bozosnn

Durum: 2249 - 2 - 0 - 0 - 03.06.2018 21:21

Puan: 23824 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

bir varmış bir yokmuşum
  • /
  • 113

ayı sözlükte çok tatlı ayıların olması

evet var. kendimden biliyorum.

seks ile oruç açmak

ye yarrağı öl amk

ay hadi inşallah diyecektim ki, bir üst entryyi okudum. demiyorum.

çok seksi bir ifade lan. dilime dolanır bu. oyşhhh

emine erdoğan'ın 215 bin liralık çantası

bu kadının zevksizliğine de ayrıca hastayım. bu nedir yahu!

kürtaj yapan yobaz dede

http://sendvid.com/gyh8zjxn

bu videoda da yancı olarak sisteme destek vermeye devam etmektedir. artık bunların cast olduğuna eminim.

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

kezbanlıktır.
adamı beğenmediysen neden alternatif kıvırma teknikleri arıyorsun. uymaz kardeşim kusura bakma der yoluna devam edersin. neden bu kadar zor dürüst olmak?

eğer beğendiysen niye kaçıyorsun. ver numaranı, sohbet edin tanışın. vakti zamanı gelince de halvet olun.

yazarların yattığı kişilerin meslekleri

uç uca eklesen, boğaza 4. köprü olur. bir çoğunun adını bile unuttum. mesleklerini mi hatırlayayım. hadi hatırladım diyelim; oturup hafta sonuna kadar onları mi yazayım.

(bkz: anan koca mı gördü kızım)

şortlu adamların kış uykusundan uyanması ve sokakta boy göstermesi

son bir iki haftadır güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte vuku bulan olaydır.

kış uykusundan uyandılar. her tarafta kıllı bacaklar boy gösteriyor. uzun süre kapalı kalmanın getirdiği o naif ve soluk ten rengi etraftaki avcılar için çok cezbedici. sayıları geçen yıla oranla biraz fazla gibi. bu sene bereketli olacak inşallah.

(bkz: yerim seni)

verdim ama pişman değilim dediğiniz şeyler

biri de dememiş ki göt *

pişman değilim aga. yıllardır veriyorum. yıllar boyunca da veririm inşallah. bir ömrüm daha olsa bir ömür daha veririm.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

(bkz: düğün aceleyse gelin hamiledir)

adam bildiğin troll. en tehlikelisinden hem de.

ysk başkanı iyi parti'nin seçimlere katılıp katılamayacağı konusunda emin değiliz demiş. engel olmazlar umarım.
gerçi kıçımızı da yırtsak alem edip kalem edip alıyorlar seçimleri. umitsiz değilim emmee mucize de beklemiyorum.

kamu spotu: oy kullanalım. her şeye rağmen. bir oy deyip geçmeyin. kullanın kullandırın.

eşcinsellere sorulan aptalca sorular

arada "daha önce hiç erkekle yattın mı" diye soran oluyo. beni çok efendi biri gibi gördüklerinden midir, salaklıklarıdan, saflıklarından mıdır bilemiyorum. ama bana sormasınlar bari. yani bana. yılların kaşarına "daha önce hiç erkek erkeğe yattın mı" ne demek abi ya. uç uca eklesen boğaza 4. köprü olur.

müslüman-ateist ilişkisi

kimse kimseyi değiştirmek zorunda olmadığı için -eğer aklı başında insanlar ise bu vatandaşlar- sorun olmayacak ilişkide. taraflar kendilerine mutlaka vakit ayıracaklardır. bu vakitlerde ikisi de birbirlerine birşyler dayatmadan istediklerini yapsınlar.
lâkin saçma sapan "herkes benim gibi olsun" insanlarıyla zaten aynı görüşte olsan bile 2 km den fazla yaklaşma derim.

inanç bireyseldir. sevgi evrensel. evrensel olanı tercih edip, bireysel olanı kişinin kendi insiyatifine bırakmak lazım.

bonus: insanları kategorize ederek bir yere varılmaz kardeşim. ne zaman bundan kurtulursak, o zaman kendimizi özgürleştiririz.
bonus 2: bi bitmediniz.

2018 ekonomik krizi

her işte bir hayr vardır. akp li koyunlar kendi götleri ne kazık girmeden bu heriften vazgeçmeyecekler. belki bu sekilde vazgeçerler de uzun da tarihin tozlu raflarında yerini alır. bu halk iktidar partisinin %1 ile sandığa gömdü zamanında. yine olacak. az kaldı 2019. yaşarsak, yani açlıktan olmezsek bu iş bitiyor bu sefer.

parmak izi

spotfy'da dinlemeye hazır. fırından yeni çıkmış çıtır çıtır 10 şarkılık şebo albümü.

