ciwan

Durum: 3157 - 0 - 0 - 0 - 23.01.2021 23:05

Puan: 64826 - Sözlük Kevaşesi

11 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

REWEND
  • /
  • 158

nobel pasif ödülleri

1986 yılında jüriyi sakso vaadiyle kandıran muahhhhin aldığı ödül.

emekli orospular ziyareti

eski bir kaşar olarak genç nesili kontrol etmeye geldik.
emekli maaşımdan artırdığım 29 dolarla tuttuğum jigoloyu yolcu ettikten sonra bacilarim muahhhh ve xaloya kek yaptım.
eski günleri ve zamanla değişen fikirleri yad etmek güzel bir şey.

ayı sözlük

artık yavaştan kurucusu tarafından sonu getirilen sözlük. içerik üreten, katkı sağlayan,bilgi veren,yol gösteren insanları birer birer göndermek hangi akla hizmet acaba?
uçurulan yazarlar hakaret etmeyecek kadar kendini bilen insanlar.ufak eleştiriye dahi tahammülsüzlük gösterip yılların emeğini silmek bu kadar kolay olmamalı. uçurulan ve giden yazarların tüm yazdimlari da gidiyor,sanki hiç var olmamışlar gibi.siz bayım insanlarin anılarını ve emeklerini bir kalemde siliyorsunuz.bu yaptığınız en başta emeğe saygısızlık.hepimiz bazen haddimizi asariz ve bize yakışmayan şeyler yaparız çünkü insanız.ama bugün uçurulan üç yazarda ne küfür etti nede hakarette bulundular.entirileride silindiği için kimse ne olup bittiğini anlamıyor.kendilerini dahi anlayamadan gönderildiler.
dediğim gibi yazık oldu onca emeğe ve geçen seneye.burasi artık eskisi gibi olmayacak.kimse kısıtlandığı bir yerde yazmaz ve yazmamalidir.

emeğine hakaret edilen emekçinin yanındayım. uçurulanlara haksızlık yapılmıştır bu da böyle biline.
son söz:
ferman padişahınsa dağlar bizimdir!!!!

bankacibear

uçurulan yazar.oysa yazdığın da hiç bir kötü şey yoktu.yillaridir burada olan ve yazan bu insana da ayıp edildi.

aigai

yıllardır bu sözlüğe emek vermiş birisiydi. yapılan ayıptır, günahtır, yazıktır.

nehiryeli

bunun gibi dolu adamlar bu kadar kolay harcanamaz.yapilan büyük ayıp.
aranılan özgürlük buralarda yok galiba.

nehiryeli ni uçurdular mı ? kesin bilgi verin kızlar

ispanakliborek

kendini çingene hisseden bir kürt olarak çok acıdığım yazar.oysa ki tüm insanlar kokar.kokmanın ırk ile değil kişisel temizliğe verilen önemle olduğunu bu yaşta bilmiyorsa zeka yaşı düşük birisi demek ki.özür dilemesi bile ırkçı arkadaşın.kendisi beyaz ve malum ırkların bir üyesi olmamasına rağmen beyninde ki lağımdan dolayı ağzı kokuyor.
allah akıl fikir ve zihin versin.

edit:
dergiye yazdığı ayrımcılık yazısı da koca bir ironi!!

toplu taşımada dikkat çeken yoğun pis göt ya da am kokusu

sadece toplu taşıma değil insanların toplandığı her yerde var bu kokudan.cami ve mescitler de buna dahil.geçen ay bir mescide girdim girşimle çıkışım bir oldu.bu kadar yoğun ayak ve ter kokusunu en son asker de görmüştüm.
günde beş kere yıkanan o ayak nasıl kokuyor ? ibadet için gerekli temizlik şartlarını bu müminler niye düşünmüyor ?
ben senin iğrenç ayak kokunu çekmek zorundamıyım pislik!!

it's always sunny in philadelphia

absürt ve değer yargılarını yıkan bie amerikan dizisi.tüm sit-com klişelerinden arındırılmış bir seri.ayrıca seks ve argo kullanımı gayet yerinde.milli,dini,ırk,cinsel kimliklere öyle bir saldırıyor ki insan kendini kendinden tiksinirken buluyor.12.sezonun ilk bölümnde siyahlarla resmen dalga geçerken diğer yandan hayatlarının ne kadar zor olduğunu ve polis şiddetini gözler önüne seriyor.

