bozosnn

Durum: 2257 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2019 07:54

Puan: 31950 - Sözlük Kaşarı

10 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

bir varmış bir yokmuşum
  • /
  • 113

pisuvardaki siyah kil 3

sahnelere geri dönmüş konsomatris. sahne dediysem anlayın. pavyon karısı işte. onun sahnesinden ne olur.

şaka bir yana da, vakti zamaninda bu sözlüğün parlayan yıldızlarından biriydi. aylar sonra baktığım sözlükte yazdıklarını görünce eski günler geldi aklıma. bir kaç kişi daha var böyle severek okuduğum. onlar da gelse keşke. bir de zirve yapsak eski kaşarlar olarak. taze kaşarları almayalım ama.

hoş geldin annem. gülümsettin sabah sabah. bahtın açık olsun.


edit: düğününe çağırmamış beni! bir çeyrek kârdayım. yaşasın.

sosyal hayatta bakışarak koli bulmak

lokantada, otobüste, düğünde, avm'de vb başıma gelen çok hadise vardır. hatta söyle söyleyeyim; son 3-4 yılda bu konuda o kadar başarılı oldim ki, hornet ve growlr gibi uygulamalardan çok daha fazla ekmegini yedim. hatta bir üst levela çıkıyorum: artık fotoğraf üzerinden beğeni kuramıyorum. karşında kanlı canlı insan görerek seçmek daha keyifli. elbette çok olmuyor ama olan da daha keyifli oluyor.

love, simon

digiturk ve dsmart üzerinden seyredilebilir güzel bir film.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

ak parti'nin herkese düşman olmasından kaynaklı olabilir mi? diye sordurtan hede.

fatih mehmet maçoğlu

ülkemizin tek komünist belediye başkanı.


mahçup yüz ifadesi ve karizmasıyla gayet çekici geliyor bana. yirim.

karına açılmak

(bkz: açacağın başlığı sikeyim)

karına açılmak,
bacağa açılmak,
göbeğe açılmak diye sırayla gidiyor herhalde.

biri çıkıp dese ki yaşadığın son 20 sene bir şakaydı

sözlüğe girişteki onay butonu

kalça arasına kaçan pijama

alttan don giymeyen veya tanga giyen abilerin başına gelen olay.

sananda

2014'de bunu yazmışım kendisiyle ilgili. #183345. yine 2014 sonlarında tanıştık kendisiyle. eminönü'nde lahmacun ısmarladı bana bir soğuk kış gecesi. her neyse efendim. bu vatandaşla o zamandan beri sohbetimiz devam ediyor. kendisi ankara'da ben istanbul'da olmamıza rağmen araya mesafeler girmedi. yıllardır selamlaşır, dertleşiriz. çok dinledi beni sağolsun. her acı çektiğimde aradım pat diye. musait değilim demedi hiç. zengin koca bulursam ilk seni kurtaracağım bu batakhaneden.

aslan parçası. son hediyen benim için paha biçilmez. nezaketine, asalatine hayranım. bahtın açık olsun.

sözlükteki otuzluk abiler

30+ bir abiniz olarak hepinizi makamımda ağırlayıp öptürücem elimi kolumu. yeter ki siz mutlu olun gençler. ben feda ederim her uzvumu. öptürürüm istediğiniz kadar.

gençlerin önü açılsın. gençler gelecektir. biz bu yaştan sonra anca onların gelmelerine yardımcı olabiliriz.

kürt olmayan ayı sözlük yazarları silinsin kampanyası

bence de kürt olmayan sözlük yazarları sikilsin.

aktifin aldığı zevk vs pasifin aldığı zevk

açılın uzman geldi.

her ikisini de deneyimlemiş biri olarak (binlerce kezzz) fiziksel zevkten ziyade her iki pozisyonda da mental zevk daha baskın oluyor bende. seyretmeyi seviyorum. ondan sanırım.

metroda elleşen dayılar

https://video.twimg.com/ext_tw_video/10...


ekşide başlığı görünce "acaba beni mi çektiler" dediydim. ama değilmiş.

sevgi dolu dayılar ama biraz dikkat dayılar.

eşcinsellik metropolde yaşanır

bioder

ağda kadar etkili olmayan kremdir. şöyle ki: ağda yapılınca yaklaşık bir ay boyunca sıfır tüy. sonrasında da daha ince tüyler. ama bu kremle traş olmuş gibi 3-5 gün sonra tüyler başgöstermeye başlar. hem de daha gür. ayrıca zararlı kimyasalları cilde olumsuz etki yapar. mesela yara izlerini fena halde tahriş eder. ağda acılı ama en sağlam yöntemdir. bir de lazer var. onu bilmiyorum.

not: bir bilen değil de bir kullanan.

memeliler

memelerini oynatabilenler ve memelerini oynatamayanlar olarak ikiye ayrılırlar.


