tellak

Durum: 410 - 0 - 0 - 0 - 14.09.2021 16:47

Puan: 6972 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

erişemediğiniz yerleri itinayla keselerim, benim işim bu.
  • /
  • 21

birlikte işemek

birlikte iken birbirinizin üzerine işemekle bir tık fark yaratabilirsiniz.

nudizm

bears naturistas diye bir grup var. çıplaklığı seven teşhircileri bir araya topluyor, etkinlikler düzenliyorlar. meselenin sadece seksle ilgili olmadığı, çıplaklığı seven kendisiyle barışık ayıların faaliyetlerinden ibaret. keşke bizde de olsa. https://bearsnaturistas.com/en/about-us-...

teşhircilik

eskiden yani gençken bir şeyleri saklamak gizlemek istiyordum. utanma duygusu vardı. şimdi teşhiri sever oldum. birden fazla kişiyle birlikte olurken çıplaklık, görülmenin yaşattığı his, izlenmek, izlemek ve bu doğal akış içinde huzur bulmak keyif veriyor. yaşasın nudizm.

yağlı güreş

kırkpınar zirvesi yapmayı öneriyorum hatta istanbulda da güreşler yapılıyor burda da bir kağıthane zirvesi yapabiliriz

oturarak işeyen erkek

morning wood sorunu yaratması dışında ev hayatında oturarak işemeyi tercih ediyorum. yoksa sikin başinin seramik ic yüzeye değme sıkıntısı cekilesi degil siki kırıp bukmek gerekiyor. ev dışında pisuar candır. aslında bir sonraki evime pisuar opsiyonu eklemek istiyorum. cidden.

göt deliğine nutella sürüp yalamak

bal döküp yalamak dururken gereksiz eylem.

bira içmelik arkadaş veritabanı

kadıköy bölgesi yeşillendirsin valla bu sefer ciddiyim bir biraya ihtiyacim var

18 eylül 2021 ayı sözlük kadıköy zirvesi

izmir

burda olanlar yesillendirsun

tatilden döndükten sonraki ilk iş günü

yarrrak gibi bir gündür

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

bir çift bear arayan yeşillendirsin

ayı sözlük yazarlarının dinleri

ayı sözlük itiraf

ülkeyi terketmeden önce eski sevgilini eve davet et son kez sikiş; tüm enerjini boşalt. rahatla uçağına bin ülkeyi öyle terket.

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

ayı sözlük itiraf

lezzetli yarrak

üstteki entrynin sahibi beni bul :)

en seksi porno oyuncuları

manuel martinez. pardon o gülleciydi.

neden sevgilin yok

çünkü niye olsun? çünkü neden bütün gün çalışmaktan götünüz terleyip eve geldiğinizde geç kalmanızın nedenini birine aptal gibi uzun uzadıya izah etmek zorunda kalasınız? neden boktan tripler yiyesiniz ki?

telefonunuza gelen son mesaj

eayn

çenesi hoşuma gitti, ıssırmak isterdim.
  • /
  • 21

göt göbek yarak

birbirleriyle orantılı büyüklükte olmaları göz zevki açısından önemlidir.

ap'lerin asıl amacı

yatakta özgür olabilmektedir. partnerinin her kısmını keşif edebilmektir. zevktir. güvendir. huzurdur.

ap'lerin asıl amacı

belki de ‘birbirmizi yiyelim ete para vermeyelim, birbirimizi s*kelim göte para vermeyelim’dir*

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

yazarların sevdiği fetişler

ayak, golden shower, armpit licking, outdoor ve cruising public.

pasif sözlük yazarları

azgın bir pasif olarak selam çaktığım başlık

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

hala bir türlü gerçekleştiremediğim en az iki aktif ile yapılacak grup seks. bonus olarak da grup seks yaparken başkaları tarafından izlenmek.

tüm sözlük grup seks yapsa olabilecekler

grup seks partileri mutlaka öncesinde bir ön tanışma ile yapıldığı için gruplar buna göre tevcih edilir beğenen kalır istemeyen gruptan hemen ayrılır. şu durumda sözlükte önceden yapılacak bir ön tanışma ile çılgınca zevk veren seks grupları şahane bir fikir olabilir ancak siz bütün yazarları bir odaya doldurup hadi sikişin derseniz kesinlikle bundan seks değil katliam çıkar. ehe.

edüts: benim beyendiğim 7 tane yazar var onları alam siz aranızda takılın abiler ablalar. istemek ayıp değil sonuçta. mırmırrr.

