pumpkinspicelatte

Durum: 156 - 112 - 31 - 2 - 16.01.2021 16:43

Puan: 2516 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

God bless America. God Bless Gays!
  • /
  • 8

özdemir

sakalını bıyığını kesip kolye yapar gerdanıma takarım. salon kadını çizgimden kaydırdınız yine ya.

islamiyet hakkında merak edilenler

1. tanrı'nın ismi nedir? 3 kutsal kitaba göre ibranice yahve ve çevirileridir. arap kavmi aracılığıyla doğduğu için isim güncellemesi mi aldık ms 500lerde?
2.tanrı yarattığı insanları seviyorsa neden kötülükler var? bu bir test süreciyse insan çocuğunun hastalanmasını, parasızlık çekmesini acılar çekmesini sağlayarak mı öğrenmesini ister mesela?
3. alkol sarhoş olmadıkça neden günah? sigara içiliyor ve direkt sağlığa zararlı belli bence sigara uyuşturucu haram olmalı.
4. neden ölüyoruz? ölünce bize ne oluyor?şey cennet ve cehennem kavramlarını biraz açabilir miyiz?
5. kutsal kitap güncellemesi aldıysak önceki tevrat zebur incil çok farklı şeyler anlatıyor onları kabul etmicez mi? hak din kavramı nedir? nesillerdir diğer dinden olan insanlar da cehenneme mi gidecek? aynı tanrıyım ama ben en son geldim baştan yazayım mı dedi yani?

sen kilo almışsın diyen insan

yani hayatta en sinir olduğum insan tipi. tekme tokat dalasım geliyor. ben dönem dönem psikolojik sorunlar yüzünden kilo alır veririm. yani fazla da değilim s iken bazen m giyiyorum kaldı ki xxl de giyebilirim sana ne ulan şerefsiz.ben kendi vücudumu sen deyince mi görüyorum. başka kültürlerde bu büyük kabalık. bizde lafı sok sonra ya ben senin iyiliğin için dedimdi hadi ordan

abla deme lazım olur

kanka deme lazım olur versiyonunu kullanıyorum ben.

iphone

ya her şey iyi hoş da şu hafıza sorunu beni soğuttu. 16 gb lık 6s kullanıyorum ya sanırım 14 gb ı sistem kullanıyor. illa icloud hesabı satın aldıracaklar. ben çektiğim nudeları hemen neden silmek zorunda mıyım? eski modelleri de yavaşlatma skandalıyla da gündem olmuştu zaten. ama böyle olmuyo steve.

vanessa kirby

aşkım olur kendileri. 2016'dan 2017'ye kadar netflix dizisi the crown'da prenses margaret'i canlandırdı kendisiyle oradan tanışıyoruz. ne kadar margaret'a sinir olsam da iyi oynadı. ingiliz en iyi yardımcı kadın oyuncu akademisi televizyon ödülü'nü kazandı ve drama dizisi'nde en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında emmy ödülü'ne aday gösterildi. aşkım bütün ödülleri toplayacak inş. ama sahip olduğundan daha az değer veriliyor. bazaar'a verdiği röportaj

kereviz

kışı güzel yapan detaylardan. şu an sindirim sorunu yaşadığımdan yiyemiyorum sebze yeşillik maalesef. sağlık zenginliktir, hatırlamak lazım bazen

sugar daddy'leri hor görmenin günah olduğu gerçeği

günahtır evet. yirmi yedi olucam bu ay, karşıma kırk yaşında bi adam çıksa sevsem neden olmasın bir ilişki. üstelik en uzun süreli ilişkilerin daddy issues olduğunu görüyoruz yves saint laurent pierre berge çifti ile tom ford gibi

dating applerde uymaz diyen tipler

ha zaten herkes ortaya çıkmış eşcinselliği açık açık yaşıyoruz, kahvemizi içerken kesiştiğimiz adama yürüyebiliyoruz sanki de dating app e hayır diyorlar. şu kapıdan fuck off please derim böyle birisi çıksa karşıma.

vergi

vergi kaçırdığım ortaya çıkmıştır. new york times ulaş bana.

lana del rey

chemtrails over the country club albümüyle yine sessizce yine güzel bir çıkış yapmıştır. klibi de güzel.

sichuan biberi

tanrım tek böyle dert versin. bence büyüğü daha lezzetlidir kesin.

make ayı sözlük great again

make america great again'in çakması olmuş ama uymuş. bence goygoydan bi tık kültüre de yer verilmeli.