şahsen tüm canlılarda erkek memesini daha çok beğenirim. dalında böğürtlen gibi. (muhtemeln) el değmemiş, diri ve sert. öhm.


not: ornitorenk yumurtlayan tek memeli değildir. ekidna adı verilen bir kirpi türü de yumurtlayan bir memelidir.


https://www.google.com.tr/search?q=ekid...

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

toplumsal değerler veya ahlaki kurallar bu adamlara "haa canım madem eşcinselsin, büyür! kendi duygularını yaşa, kimseden çekinme. hayat senin hayatın" diyecek kadar cesur değilse, kusura bakmasın ama onu hapsettiği ve yaşamak zorunda bıraktığı hayatı sorgulamaya da hakkı yok.


hangi ahlak pardon?

hayatının baharında katledilen transların, ahmet yıldız'ların kanına gömülen ahlak mı?

gündüz dalga geçip, gece koynuna girdiği travestiyi katleden adamın ahlakı mı?


benim kişisel alanıma girmediği sürece, canıma, malıma kendi bireysel değerlerime burnunu sokmadığı sürece kimseyi sorgulamaya hakkım yok. herkes hayatını yaşasın.

sizin tabirinizle -aldatılan- kadına gelince; hayattaki tek başarısı "evlenmek - koca bulmak/ çocuk doğurmak" olan bir kadının ödediği bedel olarak bakmak lazım belkide.

scottish fold

istanbul avrupa yakasında bu cinsin erkeiğne sahip olan varsa kızımla çiftleştirmek icin kendisine talepte bulunmak istiyorum.

kızım cins kedi değil ama renkleri çok güzel. bu renkte kırık kulak yavrular olursa güzel olur diye düşünüyorum. safkan olması şart değil zaten. satılık yavru üretimi değil istediğim. evde anne yavru takılsınlar. kırık kulak olmasa da olur zaten. o surat şekli yeter. babadan bir gıdım bir şey alır heralde.

doğada sadece erkek hayvanların gösterişli olması

doğada çiftleşme dişilerin tekelinde olduğu içindir. dişi onay vermediği sürece erkek hiç bir halt yiyemez. erkekler de dişiden onay almak kolaylaşsın diye kendilerine böyle bir adaptasyon geliştirmişler. hetero erkeklerin kadınlar etrafında pervane olmasının sebebi de bu ilkel, hayvansı içgüdüdür. yani bir yanımız halen daha hayvan.
  • /
  • 113

bozosnn

ben geldim sözlük başlığına gelişine istinaden bir giri çakmış koca ayı..

hoşgelmiş..

tatlı bir telaşa girmek

mutlu bir koşturmacaya girmektir mesela evlenmektir.

anam 21 kez evlenme teklifi aldım ben 27 yıllık hayatım boyunca.2 kötü evlilik geçti başımdan, yakışıklı,zengin,kaslı,komik erkeklerdi hepsi de ama nasip,kısmet işi bunlar..olmayınca da olmuyor..

müjde ayol,evleniyorum yaz sonuna.tatlı bir telaşa giriyorum gene. zülfikar enişteniz evlenme teklif etti..çok romantik bir teklifti gerçekten,apayrı bir yazı konusu,muhakkak yazacağım o anı da,başka bir başlıkta..anacım neyse temiz kalpliyseniz,vallahi istediğiniz her şey oluyor.ay biliyorsunuz sonuçta ben evlilik için yaratılmış bir çüklü kadınım..biyolojik olarak kadın olsam,kesin ilkokula kadar okur,sonrada bir güvenliğe ya da garsona kaçardım,5 tane de çocuk yavrulardım..ben eğitime karşıyım hem,yabani kalmak istiyorum abi,köpek miyiz biz sürekli eğitiliyoruz,alla alla..