kötü çocuk

fragmanına bakınca bok gibi bir ergen filmi olduğu aşikar.o kızın oyunculuğu bile yok bırak rol kesmeyi.ayrıca replikler ikinci sınıf türkçe dublaj filminden araklama gibi.
recep ivedik izleyen ebeveynlerin çocukları buna bayılır kesin.
kısacası ucuz ve çöp.

kocasını aldatıp eşcinseller ahlaksız diyen kadın

dün iş yerinde şahit olduğum kadındır.yakışıklı doktorla arabada ne bok yediğini gördüm ben bu iki yüzlü kadının.eşcinsellerin ahlaksız olduğunu ve çocuklarının ahlakını bozduklarını hiç yüzü kızarmadan söyledi.eşcinsellerin ahlaksız olmadıklarını söylesemde bu kenar mahalle dilberi,fakir kahbenin anlayacağı yoktu.
iki yüzlü toplumun iki yüzlü ahlakcısı.''sen önce kocanı boynozlamayı bırak düşük yosma''diyesim geldi ama lanet olsun diyemedim.dünden beri dert oldu içime vallahi.

iran

gidip görmeyi istediğim egzotik ve bizden ülke.inşallah bu sene giderim.tarihi ve doğası ile ölmeden önce gidilmesi gereken yerlerden.ayrıca nüfusunun çoğunu türk ve kürtler oluşturur.fars'lar nüfus bakımından iki etnik grupdan sayıca azdır.

hrant dink

ölüm haberini ermenistan sınırında öğrenmiştim.aradan dokuz yıl geçmiş.acın hala taze.senden sonra sayısız ölüm oldu bu topraklarda.binlerce yıldır kan içen toprak hala doymadı.
bu dünyanın adaleti suçlunu cezalandırmayacak.kalsın senin davan mahşere kalsın.toprağın bol olsun yetim hemşerim.

no çi halo

bugünlerin türküsü.memleket yanıyor,ağaçlar yanıyor,bombalar yağıyor.

waze gule no çi halo ? *

cevdet bağca söylesin:

7 ocak sürmene orman yangını

lafa gelse vatan için can veren millliyetçi trabzon halkımız para için atalarının kanıyla sulanmış toprakları ormanları arabın yeşil parasına satıyor.
sizin vatanseverliğiniz milliyetçiliğiniz bu kadar işte.
ne yapıp ne edip memleketinizi yakıp paraya çaviriyorsunuz.helali hoş olsun wallahi böyle oyunculuğu hiç bir tiyatrocu bu kadar güzel canlandıramaz.

monster

bir ruelle şarkısı.sözleri biraz sapıkça olsa da melodisine bayılıyorum.bunu söylerken elinde kanlı bir balta tutan siyah etekli gotik bir kıza dönüşüyorum.

şehitlerimizi 1'e 10 katlıyoruz

uzman erbaş maaşı şu anda 2600 tl.bu rakam için ölen insanların günahı elbet sizden sorulur.tıpkı yemen harbi gibi yaban eller de bilmediği topraklarda birilerinin kişisel hırsı için göçüp gidiyor bu insanlar.
bahis oynuyor,kar-zarar hesabı yapıyor patron gibi.bir canın kıymeti on canla mı ödenecek ?

diyanet'in cemaat ve tarikat görüşmeleri

şeyhülislam'ın ayağınızı denk alın birisi fetva verecekse o benimdir demek istediği karardır.islam dinini şirk dinine çeviren meczupları legalleştirme çabalarıdır.
kendileri milyon dolarlık evlerde oturup cipe binen şıhlar fakirleri cehennemle korkutup sabrı öğütleyip cennetle müjdelerler.tarikat dediğin sadece para için kurulmuş kurumlardır.
devrim yasaları çiğneniyor ama kimsenin umrunda değil.devrim yasalarını boş versekte allahın yasaları çiğneniyor.yasin suresi 21. ayet de ''sizden hiç bir ücret istemeyenlere uyun.''denmiştir.oysa ki bunlar dünya malı ve mevki karşılığında allahın ayetlerini kullanıyorlar.fakir ve akılsız müslümanlar da peşlerinden gidip rızıklarını bunların uğruna harcıyor.ilk emri oku olan bir dinin mensupları okumayıp şarlatanlardan medet umuyor.devam et müslüman kardeş köle gibi efendilerine hizmet et.hem bu dünyan hem ahiretin bok gibi olsun.

