toplumun en dejenere olmuş kesimi

kesinlikle eşcinseller ve biseksüellerdir. bizler aslında çok yanlış anladık,fazla karıştırdık.batının özgürlüğünü alalım,harmanlayalım kültürümüzü,oh ne rahatlar ordakiler,aman abi one-night stand ne güzel, aman abi şu sekste şu pozisyon güzel aman yok batıda şöyle yok böyle diye diye sıçtık sıvadık resmen. geriyede asla ne doğuya ne batıya ait olabilen kafaları karmakarışık yığınla arada kalan eşcinsel kaldı. bu karmaşalıkta ilk önce onları inançsızlığa sonra da dejenere olmaya itti.

yazdıklarımdan namus bekçisi ikiyüzlü bi ibne olduğumu çıkarmayın.aksine yaşadığımız toplum kültürün ne denli ikiyüzlülüklerle ve sağlıksızla dolu olduğunun bilincindeyim.eleştirirken de zaten eleştirinin bir parçası olduğumun farkındayım.

ama sözüm şu ki biz bazı yerlerde çok yanlışlar yaptık beyler. bizden sonraki eşcinsellere de,güvensiz,mide bulandırıcı,simsiyah bir ortam bıraktık.
her koyun kendi bacağından asılmıyor mu? senin benim onun içine ettiği dünyayı, sonradan gelenler temizlerler veya o yola girmezler!*
medya
politikacıların hepsi
toplumun en dejenere kısımı sanat camiasının %80 lık kısmı ile eşcinsellik ile travesti eğilimi birbirine karıştiran kıçı başı ayrı oynayan hanım abi gay topluluğunun %100 ü bana göre. bunlar sayesinde toplum eşcinsellerin hepsini o kefede tartıp dışlamıştır.
inancsiz ve one night stand duskunu olmak dejenere olmak degildir. ayrica beğen ya da begenme bu bicimde yasayan bir dunya insani dışlamak , onlari genellemelerle aşağılamak kime ne kazandırır o da baska mesele ?
(bkz: kime göre) (bkz: neye göre)

bir şeye dejenere diyebilmek için sabit değerler olması gerekmektedir. lakin insanların değer yargıları günden güne, aydan aya, nesilden nesile değişebilir.

üstelik hiç kimse temel insani değerler dışında herhangi bir değere de sahip olmak zorunda değildir.

mesela iran'daki mollalara göre türkiye çok dejenere. bana göre ise iranda sapkın bir dine tapınılıyor. babama göre büyüklere isimle hitap edildiği ve yanlarında efendi durulmadığı için batı toplumu çok dejenere, bana göre ise uzakdoğu toplumunun değerleri kişinin birey olmasına imkan tanımayacak kadar insanlık dışı.

vesaire...
dominant kültür kendinden farklı olanları hep dejenere olmakla suçlamıştır. türkiye'de eşcinsel, metalci, ateist olmak hep dejenerelik olarak değerlendirilmiştir.avrupa'da din değiştirip müslüman olanlar, amerika'da zenciler de dejeneredir. neden?
çünkü sosyal normlara ters olan bir kültür geliştirmişlerdir.

eşcinselliğe gelince:

-kanunen tanınıyor muyuz?
-yaşam hakkımız güvence altında mı?
-evlenebiliyor muyuz?
-evlat edine biliyormuyuz?
-hayat arkadaşımızla karşılıklı olarak tüm haklarımızdan* yararlanabiliyor muyuz?

soruların cevabı hayırsa kusura bakmayın ama s..erim öle toplumu s..erim öle dejenereliği. tüm bunlardan ve daha fazlasından beni mahrum bırakan bu sistemin en dejeneresiyim amk.kimliğimi açıklayınca tek ekmek teknem fuhuş ya da kadın kılığında şarkıcılık oluyorsa bu benim dejenereliğimden değil toplumun ikiyüzlülüğündendir.
bugün türkiyede kesinlikle en dejenere kesim heteroseksüel türk erkeğidir, cinsel açıdan bi dejenarasyondan bahsediyorsak. malumunuz türk erkeği artık olayı sadece bağırsak sikiciliğine kadar götürdü, bazı adamlar var öpüşmem sevişmem ben sadece sikerim mantığında, gay ilişki değil yani ortadaki durum. adam cidden gay değil bunu artık cinsel ihtiyacını karşılamak için yapıyor, en kolay lokma olarak da gayleri görüyolar herhalde ve eğer ki buna müsamaha gösteren gay bireyler varsa gurursuzlardır bence sonuna kadar, hiçbir şekilde bu kadar bir insan aşağılanamaz, sen de bu aşağılamayı kabul edip adamın isteğini yerine getiriyorsan adamın sadece 4 5 dakikalık zevk deliği oluyosun benim de seks anlayışım çok farklı kusura bakma...
toplumsal yozlaşma sonucu, maalesef toplumun büyük bir çoğunluğudur artık toplumun en dejenere olmuş kesimi. azınlıkta kalması gereken kesim, neredeyse çoğunluk olup çıkmıştır.
bence koyu tutucu kesimlerdir. din bazında değil, herhangi bir olguya dair sergilenen tutuculuktan bahsediyorum. çünkü bu kadar kapalı, muhafazakar yapıya sahip bireyler sabitlestirdikleri sorgulanamaz olarak kabul ettikleri inançlar doğrultusunda koyu şekilde bağlı oldukları şey hedef gösterilerek kolayca manipule edilebilir ve bu da dejenerasyona oldukça yatkın kilar onları.
emniyet teşkilatı. elde tespih, saçlar jöleli anla(ya)madığım bir ego patlaması. neticede 657'ye tabi sıradan bi memursun! ah be rıza baba sen gittin neler geldi başımıza.