ay tabi düğünüm olurken,sözlükteki bazı yakın arkadaşlarımda gelmek zorunda..anam herkesi çağıramıyorum,kusura bakmasın kimse..bunun sebebi şu,düğünümde gudubet,sinsi,suratı asık,kıskanç,negatif enerji aldığım ve üzerimden prim yapan tipler istemiyorum,bu benim en doğal hakkım,buna da karışmayacaksınız öyle değil mi,benim düğünüm çünkü..ay bir de ben nazara çok inanırım..yaradanım korusun..ama söz veriyorum,ayakkabımın altına özellikle evde kalmış ablalarımın ismini yazacağım ki,hemen silinsin isimleri,bir yuva kursunlar..daha fazla ajdar misali şizoya bağlayıp,gudubetleşmesinler..o yüzden davetliler konusunda biraz seçiciyim anacım neyse..

sözlükten davetliler,kesinlikle gelmek zorunda olanlar,gelmedikleri taktirde öldürülecekler listesi:

başta sözlüğün çıtırları.. ay biliyorsunuz onlar benim canım...benden gençleri hep sevmişimdir: aussiebum, tra jedi , tek basina dans , those basters , serkan.. ay duvağımı arkamdan sağlam tutun ablam..kurban olurum size..

ay sağdıçlarımız en yakın arkadaşlarımdan birisi olarak kevbear ve sevgilisinin olmasına karar verdik..

nikah şahitlerimiz bebeğim max blum ile medyum fettish olacak..

aynı zamanda coqueteria hediyeleri üzerime iğneleyecek insan olacak...

shadow servisten sorumlu kişi..

bunun dışında ayrıca katılırlarsa bizi çok çok mutlu edecek davetliler marti, lost soul , ciwan , bearabeare , ugur , bodurayi , tunatuan , bv bear , hestia, koyuyazar, hey gidi hey , ayimiyim neyim acaba, kelayi, yorgun pipi..ay bir de nasıl unuturum bankacida gelsin ayol,ama bak sakın ordakilere de asılıpta,beni misafirlerime rezil etme.. *

tabi bu sadece sözlük ekibi anacım..bir de sosyal hayatımdan,iş çevremden, ailemden katılacaklarda var.. allahım çok mutluyum, en azından 30 uma gelmeden,dünyaevine giriyorum..

pintilik yapmayında,en azından hediye olarak adambaşı bir adana burması alın..yürüyen kuyumcu şeklinde haberlerim çıksın..

ay bana da böyle bir kına gecesi yapalım,noluur...siz de zülfikar ın maskesini takın.. *

ayı sözlük itiraf

gaylerden artık tek beklentim cinsel ihtiyaçlarımı karşılamaları, sıfır tölerans çünkü gaylerin çoğunluğu bunu layık görüyor kendilerine. öyle olsun o zaman.

ayı sözlük'teki yaşlılar

ilk yazarın bilmesini istiyorum ki aramızda 5 yıl var. benim kadar yaşlı değilsin :)

hamamdan adam kaldırmak

seks yapınca kaybedilen şeyler

yatakta vasat olduğunu keşfettiğiniz birisiyle yapılan seksten sonrasi icin : zaman

adı akla gelince yüzde tebessüm oluşturan insanlar

burhan altıntop karakteri ile engin günaydın.

rothmans switch

rothmans’ın mentollü sigarası. fiyatı 9 tl. 9-0.8-9 oranında içeriği var. marlboro touch aqua’nın bozmasından sonra gayet iyi geldi ki uzun süredir sigara arıyordum. içeriği ağır olsada içimi kolay fakat sonradan farkediliyor ağır olduğu. lakin mentol oranı olsun, tadı olsun, içimi olsun gayet memnun etti beni. bundan sonra yoluma bununla devam edebilirim.

homoseksüellik tercih midir

ben de zamanında hep yemek yapmaktan, barbielerden, littlest pet shop hayvanlarından hoşlanırdım. hatta bazen annemin takılarını takıp kıyafetlerini giymekten hoşlanırdım ki halen daha giyinmekten, takılar takmaktan çok hoşlanıyorum. bu transeksüellik değil de ilgiyle alakalı. illaki gaysin diye “kızsal” şeyler yapmak zorunda değilsin, benim arkadaşım vardı gerçekten hani şu babaların dediği “benim oğlum errrrkek gibi” o tarzdı. ama şimdi konuşuyorum , kendisi çok naif çok kibar biri. ilkokul arkadaşım bana aşık olduğunu itiraf etmişti. (geçen sene söyledi)ilkokulda aşıkmış düşünün. kısaca eşcinsellik bir tercih değil yönelim ama bazı şeylerde etkilemiyor değildir, ben tacize uğramıştım ve halen daha annemler bilmiyor. 2. sınıftaydım ve 6 ya giden çocuk beni taciz etmişti. ağlayasım geldi şimdi. neyse ya böyle iştw.

feminenlere ilgi duymayan gay

ben feminenleri pek çekici bulmam ama bazıları çok aşırı çekici geliyor bana. yani o an yiyesim geliyor. tunalı migrostaki kasiyer çocuk taş gibisin burayı okuyorsan, o emilmiş boynunu birazda ben emmek istiyorum.

