yazarların yattığı erkeklerin etnik kökenleri

güzel ülkem sağ olsun tam bir mozaik.arap,kürt,zaza,çerkes,ermeni,türk,arnavut,boşnak allah vermiş te vermiş e tabi bizde değerlendirmeliyiz.
benim tercihim doğu halkları *.uluslar arası tatlara açık olanlara bir şey demem ama yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı
yatak arkadaşı.com paylasım sitesi olsa içerik olarak olabilcek bölüm.
bir ingiliz, bir fransız, bir alman ve bir de temel.
türkiye'deki aktif cinsel hayatım süresince, bir halklar mozaiği olan türkiyeyi oluşturan bütün etnik kökenlerden insanla "yaşasın halkların yatak arkadaşlığı" düsturunu savunan biri olarak, muhtemelen bi teşviki mesaimiz olmuştur.
şimdilik anavatan ve yavru vatan kıprıs'ı bir kenara bırakalım. başlık, daha çok, uluslararası ilişkilerimdeki performansımı aklıma getirdi. uzun süren yurtdışındaki, turistlik, öğrencilik ve göçmenlik yıllarım boyunca kimler geldi kimler geçti diye bi baktım ki liste epey kalabalık.. sizlerle paylaşayım dedim; ispanyol, katalan, fransız, portekizli, italyan, isviçreli, ingiliz, irlandalı, yunan, hırvat, hollandalı, fin, danimarkalı, amerikalı,
kanadalı
, mexican, kübalı, kolombiyalı, ekvadorlu, perulu, costa ricalı, venezuellalı, brezilyalı, arjantinli, avustralyalı, samoalı, ukraynalı, vietnamlı, pakistanlı, iranlı, suriyeli, lübnanlı, ermeni, maruni ve şii, israilli, filistinli, tunuslu, maroclu, libyalı
bakıyorum da, avrupa ve kuzey amerika tamam gibi.. kuzey avrupa biraz eksik kalmış.. bir alman ve rus yok mesela... ilginç... galiba sarışınlardan ziyade esmerlere meyletmişim.. balkan ülkeleri yine
yunanistan
ve hırvatistan dışında ihmal edilmiş... üzerinde daha çok çalışılmalı. uzakdoğudan vietnam dışında listeye giren yok. demek ki uzakdoğuluları pek çekici bulmuyormuşum. latin amerika, latinolar zaten favorim olduğu için zengin bir şekilde temsil edilmiş listede. ortadoğu hakettiği gibi kalabalık bir şekilde temsil edilmiş listede.
yukarıda yazmayı unutmuşum, afrikadan bir güney afrikalı'yı (kendisi beyazdı) ve bir burundili'yi eklemeliyim listeye. yine de kara kıtanın, bariz bir şekilde ihmal edildiği gerçeğini değiştirmiyor. bu yalnızca benim suçum değil ama, tüm dünya ihmal ediyor diyip geçelim. ha birde belizeli biri var ki, onunla yatana kadar böyle bir ülkenin varlığından bile haberdar değildim. demek ki neymiş, uluslararası ilişkilere girmek, insanın genel kültürünü, coğrafya bilgisini artırıyor. hem ne demiş atalarımız; yurtta seviş, dünyada seviş... hatta fırsatını bulursan uzayda bile seviş.
üniter devlet candır diyenlerin önemsemeyeceği, özerklik, federasyon, konfederasyon tartışılabilmeli diyenlerin ilgilenebilecekleri teferruat.

(bkz: şeytan ayrıntıda gizlidir)
hollanda'da barda 3 saat içinde 5 farklı milletten adamla olup (biri ingilizdi sanırım), çıkışta da bir sudanlı ile gecenin cilasını atmıştım. şimdiki kocam arnavut kökenli.
benzeri başlıkları da incelediğimde, sözlük yazarlarının neden birbirinin ne yaptığı ile bu kadar çok ilgilenmesini anlayamadığım bir dolu başlıklardan biri.
marslı ile noktayı koyduğum erkektir. yetmez ama evet!
cezayir asıllı fransız
yazarların yatmak istediği erkeklerin etnik kökenleri diye bir başlık açılsa hiç düşünmeden yahudi erkeği derim. allahını seven üzerime yahudi erkeği atsın.
bir zamanlar pamuk tarlasıydı, şimdi yatağımı süslüyor. *
ırkçılık olmasın diye sormadık. .
birçoğuyla yatmışımdır ancak bir zenciyle yatamadım ya ona üzülüyorum kendimce.
akla şu videoyu getirmiştir:sanırım bahçeli’nin “gerisi yok” dediği kısım buradaki bilgilerle tamamlanacak. swh
benim için en değişiği nepalli olan adamdır.