browsec

çalışan nadir vpn servislerinden.günlerce aramadan sonra nihayet açık olan bir tane buldum.yüklenin gençler.
çabuk devlet gelmeden

https://chrome.google.com/webstore/detai...
  • /
  • 158

emekli orospular ziyareti

eşofman üzeri gömlek kombini ile göz kanatan bir adet xalo içeren ziyaret. üç hayırla uğurlanmamasının tek sebebi 24 saatlik karantina ve muhtemelen ciwanın bayrampaşadaki düşük bütçeli moda çekimi geçmişinden dolayı kurabildiği empatik acıma duygusu sjsjsjsj

emekli orospular ziyareti

emekli olduğumu kim söyledi, ben gerçek bir sanatçının sahnede ölmek istemesi gibi nefesim yettiğince hizmete devam edeceğim...yine de artık iyice yaşlandığı için ciwan ve xalo hakkında yorum yapamam, benim için vefa her zaman önemlidir ve büyüklerimi ziyarete geldim, allah ikisine de uzun ömür versin, başımızdan eksik etmesin

emekli orospular ziyareti

cumadan çıkıp ablam ciwan ve muahhhh ile geçirdiğim müthiş haftasonunu bol gıybetli devam ettiriyoruz. özleşmişiz.

Toplam entry sayısı: 3157

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

kazığa oturtulup cümle alemi ibne için yakmak gerekir bunu.hatta ergen yeni nesil ibneler için masal yapıp hikayesini ders olarak okutmak lazımdır.çünkü kadınsı olduğu için bizi elaleme rezil eder çünkü biz harbi erkeğizdir götümüzü ancak bir erkek sikebilir.zaten biz gey bile değiliz heteroyuz ama ibne sikiyoruz.e mubarek adam hepimizin içinde dışında bilumum yerlerinde kadınsılık yokmu var.iki ibne birbirini gördüğünde abla naaaaber demiyomu diyo.tanışma esnasın da sikinin büyüklüğünden kıllarına kadar sormuyormusun soruyosun.aktifim gay değilim diyenlere ibnelik dersi verirken niye tüm homofobilkiğini kadınsı eşcinsellerden çıkarıyosun.ha tutmaz yatmazsın orası ayrı ama kendi türünü bukadar dışlaman ne demek oluyor.
*

emekli orospular ziyareti

eski bir kaşar olarak genç nesili kontrol etmeye geldik.
emekli maaşımdan artırdığım 29 dolarla tuttuğum jigoloyu yolcu ettikten sonra bacilarim muahhhh ve xaloya kek yaptım.
eski günleri ve zamanla değişen fikirleri yad etmek güzel bir şey.

çok yediği halde kilo alamayan gay

fairuz

legend the best of fairuz diye toplama bir albümü çıkmıç.açın youtube'den oturun muhabbbet edin,kitap okuyun,içki için.bu kadın insana rakı bile içirir wallahi.

burdan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/playlist?list=OL...

şarkıların hepsi güzeldir ama habaytak tansit nawm eseri dehşettir.bir ene habbeytek* der ki oturur ağlarsınız şarkı burda:

nobel pasif ödülleri

1986 yılında jüriyi sakso vaadiyle kandıran muahhhhin aldığı ödül.

toplumun en dejenere olmuş kesimi

dominant kültür kendinden farklı olanları hep dejenere olmakla suçlamıştır. türkiye'de eşcinsel, metalci, ateist olmak hep dejenerelik olarak değerlendirilmiştir.avrupa'da din değiştirip müslüman olanlar, amerika'da zenciler de dejeneredir. neden?
çünkü sosyal normlara ters olan bir kültür geliştirmişlerdir.

eşcinselliğe gelince:

-kanunen tanınıyor muyuz?
-yaşam hakkımız güvence altında mı?
-evlenebiliyor muyuz?
-evlat edine biliyormuyuz?
-hayat arkadaşımızla karşılıklı olarak tüm haklarımızdan* yararlanabiliyor muyuz?

soruların cevabı hayırsa kusura bakmayın ama s..erim öle toplumu s..erim öle dejenereliği. tüm bunlardan ve daha fazlasından beni mahrum bırakan bu sistemin en dejeneresiyim amk.kimliğimi açıklayınca tek ekmek teknem fuhuş ya da kadın kılığında şarkıcılık oluyorsa bu benim dejenereliğimden değil toplumun ikiyüzlülüğündendir.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

