evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

brokeback mountain'de işlenen konu.
evli biseksüeller ülkemizde translardan sonra en çok ötekileştirilenlerden. bir de baba/anne olmuşlarsa, eyvahlar olsun, yaşamaya bile hakları yok. bu sebeplerle birbirlerini daha iyi anlayacaklarından en ideal ilişki türü aslında, elin bekarıyla neden uğraşsınlar ki.* bu evli kadınlar arasındaki ilişkiyle aynı aslında, neden mideniz bulanıyor ki? hani soruyordunuz ya "evlendim ama hala eski kız arkadaşımı takipteyim, onu çok özlüyorum, kocamı sevmiyorum" diye. işte tam o konu.

(bkz: evli kadının evli kadınla eşcinsel ilişkisi)
cinsel olarak çekici geliyor ama öteki türlüsünü bilemedim şimdi.
periscope'de tanışıp yakın arkadaş olduğum arda ile hüseyin arasındaki ilişki. genelde yüzleri kapalı şekilde ortak yayın açıyorlar. biseks olarak tanımlıyorlar kendilerini. pendik"te ortak evleri var. iki kez özel yayın açarak cinsel ilişkiye de girdiler. acayip taşlar. onlara bu ilişkiyi sorduğumda ise ortak cevapları:"biz çok memnunuz tatlım sorgulamıyoruz yalnızsan sana da yapalım birini."
vicdanen rahat hissediyorlarsa acil şifalar dilediğim ikili.
saygı duymak ile iğrençliğe alkış tutmak arasında bir ayrıma gidilmesi durumdur. oldu olacak ailecek grup yapsınlar, hatta gelip bizi de siksinler. genişlik, midesizliktir.
eğer bir gün evlenirsem, içinde yer almayı düşünmediğim denklem.