tellak

Durum: 369 - 0 - 0 - 0 - 21.05.2018 12:25

Puan: 6186 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

erişemediğiniz yerleri itinayla keselerim, benim işim bu.
  • /
  • 19

filistin'in türkiye için hiç milli yas ilan etmemesi

ulan muhalefeti iktidarı hdplisi chplisi tkplisi akplisi saadetlisi bir oldu yas tuttu filistin için israile lanet okudu bu ülke evlatları. ülkece birleştik be birleştik bir mevzuda. gerçekten hala bu artniyetlilerden kaç tane kaldı. bu kadar artniyetli bireyi israil devleti vatandaşlığa kabul etmez yahu.

edit: bu mevzularda konuşmayayım diyordum ama sabır bir yere kadar.

kendinizi siker misiniz

bear sevmek için nedenler

alttaki yazara soracaklarım var

astralbear.

imkanın olsa hangi uzvunu düzelttirirsin (estetik cerrahi sorusu)

yazarların yattığı kişilerin meslekleri

birinizde cami imamı dememiş yazıklar olsun.

sevgilin hangi burçtan olmalı

cicim ayının bittiğinin anlaşıldığı an

-inceden eleştiriye başlamak
-hal tavırların batmaya başlaması
-negatif yönleri görmeye başlamak

falan filan.

eşcinselliğini yaşamaya yeni başlayanlar için tavsiyeler

ilk_defa_p olacaksan kutumu yeşillendir.

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

evli erkeğin evli erkekle eşcinsel ilişkisi

daha kolay. hatta en kolayı. evli kadın erkek heteroseksüel çiftler de bu aktiviteyi bekar bireylere göre gayet rahat sürdürüyorlar. bir sekilde daha kamuflajlı iliski.

pasif pasife yapılan gay seks

aralarına beni de davet ederlerse tadından yenmez.
hikayeme geçiyorum: böyle bir çiftle tanıdım evet. (pasif çift). içlerinden birisi halihazırda arkadaşım, eski fuckbuddymdi. kendisi gibi pasif sevgili yapmış. tanıştırdı beni de. ama öyle böyle değil dünya tatlısı bir ayucuk. derken telefon edip bir haftasonu tatli göbişkolu sevgilisinin fena halde azdığını söyledi. haftasonu şehir dışında olacağı için sevgilisine göz kulak olmamı istedi (hayhay dedim) sevgilisiyle mesajlaştık evime gelmek istediğini söyledi. x bahsetmiştir çok azdım seninle olmak istiyorum dedi. e ben de hayır der miyim. of. öhm. neyse. kendimi suçlu hissettim. insan kuzuyu kurda emanet eder mi ama arkadaşımın da suçu. neyse suçlulukla karışık pişkinlikle durumu arkadaşıma söyledim. e zaten bunun için görüştürdüm seninle dedi. ertesi haftasonu ikisi birlikte geldiler. insan böyle durumlarda kuzu çiftliğnde aç kurt gibi hissediyor. benden sonra ilişkileri devam ediyor mu bilmiyorum. sonra görüşmedim. nasip kismet.

grup seks

komik ve eğlenceli tarafları da olan aktivite. zirve mirve olursa haber edin skdsads

ofiste sevişmek

bu eylemi gerçekleştirmek için doğru gün olan kimsenin ofiste olmadığı pazar gününü seçtiğinizi düşünün. ve o gün patronun da işe gelesinin tuttuğunu düşünün. bir de o sırada "iş üstünde" olduğunuzu düşünün. benim başıma geldi.

ayı sözlük itiraf

merhaba ben köşedeki siyahi saatçi. sorularınızı bekliyorum.

alttaki yazara soracaklarım var

çünkü eşşegin ziginden ötürü mehe mehe. şaka şaka, “tellak” yeterince açık ve sarih değil mi? tellak deyince aklına gelen ilk imaj ne? hah işte o beni tanımlıyor :)))

aşağıdaki yazara sorum şu: derin olan kuyu mu kısa olan ip mi? :))

ayı sözlük yazar nicklerinin okunuşu

ayı sözlük yazarlarının becerileri

olgun seviyorum çünkü kendime güveniyorum

kanka o zevk meselesi. yoksa buruşmuş taşşakla neyin güveni afedersin.

