hornet

  • /
  • 14
uzun zamandır kullanmıyorum. 3 sene kadar olmuştur sanırım. ama slm foto? muhabbetleri can sıkıcıydı açıkcası.
artık girmekten haz almadığım sıkılıncada indirdiğim uygulamadır kendisi. et pazarına dönmüş biryer
foseptik çukurudur. feminen biriyseniz full aktif heteroseksüelin biri size "babası da oğlum var diye övünüyordur." diyebilir. ya da maskülen pasifseniz travestinin biri size "böyle pasif mi olur? sakallarını kesmen gerek. homofobi senin gibiler yüzünden var." diyebilir.
adamlar öyle bir davranıyor ki sanki heteroların, travestilerin, transların, kadınların hornet'te olması normal ama eşcinsel erkeklerin olması anormal. bir de yüksek kafacılar var hepsi metamfetamin bağımlısı, madde almak için her şeyi yaparlar, kimin olup olmadığı da belli olmuyor bazen, çok dikkatli olmak gerek.
fuhuştan zaten bahsetmiyorum bile. uygulamada heteroların, kadınların, transların, travestilerin, evli çiftlere üçüncü olanların, rentboyların, dürüst ciddi parlak pasif arayanların arasından sıyrılabilirseniz ideal kocanızla burada tanışabiliriniz. birisiyle buluşmak, tanışmak için bu siktiğimin uyuglamasına mahkum olmamız gerçekten çok kötü. yurtdışında pek bilinen bir uygulama değilmiş anladığım kadarıyla. ben 2-3 ayda bir hesap açarım onu da 2-3 gün sonra sinir krizi geçirerek silirim. yasaklansa umrumda olmaz demek isterdim ama yasaklanma sebebi malum olduğu için umrumda olurdu.
aldığım duyumlar ve arayüzün copy-pasteliğinden dolayı asla kullanmadığım uygulama. şimdiye kadar kullandığım tek uygulama romeo oldu. lakin son güncellemeden sonra istediğimiz ülkede sınırlı sayıda insana ulaşabilmek üzücü oldu.
aldığım duyumlar ve arayüzün copy-pasteliğinden dolayı asla kullanmadığım uygulama. şimdiye kadar kullandığım tek uygulama romeo oldu. lakin son güncellemeden sonra istediğimiz ülkede sınırlı sayıda insana ulaşabilmek üzücü oldu.
yüzümü bile görmeden kendini siktirmek isteyen insan dolu. net şuursuz et pazarı.
boş profillerden bol bol "özel fotoğraflarını görmek istiyorum" bildirimi alacağınız bitanecik uygulama.
evet, sanılanın aksine yurt dışında pek revaçta değil ama biz de yurt dışında değiliz sonuçta.
ama şunu gerçekten merak ediyorum, alternatifi nedir?
yani tu kaka diyen arkadaşların insanlarla tanışmak için izlediği yol nedir?
1 ay ücretli abone oldum güzel dostluklarda yakalana bilir gibi geldi bana ama kalabalığı oluşturan günlük abone olup vur kaç peşinde olanlar
ana sayfasının hastası olduğum uygulama. çoğunlukla mesaj bölümüne bile girmeden kahkahalar eşliğinde çıkıyorum uygulamadan. favorim trans paylaşımlarına gelen yorumlar. oya isminde bir transın paylaşımına gelen "oyaaa koyayım sana doya doya oyaa" yorumu tüm elitliğimi yerle bir edip sandalyeden düşürmüştü beni. o günden sonra asla eskisi gibi olamadım.
burda gayet de gizli cevherler var killi göbeğinizin killi göğsünüzün mutlaka evli ama gizli bir pasif o da olmazsa bir olgun kebapçı, kamyoncu ya da kendini yeni keşfetmiş bir abimiz yazacaktır. hornet is new gabile :)
et pazarına dönmüş bir platform
kusasim geliyor, kimse ile tanıșmak istemiyorum... bir fotoğraf istersin atmazlar. tanișirsin, sohet edersin, anlik istersin atmazlar. yahu anlik ya! anlik. ne yapabilirim anliğinizla? gercekten türk gay ortamindan midem bulanmaya bașladı. sikik sikik durumlar.
  • /
  • 14