kazığa oturtulup cümle alemi ibne için yakmak gerekir bunu.hatta ergen yeni nesil ibneler için masal yapıp hikayesini ders olarak okutmak lazımdır.çünkü kadınsı olduğu için bizi elaleme rezil eder çünkü biz harbi erkeğizdir götümüzü ancak bir erkek sikebilir.zaten biz gey bile değiliz heteroyuz ama ibne sikiyoruz.e mubarek adam hepimizin içinde dışında bilumum yerlerinde kadınsılık yokmu var.iki ibne birbirini gördüğünde abla naaaaber demiyomu diyo.tanışma esnasın da sikinin büyüklüğünden kıllarına kadar sormuyormusun soruyosun.aktifim gay değilim diyenlere ibnelik dersi verirken niye tüm homofobilkiğini kadınsı eşcinsellerden çıkarıyosun.ha tutmaz yatmazsın orası ayrı ama kendi türünü bukadar dışlaman ne demek oluyor.
*

kürtçe

türkiye'de türkçeden sonra en fazla konuşulan dil.
babamın konuştuğu, benim sadece anlayabildiğim kayıp lisanım.
maalesef diğer azınlık diller gibi eğitim dili değildir.
diğer diyorum zazaca, lazca, çerkesce*gibi diller de konuşan insanların en tabi hakkı olan ana dilde eğitimden yoksundur. bu ülkede sadece kürtler ana dilde eğitim istemiyolar:

zazaca*:http://zazader.org/

lazca *:9eb
çerkesce *:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/204500...

bu dilleri konuşan insanlar bu ülke için can verirken çoğu türkçe bilmiyordu. kanlarıyla kurdukları memleketlerin de ana dilde eğitim almaları en doğal ve yaratılıştan gelen haklarıdır. bunu engellemek vatan millet sakarya edebiyatıyla savunanları bölücülükle suçlamak, cehaletten başka bir şey değildir.

ayı sözlük yazarlarının askerlik anıları

vatan haini adlandırılan bir ibne olarak uzun dönem yaptığım zorunlu görev.ülkenin en doğusunda üç ülkenin sınırı olan bir yerde yaptım askerliğimi.mesleğim gereği revir de yaptım.lakin alt devre olduğum için 3 ay hem revir temizleyip hem sınır nöbeti tuttum.-45 derece de her gün 2 saat dikildim.gündüzleri aralıksız paspas çektim.o lanet beyaz parkeler askerlerin her içeriye girişinde kirleniyordu.obsesif komutan da leke görürsem seni sikerim dediği için mecbur elimden paspas düşmüyordu.yemek,içtima,nöbet,rev,r,enjeksiyon,pansuman derken günde sadece 3 saat uyuyabiliyordum.
çavuş olup revir sorumlu askeri olduktan sonra en azından biraz rahatladım.
komutan pek siklemediği için muayene hariç tüm tıbbi işlemleri ben yapıyordum.kalifiye eleman da olmadığı için her şey bana kalmıştı.gerçi sonradan bir askeri yetiştirdim rahatladım.askerliğim boyunca gördüklerim beni pek etkilemdi lakin normal insanları kafayı yedirtecek şeyler gerçekleşti.


-kendini vuran askerin paramparça göğüs kafesini kimse dokunmadığı için tek başıma ceset torbasına koydum.
-mayınla oynarken elinde patlatan askerin paramparça eline daha fazla görüp kafayı sıyırmaması için arda arda sakinleştirici yapıp bir yanda da bir şey olamaycak elini kurtaracağız diye teselli etmeye çalıştım.
-40 derece askeri banyoda sırf ateşi düşsün 20 dakika boyunca ellerimle yıkadım.
-kendini vurmak isteyen bir askeri 3 saat konuşarak ikna etmeye çalıştım.
-sivilde maddi durumu el vermediği için ameliyat olamayacak askerleri bin bir yalaklık.rica minnet ile ameliyatlarını yaptırdım.
-3 veremli askerin taburdan çıkış yasak olduğu için tedavilerini yaptım.verem çok çabuk bulaşan bir hastalıktır bu arada.
-hepatit b hastası bir askere sırf bana bulaşır bana ne sen yap lan diyen komutana küfür ederek sütur attım.
-soğuktan dolayı parmak uçları kangren olan askere sabaha kadar uyumadan başını bekledim.
-tilki ısıran bir askerin kuduz aşısını yaptırmak için komutana saatlerce yaptırdım.komutanlar pek askeri siklemez çünkü onlardan çok var.
-dev örümceklerin kendine saldıracağını düşünen şizofren askeri ikna etmek için gecenin bir yarısı nöbet kulesinin tepesine çıkarak indirdim.gördüğü halisülasyondan dolayı benimde düşman olduğumu söyleyip tüfeği bana doğrultmuştu.
-krize girip kollarını,bacaklarını,boynunu,yer kalmayınca da kalçasını kesen askere 200 den fazla sütur attım.komutana kalsa hiç dokunmamam gerekıyordu ve dikiş atmamı yasaklamıştı.sonucunda tokat dahi yedim yaptığım için.
-yanan askere çocuğum gibi 1 hafta boyunca sevgi şefkat gösterip tedavisini yaptım.
-ilaç içip intihar eden askerin boğazına sokup kusturdum.parmağımı koparacak kadar ısırmıştı gavat.
-her gün kıl dönmesi pansumanı yaptım.bilen bilir iğrenç gelir çoğuna.analarının yapamıyacağı bakımı yaptım.