saraybosna

bosna-hersek federal devletinin en büyük kantonu, sarajevo 92-95 yılları arasında bağımsızlık referandumuyla ayrıldıklarını ilan eden, sırbistan cumhuriyetinin büyük saldırılarına maruz kalan güzel şehir.
aynı zamanda avusturya-macasirtan veliahtının öldürülerek 1. dünya savaşının tetiklendiği yerdir.
sırbistan'a uçakla gidip, belgrad'da 4 gün geçirdikten sonra otobüsle gelmeye çalıştık, ama tabi o kadr kanlı savaşların yapıldığı ve hala hali hazırda sırbistan cumhuriyetinin sınırları içinde olduğunu iddia ettikleri bosna herseğe girişin bu denli karışık olacağını düşünmemiştik.
yolculuğun ilk 3 saati belgrad, kajak bölgesi arasında geçti, sınırda her sınırda olduğu gibi sırbistan polisi kontrol yaptı ve hoşçakalın yazısıyla köprüyü geçtik, köprünün diğer ayağında bosna-hersek federasyonuna hoşgeldiniz dediler 4 saat kadar da karlı dağları tepeleri aşarak saraybosnanın doğu yakasından şehri gördük ama haritada hala sırbistan cumh. sınırları içinde görünüyorduk. neyse otobüs bizi ıssız köhne bir otogarda bıraktı. meğerse sırbisyan saraybosnanın doğu kısmını (istocno sarajevo) kısmının hala hak sahibiymiş, şehrin içinde otobüsle motobüsle merkeze girdik.
şehir türk sevdalısı resmen, birleşmiş milletler'in özellikle hollandanın zamanında sırp bombardımanlarında korumadıkları gereçkesiyle öfke dolular..
ama türkleri seviyorlar, her yer türk denebilir, hatta bursa osmangazi belediyesinin logoları bile var artık ne varsa aralarında..
neyse burada da bolca et yiyin cevapçi kaymakla sırbistandaki gibi güzel oluyor..

adamlar et ve kaymak olayını çözmüşler..
buralarda da bolca tourist trap var kanmayın, local yerleri deneyin..

imaret pekara (fırını) merkezdeki büyük caminin yanında 7/24 açık hamurişlerini midenize indirin..

klozetin erkek anatomisine uygun olmaması sorunsalı

sorun bende mi, yoksa tüm erkekler aynı şeyi yaşanıyor mu bilmiyorum sözlük.


klozete oturunca penisimi koyacak yer bulamıyorum. kafasından aşağı doğru bastırıp klozete soksam yanlış bir şey yapmışım hissine kapılıyorum. sınavda peşpeşe 4 tane aynı şıkkı işaretleyince olan his gibi aynı. dışarda bıraksam; ortalık batacak. hijyenik değil yani tahmin edersiniz. eskiden alaturka tuvaletler böyle şeyler yaşatmıyordu doğrusu. olduğu gibi davranıyordu eleman. medeniyet ters tepiyor. en azından benim penisim üzerinde durum bu.


not: tabi ki klozetten yazıyorum.

Toplam entry sayısı: 410

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

bir çift bear arayan yeşillendirsin

ayı sözlük yazarlarının becerileri

yarakları tokuşturmak

“ötüken yolu yokuştur yarrakları tokuştur” diye bir ezgileri de var. bu arada sevmediğim birini gördüğümde içimden ne kadar yarrak kafalı bir insansın diyorum. bunu o kadar kuvvetli bir şekilde yapıyorum ki duydu mu acaba diye de düşünüyorum. düşüncesiz, kendisini aykırı zanneden fakat patavatsizliktan öteye gidemeyenler yarrak kafalıdır net.

kevin spacey

kişiliği karakteri özel hayatı bir tarafa(hakikaten bir tarafa mı?)adam reyizdir, idoldür, king’dir. üçüncü richard gösterisiyle istanbul’da canlı kanlı oynamişligi var.

house of cards’da can verdiği başkan underwood karakteri efsanedir. filmin yapımcılarından birisi yine spacey’nin kendisi. frank’in biseksüellikten tümüyle eşcinsel tonlara geçişinde kevin spacey’nin direkt etkisi var. frank underwood karakterinin de onun üzerinde etkisi olduğu aşikar. 26 yaşında iken 14 yaşında bir başka ünlüyü taciz etmis olduğu haberinden sonra twitter’da yer alan açıklaması tam underwood karakterine uygun politik dilde. eleştirilere göre gey olduğunu kabullenerek bir ölçüde pedofili/istismar haberini bastırmış oldu. ben yine de bir hayranı olarak kevin reyizi samimi buluyorum. ölçülü bir dille özrünü ve derin üzüntüsünü paylaşmış bu da kayda değer.

parantez içinde yazamadım. bir sanatçının kişiliği sanatından ayrı düşünülebilir mi? profosyonel de olsa sanmıyorum. her eser sahibinden ruh taşır. zaten eserinde izleyiciye yahut okura duygu geçirebiliyorsa muhakkak kendi yaşamından bir gerçeklik taşır.

sahibinden.com'daki göz kanatan satılık daire

gaziantepliler zevk-i safaya düşkündürler. yeme içme zevkinde ellerine kimse su dökemez. sahibindencomdaki şu varoş ilanı ekşiden kopyalayarak gazianteplileri boklamak nedir?

tanımadığın biriyle tek seferlik ilişki

başlık sorunlu gibi geldi bana. ama demek istediği şu sanırım: yani dating app’lerden ya da bardan falan tanıştığın biri de değil. mesela eskiden cep sineması vardı, veya şimdiki hamamlarda da olur ya: birisi gelir yanına cork curk emer gider gömer gider tanımazsın. bunu kastediyor sanırım. geçenlerde biri bana ismi lazim değil bir mobil uygulama üzerinden yazdı. fotoğrafımı gönderince hemen o da yolladı. geçen hamamda sevismistik hatırladın mı beni dedi. yooo dedim. çok güzeldi o gün dedi. ismini bile bilmiyorum dedi. neyse tanıştık sonra evine de davet etti evinde de sevistik falan güzeldi gercekten muamele falan. ama o hamamdaki ben değildim xd. bu da böyle bir anımdır. artık el sikiyle gerdege mi girmek denir. başkasının tanımadığı biriyle seksi üzerinden adam kaldırmak mi denir.

