ilk günden vermezci gay

tanışma faslı ve görüşme fasılası sırasında çay ve kahve içmek dışında fazla aktiviteye girmeyen, her şeyi zamana yayma yanlısı tür.

sosyal arkadaş ya da kanka arama düşüncesinin hakim olduğu vermezcilerde, güven telkinine bağlı olarak sevgili olma ya da uzun süreli birliktelik durumu olabilir. ilk günden olmayacaksa bu o gün olmayacak demektir, zorlamak yerine vazgeçin.
ben ust versiyonunu gordum, 3 ay gecmeden bedenime kimse dokunamaz
bir nevi icindeki genc kizi susturamama hali
duygusallığı fizyoloji ile birleştirmeye çalışmaktan başka bir değişle saçmalıktan başka birşey değildir. sevişmek, sex yapmak, vücuda dokunuş normalde bütün insanların sevk aldığı bir olaydır eğer kendinizi kasmadan birinin size dokunmasına izin verirseniz aşık olsanızda olmasanızda bundan zevk alırsınız. örnek: toplu taşıma araçlarında arkanızda duran koca bir bulge'a sahip takım elbiseli bir adamın size sürtmesi veya sizin önünüzde duran yusyuvarlak bir popoun minik dokunuşlar ile sizi hareketlendirmesi. kıyafetsiz, aynı yatakta, koltukta, mutfak tezgahında, masada birbirinize yakınlaşmanızda size aynı hazzı verecektir ama insanlar kendi vücutlarının istediği şeylere bile karşı koyabilirler bazen kendilerinden bazen toplumdan korktukları için.
simit mi lan bu koparıp versin adam? işin bokunu çıkarmaya gerek yok, vermezse vermez. kişinin birliktelik algısına kalmış bir durum. bazısı tanıyıp edip bir tür gelecek kurmak isteyebilir - ki bazıları tarafından bu da alay konusu oluyor götümle gülüyorum - bazısı sadece götüne kasına bakarak tanımayı tercih etmiyordur, tanımak zaman ve 'beyin' ister. dolayısı ile ilk günden vermez.

tavsiyem gidin osbir çekin. *
gayler neden vermez konulu video ile bir an önce aydınlatılması gerekendir.

aydınlatıcı bkz;
(bkz: kızlar neden vermez)
kutsal meryem misin gibi abuk sabuk bir benzetme ile karşı karşıya kalan gey sınıfı. çoğu zaman kaşari, kimi zaman muhtaç ve bazen de artık burama kadar geldi diyen bi çok insan şunu hayal eder:

chat. gnhju. numaram 454354. ilk bakışma. tokalaşma. buradan gidelim bakışı. fgghf. eve girme. ev sahibi. misafir. olay ortada. verişilecek. yatak odası. ya da mutfak tezgahı. soyunmaya başlar ev sahibi. belki öpüşürler. ya da değil. prezervatif sevmem muhabbeti. gsfbf. boşalma. şanslıysa duş. belki selamlaşma. kapı.

kasaplık bir durum. kimse kusura bakmasın bu ne heyecan ve kıpırdanma ya da istek, yahut bir ihtiyaç, düpedüz vücut israfı. duygusallıktan arınmış cinsellik bir erozyon, ahlakî çöküntü ve boku çıkan kişisel özgürlüktür. bilhassa komposizyonu çizilen tiplere karşı onulmaz bir ahlakçıyım. bedenin de haysiyeti vardır. ivit, hı hı. her zaman mı böyleyim? hayır. ama çoğu zaman.

(bkz: ağalar istanbul ne tarafta)
ilk günden her isteneni verdikten sonra kıçına tekme yiyeceğini bilen gaydir.
1 yıl boyunca sevgili olup vermeyenleri biliyorum. nasıl bir sadakat ve bağlılıksa imrendim, takdir ettim. eski liseli hetero ilişkiler gibi. cafe, sinema falan.
benim bu. ilk gün oturup bi şeyler içmek, uyarsa sevişmek isterim. hemen öyle soyun öpüş olmuyor ki bende
illa ki herkez ilk günden yatağa girmek zorunda değil ama yalnız kaldığınızda içinizden sevişmek gelmiyorsa sürekli onu öpüp okşamak istemiyorsanız boşuna zaman kaybetmeyin.
pasifse ve ciddi ilişki istiyorsa en doğrusu yapıyor.

bakın.

ortalık pasif dolu. her beş erkekten dördü pasif biri de pasif ağırlıklı ap. böyle olunca en çirkin aktifin bile en çirkin pasiften bile daha çok şansı var.

erkek denilen sapiens, doğası gereği avlamayı sever. yeri gelir sarhoşken bir tenis topunu saatlerce masanın içine atmaya çalışır yeri diğer 21 adamla beraber bir topun peşinden koşar. avlanılan hayvanın eti soğumadan yenmesi gerekir. soğuk eti kimse sevmez.

ilk buluşmada vermeyerek, eğer çekici biri olduğunuza inanıyorsanız, farklı olduğunuzu gösterme şansı elde edersiniz. ben piyasadaki diğer pasifler gibi değilim.

benzer şeyler aktifler için de geçerli. ama pasifler genelde duygusal olarak arızalı kız çocuklarına benzedikleri için aktif ilk buluşmada çatır çatır sikse bile aşık oluyorlar.

ha bana kalırsa ne gerek var bunlara. hiç gerek yok. iki üç aya her ilişki bitiyor, bitmeyen de gizlice aldatıyor.

kasmaya gerek yok.