Toplam entry sayısı: 2257

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

kezbanlıktır.
adamı beğenmediysen neden alternatif kıvırma teknikleri arıyorsun. uymaz kardeşim kusura bakma der yoluna devam edersin. neden bu kadar zor dürüst olmak?

eğer beğendiysen niye kaçıyorsun. ver numaranı, sohbet edin tanışın. vakti zamanı gelince de halvet olun.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

ak parti'nin herkese düşman olmasından kaynaklı olabilir mi? diye sordurtan hede.

ay iki erkek benim için kavga ediyor

ufak tefek cinayetler

uzun zamandır "ben bunu seyrederim" dediğim tek yerli dizi. az da olsa klişelerin dışında. hatta tavsiyem olur ki; 3-5 bölüm bu konuyla devam edip, sonrasında da farklı oyuncu kadrosuyla farklı bir konu işlenebilir. black mirror gibi. ama bu seferde boka sarabilir bizim yapımcılar.

ömrü uzun olmasın. yıllarca uzatıp bokunu çıkarmaktansa tek sezon olsun, efsaneler arasında yerini alsın. yani tadında bıraksınlar.

makyaj silmeden uyumak

kalıcı makyaj yaptırarak kurtulduğum dert. 7 / 24 sabit. karakol nöbetçisi gibi. akmaz kokmaz. tavsiye ederim annem.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

ak parti'nin herkese düşman olmasından kaynaklı olabilir mi? diye sordurtan hede.

müslüman eşcinsel

kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bunu mutlaka yazmalıyım dediğim başlık.
efenim usta birliğine ilk gittiğimde bizim devrelerden bi asker varki sormayın. çocuk çorumlu bi afet i devran. öldüm öldüm dirildim resmen onu yemek için ama daha tıfıl zamanalarım. şimdiki gibi kaşar olsam hemen çakarım sinyali. ben çekiniyorum. bi de malum pembe tezkere korkusu var. neyse hacılar. işte tanıştık ettik ama ben çocuktan gözümü alamıyorum. aradan onbeş gün geçti beni aldılar orduevi ne. kavuşamadan ayrıldım aslan gibi delikanlıdan. aradan on iki ay geçti. o ara askerlik onsekiz aydı. benim son üç ay kala tekrar bölüğüme yolladılar. nihayet kavuştum aslanıma. zaten aylardır elime erkek eli değmiyo. hele o kadar üniformalı erkeğin arasında daha da dokunuyor insana. yanıyorum da yanıyorum..

neyse efenim. ben tabi devrelerle hemen haşır neşir oldum. sağolsunlar kabul ettiler beni hatta baya baya ilgi gösterip totoma tavan yaptırdılar desem yeridir.

bu arada bizim yakışıklı daha bi gürbüzleşmiş. üst devre olmanın verdiği hava ayrı bi hoşluk katmış. derken askerliğin bitmesine yakın bi akşam .

koğuşta sadece bizim devreler. yatmaya hazırlanıyoz. benim asalnım kalktı ve şöyle dedi

varmı benimle dudaktan öpüşecek.

herkes şokta ama ben dururmuyum. atladım önüne bi güzel yapıştım. beş on saniye öpüştük. makara yapıyomuş havası verdik tabi hemen. sıradakii falan diye gırgıra vurduk işi.

sonra ne mi oldu.

son bir ay boyunca her fırsatta halvet olduk. muradıma erdim anlayacağınız.

aileye açılmak

acıdır ki bizim oralarda eşcinsellik yok. ibnelik var. nonoşluk var. bu yüzden açıklamak zor hatta imkansız.