whatsapp

yeni gelen güncelleme ile attığımız nudelara göre kategori belirleyip pornhub ve seancody'ye yönlendirilecekmişiz. iyi bari.

nude isteyince önce sen yolla ki kalksın diyen tip

olmaz ya öyle, ama ilk gönderirsem ben de isterim yani. işte neden hep ben istenen ve ilk gönderen oluyom. ah salak canım kendim.

ifşa olmuş yazarların hikayeleri

ifşa değil de direkten dönmüştüm. bi yılbaşı partisinde sezgileri güçlü ev sahibi arkadaş alkolün etkisiyle midir nedir oyun oynarken gözlerini dikti kız arkadaşın var mı diye sordu. varsa göster dicekti nerdeyse, öyle bi donakaldım böyle bi soru beklemiyordum. başka bi arkadaşın çok alkolden kusan eşi sebebiyle sohbet değişmişti neyse ki.

arkas sanat merkezi

izmir'de fransa fahri konsolosluğunun arka kısmında yer alan levanten arkas ailesine ait sanat müzesi. tüm sergileri ücretsiz ve halka açık. sanal müze seçeneği de var şu an. picasso gösteri sanatı sergisi rekor ziyaretçi ile gösterilmişti. iki kez denedim ikisinde de uzun sıra yüzünden girememiştim bu sergiye. yurtdışından baya iyi eserler getiriyorlar. sanatseverlerce ziyaret edilmesi şart.http://arkassanatmerkezi.com/

izmir resim ve heykel müzesi

konak'ta herkesin gözü önünde ama kimse tarafından ziyaret edilmeyen bir müze. müzede, toplam 546 adet eser( 435 adet resim, 37 adet heykel,25 adet seramik, 49 adet baskı resim ) varmış. ben bir bienale katıldığımda gezmiştim. ekstra bilgi, üst katta cumhuriyet dönemi ressamlarının eserleri var. onların fotoğraflanması yasak ve orada atatürk'ün çok özel damalı resim de bulunuyor. bu yöntemin masonik bir stil olduğunu iddia etmişti bilgili bir arkadaşım.

telegram

whatsapp'ı bırakamıyoruz. alışılmışlık ve yaygınlık,iş grupları var. ayrıca attığım nudelar nerede whatsapp bana ulaş! telegram'a ısınamadım. sevmiyorum bunları.

taner ceylan

türk foto realist ressam ayrıca en pahalı türk sanatçı. 1881 isimli tablosu ise 120 bin sterlin karşılığında ünlü heykeltıraş mark quinn tarafından satın alındı. çalışmaları homoerotik ve pornografik bulunduğu için çoğu sergi tarafından kabul edilmiyor ama dünya sanat çevresinde iyi biliniyor. favorim olan çalışması ıcarus’ dream. detaylı bakış için http://tanerceylan.com/
  • /
  • 8

internetten alışveriş yapmak

bu konuda benim dikkatimi çeken en önemli meselelerden biri mankenlerin kim olduklarını öğrenememek.
mankenin ad soyadının da bir köşede yazılması gerekmez mi?
mesela şu ürünü inceliyordum demin: https://www.derimod.com.tr/siyah-bern-er...
bu mankenin kim olduğunu nasıl bulacağım?

biscolata erkekleriyle ıssız adaya düşmek

ispanyol olan tercihtir tabi ki..kan çekiyor efenim.

sevgilisini kendi elleriyle besleyen adam

çok besledim. hep beslerim.

sugar daddy'leri hor görmenin günah olduğu gerçeği

genelde sugar daddy lerden çok beraber oldukları genç erkekler eleştirilir. sanki parası için onla berabermiş dedikoduları itinayla arkasından yapılır. dedikoduyu zaten sevmem ama aklıma bugün peygamber efendimiz ile hatice anamız geldi. evlendiklerinde peygamber efendimiz 25 yaşındayken 40 yaşındaki varlıklı hz. hatice ile evlenmişti. o da mı para için beraber oldu yani?
sugar daddylerle beraber olan arkadaşlarınızın arkasından konuşurken bunu da düşünün dicem ama bundan sonra utanır mısınız? sanmam!

pumpkinspicelatte

(bkz:#426708)

teşekkür ederim. cidden hayattaki en büyük duam bu, biliyor musun? sağlık olsun, böyle dertlerim olsun yeter. bi de gardenia bitkim çiçek açacak, onu bekliyorum.

moda

kişinin gelir düzeyıne bağlı olarak, yasam tarzını belirleyen,parayla doğru orantılı olarak gelişen kişisel tarz yada stil olayı.