2018 yılından beklentiler

ben bir şeyler isteyeyim mi diyordum. alonebear in yazdıklarını okuyunca utandım. arkadaşlar, bu kardeşimi tanımam etmem ama bir el uzatsak olmaz mi? aranızda iş güç sahibi ya da tanıdığı olan yok mu? bu arkadaşımızın part-time çalışıp da nasıl full time somuruldugunu okudunuz mu? ben böyle bir süreçten geçtim yıllar önce, seni anlıyorum kardeşim. kardesim diyorum çünkü kendim için ne istiyorsam senin için daha fazlasını istiyorum. 2017 den ben pek güzellik göremedim. 2018 bana bir güzellik getirecekse varsın hepsini sana getirsin kardeşim. çalışma şartların ücretin hatta işin daha iyi olsun, emeğinin hakkını gani gani al insallah. sen iyi olursan ben de iyi olacağım. arkadaşlar, bu arkadaşımızın dileği şu koyduğumun dünyasında hayatta kalabilmek, tutunmak, “survive” etmek. istanbul bu anasını satayım kolay değil bin lira ile hadi kendi geçinse neyse o da zor. ortada aile var canlar var. umarım güzel kalpli bir arkadaşımız okur da el uzatır 2018’i güzel geçer bu kardeşimin.

karşı cinsle seks

-naber seks yapalım mı?
-karşının cinsiyim abi ben
-oldu o zaman kib bye

koli

bu kelimeyi kullanan şahsın ağzına kürekle vurasım var. öyle tiksinç nalet melun kelime. soru cümlesi içinde kullanılınca muhatabını töhmet altında bırakıyor. yahu seviştiğiniz koklaştığınız insanlardan hiç mi duygusal duyusal bir haz almazsınız? etrafınızdaki erkekleri paket olarak görmeyi bırakıp insan olarak ele alsanız irdeleseniz yalnız kalmayacaksınız da.. neyse laf anlamazsınız ibnişkolar. söz meclisten dışarı.

bir heteroya açılmak

zamanında ofiste bana açılan bir gey olmuştu. heteroseksüel olduğumu düşünüyordu ( hoş, gerçeği bildiğini halen sanmıyorum). ben heteroseksüel bireylerden beklenen ideal hareketleri sergilemiştim kendisine ( roleplaying). anlayışla karşıladığımı, her açıldığı heteronun benim kadar anlayışlı olmayacağını, teklifinden onore olduğumu vesaire söyleyip kibarca reddetmiştim. tipim olmadığı için mi? hayir tamamen işyeri kurallarım bunu gerektiriyorndnsbbbs. tabii ki lan tipi için! bir de bunu yaparken çok güldüm lan içimden puhajajahah. ne kadar üzüldü garibim halbuki sevinmesi lazım ne diyon lan değişik deyip dovse miydim! geyler için hayat çok zor azizim. zuhahahhaha

bir heteroya açılmak

zamanında ofiste bana açılan bir gey olmuştu. heteroseksüel olduğumu düşünüyordu ( hoş, gerçeği bildiğini halen sanmıyorum). ben heteroseksüel bireylerden beklenen ideal hareketleri sergilemiştim kendisine ( roleplaying). anlayışla karşıladığımı, her açıldığı heteronun benim kadar anlayışlı olmayacağını, teklifinden onore olduğumu vesaire söyleyip kibarca reddetmiştim. tipim olmadığı için mi? hayir tamamen işyeri kurallarım bunu gerektiriyorndnsbbbs. tabii ki lan tipi için! bir de bunu yaparken çok güldüm lan içimden puhajajahah. ne kadar üzüldü garibim halbuki sevinmesi lazım ne diyon lan değişik deyip dovse miydim! geyler için hayat çok zor azizim. zuhahahhaha

ayı sözlük yazarlarının beğendiği tipi tek görselle tanımlaması

kurugöt, hipster, barzo görsellerini gördüm kanım çekildi beyler. neyse ki tunatuan kurtarmış durumu. sevgiler öbtüm.

not: ayısever ayıövücü başlıklar ve entri sahiplerine ücretsiz masaj köpük tellaktan.

edit: kurugotculer bunu beğenmedi :d

yazarların ayı sözlük'e kayıt olma sebepleri

fazla uzatmayayım. sigiş.

iki telefon kullanıyorum insanı

grindr

darısı growlr'ın başına.