kürt ile seks yapmayı seven kürtleri sevmeyen eşcinsel

kürt dedin mi; hepsi terörist. türk dedin mi; hepsi kürtleri sevmez. rus dedin mi; tüm kadınlar orospu. avrupalı dedin mi; hepsi muhteşem kültürlü insanlar. arap dedin mi; hepsi çok pisler vb.vb. vb gibi düşünen eşcinseldir. kafa yoracak, üzülecek, sıkıntı yapılacak kadar hacme bile sahip olmaması gerekir. siktir git diyecek kadar zaman ayırmak yeterlidir ona.

sözlükte editör olabilme şartları

(bkz: şöhret olmanın yolunun yönetmenin yatak odasından geçmesi)

1- dark bear'a en az bir kere vermek.
2- diğer editörlere de en az bir kere vermek.
3- birinci ve ikinci nesil yazarlara da en az bir kere vermek.


sonra konsey olarak toplanıp adayın uygunluğuna karar veririz. adayın üzerinden geçen toplam 87 kişiden 2/3 +1 (yani 59) oy alan kişi editör olabilir.


edit: 20 dk'da 4 eksi oy yemişim. allah devamına erdirsin annem.

çok komiksiniz lan. hayatı bu kadar ciddiye almayın. hayatla dalga geçmeyi öğrenin. yoksa erken yaşlanırsınız. ve bok gibi bir hayatınız olur.

hornet kezbanlarından inciler

kendisi çiçek böcek fotoğrafı koyup, fotoğrafsız yazma demek.

başlıktaki yazılanları okuduğumda çoğunun kezbanlık değil kendini ifade etme olduğunu gördüm. kimi kimisinde özgüven tavan. kimisinin gözü yükseklerde. evet. kimisi "cevap vermiyorsam üstleme" demiş. evet. bunlar olağan şeyler. kezbanlık değil. herkesin bir beğenisi, herkesin bir kriteri var. hornet malum. aşk dostluk vb için değil, yatak arkadaşı aramak için. o nedenle fazla kasmamak lazım. ama sizde gençsiniz. kanınız kaynıyor tabi. anlamak lazım.

aile baskısı sonucu evlenmek zorunda kalan eşcinsel

ben onlardan biriyim. görüldüğü üzere hiç kimse tarafından tasvip edilmeyen bir iş yapmışım. bekara karı boşamak kolay sözü yukarıdaki entrylerde her harfi ile hissettiriyor kendisini. tabi ki ille de evlen demiyorum. mümkünse evlenme. ama evlenenler olacaktır muhakkak. bilmediğin arı kovanına parmak sokma. karıştırma.

diye ufak bir çıkış yaptıktan sonra kısaca kendi hikayemi anlatayım da belki benim gibi olanlar hakkındaki önyargı biraz olsun hafifler.

babam ben askerde iken vefat etti. (bu arada madem o kadar mertsiniz askere de gitmeyin) evine küçüğü ve tek bekar ben kaldım. yaşlı annemin tek derdi ölmeden beni de başgöz etmek. kalkıp desem anne ben eşcinselim evlenmeyeceğim, kadın oracıkta ölecek. hoş bizim oralarda eşcinsellik diye birşey yok. ibnelik var. kadın ne yaptı etti tüm yollarımı kapattı. tek çarem açıklamaktı ama yapamadım.

vel hasıl; 4 yıllık aslanlar gibi bir ilişkiyi bitirip evlendim. evlendikten sonra yedi yıl elim yabancı ele değmedi. fakat o kadar dayanabildim.

zıvanadan çıkmadım. her önüme gelenle yatmadım.
12 yıldır evliyim. 11 yaşında bir aslanım ve 9 yaşında bir prensesim var. pişman olmadım. şimdi olsa belki evlenmeyebilirdim ama iyi ki de evlenmişim. gayet mutluyum. ben eşimi seviyorum o da beni seviyor.

aldatma meselesine gelince. hoş bişey değil tabi ki. ama en azından bir kadınla aldatmadım. başka kadına el sürmedim. artı dünya insanlarının yarısından fazlası eşini aldattığı için (ki bunu da açıklayabilirim isteyene) tek günah keçisi ne ben olabilirim ne de benim gibi evlenmek zorunda olan diğer eşcinseller.

fakirliğine bakmadan çocuk yapan insan

metroda elleşen dayılar

https://video.twimg.com/ext_tw_video/10...


ekşide başlığı görünce "acaba beni mi çektiler" dediydim. ama değilmiş.

sevgi dolu dayılar ama biraz dikkat dayılar.