dangoz

Durum: 187 - 0 - 0 - 0 - 20.07.2013 22:21

Puan: 3518 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 10

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

hoşlanılan erkeğin heteroseksüel çıkmasından daha kötü değildir. hiç kötü değildir ya. bir erkek feminen olabilir, neticede eşcinseliz farklılıkları en çok kabul eden ve doğal gören bir zihne sahip olmalıyız değil mi? adamlar eşcinsel, fakat hanzo babalarından ne gördüyse onu uyguluyor, yuh lan. ki feminen olsun, hanzo türk erkeği gibi olmak yerine. erkeksiniz diye ille de maço, sert olmaya çalışmaya gerek yok. "sanane benim tercihim erkeksi" demeye de hiç gerek yok, o zaman kendini kadın yerine sen koymuş oluyorsun zaten, kadın olmakta da bir şey yok ya, böyle zihniyete bu şekilde yükleneyim bari: erkeksi isteyen kişi kadının daniskasıdır!

her erkeğin içinde kadın, her kadının içinde bir erkek vardır.

keşke tek cins doğsaydık amk sıkıldım böyle muhabbetten ve zihniyetten, bay.

benden daha iyilerine layıksın

tercümesi; aynı eti sıkmaktan sıkıldım, başka et lazımdır.

(bkz: doyumsuz ruhlar) *

ayı sözlük itiraf

çok özür dilerim sözlük, bütün gezi parkı eylemleri hakkında düşünce görüş ve fikirlerimi uludağ sözlükte yazıp tükenmiş bulunuyorum. ayı sözlüğe hizmet edememiş olmaktan utanıyorum.

affet sözlük.

prostat orgazmı

pasif durumdaki kişinin yaşaması gereken şeydir birleşme aşamasında. yoksa pek bir şey anlanmaz pasiflikten, tabi bir kere yaşayan bilir.

prostat orgazmı yaşamak ve yaşatmak için bir adet büyük ve kalın bir penise ihtiyaç vardır kanımca. yoksa pek dürtemiyorsunuz malum.

çekinmeden verilen cinsel mesajlar

karşınızda oturan adamın önündeki çerezi yavaş yavaş yemesidir. o minik hareketlerle ağzına fındık fıstık mı atıyor sizi mi yiyor belli değil.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

bir gece nöbetteyim etrafı gezeyim dedim, gezdim biraz sonra çıktım dışarı arkayı falan dolaşırken bir de ne göreyim? ağacın altında bölüğün en iri ayı gibi 3 adamı deli gibi seks yapıyorlar inlemeler falan. *

gerçekte olan: yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz, evdeyiiizzz.

dip not: ayrıca ayılar askere gitmez ki * kimi kandırıyorsunuz şişko patatesler.

kibar küfürler

*mına s*kt*ğumun or*sp* çocuğunun uzaktan akrabası.

uzaktan akraba her şeyi değiştiriyor.

teknosa'nın anneler günü temalı reklamı

fikri güzel, akışı pek de iyi olmayan reklamdır.

izlerken baygınlık geldi de..

karşı camda kesişilen adamın çim adam çıkması

karşı camda kesişilen adamın aslında bir traktör çıkması kadar saçma bir olaydır.

zira o kadar küçük kafa mı olur lan?

vakıf üniversitesi

olanakları yüksek, eğitimi genelde kaliteli ve güzel olan üniversitelerdir.

devlet universitelerinden zorluk bakımından bir fark yoktur. tabi bazı istisnai üniversiteleri hesaba katmıyorum. özel üniversite okuyan öğrenciye parayla kolayca okuyor işte, parası olan okuyor demek çok yanlıştır zira parayla giriliyor evet fakat okumak/sınıf geçmek parayla değil, zira bir sürü insan tanıyorum 1. yıldan okuyamayıp bırakan.

zor işler yani, öyle hafife alınmamalı özel diye.

bir gayin yapabileceği en büyük ibnelik

kolay hayatı seçseydim travesti olurdum

beyni belinden aşağıda olan insan modeli

başlıkları alt alta okumak

· erkek erkeğe yapılacak en güzel şeyler
· yaprak sarması (3) ....

evet, saralım beyler.

edik: aygey tespitlemiş bile. *

avokado

balla ezmesi nefis olan şapşal bir meyve.

sözlükçülerin nick hikayeleri

dangoz: herkes dangozdur.

ayı sözlük yazarlarının okul numaraları

aktif gay

entrylere bakılırsa aktif olmak çok kötü bir şeydir. siz siz olun asla aktif gay olmayın. *

ayı sözlük yazarlarının göz renkleri

bakir gayler

  • /
  • 10
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 187

kürt erkekleri

italyan, alman, ingiliz erkekleri diye benzer başlık açılınca ırkçı olmuyor fakat nedense kürt kelimesinin geçtiği her şeye ırkçı damgası yapıştırılır.

vallahi bıktım artık.

