasından geçmesi)

1- dark bear'a en az bir kere vermek.
2- diğer editörlere de en az bir kere vermek.
3- birinci ve ikinci nesil yazarlara da en az bir kere vermek.


sonra konsey olarak toplanıp adayın uygunluğuna karar veririz. adayın üzerinden geçen toplam 87 kişiden 2/3 +1 (yani 59) oy alan kişi editör olabilir.


edit: 20 dk'da 4 eksi oy yemişim. allah devamına erdirsin annem.

çok komiksiniz lan. hayatı bu kadar ciddiye almayın. hayatla dalga geçmeyi öğrenin. yoksa erken yaşlanırsınız. ve bok gibi bir hayatınız olur.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

eşcinsel çifte hanginiz kadın diye sormak

hayal ürünü soru.

hanginiz pasif veya hangimiz yapıyorsunuz gibi sorular belki ama bu kadarını kimse sormaz. özellikle bizim insanımız, kendi içinde fırtınalar koparır ama çok samimi bir ortam olmadıkça böyle aptal saptal bir soru sormaz.

hayallerde yaşıyor bazı ibneler misali kendi kendinize insanlara kurulmayın.

eli cebinde penisiyle oynamak

çirkin insanlar yapınca sapıklık, güzel adamlar yapınca seyirlik olarak değerlendirdiğim eylem.

çifte standart bu heralde.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

hala entry girmeyi bilmeyen eski yazarlar

spor salonlarındaki erkek soyunma odası kokusu

ter, ayak, deodorant, duş jeli kokusu. karmakarışık. arada taşak kokusu da eklenince tadından yenmiyor.

cesur kacav

lgbt+ camiası için bir darbe dahadır kendisi. sonra toplumda niye kabul görmüyoruz, neden bizi normal karşılamıyorlar ühü. ağam can, yönelimini açıklayan her lgbt bireyine hayranım. ama olayı medyatik olarak kullanıp prim kasanlara özel küfürler ediyorum haberin olsun.


ayrıca yüklediği bütün videolar hayatı boyunca ayaklarına dolanacak, gittiği her yerde karşısına çıkacak. çok yazık. marjinal olacağım diye rezil olmak.
marjinal olmayın lan. kendiniz olun.


ve ayrıca bu da iki yıl sonra "gay değilim, o zaman şartlar onu gerektiriyordu" derse şaşırmam.

insanın yüzüne gülücük konduran anlar

bir gece aşırı derece alkollüyken taksiye bindim. taksici abi görüp görebileceğim en güzel adamlardan biriydi. aslan parçası, ateş ediyor resmen. bende ufaktan ufaktan kıpırdanmalar başladı tabi. alkolün de bana verdiği yetkiye dayanarak herife el attım. adamcağız bir irkildi ve "n'apıyorsunuz beyfendi" dedi. çok hoşsunuz falan dediysem de adam öyle bir eğiliminin olmadığını söyledi ve ben el elde baş başta tabi.

soru: bu hikaye ne alaka?
cevap: adamı ilk ellediğimdeki şaşkın ifadesini her hatırladığımda tebessüm ederim. olsaydı iyiydi ama olmadı. sağlık olsun.

rimming

(bkz: o dilini koparırım senin)
(bkz: maşallah dil de pabuç kadar)

doğru kişiyle dakikalarca yapılabilecek eylem. gerçekten bazılarınınki tatlı oluyor lan. rimminge doyamıyoruz!

kürekle şahin öldürmek

iki gündür her yerde karşıma çıkan ama okumaya, seyretmeye gönlüm el vermeyen haber.

intizar

#196464

ben demiştim.

kendisine bu zor dönemde güç ve cesaret diliyorum.

ayı sözlükte çok tatlı ayıların olması

evet var. kendimden biliyorum.

seks ile oruç açmak

ye yarrağı öl amk

ay hadi inşallah diyecektim ki, bir üst entryyi okudum. demiyorum.