şebnem ferah

yeni albümü parmak izi spoty'ye düşmüş. hayırlı olsun. tamamını dinlemedim. kıt müzik bilgimle yorum yapmıycam tabi ki. kulağıma hoş gelirse editlerim. yoksa bişey yapmam.

karma felsefesi

what goes around it comes around

ne ekersen onu biçersin, ettiğini bulursun gibi türkçe deyimlere karşılık gelen fikir akımı. gerçekliğine inanırlar, gerçek olur diye de bir düşüncesi mevcut. veli algida seçicilik ile bu hale geliyor ama işin aslında şahsen deneyimlediğim vakitlerde işe yaradığını gördüm. biraz sabır istiyor. kendinize düzenli telkinler vermek gerekiyor. guzle düşün güzel olsun minvalinde telkinler. sözü çok uzatmayacağım ki okuyucu sayısı fazla olsun. istediğiniz şeyin olacağına inanın. ama gerçekten inanın. olmayacak hiç bir şey yok.

kumral erkek

tam ayarında olan erkektir. sarışın ve esmer de ıyidir ama kumral bambaşkadır. tadına doyum olmaz. ye ye bitiremezsin.

ayı sözlük itiraf

kadınlara bazen sinir oluyorum. ama bazen.


bugün metrobuste 20'li yaşlarda, balıketli kısa boylu (tam bi kezban profili) bir kız. arkamda. sırtı bana dönük. benim de ona sağ çaprazım dönük. yani neredeysa arkam. ama hareketleri görebiliyorum. ikimizde de sırt çantası var. sırt çantalarımız kalabalıktan dolayı birbirine değiyor ama ortada rahatsız olacak bir durum yok. ama hanfendi bir ofluyor, bir pufluyor, arada arkasını dönüp bana ters ters bakıyor. sanki taciz ediyorum anasını satayım. dua etsin ki geri dönüp bir şey demedi. zaten eşref saatimdeydim. yemin ederim salon/plaza kadını kisvemi metrobüsün körüğüne bırakıp saçını başını yolar rezil ederdim oracıkta. neyse ki oflamaktan öteye gitmedi sürtük.

ulan 40 yaşında adamım ve hiç de öyle at hırsızı tacizci bir tipim de yok. hem sana mı kaldım pardon daa!!

1- taciz edilmek istiyorsan başka kapıya.
2- dikkat çekmek istiyorsan, neden?
3- ayol sağ tarafındaki sarışın, kirli sakallı, takım elbiseli abi dururken sana kim bakar allaasen.

11 nisan 2018 içimdeki orospunun işsiz kalması

sevgili dostlar. bunca yıldır çalışıp kendisine bakabilen, bana hiç bir şekilde muhtaç olmayan, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi müşterisini arayıp bulan ve manen kendini rahatlikla geçindirebilen içimdekı orospu artık işsiz. ona iş bulmak için bilimum gay sosyal platformlarında fink atmak zorunda kalıyorum. bulduklarımı da begenmiyor tabi hasbam. adı üstünde orospu. neymiş efendim; depresyondaymış da bilmem ne de. anam banane senin depresyonundan. bakmakla yükümlü olduğum orospumsun dedik de koliyi de mi biz bulalım. git yap cilveni işveni ayart kimi ayartıyosan. beni alet etme bu işlere.

not: is bu entari içimdeki orospuya söylüyorum sen işit minvalinde kendime atfedilmiştir. kolisizlik başıma vurmuş olup, asosyalliğimin yanına aseksuellik de eklenerek double çekilmez hale gelmiştir.

hipster çorabı

tekstilin mutfağından bildiriyorum.

slip + hipster çorabı = doğru kombin.
  • /
  • 113

trt'nin metroseksüel imamı

eşcinsel olmanın dini inanca aykırılık teşkil etmediğini düşünenlerdenim.

eşcinsel ise de evli gay statüsünde çünkü oğlunu öptüğü bir fotoğraf paylaşmış. bi imamın da evlilik dışı çocuk yapmayacağını varsaydım.

ama fotoğraflarında kadın olmadığı için eşcinselse de bunu bilmek zor.

sanırım ankara’da yaşıyor kendisi, ya da orada okumuş. profilinde “beden eğitimi öğretmeni” yazıyor. vücut olayı bence oradan geliyor olmalı. ama ankara’da böyle bi metroseksüellik olayı var. nasıl ki seksi görüneyim derken hayat kadını gibi giyinen ankaralı kadınlar varsa, bakımlı olayım derken kerimcan durmaz’a dönen erkekler de var. şu kaş olayını geçen bi arkadaşla konuşmuştuk, gerçekten de doğulu tiplerde oldukça fena duruyor şu alınmış kaşlar.

