bozosnn

Durum: 2110 - 19 - 8 - 1 - 22.09.2017 08:50

Puan: 19692 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

bir varmış bir yokmuşum
  • /
  • 106

profil sitelerinde gelen en saçma mesajlar

profil sitelerinden değil de whatsapp'tan bir deli peyda olmuştu geçen yıl. profilimde resim yoktu o ara. eleman "murat nasılsın " diye başladı. ben murat değilim yanlış oldu dedim. demez olaydım.

"müraatt, allah belanı versiiin. beni kullandın attın. nerdesin kiminlesin. gelip o koynundaki orospunun ağzına s.çcam. beni mahvettin. sensiz yapamıyorum nolur bir şans daha ver"

minvalinden onlarca mesaj döktürdü vatandaş. mesajda "murat degilim" dememe inanmadığı için aradım. ben kadın sanıyorum tabi. öğrenilmiş caresizlik gibi aynı. nerden bileyim kırk yılın başı yanlış gelen bir mesaj genç bir gay tarafindan gelecek. konuştum. gayet mahcup bir ses tonuyla "afedersiniz" dedi. olur böyle şeyler dedim. biraz da nasihat verip iyi dileklerle kapattım telefonu. iletişime devam etmek isterdim ama arama kayıtlarında iş gereği çok fazla yabancı numara olduğu için arada siliyorum. bu da öyle gümbürtüye gitti. ve geri de dönmedi.

buralardaysan ve okuyorsan ulaş bana. sohbet edek, dedikodu yapak.

altın kızlar

blanche olmasi lazım tam hatırlamıyorum. ruh ikizimdi. hey gidi.

tanışma sürecinde sorulanlar

"taşınma sürecinde sorunlar" olarak okuduğum başlık. yaşlanıyoruz.

sadede gelelim. uyuz olduğum sorular var.
-nelerden hoşlanırsın?
-çok havada bi soru. kuala gibi uyukalmak en sevdiğim. yemek yapmak var bi de. liste uzun. yaşamayı seviyorum sonuçta. yaptığım bir çok şeyden keyif almayı bilirim.

-tercih/arayış ne?
-bi git allasen. yıllardır alışamadım bu soruya. ne cevap vereceğime de karar vermiş değilim. ya a'dan z'ye herşey var diyorum. ya da sinirlenip gemileri yakıyorum. harflere takılmamak lazım. ve bu sorunun yerine başka bir soru icat etmek lazım. ya da tedavülden kaldırmak. kabullenmiş bireyler böyle sorularla vakit kaybetmek yerine "gözlerin çok güzelmiş" demeliler.

üstteki yazar

yeni sanıyordum kendisini ama 1. nesil yazarmış. devrecilik değil tabi. sadece sanrı. sangı. sanma. sanış. sanımsı. *

oral yaptırırken telefonla konuşmak

günün herhangi bir saatinde yapılabilen basit ama keyifli bir aktivite. özellikle sabah telefon sesine uyanıldığı vakit zaten oral başlamış ise, henüz bunun şokunu atlatmadan işyerinden arayan elemana bir şeyler tarif etmek (etmeye çalışmak), ağzına kadar espresso dolu 250 ml'lik kupayı kafaya dikmek kadar uyandırıcı etkiye sahiptir.

dünya düzdür

galileo dünya düz değildir (yuvarlaktır demiş tabe geoid olduğu sonradan anlaşıldı) dediği için kilise mahkemesine çıkarılır. mahkeme der ki: olm bak. akıllı ol. dünyanın düz olduğunu söylemezsen seni idam edecez. bok yoluna gitme. başımıza icat çıkarma amk.

karısı melül melül bakmış bizim elemana. o da kıyamamış sevdiceğine ve dünya düzdür demiş. salıvermişler aslan parçasını. karısıyla kol kola kiliseden çıkarken söylenmiş kendi kendine:

siz dünya düzdür diyorsunuz diye dünya düz olacak değil ya. varın siz kendinizi kandırın. dünya yuvarlaktır.


sözün özü; güneş balçıkla sıvanmaz. ama harbiden bize yazık ki millet önumuzdeki 10 15 yıl içinde dünyaya çarpma ihtimali olan bir göktaşı vb var mı diye uzayı didik didik ediyor, buna milyarlarca bütçe ayırıyor ama biz halen daha dünya düzdür diyen embesillere maaş veriyoruz. (bkz: zehr-i zıkkım)

cassini uzay aracı

film gibi bir hadisenin derinden etkileyen hazin sonu. videoyu seyrederken duygulandım. biz daha dünya düz mü yuvarlak mı onu tartışiyoruz.

yaşadığımız ülkenin altyapısından olsa gerek hayal gücüm elvermiyor iken adamlar 20 yıl önce satürn'e araç göndermiş ve ömrü doldu diye de kamikaze yaptırıyor. eğlenceye bak. wuhhhuuuuuu.