çok seksi bir ifade lan. dilime dolanır bu. oyşhhh

emine erdoğan'ın 215 bin liralık çantası

bu kadının zevksizliğine de ayrıca hastayım. bu nedir yahu!
  • /
  • 114

sözlükte editör olabilme şartları

@bozosnn'in ayrıntılı yorumu sonrası grup indirimi yapılmıyor mu sorusuna cevap arattıran şartlardır. seks yapılacak kişilerin salt çoğunluğu yeterli oluyor sanırım.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

libidoyu arttıran şeyler

spor,düzenli ve sağlıklı beslenme,zihinsel olarak huzurlu olmak libidoyu artırır.genelde önce bunları yapıp libidonu artırırsın sonra birisini bulursun ve bunları düzenli yapamamaya başlarsın,daha sonra libidon düşer ve ayrılırsın tekrar başa dönersin ve bu döngü devam eder.

enişte de erik gibiymiş kütür kütür

yenge de erik gibiymiş kütür kütür vecizesinin eşcinsel yorumu. kimi eşcinsellerin taş gibi enişte fantazyaları sonucu yaptığı benzetmedir. bazı eniştelerin üstüne tuz döküp kütür kütür yemek elzemdir.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

kurumsal şirkette genel müdürü kaldırmak

bir önceki entryimde iş başvurusunda yediğim haltları anlatmıştım, üzerinden 2 hafta sonra şirket bana olur dedi. bende bir sevinç bir mutluluk anlatamam. kulaklarımda hülya avşar'dan yürü ya kulum çalıyor. oy oy oy.

bu sevinç uzun sürmedi. iş yerinin yaşadığım kıtada olmaması, garip bir meritrokrasi düzenin var olması ve yurdum ayısının plaza ayıları içinde sırıtması yüzünden zorlu bir süreç başladı. sabah 8'de girdiğim plazada akşam 8'de çıkmalardan tutun, iş yeri çalışanlarının çekişmeleri falan derken 2. ayı bitti.

insan kaynakları 2. ay bitiminde biz sizden memnunuz, sizde bizden memnunsunuzdur dedi. tabiki beybisi, memnun olmaz mıyım git gel günde 3 saat yol gidiyorum bee. belirsiz süreli sözleşme imzalandı falan filan ve dendi ki oryantasyonun son süreci olarak sizi kaynaştırma sürecine alıcaz.

wtf?

kaynaştırma süreci dedikleri, üst yönetim ve aşağıdakiler (işçiler) arasında kalan çalışanların bir nevi kalibre edilmesi, kölelik düzleminde nereye götü dayamaları gerektiğini bilmeleri.

kaynaştırma süreci üç aşamadan başladı. birincisi koç atanması. efendim size bir koç atıyorlar, bütün her şeyinizle ilgileniyor. tamamen çay kahve içme geyiği.

ikincisi kurumsal eğitimler: liderlik, yöneticilik, yatakta aktif olmamın 50 yolu gibi kurumsal eğitimler alıyorsunuz. bu eğitimler yüzünden istanbulda girmediğim otel kalmadı.

ve geldi son süreç güven eğitimi. bu gavurlar böyle bir şey çıkarttı. çalışanları bir araya tutup, birbirlerine bağlıyorlar. her taraf belirli zamanlarla kendini serbest bırakıyor, eğer bir insan karşısındakine tam güvenmezse bırakamazmış falan. tamam dedik bi yemediğim bu nane kaldı. ik'dan davet maili geldi. bilmem ne oteli not: yüzme şortu getirin. wtff!!!

yurdum ikcılarının bu absürtlükleri beni öldürüyor, kurumsal ikcı olmak olmayan şeyi bulup, tüm çalışanları buna inandırmaktır. kimse dememiş bu ne salakça bir uygalama diye, bizde emir kuluyuz gittik.

olimpik havuz ve çevresinde 5 tane çalışan. 4 tane üst düzey yetkili. hepimiz şortluyuz. herkesi eşleştirdiler, ben kaldım tek başıma. arkdaşları hep şefleriyle eşleştirmişler, ben listeye bir baktım bana genel müdür yazılmış. ay ben şok !!! adam geldi. kurumsal şirket gm'si sabah iş akşam spora giden, yağ oranı maksimum %10 olan, marka giyinen ve slim fit olan tipler olur genelde. yaşının 45 olmasını da not düşelim.

efenim uzattım da uzatttım, konuya giriyorum. biz iki salağı havuza soktular. işaret verilince köle kendini üst yönetimin kollarına bırakacak. eyes wide shut çekiyorlar sanki.