balgat’ta gittiğim bi berber var, kendilerine “kuaför” diyorlar. sahibinden dolayı gidiyorum oraya, hoş bi bey ve bence eşcinsel. randevu saatinden biraz erken gidip kendisiyle oturup çay içiyoruz. oraya bi eleman geldi bi gün. konuştular ettiler bunlar işte, elemanda hiç gay tipi yok, son dönemdeki modaya uymuş sadece. bunun yüzünü yıkayacaklarken dedi ki: “bi dakka abi yüzümde fondöten var”. haliyle bakım işi hassas bi konu, insanı rezil de ediyor vezir de. bu imam için de düşündüğüm şey bu. eşcinsel değil ama bakımı fazla abartmış. ayrıca kıyafetleri çok ucuz duruyor. madem kas yaptın, o zaman kaliteli giyineceksin.

gaylerin sevdiği kelimeler

futurelavirs'in aşırı feminen olması

sözlük özel mesajlaşma hizmetinde öyle sikerim böyle maçoyum tripleri atıyor olsa da feminenlikten kırılan yazarcanımızdır..
ücretli cd'lik yaptığı da söylentiler arasında..
no fem'ci tayfadan gibi görünse de her zaman kız kıza takılabileceği ultra fem partner arıyor olması da gözlerden kaçmıyor..

no fem aşgoooo <3

zirve sonrası yazarların arkasından feminen diye dedikodu yapılması

genel olarak 6 yıl içinde katıldığım her zirvede gözlemlediğim durum. zirveye gelen biri diğerinden hoşlanmaz ya yaşına bok atar ya tipine ya da fem olup olmamasına. işin garip yanı dedikodu yapan yazarın bir gün sonra aynı yazara sözlükte methiyeli entry'ler düzmesi. pes.

zirve bitip herkes evine dağılınca sanki fem olmak suçmuş gibi bir güzel dedikodu yapan yazar ya da yazarlar ertesi gün bu kez aynı yazara canımlı cicimli entry ler döktürünce bir garip oluyor tabi. abi nasıl ya sen dün gece o adam hakkında demediğini bırakmamıştın ne oldu. bu samimiyetsizliğin kaçıncı leveli anlat dinliyorum

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

yatmak için güvenebileceği birini arayan ama aynı zamanda whatsapp verecek kadar da o adama güvenmeyen kişilerin yanıtlarıdır.

bana ilginç gelir; belli ki arkadaşlar güvenmedikleri için adamın evine gitmek yerine dışarda çalı çırpının altında sevişiyor. adamın da işi gücü yok, ortalıkta onca dolanan eden varken, seni unutamayıp sana sapıklık edecek.

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

bir milyonu duyduğu anda o kendi gider zaten.

2018 ekonomik krizi

hiç umurlu değilim artık. 2019 falan hiç umrumda değil. durumlar ciddi anlamda berbat. ormanları bile şirketlere kiralamaya başlamışlar. yani satacak para kazanacak yer kalmadı. şeker fabrikalarını da satıyorlar. özelleştirme yapa yapa her şeyi sattılar. vallahi korkuyorum artık. yakında banka hesaplarına el koyacaklar diye. başka para kaynağı kalmadı. ithalat aldı başını yürüdü. hiçbir şey üretmiyoruz ki ihracat yapıp para kazanalım. yok anasını satayım her şeyi mahvettiler. ama malesef bu ülkenin insanı bunların hiç birini göremiyor. niye göremiyor demeyeceğim. sıkıldım artık. vallahi saldım çayıra mevlam kayıra modundayım. ne olursa olsun. olaya bak. 6 milyar yıllık dünya tarihinin en boktan zamanına denk geldim. lanet olsun böyle şansın içine sıçayım. zaten şans olsaydı bu haldeki bir ülkede doğmazdım da neyse. ne söylesem boş. uçurumdan yuvarlanıyoruz. sadece keyfini çıkarmaya çalışmak lazım sanırım. yapacak bir şey yok.

tosunum

kendimi bildim bileli babam bana böyle seslenir öz babam evet. hiçbir zaman tosun gibi olmamama rağmen. ben hep ince uzundum hala da öyle bir tosunum babamın gözünde.
bu yüzdendir ki konuda geçen tosunum bana çok samimi içten geliyor okuyunca haber gülümsetti beni.