ilişkide erkekler ne ister

(bkz: erkek)
daha ne olacağıdı.

yazarların çocukken okuyup etkilendiği kitaplar

(bkz: diyet)
ve (bkz: kaşağı)

favorilerimdir. günlerce dolu dolu gözlerle gezdigimi bilirim. kahır nedir onu öğrendim küçük yaşta o iki kitap sayesinde. yasaklanması gerekiyor bu kitapların.

yazarların kendi emeği ile elde ettiği şeyler

"kariyerim" diyebilirim.
tamamen gereksiz bir üniversite bitirdikten sonra tekstil sektörüne çıraklıktan başladım. yıllık izinlerimi kurslarda, seminerlerde harcadım. tatil paralarını kurslara yatırdım. iyiki de yapmışım. şu an gayet hatırı sayılır bir maaşla "tekstilin mutfağında" yönetici olarak çalışıyorum. ve sevdiğim mesleği yapıyorum.

eşcinsellerin dünyaya yararları

telefonun ekranını aşağı doğru kaydırmak için önündeki bilgisayarın mausunu aşağı çekmek değil tabi ki.

sözlükte yatmadık adam bırakmadığı için başka sözlüklere göç etmek

benim mi bahtım kapalı? yoksa millet mi çok hızlı? ya da ben çok mu çirkinim?

lan kaç kişiyle tanıştım çay içtim, kahve içtim, yemek yedim, fal baktırdım, dert dinledim, derdimi anlattım. biriniz de demediniz ki "hadi sana evi gezdireyim. bak, burası da yatak odası" çok alçaksınız olm. hepiniz.


sakin ve kendi halinde bir yazarı kıskandıran hadise.

sözlük kaşarı

bir sözlük kaşarının sivil hayatta da kaşar olduğu anlamına gelmez elbette. orospu vs seks işçisi gibi düşünün. arada çok fark var.

hornet

götünün deliğinin içine kamera sokup çekmek istercesine ikiye ayırıp foto çeken kaşarların yüzünden kullanmayı bıraktığım app.

cizreli mehmet ve anne-marie düeti

bir uygulama üzerinden yapılan basit bir düetin 12 milyon izleyiciye ulaşmasının ardından sevgili anne marie'nin mehmet'e sahnede düet teklifiyle * sonuçlanmış güzel hadise.

ilginç olan tarafı; şu an piyasada sadece izleyicilerin çektikleri videolar var. yahu koskoca anne marie gelmiş istanbul'da konser vermiş. bir tane tv kanalı yokmuymuş orada. enteresan.


sözün özü güzel, ve enerji dolu bir çalışma olmuş. "bir de klip olsa mı acep" diyesim gelmedi değil hani.

koskoca sınıfta tek erkek olup eşcinsel olmak

çalıştığım ofiste (aynı departman ve yanyana iki ofis) 8 kadın ve ben varız. bu da sayılır mı?

yeni yazılım sonrası ayı sözlük

ben geldim dedim ya, kurudu yeminlen. 2 gündür giremiyorum.

yeni yazılım ile alakası var mı bilmiyorum tabi. süzüm sözlüğe.

yeni yazılım sonrası ayı sözlük

uzun zamandır ortalarda yoktuk malum. tamamen değişik bir sözlükle karşılaştım. vay anam vay. neler dönmüş serhat yaa falan oldum desem yeridir.
alışırız.
insan nelere alışmıyor ki?

ben geldim sözlük

sarhoş olup eski sevgiliye mesaj atar gibi geldim.

ankara'dan gelen abi gibi geldim.

"git, git, gitme dur ne olursun" diyen sezen'é gelir gibi geldim sözlük.

ben geldim sözlük. galiba geldim yani.

2017 başkanlık referandumu

evet demek için herhangi bir sebep var mı bilmiyorum.
  • /
  • 106

urinal spy

son zamanlarda beni aşırı derecede tahrik eden fetiş unsuru..

havalimanı, otogar tuvaletlerinde gözetleme yapmama sebep olan röntgencilik türü..