yanında huzur bulduğunuz insanlar

1. sevgilim
2. eski sevgilim
3. eski sevgilimin yeni sevgilisi.

ayı sözlük yazarlarının beğendiği tipi tek görselle tanımlaması

kurugöt, hipster, barzo görsellerini gördüm kanım çekildi beyler. neyse ki tunatuan kurtarmış durumu. sevgiler öbtüm.

not: ayısever ayıövücü başlıklar ve entri sahiplerine ücretsiz masaj köpük tellaktan.

edit: kurugotculer bunu beğenmedi :d
  • /
  • 19

göt göbek yarak

birbirleriyle orantılı büyüklükte olmaları göz zevki açısından önemlidir.

ap'lerin asıl amacı

yatakta özgür olabilmektedir. partnerinin her kısmını keşif edebilmektir. zevktir. güvendir. huzurdur.

ap'lerin asıl amacı

belki de ‘birbirmizi yiyelim ete para vermeyelim, birbirimizi s*kelim göte para vermeyelim’dir*

ap'lerin asıl amacı

aplerin asıl amacı a ları p , p leri de a yapmaktır.sonuç olarak ta herkesin ap olmasını sağlamaktır.msn de aktif yatakta pasif kişiler de onlarda hayal kırıklığı yaratmaz duruma hemen ayak uydururlar.diğer görevleri de üçlü sekste ortada bulunup birleştirici görevi üstlenmektir.gurup seksin olmazsa olmaz öğelerinden biri de ap lerdir.doğal olarak durdukları yer pasifin arkası aktifinde hemen önündedir.o yüzden duruşları da gayet nettir.

yazarların sevdiği fetişler

ayak, golden shower, armpit licking, outdoor ve cruising public.

pasif sözlük yazarları

azgın bir pasif olarak selam çaktığım başlık

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

hala bir türlü gerçekleştiremediğim en az iki aktif ile yapılacak grup seks. bonus olarak da grup seks yaparken başkaları tarafından izlenmek.

tüm sözlük grup seks yapsa olabilecekler

grup seks partileri mutlaka öncesinde bir ön tanışma ile yapıldığı için gruplar buna göre tevcih edilir beğenen kalır istemeyen gruptan hemen ayrılır. şu durumda sözlükte önceden yapılacak bir ön tanışma ile çılgınca zevk veren seks grupları şahane bir fikir olabilir ancak siz bütün yazarları bir odaya doldurup hadi sikişin derseniz kesinlikle bundan seks değil katliam çıkar. ehe.

edüts: benim beyendiğim 7 tane yazar var onları alam siz aranızda takılın abiler ablalar. istemek ayıp değil sonuçta. mırmırrr.

saraybosna

bosna-hersek federal devletinin en büyük kantonu, sarajevo 92-95 yılları arasında bağımsızlık referandumuyla ayrıldıklarını ilan eden, sırbistan cumhuriyetinin büyük saldırılarına maruz kalan güzel şehir.
aynı zamanda avusturya-macasirtan veliahtının öldürülerek 1. dünya savaşının tetiklendiği yerdir.
sırbistan'a uçakla gidip, belgrad'da 4 gün geçirdikten sonra otobüsle gelmeye çalıştık, ama tabi o kadr kanlı savaşların yapıldığı ve hala hali hazırda sırbistan cumhuriyetinin sınırları içinde olduğunu iddia ettikleri bosna herseğe girişin bu denli karışık olacağını düşünmemiştik.
yolculuğun ilk 3 saati belgrad, kajak bölgesi arasında geçti, sınırda her sınırda olduğu gibi sırbistan polisi kontrol yaptı ve hoşçakalın yazısıyla köprüyü geçtik, köprünün diğer ayağında bosna-hersek federasyonuna hoşgeldiniz dediler 4 saat kadar da karlı dağları tepeleri aşarak saraybosnanın doğu yakasından şehri gördük ama haritada hala sırbistan cumh. sınırları içinde görünüyorduk. neyse otobüs bizi ıssız köhne bir otogarda bıraktı. meğerse sırbisyan saraybosnanın doğu kısmını (istocno sarajevo) kısmının hala hak sahibiymiş, şehrin içinde otobüsle motobüsle merkeze girdik.
şehir türk sevdalısı resmen, birleşmiş milletler'in özellikle hollandanın zamanında sırp bombardımanlarında korumadıkları gereçkesiyle öfke dolular..
ama türkleri seviyorlar, her yer türk denebilir, hatta bursa osmangazi belediyesinin logoları bile var artık ne varsa aralarında..
neyse burada da bolca et yiyin cevapçi kaymakla sırbistandaki gibi güzel oluyor..