ırkçılık yapmıyım diye dikkat etmeye çalışırken iyice batıyor insanlar. asıl ırkçılık düz bir kürt erkekleri başlığına "ırkçılık yapmayalım..." yazmaktır. ırkçılığı hatırlatmaktır. zihinde yer etmiş kürt ve ırkçılık kelimelerini bir türlü ayıramıyorsunuz.

kürt erkekleri genelde esmer olur falan filan, bu kadardır. italyanlara da yakışıklı derler, bu da bu kadar. ırkçılık yok?

bütün bunlar bir yana, temelde; dünya adı verilmiş bir gezegende aynı çeşit yaratıklar olan biz insanlar, varolmuşuz. yaşıyoruz falan. millet dünya milletidir. sağolsunlar(!) kesim kesim ayırmışlar, birbirimize uzaylı gibi bakmamızı sağlamışlar. sanki alman uranüsten, kürt neptünden geliyor. pöeh.

lut kavmi

şu şekillerde ele alalım;

1- böyle bir şey var, ya da yok. hikayeleri ise başlarına taş yağmış gebermişler, yer yarılmış artık bir şeyler olmuş neyse. bu olanları gerçekten oldu varsayalım.
bugün, bizim insanımız, tam da şu anda bir deprem olsa 'zinadan' ya da kısa etek giyenler yüzünden olduğunu düşünüyor. evet böyle insanlar hala var. gerisini siz düşünün ...

2- öte yandan kuran'dan bakalım, kuran eşcinselliğe dokundurmadan aslında şunu demek ister lut kavmi hakkında :
berbat bir kavimdir, ahlak anlayışları yoktur, yaşadıkları yerlerin çevrelerine küçük çukurlardan tuzaklar kurar, küçük oğlan ve kız çocuklarını, kendi evlatları dahil kovalayıp tuzaklara düşürürler, toplu tecavüz ederlermiş. karı koca enişte amca hala teyze farketmeksizin 'zina' yaparlarmış. neyse en sonunda bu rezilliğe dayanılmıyor ve yok ediliyorlar.

kuranın lut kavmi bundan ibaret. tabi mahalledeki hacı osman amca çıkıp "bunlar erkek zükmüş ondan olmuş" diyip genç beyinlere saçma saçma mitolojik şeyler aşılar. sonra gidip karısını aldatır falan, mutludur sorun yoktur erkektir o çünkü, aldattığı kişi de kadındır, dolayısı ile bir erkekle beraber olmadığı için kafasına meteor yağmayacaktır. adam bundan emin, rahatız beyler yani sorun yok saldırın. *

neyse sonuç olarak aslında, bütün bunlar toptan çokça mitolojik şeyler. bir pipi biyere giriyor diye korkunç bir şekilde helak edilmiş bir kavim var karşımızda. pipi ve delik...

günümüzde yetimin, yoksulun, masumun hakkı defalarca yenirken, yaşama hakları insanların ellerinden alınırken, insanların başlarına mitolojik olaylardan öte korkunç şeyler gelirken, neden kötülerin başlarına meteor yağmıyor? pipi ve delik daha mı korkunç bir şey? hiç sanmıyorum...

bırakın bu hikayeleri artık. bırakın da gözünüzü açın, günümüzde pipi deliği de geçti beynimizden girip çıkıyor fakat kimsenin helak olduğu falan yok.

one billion rising

bir milyon kadın kadına şiddete karşı özgür bir şekilde sallana sallana dans ediyor. bu tip gösteri/eylemlerin şiddet gören kadınlar tarafından nasıl algılanacağını düşünmedim değil.

düşünseneze gözü mor, kafası şiş evde çayını yudumlayan bir kadın, televizyonu açmış; 'kadına şiddete son! vuhuuu!' diye dans eden kadınlara bakıyor.

öte yandan bu tip ayaklanmalar tatlıdır, güç verir. fakat bilemedim şimdi. icraat yok fakat saçma saçma eylemler var.

tıpkı eşcinsellerin onur yürüyüşü gibi, ne kadar şekeriz ehehe.. ne kadar da buradayız, ne kadar da hakkımızı arıyoruz. ertesi gün karanlığa gömülüp kimse beni tanıdı mı acaba diye düşünebiliyoruz. bayrak sallamaktan kolumuz kopuyor, çıkıp biri escinsellik hastalıktır diyor.

yok ya yok, bu ülkede olmayacak. bu ülkede ölünmez bile, yaşamayı bırakın.

ilk eşcinsel deneyim

hüzünlü bir müzik eşliğinde, hüzünlü mısralarla;

orta birinci sınıf, sınıf arkadaşımdı, onunla el ele tutuşma isteğiydi, karşılıklıydı.