Toplam entry sayısı: 2110

oral yaptırırken telefonla konuşmak

günün herhangi bir saatinde yapılabilen basit ama keyifli bir aktivite. özellikle sabah telefon sesine uyanıldığı vakit zaten oral başlamış ise, henüz bunun şokunu atlatmadan işyerinden arayan elemana bir şeyler tarif etmek (etmeye çalışmak), ağzına kadar espresso dolu 250 ml'lik kupayı kafaya dikmek kadar uyandırıcı etkiye sahiptir.

müslüman eşcinsel

kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bunu mutlaka yazmalıyım dediğim başlık.
efenim usta birliğine ilk gittiğimde bizim devrelerden bi asker varki sormayın. çocuk çorumlu bi afet i devran. öldüm öldüm dirildim resmen onu yemek için ama daha tıfıl zamanalarım. şimdiki gibi kaşar olsam hemen çakarım sinyali. ben çekiniyorum. bi de malum pembe tezkere korkusu var. neyse hacılar. işte tanıştık ettik ama ben çocuktan gözümü alamıyorum. aradan onbeş gün geçti beni aldılar orduevi ne. kavuşamadan ayrıldım aslan gibi delikanlıdan. aradan on iki ay geçti. o ara askerlik onsekiz aydı. benim son üç ay kala tekrar bölüğüme yolladılar. nihayet kavuştum aslanıma. zaten aylardır elime erkek eli değmiyo. hele o kadar üniformalı erkeğin arasında daha da dokunuyor insana. yanıyorum da yanıyorum..

neyse efenim. ben tabi devrelerle hemen haşır neşir oldum. sağolsunlar kabul ettiler beni hatta baya baya ilgi gösterip totoma tavan yaptırdılar desem yeridir.

bu arada bizim yakışıklı daha bi gürbüzleşmiş. üst devre olmanın verdiği hava ayrı bi hoşluk katmış. derken askerliğin bitmesine yakın bi akşam .

koğuşta sadece bizim devreler. yatmaya hazırlanıyoz. benim asalnım kalktı ve şöyle dedi

varmı benimle dudaktan öpüşecek.

herkes şokta ama ben dururmuyum. atladım önüne bi güzel yapıştım. beş on saniye öpüştük. makara yapıyomuş havası verdik tabi hemen. sıradakii falan diye gırgıra vurduk işi.

sonra ne mi oldu.

son bir ay boyunca her fırsatta halvet olduk. muradıma erdim anlayacağınız.

vazelin

mucize krem. her derde deva. bir kaç tanesini sayıyorum.

1. nemlendirici.
2.kayganlaştırıcı.
3.basur için birebir.
4.kış aylarında oluşan çatlaklar için .
5.dirseklerdeki adını bilmediğim pütürler için.
6.ayaklardaki kaşıntı ve sertlikler.
7.silinmekten tahriş olmuş burun delikleri.

daha sayimmi?

eşcinsel olma şerefi

rahmetli zeki mürenin de dediği gibi; eşcinsellik sapıklık değil ruh güzelliğidir.
içimizde bir kadın birde erkek taşırız.
kadın yanımız duygusal, merhametli ve işveli.
erkek yanımız sağlam güçlü.
kadın yanımız nadide bir sanatçı.
erkek yanımız baba gibi.

bazen;

kadın yanımız yabancı.
erkek yanımız yalancı.
ama yine de bizler o özel duyguyu yaşayan nadide kişileriz.

aileye açılmak

acıdır ki bizim oralarda eşcinsellik yok. ibnelik var. nonoşluk var. bu yüzden açıklamak zor hatta imkansız.

fakirliğine bakmadan çocuk yapan insan

anne ile girilen diyaloglar

-kızımı ne doktorlar ne mühendisler istedi de vermedim.

+merak etme annecim. ben hepsine verdim.

ps: bu entry ye eksi oy veren ibne gelsin ona bi kere verecem. *

hülya avşar

güzel mi ? değil.
iyi bir oyuncu mu ? pek sayılmaz.
iyi bir şarkıcı mı ? sesini yorumunu pek beğenen yok.
başka neyi var ? hiç

ammaa bu hatun 30 yıldır türkiye gündeminden düşmüyor . bende severim kendisini lakin niye severim bilmem. sanırım (bkz:#şeytan tüyü) var onda. çok sempatik , şımarık , pozitif . çekemediğim birtek şey var onda ;
benden daha kaşar olması .

türkiyede sanatçı diyebileceğimiz ilk on şahsiyet

zeki müren
yıldız kenter
bülent ersoy (sevmiyorum ama işinin ustası)
haldun dormen
kemal sunal
barış manço
aysel gürel
ibrahim tatlıses
müzeyyen senar


yenilerden:
yıldız tilbe
gülse birsel dikkat çekiyor.

lakin işin kötü yanı listenin yarısı şu an aramızda değil.

cihangir sauna

arkadaşımla beraber gittiğim ve sauna çıkışı kazara kapısını açtığım dark room u karşısında şok olduğum mekan.


tamam arada bi hamam keyfi yapıp hem beden hem göz banyosu eylediğim doğrudur; hatta istanbul'un birçok hamamına gitmişliğim de vardır. amma ve lakin ben bu kadar açıktan iş pişirilen bir yer görmedim. ve açıkçası b ukadar aşikar ve ayaklar altında olması da beni rahatsız etmiştir.