bu arada yüzme bilmediğimi herkese söylüyorum, özellikle gm'ye. o da bana güven diyor. ahh beybisi her güven diyene güvenseydik neler gelirdi başımıza. gülücük smiley.

havuz derinliği: 3,35 m
koyuyazar : 1,87 m (kilo 100) özellikle kiloya dikkat.
genel müdür: 1,77 m

ve atış yapıldı. 1 dk boyunca beni tutucak. beni beni bihterini. 100 kg lik bir ayıyı su üzerinde tutmanın ne olduğunu kimse düşünmemiş tabi. yap, devren işlet mantığı. sonunu düşünen kahraman olamaz ya.

koyu abiniz kendini bi bıraktı, gm dediğim adam tutamadı beni. cumbur lop suya dalmaz mıyım. panikten adamı tutayım derken elim adamım şortunun içine girdi. adam bi kalakaldı. ben tuttuğum şeyin ne olduğunu anlayınca o havuz ölmek istedim. üzerime ne varsa atın. çapa mapa...

adam tuttu beni çekti yukarı suyun içinde. geçti arkama. suyun üzerinde olimpik havuzun dört köşesinde diğer salaklar ve ben gm ile havuzun ortasında. pentegram çizdiler, keçi kanı akıtık kesin sikecekler diye düşünüyorum. derken popomda bi şey hissettim.

sıçtım herhalde derken, baktım gm beni sıkı sıkı tutuyor. resmen "men at play, season 3 epidose 5. revenge of the horse" çekiliyor. adam resmen kaldırmış, yüzme bilmeyen beni bırakmamak için sıkı sıkı omzumdan tutarken dayandı. kulağıma yaklaştı ve dedi "kusura bakma"... yerim senin kusurunu, maaşı 5 haneli adamların kusuru olmaz, benim aptallığımdır o diyemedim.

toplam süre 5 dk. adamın dayaması 2 dk. ve güven şeyi de bitti. duşlara gidildi. kendimi hülya avşar'ın kötü yol sonrası hamama girip temizlenmesi gibi 40 tas dökünmüşümdür. uzun duş sonrası bir çıktım herkes gitmiş, ben kaldım şişlinin bilmediğim bir yerinde. 500t nerden geçer abey diyecekken, arkadan bir ses "koyuu, bırakim mi seni" .

pembe masal gibi dimi, anlatsalar hadi len derim içimden ama dışımdan çaktırmadan inanmış gibi yaparım.
gm beni eve bırakacak. şişli-pendik yolu ve iş çıkışında toplam 2 saat. adam konuştu ben dinledim, hayallerini yapacaklarını anlattı. yarım saat telefonla konuştu ve eve geldik. "yoruldum ben" dedi, bi türk kahvesi yapsana sonra geri dönücem dedi. gm türk kahvesi ister, kölesi ay pardon çalışanı yapmaz mı. kendim öğütürüm kahveyi beybisi. eve çıktık, salonda oturdu, ben mutfağa kahveyi yaptım. salona getirdiğimde gm'nin pantalonu yoktu, boxer ile oturmuş beni bekliyordu. sikiceksen sikicem de, dimi. bi de kahve için uğraştırdı karaktersiz beni. hınzır smiley.

eve gelen genel müdürü el üzerinde tutmak lazım, gereği yapıldı. bu plazalar da seksler bile başka dostum.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

fotoğraflar abartı değil belki fazlası bile vardır böyle güzel kalabalıkta olmak ayrı bir keyifti.

gaylerin sevdiği kelimeler

zirve sonrası yazarların arkasından feminen diye dedikodu yapılması

genel olarak 6 yıl içinde katıldığım her zirvede gözlemlediğim durum. zirveye gelen biri diğerinden hoşlanmaz ya yaşına bok atar ya tipine ya da fem olup olmamasına. işin garip yanı dedikodu yapan yazarın bir gün sonra aynı yazara sözlükte methiyeli entry'ler düzmesi. pes.

zirve bitip herkes evine dağılınca sanki fem olmak suçmuş gibi bir güzel dedikodu yapan yazar ya da yazarlar ertesi gün bu kez aynı yazara canımlı cicimli entry ler döktürünce bir garip oluyor tabi. abi nasıl ya sen dün gece o adam hakkında demediğini bırakmamıştın ne oldu. bu samimiyetsizliğin kaçıncı leveli anlat dinliyorum

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

bir milyonu duyduğu anda o kendi gider zaten.

