hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

hoşlaşmak sanal ortamda ilgi çekmesi, "lan iyiymiş." düşünce balonunun belirmesidir... onu şey?! edeyim bi önce.
deli gibi günlerce yazışıp, buluşma kararı alıp buluşma anına gelindiğinde ufacıcık bir telefon görüşmesi yıkabilir sizi.

mesela:
dıııdd, dıııdd...

+ efendiğğimmm..
- alo? şey canıım ben geldim de onu haber vereyim dedim.
+ ay tamam 5 dakika oradayım.

mahmut abi...
ha canığğmm ??
şey.. yok bişi ...
söylesene ayoll..
...
dumur olma nedeni , duvara toslamak gibi almıyim kalsın.
-alo
-aloooooğ, naaağber balımmm, geldin mi?
-şey eeee biraz trafik var da burda (kaç, kaç, kaç)
anneeemm kız biz arkadaş kalalım olmuyo böyle
hoşlandığınız kişi bir gayse ihtimal dahilindedir.
" kadınsı olmak" kötüdür algısı uyandıran bir durum, belki kadınsı olduğu için hoşlanılmıştır bu doğrultuda kadınsı çıktığı için beklentileri karşıladığı söylenebilir. lakin asıl sorun kadınsı olup olmaması değil kişinin karşı tarafın kadınsı yahut maskülen olduğunu anlayamayacak kadar fikir sahibi iken hoşlanmış olmasıdır kanımca.*
en büyük hayal kırıklığı adamı depresyona sokar.*
hoşlaştığımız kişinin insan çıkmamasından sonra en azından benim için 2. büyük yıkım olan durumdur.
kazığa oturtulup cümle alemi ibne için yakmak gerekir bunu.hatta ergen yeni nesil ibneler için masal yapıp hikayesini ders olarak okutmak lazımdır.çünkü kadınsı olduğu için bizi elaleme rezil eder çünkü biz harbi erkeğizdir götümüzü ancak bir erkek sikebilir.zaten biz gey bile değiliz heteroyuz ama ibne sikiyoruz.e mubarek adam hepimizin içinde dışında bilumum yerlerinde kadınsılık yokmu var.iki ibne birbirini gördüğünde abla naaaaber demiyomu diyo.tanışma esnasın da sikinin büyüklüğünden kıllarına kadar sormuyormusun soruyosun.aktifim gay değilim diyenlere ibnelik dersi verirken niye tüm homofobilkiğini kadınsı eşcinsellerden çıkarıyosun.ha tutmaz yatmazsın orası ayrı ama kendi türünü bukadar dışlaman ne demek oluyor.
*
(bkz: felaket) bu ilişkide kadın benim diye çığlık ata ata koşardım ama neyse...
neden bu kadar korkunç olduğunu okuduğum entrylerden anlamadığım durumdur. arkadaş kalırsınız, veya bir daha görüşmezsiniz "amann amannn" cümlelerinin sebebi kendi içimizdeki homofobiklik mi?. *
sanal ortamda görüntü iyiyken, o pis mikrofon butonuna karşıdaki kazımın basması sonucu çıkardığı merhabağğğğğ kelimesiyle ortaya çıkan feci durum.. yüzünü de görüyor hani kazım. dumur halini görünce, "ay sen benim sesimden hoşlanmadın ki yaaaaaaaaaaa offfy" diye bişi de çıkabiliyor.. yaşandı.

gel de kibar ol kurtar durumu.
  • /
  • 4