bearistik

Durum: 254 - 0 - 0 - 0 - 19.08.2016 15:59

Puan: 5444 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 13

by

sonuna bir de ingilizce "by" yazmıyonuz mu? ne de güzel konduruyonuz lafı, yaş olmuş 50 küsür, aklen yetişememişiniz konu komuşuya, avradınızın namusunu koruyamamışınız, elin oğullarına sulanmışınız, yanmayı beklerken "by" demişsiniz seccadeye. konu komşu sikmiş avradınızı, oğullar olmuş tokmakçınız, yaş olmuş 60 küsür, daha kalın daha büyük ister olmuşunuz. edebinizi ayaklar altına almışınız. kayıp gitmiş hayatınız ellerinizden. mezarınız kurumuş. kargalar dadanmış. by

club jump adana

aile facebook'u

çakma facebook kullanmadığını anlatma yolu.

sözlük yazarlarının düğün şarkıları

sarılmandan belli kırcan mı belimi? ...... ama ayılık var senin hamurunda....

ayıp

toplum baskısı, aile namusu, itaatkarlık / itaatkarsızlık, çalışma ortamı, korku / allah korkusu, nefret, utanç... örnekler dağlar kadar çoğaltılabilir. çünkü ortada ayıp lar söz konusu. öyle ki düşünmeye, hayal kurmaya bile korkar hale geldik. tam anlamıyla ayıp olmasın diye yaşıyoruz

en çok porno arayan iller

* napah yani guru guru osbir mi çekek?

fındıklı dan cihangir e çıkan merdivenlerin boyanması

gökkuşağındaki her rengin bir manası olduğuna inanıyorlar; ki siyah rengi de eklemeyi unutmamışlar. kendilerini eksik etmemiş zavallılar zaar.

sevgiliyi kulak memesi kıvamına gelene kadar sikmek

(bkz: yine geldik sidik yarışına, sik boyu ölçmeye )
+ benim babam senin babanı döver.
- babanı sikerim.

profil sitelerinde gelen en saçma mesajlar

götten içe alıyor musun?

eşcinsel misin sorusuna alternatif cevaplar

kadınsı mısın

*
şimdi şöyle bir durum var efendim özellikle chatte erkeksi misin? diye sorulur. alacağı cevap ya onu çok kırar ya da onu daha çok kırar. çünkü elde olmayan sebeplerden ötürü erkek olarak dünyaya gelmişiz bir kere. soruyu düzeltip kadınsı mısın diye sormalı ki soru amacına ulaşsın. çünkü hepimiz gipgizli olduğumuzdan dayatılan yanlışlardan ötürü eşcinselliğin normal olduğunu içten içe kendimize yediremiyoruz/yediremiyorduk, özellikle full aktif abiler amcalar bu çıkmaza çokça düşüyorlar. *

pasif olduğunu düşününce kendisini aşağılanmış hisseden aktif gay

lifeout

efendim facebook'a benzer bir eşcinsel tanışma sitesidir * sağ altta online friends çıkıyor mesela, facebook'la bu şekilde ilişkilendirdim. o kadar elit bir eşcinselim ki gabile, hairyturks vs. bilmezken bunu bilirdim. taa kanadadan sevgilim bile olmuştu.
http://www.lifeout.com/

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

bear’ların bear sevmesi

yazarların yattığı erkeklerin etnik kökenleri

cezayir asıllı fransız

türkiye'de evrim tartışmak

eşcinsel

hayalleri bile mutlu sonla bitmeyen insanlardır.

avcılar'da transların evlerinin mühürlenmesi

efendim bir arkadaşım facebookta, apartmanında oturan travestilerin evlerinden çıkarılması için bina sakinlerinden imza toplandığını bildirmiş. gipgizli olduğum için malesef tepkisiz kaldım bu iletiye. bu imzaların bir yaptırım gücü olduğuna inanmamakla beraber, küçük bir empatiyle o apartmanın yaşanılmaz bir hal alacağı sonucuna varmak pek de zor değil. yazık günah demekten başka yapabileceğim birşeylerin olmaması da apayrı bir konu. evet bir lgbt bireyi olarak kendimden utandığım çok fazla anlar var.

kolda çıkan 8 cm uzunluğundaki asi kıl

  • /
  • 13
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 254

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

madonna dinliyorsa korkmadan yanaşıp elleyin.

sözlük yazarlarının düğün şarkıları

sarılmandan belli kırcan mı belimi? ...... ama ayılık var senin hamurunda....

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

her akşam odanda pc başında, dizi izleyip uyduruk yemeklerden yediğin anlardır . her akşam aynı eylemi tekrarlamana rağmen çok sonraları anlaşılır bu durum, bir an durup düşünür ağlaya ağlaya yemeğe devam edersin.

sevgili 17 yaşımdaki halim

futbolcu olamayacığını hala anlamadın mı lan? git de ders çalış, tıp kazan. anana babana bağırma kırarım o ağzını. öyle cool ortamlara girmeye de çalışma, yapmacık hepsi görmüyor musun? görmüyorsun tabi malsın. kaportacı x abiye olan platonik aşktan da bi bok olmaz, ne salaksın amk yaa. salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk

gizlilik

gizlilik: sevdiceğini kapıya kadar geçirirken, el ele göz göze "canım, aşkım, hayatım, bi tanem" derken, kapı açılınca iyi akşamlar ismail abi demektir.

mühendislik fakülteleri

1 erkeğe 4 erkek düşen ortalamasıyla cennete hazırlık fakülteleridir.

eşcinsel hoşgörüsüzlüğü

bu niye aktif, bu niye şişko seviyor, bu niye karı gibi konuşuyor, bu niye namaz kılıyor... uzar gider böyle. eşcinsel olduğu halde her birşeyi kendi değer yargılarıyla sınırlayan insan kadar tiksindirici birşey yok malesef. demezler mi adama e yarraam erkeklerden hoşlanmıyor musun sen?

ayı sözlük yazarlarının zirve önerileri

bi halısaha maçı ayarlayın gelmeyeni siksinler.

erkek

biçerdöver gibi bir kısaltması da vardır
(bkz: sikerdöver )

provokasyon

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

her akşam odanda pc başında, dizi izleyip uyduruk yemeklerden yediğin anlardır . her akşam aynı eylemi tekrarlamana rağmen çok sonraları anlaşılır bu durum, bir an durup düşünür ağlaya ağlaya yemeğe devam edersin.

batırık

kabaca anlatmak gerekirse; kısır malzemesine, kavrulmuş küncü * ve taze fıstık, ayrıyeten en can alıcı malzemesi olan tahin de eklendikten sonra uygun ölçüde soğuk su ve buz da eklenip servis edilir, kaselerce yenilir *
efendim ben sadece mersin'de yapıldığını bilirdim lakin konya ve çevresinde de yapılıyormuş. özellikle de erdemli tarafında hiç eksik olmaz.