adamlar et ve kaymak olayını çözmüşler..
buralarda da bolca tourist trap var kanmayın, local yerleri deneyin..

imaret pekara (fırını) merkezdeki büyük caminin yanında 7/24 açık hamurişlerini midenize indirin..

klozetin erkek anatomisine uygun olmaması sorunsalı

sorun bende mi, yoksa tüm erkekler aynı şeyi yaşanıyor mu bilmiyorum sözlük.


klozete oturunca penisimi koyacak yer bulamıyorum. kafasından aşağı doğru bastırıp klozete soksam yanlış bir şey yapmışım hissine kapılıyorum. sınavda peşpeşe 4 tane aynı şıkkı işaretleyince olan his gibi aynı. dışarda bıraksam; ortalık batacak. hijyenik değil yani tahmin edersiniz. eskiden alaturka tuvaletler böyle şeyler yaşatmıyordu doğrusu. olduğu gibi davranıyordu eleman. medeniyet ters tepiyor. en azından benim penisim üzerinde durum bu.


not: tabi ki klozetten yazıyorum.

Toplam entry sayısı: 369

ayı sözlük yazarlarının becerileri

yarakları tokuşturmak

“ötüken yolu yokuştur yarrakları tokuştur” diye bir ezgileri de var. bu arada sevmediğim birini gördüğümde içimden ne kadar yarrak kafalı bir insansın diyorum. bunu o kadar kuvvetli bir şekilde yapıyorum ki duydu mu acaba diye de düşünüyorum. düşüncesiz, kendisini aykırı zanneden fakat patavatsizliktan öteye gidemeyenler yarrak kafalıdır net.

sahibinden.com'daki göz kanatan satılık daire

gaziantepliler zevk-i safaya düşkündürler. yeme içme zevkinde ellerine kimse su dökemez. sahibindencomdaki şu varoş ilanı ekşiden kopyalayarak gazianteplileri boklamak nedir?

eşcinsel oldukları halde kadınlarla takılan ünlüler

olgun seviyorum çünkü kendime güveniyorum

kanka o zevk meselesi. yoksa buruşmuş taşşakla neyin güveni afedersin.

tanımadığın biriyle tek seferlik ilişki

başlık sorunlu gibi geldi bana. ama demek istediği şu sanırım: yani dating app’lerden ya da bardan falan tanıştığın biri de değil. mesela eskiden cep sineması vardı, veya şimdiki hamamlarda da olur ya: birisi gelir yanına cork curk emer gider gömer gider tanımazsın. bunu kastediyor sanırım. geçenlerde biri bana ismi lazim değil bir mobil uygulama üzerinden yazdı. fotoğrafımı gönderince hemen o da yolladı. geçen hamamda sevismistik hatırladın mı beni dedi. yooo dedim. çok güzeldi o gün dedi. ismini bile bilmiyorum dedi. neyse tanıştık sonra evine de davet etti evinde de sevistik falan güzeldi gercekten muamele falan. ama o hamamdaki ben değildim xd. bu da böyle bir anımdır. artık el sikiyle gerdege mi girmek denir. başkasının tanımadığı biriyle seksi üzerinden adam kaldırmak mi denir.

2018 yılından beklentiler

ben bir şeyler isteyeyim mi diyordum. alonebear in yazdıklarını okuyunca utandım. arkadaşlar, bu kardeşimi tanımam etmem ama bir el uzatsak olmaz mi? aranızda iş güç sahibi ya da tanıdığı olan yok mu? bu arkadaşımızın part-time çalışıp da nasıl full time somuruldugunu okudunuz mu? ben böyle bir süreçten geçtim yıllar önce, seni anlıyorum kardeşim. kardesim diyorum çünkü kendim için ne istiyorsam senin için daha fazlasını istiyorum. 2017 den ben pek güzellik göremedim. 2018 bana bir güzellik getirecekse varsın hepsini sana getirsin kardeşim. çalışma şartların ücretin hatta işin daha iyi olsun, emeğinin hakkını gani gani al insallah. sen iyi olursan ben de iyi olacağım. arkadaşlar, bu arkadaşımızın dileği şu koyduğumun dünyasında hayatta kalabilmek, tutunmak, “survive” etmek. istanbul bu anasını satayım kolay değil bin lira ile hadi kendi geçinse neyse o da zor. ortada aile var canlar var. umarım güzel kalpli bir arkadaşımız okur da el uzatır 2018’i güzel geçer bu kardeşimin.