2018 ekonomik krizi

hiç inanmayacağım bir olay olmasını isterdim, hatta öyleydi belki, fakat artık inanmak istemesem de herkes gibi çok acı bir gerçek olduğunu söylemek isterim.bunu anlamak için ekonomist olmaya gerek yok tabi, ben de ekonomist değilim yine de bazı veriler üzerinde yorum yaparak belki durumun ciddiyetini anlatabilirim diye bu sayfada bir yer işgal ediyorum, dolardan başlanır hep dolar yukarı dolar aşağı nedir yani bizi nasıl etkiler, çok etkiler hatırlayalım 2000 öncesini nasıldı hatta 2001 krizini hatırlayalım nasıl oldu? siyasi malzemeler bahane onlar sadece araç, yani krizin başlangıcı doların verdiği sinyaller ama etkisi siyasi, ben de az çok takip eden biri olarak ekonomistler kadar olmasa da bilgi sahibiyim, dolarla tl karşılaştırması yapılmak istendiğinde şu şekilde karşılaştırma yapılır genelde, dolar indexi ile tl ve dolar artışı karşılaştırması yapılır! burada vurgulanması gereken şey dolar indexi nedir? ama bu kadar da detaya girmek mümkün olmadığından yani daha geniş bir konu olması sebebiyle , dolar indexinin artışından daha fazla ülke para birimi devüle oluyorsa negatif ayrışma olur. işte yaşadığımız durum şu an itibariyle aynen budur. negatif ayrışma ve pozitif ayrışma nedir ? bunlar teknik terimler olduğu için hiç kimseyi bunaltmak istemem, ama basitçe negatif ayrışma dolar indexiyle dolar tl kuru arasındaki ters orantıdır. sanırım bu konu daha ileri seviye olabilir ama bu kadarını anlatabildim.

kriz denince sadece dolardaki artışın olduğunu sanan vatandaşımız, yanılıyor, keşke yanılmasaydı, uyarmak istediğim nokta 2018 de gerçekten ciddi işçi çıkarımları, ve çok ciddi sosyal patlamalar! maalesef diyerek anlatmak istedim..

türkiye maalesef 10 yıl karanlığa bürünecek, kusura bakmayın açık konuştuğum için, gerçekten durum vahim arkadaşlar, ister inanın ister inanmayın maalesef işte durum bu!

3 ay sonra panda haklıymış diyeceksiniz ama bana yararı yok , benden demesi...

ölü sözlük

çıkmadık candan ümit kesilmez. sözlüğün son nefesini vermediğini gösteren başlık olmuş. pamuk tıkamaya pek bi hevesli milletiz. *

Toplam entry sayısı: 2249

whatsapp isteyen kişiye verilebilecek yanıtlar

kezbanlıktır.
adamı beğenmediysen neden alternatif kıvırma teknikleri arıyorsun. uymaz kardeşim kusura bakma der yoluna devam edersin. neden bu kadar zor dürüst olmak?

eğer beğendiysen niye kaçıyorsun. ver numaranı, sohbet edin tanışın. vakti zamanı gelince de halvet olun.

ufak tefek cinayetler

uzun zamandır "ben bunu seyrederim" dediğim tek yerli dizi. az da olsa klişelerin dışında. hatta tavsiyem olur ki; 3-5 bölüm bu konuyla devam edip, sonrasında da farklı oyuncu kadrosuyla farklı bir konu işlenebilir. black mirror gibi. ama bu seferde boka sarabilir bizim yapımcılar.

ömrü uzun olmasın. yıllarca uzatıp bokunu çıkarmaktansa tek sezon olsun, efsaneler arasında yerini alsın. yani tadında bıraksınlar.

makyaj silmeden uyumak

kalıcı makyaj yaptırarak kurtulduğum dert. 7 / 24 sabit. karakol nöbetçisi gibi. akmaz kokmaz. tavsiye ederim annem.

insanların birbirlerini çaldırıp kapadıkları dönem

halen daha o dönemin etkisinde kalmış bir abim var. ne zaman arasam " kapat ben arayayım" ya da "olm çaldırsaydın arardım" diye büyüklenir. abicim paketler var artık. sen konuş siktir et desem de anlamaz. lönk diye kapatır telefonu ve kendisi arar. kıyamam tosunuma.

