kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

kişinin hal ve hareketlerine bakarak anlama yollarıdır. kişi eşcinselliği kabullenmemiş, tamamen hetero bir yaşamın içinde olsa bile uzuvları kişiyi ele verir. <br>(bkz: parmaklar)
hayatta beceremediğim olaydır. ben de anlamak istiyorum ama ya artık.
kişisel gözlemlerime göre hetero bir erkeğin gözü genelde karşı cinsin kalçasına ya da göğüslerine istemeden de olsa kayarken, eşcinsel bir erkeğin bakışlarını etrafta yakışıklı bir erkek varsa onun üzerinde yakalayabilirsiniz. bu belki saniyenin onda biri kadar bile kısa olabilir ama iyi bir gözlemciyseniz ve vücut dili konusunda eğitimliyseniz bunu kaçırmanız imkansız. <br>bir diğeri de, eğer karşınızdaki erkek tokalaştığınızda elinizi hemen bırakmıyor ve konuşmaya dalmış da elinizi hala sımsıkı tuttuğunun farkında değilmiş gibi davranıyor, hatta elinizi kendi göbeğine doğru yavaşça çekiyorsa, bunun anlamı %99 sizden hoşlanmış demektir.
kendisine sormak seçeneklerden biri olabilir.*
(bkz: aksesuar) <br> <br>çok ilginç ama aksesuar çokça belli eder, özellikle de çanta.
bazı eşcinsellerin hiç bir yola sapmadan direk göze bakarak anladıklarıdır. *
sormak.

- gay mısın?
- hayır.
- peki farklı renklerin dostça mücadelesini birlikte seyredelim o zaman.
uygun bir anda poposunu ellemek.tepki vermiyorsa gaydir veriyorsa zaten verdiği tepki fiziksel darbe şeklinde olur..bundan hayır anlamı çıkarılmalıdır.
uygun bir anda topuklarına sıkarsanız ve ayyyy diye tepki veriyorsa bilinki canı yanmış, ben anlamam gay midir değil midir,beyim bakıyor o işlere.
uygunsuz bir anda ellemek... her şeye rağmen hemen oracıkta veriyorsa kesin gaydir, hiç vermiyorsa gizli gay numarası yapıyordur, verme işini sonraya ertelemeye çalışıyorsa seçicilik adı altında kaşarın ta kendisidir.
madonna dinliyorsa korkmadan yanaşıp elleyin.
'' neden bu kadar büyüdü ki bu konu. siz bakınca anlamıyor musunuz?'' demeden edemediğim başlıktır.*

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
ani tepkilerini ve mimiklerini izleyin, gay olup olmadığını öğrenmek istediğiniz kişi ile mümkün mertebe kalabalık mekanlarada (mesela avm gibi) yerlerde oturun ve onun etrafla olan alakasını izleyin çaktırmadan gelen geçen hoş parçaları kesiyor mu izleyin ve son olarak pisuvarda yanyana işeyin gözleri sizinkine kayacakmı bakın bakalım * bunlaradan çok şey çıkarabilirsiniz.
her on kişiden birinin eşcinsel olması mantığından hareketle hiç olmadı olasılık hesabı yapılabilir.
-himmet abi senin için gey diyolla
-ney neii
-yani böyle ipne gibi götveren gibi bişey
-lanimanınıavradınıskrkemkmdfmdfdd
artık anlamalıyım diyorum.. dışarda, bir mekanda bazıları hiç belli etmiyor... yalnızlığımın giderilmesi için acilen bu yeteneği kazanıp kim nedir, ne değildir anlamaya başlamam lazım. *
zamana ihtiyaç vardır, ne kadar farklı tipte eşcinsel tanırsanız o kadar daha kolaylaşır bunu anlamak. gözler herşeyi söylüyor aslında.
  • /
  • 5