şarap

sirince koyunun yagmurlari (bkz: şarap) beni o koyun yagmurlarinda yikasinlar

onlar konuşur ayı sözlük yapar

ne mutlu hepimize!
ne mutlu sözlükte yazana!

(bkz: helal olsun)
(bkz: tebrikler)
(bkz: yolun açık olsun)

türkiye'de eşcinsel ünlüler

hiç birinin kimseye faydası* olmayan gay ünlülerdir. onun için türkiyede gay ünlü yoktur.

twilight

genç bir dişi insan olan allah'ın belası bella ile yaşı belirsiz erkek bir vampir olan pudra manyağı edward'ın imkanlı aşklarını imkansızlığa çevirme kaygılarını konu alan roman serisi.

Toplam entry sayısı: 156

yabancı dil bilmek

çok faydalı gerçekten. ingilizce çok küresel zaten. film dizi izlerken araştırma okuma yaparken çeviriye ihtiyaç kalmıyor. gelişmiş seviyede ingilizcem, temel seviyede almancam var, rusça öğrenmeye başladım. arkadaşlarımla pratik yapıyorum. rusçayı tercüme yapacak seviyeye getircem. sonraki hedefim ibranice.

the crown

bana göre en kaliteli dizilerden biri. her bölümü belgesel gibi özenle hazırlanmış. karakterlerin canlandırdıkları insanlara çok benzemeleri de harika.

cuma gecesi yapılabilecekler

rahatça içilebilir bir gece. sabit içme günüm. kararında içer geçen beş iş gününün bitmesini kutlarım. sağlığıza.

capitol'u basan boynuzlu gösterici

canım benim direniş desteğime öncülük etmiştir. god bless america god bless gays

şarap içerken gelen elitlik hissi

şaraptan anlamak ayrıcalıktır. o yüzden elitlik hissetmek doğal,

nude isteyince önce sen yolla ki kalksın diyen tip

olmaz ya öyle, ama ilk gönderirsem ben de isterim yani. işte neden hep ben istenen ve ilk gönderen oluyom. ah salak canım kendim.

kendine bir söz ver

yaşayacağım. hayatımı mahvedenlere inat yaşayacağım. taşlı yollarda düşe kalka yürümeye devam edeceğim

21 aralık cengiz holding reklamı

izleyince ne güzel bir ülkede yaşıyoruz diyecekken gerçekler aklıma gelir. işsiz gençler, açlık sınırında yaşayan insanlar. reklam görmek istiyorsanız p&g reklamlarını öneririm. marka var marka var.

capitol'u basan boynuzlu gösterici

canım benim direniş desteğime öncülük etmiştir. god bless america god bless gays

ayı sözlük yazarlarının doğum günleri

doğum günüm sadece belki bir kez coşkulu geçti. gerisi hep belli belirsizdi. öyle hediye falan da alan olmadığı için benim için her yıl kötü bir hatıra günüdür. artık kimsenin doğum gününü kutlamıyorum. önceden kutluyordum ama onlar yine de benimkini geçiştiriyordu. şu an bir eksiklik de yaşamıyorum alıştım sanırım

capitol'u basan boynuzlu gösterici

canım benim direniş desteğime öncülük etmiştir. god bless america god bless gays

dış görünüş

biz gaylerin ekstra dikkat etmesi gereken birşey. beğenilme kaygısı çoğumuzda vardır. sporlar yapılır, cilt bakımı. ben beğenilme dışında kendim için de dış görünüşüme dikkat ederim küçüklüğümden beri. ama bana göre ortalama bir görünüş yeterli. çok yakışıklı olsun kaslı olsun derdi yok. bakımlı olsun elbette ama herkes yaşlanacak. önemli olan uzun ömürlü sevgi.

antidepresan etkisi gösteren şeyler

pet izlemek beni güldürüyor. ama hiçbir şey antidepresan gibi olmuyor. baya şey denedim, yürüyüş, spor, seks veya alkol. alkol alınca daha da beter oluyorum.

anıtkabir

laylaylom gezip fotoğraf çekiyordum. meğer o alanda fotoğraf çekmek yasakmış. askerin birisi yüksek sesle no photo diye seslenmişti. okay babe sorry dedim geçtim. gece daha bi güzel.

şarap içerken gelen elitlik hissi

şaraptan anlamak ayrıcalıktır. o yüzden elitlik hissetmek doğal,