Toplam entry sayısı: 2265

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

kezbanlıktır.
adamı beğenmediysen neden alternatif kıvırma teknikleri arıyorsun. uymaz kardeşim kusura bakma der yoluna devam edersin. neden bu kadar zor dürüst olmak?

eğer beğendiysen niye kaçıyorsun. ver numaranı, sohbet edin tanışın. vakti zamanı gelince de halvet olun.

tosunum

bir kayınpederin damadına hitabı, sezenişi ve aynı zamanda ona nasıl aşık olduğunun kanıtı. adam sevmiş...

insan bir kere sever, sevdim seni be tosunum...

abi lütfen; aşka özgürlük. lütfen ama ya! kaç hayat daha kaybolup gidecek bu karanlık fikirlerde!!!


edit1: haberin fake olduğu konusunda söylemler var. haber sikimde bile değil. aşka özgürlük.

yazarlardan bear fotoğrafları

* * *

yıllar sonra edit: olm sonuncu çalkalayan abileri seyredalmışken bi baktım ki ben yüklemişim bu görselleri. :)) çok iyi ya :))

11 nisan 2018 içimdeki orospunun işsiz kalması

sevgili dostlar. bunca yıldır çalışıp kendisine bakabilen, bana hiç bir şekilde muhtaç olmayan, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi müşterisini arayıp bulan ve manen kendini rahatlikla geçindirebilen içimdekı orospu artık işsiz. ona iş bulmak için bilimum gay sosyal platformlarında fink atmak zorunda kalıyorum. bulduklarımı da begenmiyor tabi hasbam. adı üstünde orospu. neymiş efendim; depresyondaymış da bilmem ne de. anam banane senin depresyonundan. bakmakla yükümlü olduğum orospumsun dedik de koliyi de mi biz bulalım. git yap cilveni işveni ayart kimi ayartıyosan. beni alet etme bu işlere.

not: is bu entari içimdeki orospuya söylüyorum sen işit minvalinde kendime atfedilmiştir. kolisizlik başıma vurmuş olup, asosyalliğimin yanına aseksuellik de eklenerek double çekilmez hale gelmiştir.

çelişkili durumlar

bir taraftan "ben eşcinselim diye kimse beni sevmiyoooooo" diye zırlayıp, bir taraftan da diger eşcinsellere "bisexsüel, kadınsı, dindar, evli....... " gibi onlarca farklı etiket takarak kendi içinde kendinden olanı dışlamak.

beğeni boyutunda bahsetmiyorum. herkes en hoşlandığı adam ile girsin tabi yatağa. ama olay eleştiri boyutuna varmamalı.
ör1: ben bir cd ile yatmam ama onun giyimine kuşamına makyajına ağdasına laf etmeye hakkım yok.
ör2: 5 vakit mamaz kılan, kiliseye giden, hz buda'ya meyve ikram eden son derece dindar bir eşcinselin veya hiç bir şeye inanmayan bir ateist eşcinselin neye inanacağına ben karar veremem. eleştirmeye de, onun adına karar vermeye de hakkım yok. kendi bilir. ister inanır ister inanmaz.

eyyor over

müslüman eşcinsel

kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bunu mutlaka yazmalıyım dediğim başlık.
efenim usta birliğine ilk gittiğimde bizim devrelerden bi asker varki sormayın. çocuk çorumlu bi afet i devran. öldüm öldüm dirildim resmen onu yemek için ama daha tıfıl zamanalarım. şimdiki gibi kaşar olsam hemen çakarım sinyali. ben çekiniyorum. bi de malum pembe tezkere korkusu var. neyse hacılar. işte tanıştık ettik ama ben çocuktan gözümü alamıyorum. aradan onbeş gün geçti beni aldılar orduevi ne. kavuşamadan ayrıldım aslan gibi delikanlıdan. aradan on iki ay geçti. o ara askerlik onsekiz aydı. benim son üç ay kala tekrar bölüğüme yolladılar. nihayet kavuştum aslanıma. zaten aylardır elime erkek eli değmiyo. hele o kadar üniformalı erkeğin arasında daha da dokunuyor insana. yanıyorum da yanıyorum..