5 yıl önce açılmış başlığa entry yazmak

sözlük kezbanları bilmez tabi 1. ve 2. nesil sözlük kaşarları için o başlıklar 5 yıl öncesinin hatırasıdır. ne anılar saklıdır o başlıklarda. hey gidi heeey.

müslüman eşcinsel

kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bunu mutlaka yazmalıyım dediğim başlık.
efenim usta birliğine ilk gittiğimde bizim devrelerden bi asker varki sormayın. çocuk çorumlu bi afet i devran. öldüm öldüm dirildim resmen onu yemek için ama daha tıfıl zamanalarım. şimdiki gibi kaşar olsam hemen çakarım sinyali. ben çekiniyorum. bi de malum pembe tezkere korkusu var. neyse hacılar. işte tanıştık ettik ama ben çocuktan gözümü alamıyorum. aradan onbeş gün geçti beni aldılar orduevi ne. kavuşamadan ayrıldım aslan gibi delikanlıdan. aradan on iki ay geçti. o ara askerlik onsekiz aydı. benim son üç ay kala tekrar bölüğüme yolladılar. nihayet kavuştum aslanıma. zaten aylardır elime erkek eli değmiyo. hele o kadar üniformalı erkeğin arasında daha da dokunuyor insana. yanıyorum da yanıyorum..

neyse efenim. ben tabi devrelerle hemen haşır neşir oldum. sağolsunlar kabul ettiler beni hatta baya baya ilgi gösterip totoma tavan yaptırdılar desem yeridir.

bu arada bizim yakışıklı daha bi gürbüzleşmiş. üst devre olmanın verdiği hava ayrı bi hoşluk katmış. derken askerliğin bitmesine yakın bi akşam .

koğuşta sadece bizim devreler. yatmaya hazırlanıyoz. benim asalnım kalktı ve şöyle dedi

varmı benimle dudaktan öpüşecek.

herkes şokta ama ben dururmuyum. atladım önüne bi güzel yapıştım. beş on saniye öpüştük. makara yapıyomuş havası verdik tabi hemen. sıradakii falan diye gırgıra vurduk işi.

sonra ne mi oldu.

son bir ay boyunca her fırsatta halvet olduk. muradıma erdim anlayacağınız.

vazelin

mucize krem. her derde deva. bir kaç tanesini sayıyorum.

1. nemlendirici.
2.kayganlaştırıcı.
3.basur için birebir.
4.kış aylarında oluşan çatlaklar için .
5.dirseklerdeki adını bilmediğim pütürler için.
6.ayaklardaki kaşıntı ve sertlikler.
7.silinmekten tahriş olmuş burun delikleri.

daha sayimmi?

eşcinsel olma şerefi

rahmetli zeki mürenin de dediği gibi; eşcinsellik sapıklık değil ruh güzelliğidir.
içimizde bir kadın birde erkek taşırız.
kadın yanımız duygusal, merhametli ve işveli.
erkek yanımız sağlam güçlü.
kadın yanımız nadide bir sanatçı.
erkek yanımız baba gibi.

bazen;

kadın yanımız yabancı.
erkek yanımız yalancı.
ama yine de bizler o özel duyguyu yaşayan nadide kişileriz.

aileye açılmak

acıdır ki bizim oralarda eşcinsellik yok. ibnelik var. nonoşluk var. bu yüzden açıklamak zor hatta imkansız.

cihangir sauna

arkadaşımla beraber gittiğim ve sauna çıkışı kazara kapısını açtığım dark room u karşısında şok olduğum mekan.


tamam arada bi hamam keyfi yapıp hem beden hem göz banyosu eylediğim doğrudur; hatta istanbul'un birçok hamamına gitmişliğim de vardır. amma ve lakin ben bu kadar açıktan iş pişirilen bir yer görmedim. ve açıkçası b ukadar aşikar ve ayaklar altında olması da beni rahatsız etmiştir.

fakirliğine bakmadan çocuk yapan insan

anne ile girilen diyaloglar

-kızımı ne doktorlar ne mühendisler istedi de vermedim.

+merak etme annecim. ben hepsine verdim.

ps: bu entry ye eksi oy veren ibne gelsin ona bi kere verecem. *

hornet kezbanlarından inciler

kendisi çiçek böcek fotoğrafı koyup, fotoğrafsız yazma demek.

başlıktaki yazılanları okuduğumda çoğunun kezbanlık değil kendini ifade etme olduğunu gördüm. kimi kimisinde özgüven tavan. kimisinin gözü yükseklerde. evet. kimisi "cevap vermiyorsam üstleme" demiş. evet. bunlar olağan şeyler. kezbanlık değil. herkesin bir beğenisi, herkesin bir kriteri var. hornet malum. aşk dostluk vb için değil, yatak arkadaşı aramak için. o nedenle fazla kasmamak lazım. ama sizde gençsiniz. kanınız kaynıyor tabi. anlamak lazım.

türk rap furyası

icracılarının (yani söyleyenlerin) hepsini toplasan nicky minaj'ın bir memesi etmeyecek furyadır. *