onun yanında olma isteğiydi her şey, bir şey yaşanmasa da - ki yaşanmasın küçüğüz zaten - hemen ardından garip bakışları farkettim, garip bakışlı insanları. iki erkek çocuk birbirine çok yakın, el ele tutuşuyorlar, ayrılmıyorlar. sonra ne yaptığımı farkettim, ne olduğumu ve nasıl hissettiğimi gördüm.

hep bilirdik ne olduğumuzu hissederiz zaten de, o garip bakışlar yok mu... işte o garip bakışlı insanlar sana anlatıyor kim olduğunu, hiçbir şey olmadığın halde. eşcinsel olmamı homofobik insanlar sayesinde keşfetmiş oluyorum bu durumda. ya ben ortaokula kadar çok saftiriktim, ya da insanlar çok pislik.

dünyamı başıma yıktınız lan, daha küçücüktüm, beyinlerinizle yasak dediniz ve ben kurallara uyan çocuk, o arkadaşımla bir daha asla konuşmadım.

şimdi nerelerde ne yapıyordur acaba, umarım iyidir. belki de senin dünyanı da ben yıktım, ilk kez terkedildi çocuk. gel de hayattan nefret etme. çünkü insan denen yaratık var içinde.

biseksüelleri eleştirmenin bifobi sayılması

bi birbirimize dadanmadığımız kalmıştı. insanlar her kesimden ne kadar da yok ediciymiş böyle? kendi kendimizi bitireceğiz. bir homoseksüelin, bifobisi olması nedir allasen? şaka mı...

ayı sözlük itiraf

herkesi dövesim var sözlük, yoluma çıkmayın, döverim.

edit: eksiyi basmışlar, yahu hep iyi günümüzde mi olacağız?

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

hoşlanılan erkeğin heteroseksüel çıkmasından daha kötü değildir. hiç kötü değildir ya. bir erkek feminen olabilir, neticede eşcinseliz farklılıkları en çok kabul eden ve doğal gören bir zihne sahip olmalıyız değil mi? adamlar eşcinsel, fakat hanzo babalarından ne gördüyse onu uyguluyor, yuh lan. ki feminen olsun, hanzo türk erkeği gibi olmak yerine. erkeksiniz diye ille de maço, sert olmaya çalışmaya gerek yok. "sanane benim tercihim erkeksi" demeye de hiç gerek yok, o zaman kendini kadın yerine sen koymuş oluyorsun zaten, kadın olmakta da bir şey yok ya, böyle zihniyete bu şekilde yükleneyim bari: erkeksi isteyen kişi kadının daniskasıdır!

her erkeğin içinde kadın, her kadının içinde bir erkek vardır.

keşke tek cins doğsaydık amk sıkıldım böyle muhabbetten ve zihniyetten, bay.

ilk günden vermezci gay

simit mi lan bu koparıp versin adam? işin bokunu çıkarmaya gerek yok, vermezse vermez. kişinin birliktelik algısına kalmış bir durum. bazısı tanıyıp edip bir tür gelecek kurmak isteyebilir - ki bazıları tarafından bu da alay konusu oluyor götümle gülüyorum - bazısı sadece götüne kasına bakarak tanımayı tercih etmiyordur, tanımak zaman ve 'beyin' ister. dolayısı ile ilk günden vermez.

tavsiyem gidin osbir çekin. *

ev arkadaşının eşcinsel olduğunu öğrenmek

acilen 155'i arayıp polis gelene kadar taşlamak gerekmektedir.

kürt erkekleri

italyan, alman, ingiliz erkekleri diye benzer başlık açılınca ırkçı olmuyor fakat nedense kürt kelimesinin geçtiği her şeye ırkçı damgası yapıştırılır.

vallahi bıktım artık.

ırkçılık yapmıyım diye dikkat etmeye çalışırken iyice batıyor insanlar. asıl ırkçılık düz bir kürt erkekleri başlığına "ırkçılık yapmayalım..." yazmaktır. ırkçılığı hatırlatmaktır. zihinde yer etmiş kürt ve ırkçılık kelimelerini bir türlü ayıramıyorsunuz.

kürt erkekleri genelde esmer olur falan filan, bu kadardır. italyanlara da yakışıklı derler, bu da bu kadar. ırkçılık yok?

bütün bunlar bir yana, temelde; dünya adı verilmiş bir gezegende aynı çeşit yaratıklar olan biz insanlar, varolmuşuz. yaşıyoruz falan. millet dünya milletidir. sağolsunlar(!) kesim kesim ayırmışlar, birbirimize uzaylı gibi bakmamızı sağlamışlar. sanki alman uranüsten, kürt neptünden geliyor. pöeh.
Henüz takip ettiği biri yok.