daha unuttuğum ve yazmak istemediğim bir sürü macera geçti başımdan.bana vatan haini terörist diyen arkadaşlara bir şeyleri kanıtlamak için yazmıyorum bunları.askerliğin ne kadar boktan bir şey olduğunu göstermek için yazıyorum.türk askerinin canı ve kanı ucuzudur.beş kuruş değer vermezler orda insana.yoksul her yerde olduğu gibi orda da değersizdir.bu ve bunun gibi zor durumlarda askerlik yapan ana kuzularını ölüme göndermek için salyalarını akıta akıta böğürenler bunları düşünün.düşünün ki ders alın.allaha şükür askerliği yaptım.eğer normal bir askerlik yapsaydım kafayı yerdim.bu çarka bu pis sisteme hizmet zulüm gelirdi.ben sevdiğim işi yapıp insanların derdine çare olmaya çalıştım.

gusül abdesti alan geyler

müslüman ibnedir.dininin gereğini yapıyordur.aşağılanmayı yada taşak konusu olmayı hak etmeyendir.ne milliyetçi, ne kemalist ne de muhafazakarlıkla alakası yoktur.
dini ritüellerinin yerine getirmekle muhafazakarlık arasındaki farkı bilmeyen ibnelere her hangi bir şey açıklamak zorunda da değildir.

leyla zana

davasının sahibi kadındır.inançları uğruna hayatının en güzelyıllarını dört duvar arasında geçirmiştir.düşüncelerini seven de sevmeyende dik duruşunu takdir eder.

biseksüel

ibne olmaktan tırsanların uydurduğu birşey.inanmıyorum ben böyle bir yönelime, ya siyahsın ya beyaz grisi yok bu işin.yok aşk cinsiyet tanımazmış, zevk almanın yolları farklıymış fasa fiso bunlar. biseksüelliği legalleştirme çabaları kardeşim.*

biseksüelleri eleştirmenin bifobi sayılması

yurdum biseksüellerinin için de bulunduğu durum.
kabul edin kafanız karışık çift taraflı oynuyorsunuz ve bunların zararını en çok geyler görüyor.geylerin hayatı zatenhiç kolay değil ve bunu bazılarınız çok daha zorlaştırıyorsunuz.zora düştüğünüz de biseksüel olduğunuzu öne sürüp ekstra saygı ve takdir beklerken bu bahaneniz çok can yakıyor.
ayrıca kendinizi aklamak için geylerin sadık olmayan,feminen,seks düşkünü diye suçlamak sizi daha çok komik duruma düşürüyor.*


edit:eleştiriye açıklığınız gözlerimi yaşarttı

atatürk'ün lgbt bireylere bakışı

kemalist dine uye arkadaslarin aciklamasi gereken durum.
merak ediyorum cidden ve fetvalarinizi bekliyorum.

kürtçe

türkiye'de türkçeden sonra en fazla konuşulan dil.
babamın konuştuğu, benim sadece anlayabildiğim kayıp lisanım.
maalesef diğer azınlık diller gibi eğitim dili değildir.
diğer diyorum zazaca, lazca, çerkesce*gibi diller de konuşan insanların en tabi hakkı olan ana dilde eğitimden yoksundur. bu ülkede sadece kürtler ana dilde eğitim istemiyolar:

zazaca*:http://zazader.org/

lazca *:9eb
çerkesce *:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/204500...

bu dilleri konuşan insanlar bu ülke için can verirken çoğu türkçe bilmiyordu. kanlarıyla kurdukları memleketlerin de ana dilde eğitim almaları en doğal ve yaratılıştan gelen haklarıdır. bunu engellemek vatan millet sakarya edebiyatıyla savunanları bölücülükle suçlamak, cehaletten başka bir şey değildir.
Henüz takip ettiği biri yok.