karşı cinsle seks

-naber seks yapalım mı?
-karşının cinsiyim abi ben
-oldu o zaman kib bye

kendine bağlatan erkek davranışları

şeytan tüyü var deriz böyle heriflerde ya da piç diye tabir edilir.
ben bu piç herif kategorisine giriyorum sanırım. zaman zaman bana da piçlik yapıldığı oluyor tabi ama sallamıyorum. belki umarsız tavırlar daha kamçılayıcı oluyordur. belki degil mutlaka.

peki ben neden böyle bir herif olduğumu kabul ediyorum. şunu söylemek için: inanın bunu bile isteye yapmiyorum kendi adıma. bu tarz taktiksel hareketlerim yok. kimseyi de üzmeyi sevmem. ama böyleyim. çabuk sıkılıyorum insanlardan. fazla konuşmayı da sevmiyorum. iliskilerimde fazlaca fedakar bir adamimdir oysa. ama bir yerde kopuyorum. insan tanımak yorucu geliyor. belki de kafam da kalbim de başka his ve arzularla dolu.

bir piç adam olarak gerçekten diğer erkeklerden hiçbir farkım yok. ne buluyorsunuz bende onu da anlamıyorum amk. sıktır edin böyle adamları takmayın da çok. yine de asagi yukarı hepimiz aynıyız onu söyleyeyim. sevmek sevilmek istiyoruz. günübirlik iliskilerin ruhumuzdaki derin özlemi göndermediğini öğrenecek yaşa geldik. eşimiz sevgilimiz olsun istiyoruz. biraz sabırlı olmak biraz arkadaşça yaklaşmak hemen beklentiye girmemek, olduğu gibi kabullenmek gerek böyle kişileri belki. zor zamanlardan geçtiğimizi biliyorum. bu ülkede yaşayan her bireyin az çok bir psikolojik desteğe ihtiyacı var. birbirimize hoşgörülü ve sahiplenici olalım. kirmayalim kaba olmayalım. bu vesile ile varsa aramızdaki dargınlıkları giderelim sözlük ahalisi. hakkınız varsa da helal edin muhtemelen pek çoğunuzun da kalbini kırmışımdir da. nereden nerelere geldik. saygılar iyi günler.

arama motoru

bir çeşit ünlem.

-abi şu senin ex vardı ya nerdedir şimdi napıyodur arasak ya la?
-arama motoru!

ayı sözlük yazarlarının beğendiği tipi tek görselle tanımlaması

kurugöt, hipster, barzo görsellerini gördüm kanım çekildi beyler. neyse ki tunatuan kurtarmış durumu. sevgiler öbtüm.

not: ayısever ayıövücü başlıklar ve entri sahiplerine ücretsiz masaj köpük tellaktan.

edit: kurugotculer bunu beğenmedi :d

bir heteroya açılmak

zamanında ofiste bana açılan bir gey olmuştu. heteroseksüel olduğumu düşünüyordu ( hoş, gerçeği bildiğini halen sanmıyorum). ben heteroseksüel bireylerden beklenen ideal hareketleri sergilemiştim kendisine ( roleplaying). anlayışla karşıladığımı, her açıldığı heteronun benim kadar anlayışlı olmayacağını, teklifinden onore olduğumu vesaire söyleyip kibarca reddetmiştim. tipim olmadığı için mi? hayir tamamen işyeri kurallarım bunu gerektiriyorndnsbbbs. tabii ki lan tipi için! bir de bunu yaparken çok güldüm lan içimden puhajajahah. ne kadar üzüldü garibim halbuki sevinmesi lazım ne diyon lan değişik deyip dovse miydim! geyler için hayat çok zor azizim. zuhahahhaha

yazarların ayı sözlük'e kayıt olma sebepleri

fazla uzatmayayım. sigiş.

grindr

darısı growlr'ın başına.

iki telefon kullanıyorum insanı