neyse efenim. ben tabi devrelerle hemen haşır neşir oldum. sağolsunlar kabul ettiler beni hatta baya baya ilgi gösterip totoma tavan yaptırdılar desem yeridir.

bu arada bizim yakışıklı daha bi gürbüzleşmiş. üst devre olmanın verdiği hava ayrı bi hoşluk katmış. derken askerliğin bitmesine yakın bi akşam .

koğuşta sadece bizim devreler. yatmaya hazırlanıyoz. benim asalnım kalktı ve şöyle dedi

varmı benimle dudaktan öpüşecek.

herkes şokta ama ben dururmuyum. atladım önüne bi güzel yapıştım. beş on saniye öpüştük. makara yapıyomuş havası verdik tabi hemen. sıradakii falan diye gırgıra vurduk işi.

sonra ne mi oldu.

son bir ay boyunca her fırsatta halvet olduk. muradıma erdim anlayacağınız.

vazelin

mucize krem. her derde deva. bir kaç tanesini sayıyorum.

1. nemlendirici.
2.kayganlaştırıcı.
3.basur için birebir.
4.kış aylarında oluşan çatlaklar için .
5.dirseklerdeki adını bilmediğim pütürler için.
6.ayaklardaki kaşıntı ve sertlikler.
7.silinmekten tahriş olmuş burun delikleri.

daha sayimmi?

eşcinsel olma şerefi

rahmetli zeki mürenin de dediği gibi; eşcinsellik sapıklık değil ruh güzelliğidir.
içimizde bir kadın birde erkek taşırız.
kadın yanımız duygusal, merhametli ve işveli.
erkek yanımız sağlam güçlü.
kadın yanımız nadide bir sanatçı.
erkek yanımız baba gibi.

bazen;

kadın yanımız yabancı.
erkek yanımız yalancı.
ama yine de bizler o özel duyguyu yaşayan nadide kişileriz.

facebook taki aşırı itici tipler

kimi şımarık ibneler faceyi iğrenç hale getirir. engellemek en iyi çözümdür.

facede (bkz: kuş havalandı)

sözlükte editör olabilme şartları

(bkz: şöhret olmanın yolunun yönetmenin yatak odasından geçmesi)

1- dark bear'a en az bir kere vermek.
2- diğer editörlere de en az bir kere vermek.
3- birinci ve ikinci nesil yazarlara da en az bir kere vermek.


sonra konsey olarak toplanıp adayın uygunluğuna karar veririz. adayın üzerinden geçen toplam 87 kişiden 2/3 +1 (yani 59) oy alan kişi editör olabilir.


edit: 20 dk'da 4 eksi oy yemişim. allah devamına erdirsin annem.

çok komiksiniz lan. hayatı bu kadar ciddiye almayın. hayatla dalga geçmeyi öğrenin. yoksa erken yaşlanırsınız. ve bok gibi bir hayatınız olur.

ayı sözlükte çok tatlı ayıların olması

evet var. kendimden biliyorum.

ayı sözlük nicklerde türkçe karakter kullanımı

eskiden yoktu sanırım. eğer olsaydı ben farklı bir nick kullanıyordum o zamanlar. onu kullanırdım. arkadaşlar bu bir adaletsizlik olabilir mi?

edit: ucretli_cd_kadınsı_parlak_ yervr nickli hanımkızlarımıza dert olmuş başlık.

türk rap furyası

icracılarının (yani söyleyenlerin) hepsini toplasan nicky minaj'ın bir memesi etmeyecek furyadır. *

hornet kezbanlarından inciler

kendisi çiçek böcek fotoğrafı koyup, fotoğrafsız yazma demek.

başlıktaki yazılanları okuduğumda çoğunun kezbanlık değil kendini ifade etme olduğunu gördüm. kimi kimisinde özgüven tavan. kimisinin gözü yükseklerde. evet. kimisi "cevap vermiyorsam üstleme" demiş. evet. bunlar olağan şeyler. kezbanlık değil. herkesin bir beğenisi, herkesin bir kriteri var. hornet malum. aşk dostluk vb için değil, yatak arkadaşı aramak için. o nedenle fazla kasmamak lazım. ama sizde gençsiniz. kanınız kaynıyor tabi. anlamak lazım.